NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
BudowaKosciola.pl,
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2009r. 12:00  
Cytuj
W Nowym Saczu kosciolow dostatek, a tu takie sceny... nie wiem wiec po co budowac kolejne swiatynie, skoro i tak nikt nie rozumie czego tam, w teorii li tylko bo praktyka jest o 180 stopni inna, nauczaja smiech2smiech2smiech2smiech2

Na rynku w Nowym Sączu kilkunastu taksówkarzy pastwiło się nad chorym, bezdomnym mężczyzną. Ich "zabawę" zarejestrowały miejskie kamery - informuje "Gazeta Krakowska".

Na filmie z kamery zainstalowanej na rynku widać, jak około godziny 21 nastolatka wlewa do fontanny płyn do mycia naczyń, w wyniku czego powstają kłęby piany. Nagranie pokazuje też stojących nieopodal taksówkarzy. W pewnym momencie jeden z nich podbiega do fontanny i zbiera z niej na ręce pianę, którą zanosi pod witrynę sklepu, gdzie siedzi bezdomny cierpiący z powodu zakażenia nogi. Taksówkarz układa obłoczek piany na głowie bezdomnego i wraca do kolegów, którzy nie posiadają się z radości. Kilku wyciąga telefony komórkowe i robi zdjęcia. Za chwilę kolejne partie piany lądują na bezdomnym, który wygląda na zdezorientowanego.

Nikt z przechodniów nie reaguje na "zabawę" taksówkarzy. W końcu przyłącza się do nich kilku przypadkowych nastolatków. Nie odpuszczają do momentu, gdy piany jest tak dużo, że trudno dostrzec pod nią mężczyznę.

Żaden z taksówkarzy, których zarejestrowała kamera, nie przyznaje się do udziału w nękaniu bezdomnego. W polskim prawie nie ma przepisów, na mocy których można by ukarać za tego typu dręczenie i naśmiewanie się. Z tego wynika, że taksówkarze pozostają bezkarni - podaje "Gazeta Krakowska".

zrodlo: http://wiado(...)asa.html

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2009r. 12:00  
Cytuj

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 8 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2009r. 19:29  
Cytuj
CYTAT
W Nowym Saczu kosciolow dostatek, a tu takie sceny... nie wiem wiec po co budowac kolejne swiatynie, skoro i tak nikt nie rozumie czego tam, w teorii li tylko bo praktyka jest o 180 stopni inna, nauczaja smiech2smiech2smiech2smiech2


No to nieźle bawią się niewierzący i wierni hasłu: "Róbta co chceta"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2009r. 19:36  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


No to nieźle bawią się niewierzący i wierni hasłu: \"Róbta co chceta\"


A znajdz w Nowym Saczu niewierzacego umiech Wiekszosc z nich widnieje w statystykach parafialnych jako przyjmujacy ksiedza po koledzie, chrzcacy dzieci, chodzacy na msze i do spowiedzi umiech Obluda, obluda, obluda umiech

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 217
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2009r. 15:07  
Cytuj
Właśnie przeczytałem na jednym z portali, że kapliczka na Młodyniu została kompletnie zniszczona.

Ktoś pomógł ją rozebrać...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2009r. 15:39  
Cytuj
http://www.hitlersdaughtermovie.com/

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 25 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2009r. 10:14  
Cytuj
Jestem rozżalony.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2009r. 21:46  
Cytuj
CYTAT
Jestem rozżalony.


Nie ma się co przejmować,Stalowa nie jest duża, jest kilka kościołów w niedalekiej odległości.Swoją drogą czemu księża sie tak mocno nie starają postawić jakiegoś hospicium,jadłodajni dla bezdomnych - myśle że to był by przykład miłosierdzia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 8 Cze 2009r.
Skąd: St.VVola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2009r. 20:59  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jestem rozżalony.


Nie ma się co przejmować,Stalowa nie jest duża, jest kilka kościołów w niedalekiej odległości.Swoją drogą czemu księża sie tak mocno nie starają postawić jakiegoś hospicium,jadłodajni dla bezdomnych - myśle że to był by przykład miłosierdzia.


Chyba wierzysz w bajki Kolego/Kolezanko, chodz jesstem tego samego zdania. Takich funduszy czarna stonka nigdy dla potrzebujacych nie wyloza, mozna pomarzyc. Dorwia sie pasozyty do koryta i w imie boga wyludzaja ostatni grosz od naiwnych wiernych. Szkoda mi tych ludzi za to ze maja proteze zaiast mozgu ;/ Moze w koncu przejrza na oczy i zobacza ze ksiadz to istotka skladajaca sie z kilku kg miesa, kilkuset kosci, 80% H2o itp. Kasiadz to nie bog wiec klapki z oczu !!! Chce kler budowac koscioly wiec niech wyloza kase za swoje, niech te nieroby wezma sie do roboty a nie bezmyslnie klepia zdrowaski !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 8 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2009r. 21:48  
Cytuj
CYTAT
Chyba wierzysz w bajki Kolego/Kolezanko, chodz jesstem tego samego zdania. Takich funduszy czarna stonka nigdy dla potrzebujacych nie wyloza, mozna pomarzyc. Dorwia sie pasozyty do koryta i w imie boga wyludzaja ostatni grosz od naiwnych wiernych. Szkoda mi tych ludzi za to ze maja proteze zaiast mozgu ;/ Moze w koncu przejrza na oczy i zobacza ze ksiadz to istotka skladajaca sie z kilku kg miesa, kilkuset kosci, 80% H2o itp. Kasiadz to nie bog wiec klapki z oczu !!! Chce kler budowac koscioly wiec niech wyloza kase za swoje, niech te nieroby wezma sie do roboty a nie bezmyslnie klepia zdrowaski !!!


Kolego/Koleżanko podaj mi przykład organizacji ateistycznych wspierających potrzebujących starców dzieci z domów dziecka lub własnie zakładających takie domy lub ośrodki opieki nad bezdomnymi. Opiekujących się chorymi i umierającymi, zakładające szkoły i edukujące młodych i starszych. Pokaż mi ateistów jeżdzących na misję do wszystkich kontynentów ale nie w celach oczerniania wszystkich religi a w celach pomocy ludziom niejednokrotnie z narażeniem życia lub zdrowia?

Niech te nieroby zamiast bezmyślnie wypominać błędy wezmą się do roboty i je zaczną naprawiać a nie tylko wytykać!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2009r. 14:17  
Cytuj
CYTAT
Kolego/Koleżanko podaj mi przykład organizacji ateistycznych wspierających potrzebujących starców dzieci z domów dziecka lub własnie zakładających takie domy lub ośrodki opieki nad bezdomnymi. Opiekujących się chorymi i umierającymi, zakładające szkoły i edukujące młodych i starszych. Pokaż mi ateistów jeżdzących na misję do wszystkich kontynentów ale nie w celach oczerniania wszystkich religi a w celach pomocy ludziom niejednokrotnie z narażeniem życia lub zdrowia?



Monar, Polska Akcja Humanitarna, Polski Czerwony Krzyz np. umiech

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 8 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2009r. 19:34  
Cytuj
CYTAT
Monar, Polska Akcja Humanitarna, Polski Czerwony Krzyz np


Chyba nie dokładnie... Nie są to organizacje stricte katolickie ale bynajmniej też nie ateistyczne :/ Więc równie dobrze mogłeś wpisać tutaj stalowowolski wolontariat zbierający niepotrzebne podręczniki dla ubogich dzieci.

A PCK to już wogóle nietrafiona organizacja. Wywodzi się z organizacji chrześcijańskich. Czerwony Krzyż podczas wojny czy to I światowej czy II kojarzy mi się z siostrami zakonnymi opiekującymi się w szpitalach rannymi. A ateiści? Kupe pod siebie robili bo zaraz mogą kulkę w łeb dostać i skończy się ich życie na tej ziemi a innego już mieć nie będą. A na łożu śmierci i tak będą wołać księdza, znane są takie przypadki sam słyszałem o jednym.

Więc ateistom dalej pozostaje jedynie wytykanie błędów?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2009r. 23:42  
Cytuj
umiech Doprawdy?? Wiec muzulmanie w tym czerwonym krzyzu nie maja czego szukac?

Chciales organizacji ateistycznych (cokolwiek Ci siedzialo we lbie) wiec Ci dalem przyklady laickich umiech
A co do Czerwonego Krzyza to sorka, ale mylisz sie. Nie miala ta organizacja nigdy nic wspolnego z chrzescijanstwem (poza wywodzeniem sie z panstw chrzescijanskich). Nawet symbol jest zrobiony jako odwrotnosc flagi Szwajcarii. Wiem co nieco o historii tego ruchu. Jestem jego wolontariuszem umiech

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 8 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2009r. 15:06  
Cytuj
CYTAT
umiech Doprawdy?? Wiec muzulmanie w tym czerwonym krzyzu nie maja czego szukac?

Chciales organizacji ateistycznych (cokolwiek Ci siedzialo we lbie) wiec Ci dalem przyklady laickich umiech
A co do Czerwonego Krzyza to sorka, ale mylisz sie. Nie miala ta organizacja nigdy nic wspolnego z chrzescijanstwem (poza wywodzeniem sie z panstw chrzescijanskich). Nawet symbol jest zrobiony jako odwrotnosc flagi Szwajcarii. Wiem co nieco o historii tego ruchu. Jestem jego wolontariuszem umiech


Muzułmanie mają swój półksiężyc a Żydzi swoją gwiazdę więc mimo tego że czerwony krzyż tak jak pisałeś jest odwrotnością flagi Szwajcarii to jakoś im to nie spasowało.

Jak chciałbym hamburgera to przyniósł byś mi pizze? I miałbyś pretensję do mnie? No rpzecież nie dostałem tego co chciałem. A chciałem żeby osoba pisząca wcześniej (marcia) odpowiadziała mi na mój post ale niestety jest on/ona jedną z wielu osób która łatwo rzuca mięso na tym forum ale już wziąć udział w dyskusji to u takiej osoby to zbytni wysiłek.

Większość ateistów łatwo krytykuję KK i na tym kończy im się zapał do jakiegokolwiek innego działania.
Łatwo wypomnieć że w domu dziecka prowadzonym przez księży molestowane są dzieci i wypominać to przez następne 10 lat ale trudniej już wziąć te dzieci pod opieke i samemu stworzyć im taki dom dziecka. Bo tak na prawdę nie chodzi im o te dzieci a jedynie żeby obsmarować (oczywiście w tym przypadku słusznie) księży i KK.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2009r. 13:41  
Cytuj
CYTAT
Muzułmanie mają swój półksiężyc a Żydzi swoją gwiazdę więc mimo tego że czerwony krzyż tak jak pisałeś jest odwrotnością flagi Szwajcarii to jakoś im to nie spasowało.


Co Ty bredzisz? Miedzynarodowy Komitet Czerwonego Krzyza zrzesza te dwie organizacje. Flaga jest tu tylko znakiem rozpoznawczym.

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »