NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »
Nowy Temat Odpowiedz
Kup starter i dołącz do rodziny RM,
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2009r. 11:53  
Cytuj
Sieć Rydzyka startuje za kilka dni
KUP STARTER I DOŁĄCZ DO RODZINY RM

Do swojego imperium Rydzyk dołączył sieć komórkową
Już za kilka dni - 11 lipca - rusza sieć komórkowa stworzona przez ojca Tadeusza Rydzyka. Data uruchomienia Telefonii "W rodzinie" nie jest jednak przypadkowa. Oferta wystartuje podczas corocznej pielgrzymki Rodzin Radia Maryja na Jasną Górę. Zgodnie z założeniami ma "służyć utrzymywaniu bliskich więzi" ze środowiskami skupionymi wokół Radia Maryja.
Informacje o tym, że dyrektor Radia Maryja zamierza uruchomić własną sieć telefonii komórkowej pojawiły się kilka miesięcy temu. Jednak dopiero teraz zdecydowano się na podanie konkretnych informacji. Nowa sieć nazywa się "W Rodzinie". Partnerem technicznym jest CenterNet we współpracy z fundacją Lux Veritatis. Sieć będzie operatorem wirtualnym MVNO. Na razie będzie tylko oferta prepaid, potem ma pojawić się postpaid.

Promocyjna karta do kupienia w czasie pielgrzymki

O szczegółach można przeczytać na stronie www.wrodzinie.com.pl. Minuta rozmowy w sieci ma kosztować 0,19 zł, połączenie z numerem stacjonarnym 0,25 zł. Za rozmowy z użytkownikami innych sieci komórkowych 0,49 zł, zaś do Play i Cyfrowego Polsatu - 0,78 zł. SMS wewnątrz sieci to koszt 0,15 zł, a do innych - 0,25 zł. Telefony do Radia Maryja i TV Trwam będą darmowe.

Starter to koszt 20 zł. Będzie miał aktywne połączenia wychodzące przez rok od wykonania pierwszego połączenia. Podczas pielgrzymki będzie sprzedawana specjalna kolekcjonerska zdrapka o wartości 25 zł.

Aparaty telefoniczne z oferty nowej sieci nie będą nowinkami technicznymi. W założeniu mają to być proste aparaty przystosowane do obsługi przez starszych użytkowników.


good

//CAPSLOCK W TYTULE !!!!

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2009r. 11:53  
Cytuj

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 30 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2009r. 14:06  
Cytuj
Aspartam, gdybym to ja wkleił, to by mnie żywcem tutaj zjedli. Ale ty nawet nie zdajesz sobie sprawy jaką reklamę zrobiłeś Tadeuszowi. Nawet przeczytałem, i muszę przyznać, że jest cholernie atrakcyjna ta jego oferta. uśmiech

//moderator: ile emotek jeszcze walniesz ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2009r. 14:09  
Cytuj
CYTAT
Aspartam, gdybym to ja wkleił, to by mnie żywcem tutaj zjedli. Ale ty nawet nie zdajesz sobie sprawy jaką reklamę zrobiłeś Tadeuszowi. Nawet przeczytałem, i muszę przyznać, że jest cholernie atrakcyjna ta jego oferta. uśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiech



no bo to oferta skierowana do ciebie !!!!!!
wkleiłem zebys nie zapomniał czasami zakupić !!!!!
bedziesz mógł juz teraz płacić na tacę bez wychodzenia z domu!!!!
wystarczy że "esesmana" wyślesz !!!!!
good

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 30 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2009r. 14:13  
Cytuj
Dzięki, że pamiętasz o mnie, ale mam już dwa telefony a to i tak za dużo. Śmieszy mnie tylko to, że chcesz zaszkodzić, a w rzeczywistości pomagasz.

uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2009r. 14:16  
Cytuj
CYTAT
Dzięki, że pamiętasz o mnie, ale mam już dwa telefony a to i tak za dużo. Śmieszy mnie tylko to, że chcesz zaszkodzić, a w rzeczywistości pomagasz.

uśmiech


ale ja nie chce zaszkodzić !!!!!
ale mam niezły ubaw z tego pana dyrektora !!!!
....wcześniej winko zrobił,teraz telefony. Pozostaje pytanie co dalej??????
moze portal w necie "Nasza Parafia" !!!
hehehehhegood

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 4 Marz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2009r. 16:16  
Cytuj
Ja myślę, że niedługo w Polsce powstanie odrębne Państwo w Toruniu... Watykan II - decydujące starcie ;)

Prawdziwy Mężczyzna nie je miodu - on żuje pszczoły ;]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 11 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2009r. 22:54  
Cytuj
http://www.sfora.pl/Watykan-tonie-wmilionowych-dlugach-a8603
Trzeba jakoś ratować centralę firmy.
Mianowanie biskupem sandomierskim człowieka z Rzymu ma zapewne podobny cel.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 426
Dołączył: 11 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2009r. 10:36  
Cytuj
+++++ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 217
Dołączył: 14 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2009r. 11:29  
Cytuj
Spartan88, mam do Ciebie pytanko.
Czy 88 znaczy 8 literkę alfabetu czyli HH - Heil Hitler?
co

Heruur; SG-1, SG Atlantis, SG Univerese, Hatak Group, Orion-Tokra.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2009r. 11:33  
Cytuj
CYTAT
Spartan88, mam do Ciebie pytanko.
Czy 88 znaczy 8 literkę alfabetu czyli HH - Heil Hitler?
co


juz znudzilo mi sie odpowiadac na takie głupie pytanie !!!!!
ale ostatni raz odpowiem !!!!!
88 znaczy mój numer mieszkania !!!!!! qwa!!!mlotek

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 217
Dołączył: 14 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2009r. 12:10  
Cytuj
Luzik, po prostu mam uczulenie na skinów i nazi

Heruur; SG-1, SG Atlantis, SG Univerese, Hatak Group, Orion-Tokra.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2009r. 10:03  
Cytuj
a kogo miesieczne doladowanie w sieciuni przekroczy 200 zl to pojdzie do niebaumiech

jest jeszcze jeden szkopul - a co sie stanie gdy konta uzytkownikow zostana oproznione co do grosza ktoregos pieknego dnia, tak ja stalo sie to z funduszami na ratowanie stoczni gdanskiej? mi to pachnie jakims przekretem bo tatko bez przekretow zyc nie umie i wie dobrze ze moga mu naskoczyc...

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 722
Dołączył: 31 Sty 2009r.
Skąd: z II irlandii ;-)
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2009r. 10:37  
Cytuj
To czysty biznes. Mogę znać ojca Rydzyka, ale najważniejsze jest, by inwestycja na siebie zarobiła - mówi o telefonii komórkowej wRodzinie Roman Karkosik. Zarząd CenterNetu szacuje, że dzięki umowie z Lux Veritatis zdobędzie pół miliona klientów. W ciągu trzech lat CenterNet liczy na 2,5 mln klientów - pisze GW

W najbliższą sobotę, podczas dorocznej pielgrzymki Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę wystartuje sieć komórkowa wRodzinie

Oferta jest atrakcyjna - połączenia w sieci za 19 gr, a telefony do studia TV Trwam i Radia Maryja za darmo - mówi Karkosik. Media związane z fundacją Lux Veritatis zajmują się marketingiem nowej marki, w tym nawet prowadzona jest edukacyjna tłumacząca ludziom starszym, co to w ogóle jest komórka, jak z niej korzystać i że to wcale nie musi być drogie.

Karkosik podkreśla, że walczy o niszę klientów bardzo lojalnych i cześciej niż przeciętnych Polak nieposiadających telefonu komórkowego. Zarząd CenterNetu uparcie twierdzi, że będzie pierwszym na polskim rynku telekomem, który osiągnie rentowność w ciągu sześciu miesięcy.

CenterNet dopatruje się szybkiego zysku w inwestycjach w infrastrukturę, ale szukając najtańszych rozwiązań. Wybierane są najtańsze lokalizacje, z naszych masztów będą mogli korzystać inni gracze - mówi Karkosik.

Małgorzata Hurtuk z Fundacji Lux Veritatis zapewnia, że obok najniższej stawki za połączenia wewnątrzsieciowe telefonię wRodzinie będzie wyróżniała perfekcyjna jakość obsługi klienta, bo można się spodziewać, że zainteresowane ofertą nowej telefonii mogą być osoby, które nigdy w życiu nie posługiwały się telefonem komórkowym.

Chcesz często widzieć w garnku dno głosuj na PO
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2009r. 10:51  
Cytuj
spartan lubi rysia peje 88 to hip hop :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2009r. 11:20  
Cytuj
CYTAT
spartan lubi rysia peje 88 to hip hop :]


hehehehehee
ale rysia nie lubie !!!
hip hop !!!!!
dobre!!!podoba mi sie!!!!
musze zmienic nicka:
zamiast spartan88,bedzie spartan hip hop !!!!ok

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 426
Dołączył: 11 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2009r. 20:31  
Cytuj
ostatnio kupiłem dekoder RM i miało byc tam tyle kanałów erotycznych, a tam tylko TV Trwam, oco tu chodzi???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2009r. 21:28  
Cytuj
jako sekta wobec starszych braci w wierze czarne tez lubia geszefciki umiech

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »