NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
Wielka -płyta, Pilnie poszukiewane plany rzuty bloków z wielkiej płyty
Posty: 3
Dołączył: 30 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa wola / Rzesz
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2009r. 18:04  
Cytuj
Poszukuje wszelkiej dokumentacji na temat bloków z wielkiej płyty znajdujących się w naszym mieście , zamierzam podjąć się wyzwaniu unowocześnieniu tych wielkopłytowców ( chodzi głównie o zmianę wyglądu elewacji ) tematem tym zainteresowałam się gdyż zamierzam pisać o tym pracę dyplomową , nie dokładnie pisać a kreślić :d .
W związku z tym proszę jeśli ktoś ma jakieś " dostępy " do tego typu rzeczy o zaalarmowanie mnie meilowo :d .
Chodzi mi nie tylko o wielką płytę w postaci 11 piętrowców , mogą być również 4 piętrowe .
nO to na tyle mojego wywodu :d czekam na jakies info w tej sprawie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2009r. 18:04  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 30 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2009r. 19:50  
Cytuj
Magda całe życie mieszkałysmy w takim bloku ;) Takze temat powinnas znac z autopsji;) pzdr 46!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2009r. 20:20  
Cytuj
napisz lepiej o połaczeniach tych płyt - chodzi konkretnie o spawane druty które trzymaja te płyty w kupie , ciekawe jaki jest ich stan techniczny po kilkudziesięciu latach . :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 30 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa wola / Rzesz
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2009r. 21:11  
Cytuj
stan techniczny, z tym może być różnie , mam nadzieje że prowadzą jakies ekspertyzy zeby pooceniać stan , jeden wypadek już był na źle połączonych płytach (Rzeszów nowe miasto ) . Ale może nie jest tak źle z naszymi Stalowo Wolskimi .
Co do wypowiedzi Anyi to tak znam te bloki z autopsji , ale mio wszystko potrzebuje jakiejs dokumentacji co by dobrze odwzorować bloczki . pozdro 46 jp!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »