NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Naleśnikowy Raj za Bankiem BGŻ - Naleśnikarnia ,
Posty: 117
Dołączył: 3 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2010r. 16:06  
Cytuj
Byłam kiedyś z mężem w tej naleśnikarni i powiem tak :
- wystrój robi pozytywne wrażenie, atmosfera miła i co mi się bardzo spodobało to zakaz palenia
- obsługa miła ale na 2 naleśnki musiałam dość długo czekać
- naleśniki same w sobie dość smaczne ale bez rewelacji, ktoś wcześniej pisał że można się nimi najeść, ja zjadłam jednego naleśnika na słodko i spokojnie zjadłabym jeszcze jednego, mój mąż był tego samego zdania ale nie kupiliśmy kolejnych bo cena dość spora jak dla mnie, za 14 zł zjem spokojnie pizzę i się najem do syta...
Także ogólne wrażenie w porządku ale nie prędko tam się znowu zjawimy....

Mijaj zdrów otwarte okna !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2010r. 16:06  
Cytuj

Mijaj zdrów otwarte okna !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 1 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2010r. 18:55  
Cytuj
CYTAT
Byłam kiedyś z mężem w tej naleśnikarni i powiem tak :
- wystrój robi pozytywne wrażenie, atmosfera miła i co mi się bardzo spodobało to zakaz palenia
- obsługa miła ale na 2 naleśnki musiałam dość długo czekać
- naleśniki same w sobie dość smaczne ale bez rewelacji, ktoś wcześniej pisał że można się nimi najeść, ja zjadłam jednego naleśnika na słodko i spokojnie zjadłabym jeszcze jednego, mój mąż był tego samego zdania ale nie kupiliśmy kolejnych bo cena dość spora jak dla mnie, za 14 zł zjem spokojnie pizzę i się najem do syta...
Także ogólne wrażenie w porządku ale nie prędko tam się znowu zjawimy....


Naleśniki na słodko powinny spełniać zadnie bardzie deseru niż obiadu...

NON SERVIAM
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 117
Dołączył: 3 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2010r. 11:04  
Cytuj
Nie dla każdego obiad ma się składać z mięsa i ziemniaków, niektórzy lubią jeść obiad czy kolację na słodko - naleśniki, gofry, pierogi z jagodami, racuszki, ryż z jabłkami czy makaron zapiekany z serem i wanilią - też na sodko. Także nie sugeruj, że naleśniki na słodko to dla wszystkich deser. Ja opisałam swoje wrażenia - chyba mam do tego prawo i mogę lubić naleśniki na słodko jako treściwszy posiłek a nie koniecznie tylko jako deser.....
ps. mój mąż jadł naleśnika z mięsem w środku i też nie był zachwycony tak, żeby szybko do tego lokalu wrócić

Mijaj zdrów otwarte okna !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Sty 2013r. 18:24  
Cytuj
Czy Naleśnikowy Raj jeszcze istnieje ?

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »