NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »
Nowy Temat Odpowiedz
Nie daj się zaszczepić - List Otwarty,
Posty: 279
Dołączył: 31 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2009r. 08:13  
Cytuj
Dostrzegając potencjalne zagrożenie dla zdrowia i życia swojego i rodziny oraz obywateli Rzeczypospolitej Polskiej i populacji krajów świata, zwracam się z prośbą o przeczytanie tego listu i przyjrzenie się bliżej tej sprawie.Jane Burgermeister, austriacka dziennikarka śledcza, złożyła w czerwcu bieżącego roku na ręce przedstawiciela Federalnego Biura Śledczego (FBI) przy ambasadzie Stanów Zjednoczonych Ameryki w Wiedniu oraz w sądzie austriackim oskarżenia kryminalne dotyczące przedstawicieli Światowej Organizacji Zdrowia, Organizacji Narodów Zjednoczonych oraz wielu innych wysokich rangą urzędników państwowych i korporacyjnych w sprawie bioterroryzmu i usiłowania popełnienia ludobójstwa.

Przygotowała ona również dokument w sprawie zakazu sądowego szczepień przymusowych, który został złożony w sądach w Stanach Zjednoczonych. Wymienione działania pani Burgermeister nastąpiły po uprzednim (w kwietniu bieżącego roku) złożeniu przez nią oskarżeń przeciwko firmom farmaceutycznym: Baxter AG oraz Avir Green Hills Biotechnology z Austrii dotyczących wytwarzania zanieczyszczonej szczepionki przeciw ptasiej grypie. Oskarżenia te zawierają stwierdzenie, że działania wymienionych firm były celowe i w rezultacie miały doprowadzić do pandemii i czerpania z niej korzyści (sprzedaż lekarstw i szczepionek).

Podsumowanie twierdzeń i zarzutów złożonych na ręce przedstawiciela Federalnego Biura Śledczego (FBI) przy ambasadzie Stanów Zjednoczonych Ameryki w Wiedniu 10 czerwca 2009:

W swoich oskarżeniach pani Burgermeister prezentuje dowody aktów bioterroryzmu, które są pogwałceniem prawa Stanów Zjednoczonych, przez grupę działającą na terenie Stanów Zjednoczonych pod kierownictwem międzynarodowych bankierów, którzy kontrolują Rezerwę Federalną, jak również Światową Organizację Zdrowia, Organizację Narodów Zjednoczonych i międzynarodową organizację wojskową Pakt Północnoatlantycki (NATO). Bioterroryzm ma na celu przeprowadzanie masowej eksterminacji populacji świata poprzez wywołanie pandemii z wykorzystaniem zmanipulowanego genetycznie wirusa grypy. Członkowie tej grupay zajmują wysokie urzędy państwowe w Stanach Zjednoczonych.

Przedstawione dowody, wskazują w szczególności na to, że oskarżeni: Barack Obama (prezydent USA), David Nabarro (Koordynator Grupy d/s Grypy przy Organizacji Narodów Zjednoczonych), Margaret Chan (Dyrektor Generalny Światowej Organizacji Zdrowia), Kathleen Sibelius (Sekretarz Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej USA), Janet Napolitano (Sekretarz Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego USA), David de Rotschild (bankier), David Rockefeller (bankier), George Soros (bankier), Werner Faymann (Kanclerz Austrii), i Alois Stoger (austriacki minister zdrowia) i inni, są członkami międzynarodowego syndykatu przestępczego, który opracował, wyprodukował i zgromadził ogromne zapasy broni biologicznej z zamiarem użycia, w celu zredukowania populacji świata oraz w celu osiągnięcia korzyści finansowych i politycznych.

W oskarżeniach zawarte jest również stwierdzenie, że oskarżeni potajemnie współpracowali między sobą oraz z innymi osobami, w celu opracowania, sfinansowania i uczestniczenia w ostatniej fazie wprowadzenia w życie tajnego międzynarodowego programu z użyciem broni biologicznej, w który zaangażowane są m.in. firmy farmaceutyczne Baxter i Novartis. Oskarżeni dokonali tego poprzez stworzenie w laboratoriach, a następnie uwolnienie niezwykle groźnych środków biologicznych, przede wszystkim wirusa ptasiej grypy i wirusa świńskiej grypy w celu uzyskania pretekstu do rozpoczęcia programu szczepień przymusowych, który umożliwiłby powszechną dystrybucję i zarządzanie toksycznym środkiem biologicznym w celu wywołania śmierci i trwałego kalectwa u znacznej części populacji świata. Działanie to jest bezpośrednim naruszeniem przepisów dotyczących broni biologicznej, zawartych w odpowiednich ustawach większości państw świata.

Oskarżenia Burgermeister obejmują dowody na to, że Baxter AG (austriackie przedstawicielstwo Baxter International), rozmyślnie rozesłała 72 kilogramy żywego wirusa ptasiej grypy (na zamówienie Światowej Organizacji Zdrowia) zimą 2009 roku do 16 laboratoriów w czterech krajach Europy (Niemcy, Austria, Czechy i Słowenia). Twierdzi ona, że wymienione dowody w przejrzysty sposób świadczą o tym, że przedsiębiorstwa farmaceutyczne i międzynarodowe agencje rządowe są aktywnie zaangażowane w tworzenie, doskonalenie, produkcję i dystrybucję środków biologicznych sklasyfikowanych jako najbardziej śmiercionośna broń biologiczna na ziemii, w celu wywołania pandemii i masowych zgonów.

Proszę o zapoznanie się z treścią następujących:

1. Dokumenty sprawy (oskarżenia kryminalne, dokumentacja dowodowa)

http://tinyu(...)okumenty

http://www.swinskasprawa.pl/

2. Artykuł “Gazety Pomorskiej”, dotyczący śmierci 21 bezdomnych po zaszczepieniu przeciwko wirusowi ptasiej grypy H5N1, w Grudziądzu w 2008 roku (szczepionki dostarczyła firma Novartis):

http://www.pomor(...)REGION/5 64728371

3. Artykuł brytyjskiego dziennika “Telegraph” dotyczący wydarzeń w Grudziądzu z p.2:

http://www.tele graph.co.uk/news/worldnews/europe/poland/2235676/Homeless-people-die-after-bird-flu-vaccine-trial-in-Poland.html

4. Inne artykuły związane z oskarżeniami:

http://www.natur(...)ism.html

http://www.natur(...)lth.html

< a href="http://solari.com/blog/?p=3532">http://solari.com/blog/?p=3532

5. Blog Jane Burgermeister:

http://birdflu666.wordpress.com/

Czy biorąc pod uwagę powyższe, przyjmie Pan/Pani niesprawdzoną szczepionkę wyprodukowaną przez firmy farmaceutyczne, będące przedmiotem dochodzenia kryminalnego pod zarzutem dystrybucji skażonych szczepionek?

Pozew Jane Burgermeister dostarcza KRYMINALNE OSKARŻENIA WRAZ Z DOWODAMI a w kontekście bierzących działań Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) i rządów większości krajów, które są w końcowych fazach wdrożenia planu przymusowych szczepień na świecie, bieżaca sprawa staje się sprawą niezwykle pilną i dotyczącą Nas wszystkich, dlatego niniejszym zwracam się z prośbą o podjęcie stosownych działań w celu nagłośnienia oraz wyjaśnienia tej sprawy.Z wyrazami szacunku,

List ten można kopiować lub pobrać w formacie .doc lub .pdf i rozsyłać czy to w formie elektronicznej czy też papierowej do wszystkich osób którym to leży na sercu. List należy dostosować do swoich potrzeb, wydrukować i przesłać(faksem, kurierem, priorytetem, do rąk własnych, jak kto woli) gdzie warto wg. uznaniaPODPISZ PETYCJĘ DO MINISTERSTWA ZDROWIAwww.przyszloscwprzeszlosci.plUWAGA KTOŚ ZGŁOSIŁ LINKI DO DOKUMENTÓW DOC I PDF

Witaj,

Dzięki za info. Właśnie sprawdziłem i rzeczywiście, ktoś "zgłosił witrynę jako dokonującą ataków" (co jest bzdurą bo to serwis hostingowy do plików, tj. http://www.getdropbox.com/ ). Ale udało mi się normalnie ściągnąć ten plik -- wystarczy kliknąć "Zignoruj to ostrzeżenie".. Gdy uruchomimy właściwy serwis, pliki również zostaną przeniesione, na razie korzystamy z gotowych rozwiązań. Proszę o wyrozumiałość.Czyżby MATRIX już działał ???????

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2009r. 08:13  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2009r. 08:59  
Cytuj
a skad ten caly bum na szczepienia? ktos musi zarobic na nowej chorobie...

koncerny farmaceutyczne sa nieuczciwe i zbijaja ogromna kase na strachu, nie pierwszy raz zreszta...

http://www.youtu(...)=related

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 109
Dołączył: 21 Marz 2009r.
Skąd: Stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2009r. 09:17  
Cytuj
witam
niedawno wrocilem z wysp i co sie okazuje - przymusowe szczepienia dzieci na swinska grypa na przelomie wrzesnia/pazdziernika - zamykaja calkowicie szkoly i lup wala szczepiony dzieciom , ponoc w innych europejskich krajach tez maja byc - tylko nie u nas w Polsce nikt nie ma byc szczepiony na sile umiech
pozdro

anioly sa cale zielone
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2009r. 12:39  
Cytuj
dokladnie gibiceps,

tyle ze tam szczepienie jest za free przy uzyciu Tamiflu.
A u nas kaza zaplacic jak zwykle umiech

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 25 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2009r. 13:54  
Cytuj
Co za bzdury! Poza tym pełno nie działających linków.
A jeśli chodzi o tych bezdomnych z Grudziadza to:
- po 1. nie wszyscy którzy zmarli byli szczepieni,
- po 2. bezdomni (dla kasy) brali po kilka dawek i potem pili alkohol
http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080703/TEMATDNIA/424245382

Fajny art. na letni wieczór: good
http://wiadomosci.onet.pl/1568894,2679,1,kioskart.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »