NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
Nowe Centrum Handlowe - Obiekty handlowe,
~~citizen
ff
Wysłany: 16 Lip 2009r. 10:17  
Cytuj
Witam

Pewnie juz wiekszosc z Was slyszala o nowopowstajacym centrum handlowym majacym znajdowac sie na ul. Okulickiego w/w HT. Moze powinismy jako mieszkancy wyjsc na przeciw temu przedsiewzieciu i wyszczegolnic jakiego rodzaju sklepow i restauracji najchetniej spodziewali by sie mieszkancy SW.

Wypisujcie na liste Wasze propozycje. Na dobry poczatek umiech

- EMPIK

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2009r. 10:17  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 8 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2009r. 10:54  
Cytuj
Galeria powstanie nam bardzo ladna jeżeli będzie taka jak na wizualkach. Jeżeli chodzi o sklepy odzieżowe to poproszę NewYorker i Reserved bo glownie do tych sklepów jeździ się n a wycieczki do Rzeszowa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~thm6
ff
Wysłany: 16 Lip 2009r. 11:56  
Cytuj
H&M poprosze jeszcze good

 
 
 
 
~~pepko
ff
Wysłany: 16 Lip 2009r. 12:02  
Cytuj
NewYorker to tandeta dla gimnazjalistów pokroju tola

 
 
 
 
~~Renu
ff
Wysłany: 16 Lip 2009r. 12:06  
Cytuj
CYTAT
NewYorker to tandeta dla gimnazjalistów pokroju tola


hehe trafne umiech Mcdonald niby tez ale kto nie jezdzil do rzeszowa na chesburgerka i mcchiken takze ja jestem za tym aby w koncu powstal i tu mcdonald.

 
 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 27 Gru 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2009r. 13:32  
Cytuj
Zara oraz C&A.

Take Up The Sword Of Justice
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 18 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2009r. 13:44  
Cytuj
H&M
Empik
Reserved
Zara
Rossman
coolcoolcoolcool

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=7027721
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2009r. 16:25  
Cytuj
Myślę, że panie by się jeszcze bardzo ucieszyły ze sklepów takich jak Bershka i Orsay. Do tego dodałbym Timberland i obuwniczy Bata. No i marzenie - Burger King smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Roman Bąk
ff
Wysłany: 25 Lip 2009r. 11:14  
Cytuj
Znalazlem takie cos na innym forum :

Info znalezione na innym forum :

Quote:
Originally Posted by Darrro

Czy wie ktoś z jakim fastfoodem są prowadzone rozmowy ?? (w artykule była mowa o jakiejś sieci - McDonald, Pizza Hut, KFC ??? )

Quote:
Originally Posted by CycuSTW

Co do prowadzonych rozmów to wg mnie chodzi o KFC lub McDonald's
Niemniej Zdenek Cerny nic konkretnego w rozmowie ze mną nie powiedział, tylko się uśmiechnął gdy wymieniłem nazwy tych dwóch sieci, więc być może coś na rzeczy jest.

Już od dawna słychać było o tym że McD ma pojawić się w naszym mieście. Podawane były różne lokalizacje, łącznie z tą gdzie ma powstać ta galeria, więc myślę że jednak będzie to McDonald, tym bardziej, że ma również powstać w Tarnobrzegu i Mielcu które są mniejsze. Szykuje się niezła ofensywa w naszym województwie, tym bardziej że najbliższe nam McD to Rzeszów, Dębica, Krosno, Tarnów, Lublin, Kielce, Radom, tak więc 60 km i dalej.

 
 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2009r. 11:34  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
NewYorker to tandeta dla gimnazjalistów pokroju tola


hehe trafne umiech Mcdonald niby tez ale kto nie jezdzil do rzeszowa na chesburgerka i mcchiken takze ja jestem za tym aby w koncu powstal i tu mcdonald.


Jak byś zobaczył drugą strone medalu , miał byś pewnie inne zdanie.
A może miasto powinno zachęcić inwestorów , tylko tych "zdrowszych" niż aluminium itp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~~kkk
ff
Wysłany: 25 Lip 2009r. 15:58  
Cytuj
ZARA
H&M
SEPHORA
ORSAY
RESERVED
BERSHKA
NEW YORKER
VERO MODA

A PEWNIE BĘDZIE 45-TA AVA z badziewiem z Tuszyna ,15-te CCC i GRAWIK

 
 
 
 
~~london
ff
Wysłany: 25 Lip 2009r. 16:02  
Cytuj
PRIMARK

 
 
 
 
~~PIR
ff
Wysłany: 25 Lip 2009r. 16:08  
Cytuj
PANIE!
ZARE, BERSHKE I STRADIVARIUSA TO TUTAJ MACIE PO BARDZO DOBRYCH CENACH !

www.glamour-sista.prv.pl

 
 
 
 
~~m87
ff
Wysłany: 25 Lip 2009r. 16:28  
Cytuj
reserved i h&m , empik , sephora albo douglas ( w kazdym razie jakas lepsza perfumeria) a co do restauracji to KFC powinno powstac a nie zaden donald

 
 
 
 
~~m87
ff
Wysłany: 25 Lip 2009r. 16:28  
Cytuj
aaa i fajnie by bylo gdyby w koncu w stalowej powstalo multikino

 
 
 
 
~~czysta-energia
ff
Wysłany: 25 Lip 2009r. 19:04  
Cytuj
Dla mnie mile widziane w naszym mieście byłyby: Empik, Orsay, Daichmann,Camieu i krematorium. Natomiast NIE mówie wszelkim sadystom, mordercom zwierząt i co idzie z tym w parze trucicieli istot ludzkich, typu mcdonald, kfc itp. Pozdrawiam.

 
 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2009r. 21:59  
Cytuj
CYTAT

hehe trafne umiech Mcdonald niby tez ale kto nie jezdzil do rzeszowa na chesburgerka i mcchiken takze ja jestem za tym aby w koncu powstal i tu mcdonald.

CYTAT

Jak byś zobaczył drugą strone medalu , miał byś pewnie inne zdanie.
A może miasto powinno zachęcić inwestorów , tylko tych \"zdrowszych\" niż aluminium itp.


No... mięso z czegoś trzeba robić, powiedz to wszystkim, którzy jedzą schabowe, szaszłyki, wołowinkę, kiełbaski, pulpeciki i inne potrawy z mięsa... Ja jestem za bo lubię, zieleniny samej nie trawię, dlatego MC nie dla pana ale dla mnie umiech i pewnie dla wielu innych.

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 13 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2009r. 23:47  
Cytuj
Pod dachem znajdzie się nawet 40 tys. m kw. powierzchni handlowej i usługowej. A co na niej? Kilka salonów samochodowych, duże supermarkety i kilka mniejszych galerii.

no ale pewnie że w stalowej brakuje takich sklepów jak: rossman, reserved, empik, vero moda czy H&M ale po co MC czy KFC co sprzedają dla dzieciaków bułki z dwu letnią datą przydatności z kotletem wielkości kapsla i to wszystko za 5 zł ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2009r. 23:50  
Cytuj
I tak sie zadna z tych firm nie pojawi w Stalowej bo jestesmy zapizdowem smiech2smiech2smiech2smiech2
A i klimat raczej nie sprzyja otwieraniu czegos nowego.

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 3 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2009r. 08:43  
Cytuj
CYTAT
Witam

Pewnie juz wiekszosc z Was slyszala o nowopowstajacym centrum handlowym majacym znajdowac sie na ul. Okulickiego w/w HT. Moze powinismy jako mieszkancy wyjsc na przeciw temu przedsiewzieciu i wyszczegolnic jakiego rodzaju sklepow i restauracji najchetniej spodziewali by sie mieszkancy SW.

Wypisujcie na liste Wasze propozycje. Na dobry poczatek umiech

- EMPIK


Gdzie będzie to centrum? Gdzie można znaleźć jakieś informacje? Proszę o podpowiedź

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 517
Dołączył: 29 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2009r. 09:40  
Cytuj
Na ulicy Okulickiego powstanie nowa galeria handlowa

Przy ulicy Okulickiego naprzeciwko Hali Targowej w Stalowej Woli niebawem rozpoczną się prace budowlane związane z budową nowej galerii handlowej. Na razie jedynym zwiastunem inwestycji jest tablica reklamowa przedstawiającą wizualizację pasażu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »