NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
nauka jazdy,
Posty: 426
Dołączył: 11 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2009r. 20:24  
Cytuj
LOK - the best... było, jest i będzie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2009r. 20:24  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 74
Dołączył: 28 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Sie 2009r. 11:41  
Cytuj
Zdałem egzamin za 2 razem. Za 1 oparłem się o pachołek na łuku i niestety - takie zasady pretensje mogę mieć do siebie, że noga na sprzęgle zadrżała.
Polecam ROTRANS, bardzo dobre wykłady, isntruktor zrobił też bardzo dobrą robotę. Czekam teraz na odebranie prawa jazdy.
Tylko na egzamin, żeby się troche krócej czekało, na 2 termin musiałem czekać 40 dni!
Organizacja w WORD Tarnobrzeg to lipa. NIkogo nie obchodzi los egzaminowanych, waże żeby kase wpłacali a i tak wyboru nie mamy gdzie jechać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 30 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2009r. 12:58  
Cytuj
ja tam nie wiem co wy macie do motosu... uczylem sie tam i bylo wszystko ok... nie mialem zadnych postojow ani niczegoumiech zalezalo ode mnie czy chcialem po miescie jezdzic czy poza czy chcialem manewry cwiczyc... i jakos zdalem za 1 razem... ale to nie jest wylacznie zasluga instruktorow ktorzy nas ucza tylko nas samych jak jezdzimy... nawet jak ktos bedzie mial super nauczyciela a nie bedzie potrafil jezdzic to ten i ta go nie nauczy... smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 8 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2009r. 19:02  
Cytuj
Mechanik jest ok, zdawalność mają wysoką, można sprawdzić w WORD-ie.
Uczy super babka Kasia, i nie tylko umiechgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
H&M
H&M
H&M
Posty: 1
Dołączył: 8 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2010r. 23:52  
Cytuj
Polecam Pana Henryka z Niska.
http://www.rondonisko.pl
Dobże uczy, zdaje się egzamin.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2229
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2010r. 07:53  
Cytuj
A wie ktoś czy w motosie można zrobić prawko na przyczepy?

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 19 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2010r. 11:09  
Cytuj
Ja osobiscie robilem kurs w Rotransie! I polecam ten osrodek kazdemu zdalem za 1 razem. Jazde mialem z bardzo fajnym instruktorem p. Mirkiem Cagara serdecznie polecam jest swietny nie krzyczy! Ale jak zrobisz cos zle to tlumaczy spokojnie bez nerwow. egzaminowal mnie w Tarnobrzegu pan ze Stalowej Woli o ktorym mowa na nazwisko mial Kowal. Srednio przyjemny ale nie najgorszy... I nie pisze tego dalatego ze zdalem. Przyslowiowej koperty tez nie dawalem. jezyk ale nie wiem czy za jakims 5 razem gdyby mi sie nie udalo to bym nie szukal jakiejs "pomocy"...uśmiech
Pan mirek nie tylko uczyl mnie ale tez wielu moich znajomych i szczerze nie slyszalem zeby ktos sie zle o nim wypowiadal. juz od drugiej jazdy zabral mnie do Tarnobrzega. I nigdy nie jezdzilem po jakichs wiochach jak to tu pisza, no chyba ze w drodze do TBG jezykjezykjezyk mijalismy jakies ... Wiec serdecznie polecam Rotrans!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 117
Dołączył: 3 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2010r. 11:14  
Cytuj
Ja polecam p. Henryka Maziarza z Niska - spokojnie, kulturalnie, profesjonalnie, jak trzeba to kilka razy ten sam manewr ćwiczyłam, bez nerwów, że kilka dni temu wychodził dobrze a teraz nie. Ja byłam zadowolona i zdałam w Tarnobrzegu za pierwszym podejściem (wcześniejsze nie zdane to Lublin, ale to moja wina była, bo po prostu nie byłam przygotowana).
Na początku jeździłam z Rotransem, ale jak dla mnie za dużo nerwów - niemiłe uwagi (ale nie chamskie), nawet podniesiony ton, brak cierpliwości. Mam na myśli tylko jednego instruktora, bo tylko z jednym jeździłam. Moja koleżanka po jednej godzinie z tym instruktorem miała takie same odczucia i więcej jej nie uczył. Dlatego zaczęłam jeździć z p. Maziarzem. Mogę mu śmiało wystawić bardzo dobrą ocenę :-)

Mijaj zdrów otwarte okna !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 15 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2010r. 16:00  
Cytuj
Ja uczyłam się jeździć w rotransie. U Tomka i Wiesława Siembidy. Naprawdę fajne podejście, zero stresu umiech Chociaż wolałam jeździć z Tomkiem jakoś mi się lepiej jeździło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2229
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2010r. 17:04  
Cytuj
Najlepiej rowerem jezdzic good

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 124
Dołączył: 26 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2010r. 17:37  
Cytuj
CYTAT
A wie ktoś czy w motosie można zrobić prawko na przyczepy?


Można na 100% umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 30 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2010r. 18:03  
Cytuj
Polecam kurs w Rotransie, solidna firma. Zajęcie można tez mieć w soboty i niedziele. Co bardzo ważne nie obcinają godzin zarówno wykładów jak i jazd, jak to ma miejce w niektórych mniej solidnych ośrodkach. Instruktora jak ktoś chce mozna wybrać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 12 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2010r. 19:35  
Cytuj
Ja również polecam ROTRANS!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 21 Sty 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2010r. 23:12  
Cytuj
CYTAT
Polecam kurs w Rotransie, solidna firma. Zajęcie można tez mieć w soboty i niedziele. Co bardzo ważne nie obcinają godzin zarówno wykładów jak i jazd, jak to ma miejce w niektórych mniej solidnych ośrodkach. Instruktora jak ktoś chce mozna wybrać.


Zdadzam się w 100%
Jedną z rzeczy jaka zadecydowała o wyborze Rotransu było właśnie to, że jak mam jazde to nikt mi nie zabiera moich godzin za to że za dużo kilometrów się zrobiło itd. Bo potem tych godzin brakuje (szczególnie takiemu komuś jak ja co nidgy nie jeździłam wcześniej przed kursem) i trzeba wykupywać kolejne i kolejne i wychodzi co tanio to drogo.

Moja rada pilnujcie sobie swoich kontrolek jazdy (to taka kartka co się podpisuje po każdej jeździe) powinna być wpisywana jazda i wasz podpis i patrzcie co podpisujecie. - nie będą Was oszukiwać.

Ja na szczęście takich kłopotów nie miałam i na koniec jeszcze godzine ekstra od instruktora dostałam dzień przed zdanym egzaminem!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 22 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2010r. 11:15  
Cytuj
Ja w pełni polecam AUTO RELAX Pana Dariusza.. 100% profesjonalizmu i bardzo mila atmosfera

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 74
Dołączył: 28 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2010r. 15:59  
Cytuj
CYTAT
Polecam Pana Henryka z Niska.
http://www.rondonisko.pl
Dobże uczy, zdaje się egzamin.


Jak tak dobŻe uczy to powinien jeszcze słownik ortograficzny w cene kursu wliczać, swoją drogą wypasioną ma stronę internetową pełna profeska umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 30 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2010r. 12:09  
Cytuj
CYTAT
A wie ktoś czy w motosie można zrobić prawko na przyczepy?



Prawko na przyczepy B+E można na pewno zrobić w Rotransie - mają najbardziej zbliżony zestaw do tego jaki jest na egzaminie (w Tarnobrzegu jest Trafic) a jazdy w Rotransie są na Vivaro z dużą przyczepą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 17 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2010r. 12:29  
Cytuj
CYTAT
Moja rada pilnujcie sobie swoich kontrolek jazdy (to taka kartka co się podpisuje po każdej jeździe) powinna być wpisywana jazda i wasz podpis i patrzcie co podpisujecie. - nie będą Was oszukiwać.


Popieram. Przez swoją naiwną wiarę w uczciwość instruktorki straciłam 10 godzin jazdy. Podpisywałam kontrolkę, nie patrząc dokładnie na godziny. Często jeździłam 45min, a miałam wpisane 60 min albo podpisywałam kilka zaległych dni, gdzie baba zawyżała mi ilość wyjeżdżonych godzin. Jak powiedziałam jej, że 10 godzin mi jeszcze zostało (bo zapisywałam sobie w swoich notatkach dokładnie ile wyjeździłam), to mnie opitoliła tylko i wredna była już do końca. Niestety mądry Polak po szkodzie.... Tak więc patrzcie dokładnie, co podpisujecie.

A ta instruktorka to Kustra Renata z Motosu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2010r. 11:35  
Cytuj
MOTOS good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 17 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2010r. 14:14  
Cytuj
Witam,chciałbym się dowiedzieć jakie są konsekwencje niezaliczenia egzaminu wewnętrznego w rotransie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 4 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2010r. 17:38  
Cytuj
CYTAT
Witam,chciałbym się dowiedzieć jakie są konsekwencje niezaliczenia egzaminu wewnętrznego w rotransie?


Konsekwencje ;d, ja bym tego nie nazwał tak. Ale puki nie zaliczysz wewnętrznego nie jesteś dopuszczony do jazdy praktycznej. Z czego wiem, nie ma limitu prób wewnętrznego w Rotransie, zdajesz do skutku.ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 74
Dołączył: 28 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2010r. 21:10  
Cytuj
Uczcie się ludziska uczcie, bo to co się na drodze dzieje to masakra. Jak wam ktoś egzaminy robi to się cieszcie, że wymagają cokolwiek tzn że komuś jeszcze zależy na tym żeby dobrze nauczyć.
Co do egzaminów w Rotransie faktycznie można podchodzić do skutku i kasy nie wołają za kolejne podejścia i zdanie testu jest warunkiem rozpoczęcia jazdy.
Ale tak swoją drogą nie nauczyć się testów na prawo jazdy które są dostępne wszędzie - w necie za darmo to już troche obciach...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2010r. 21:38  
Cytuj
zdecydowanie Janusz Zientek (Auto-motor,Stalmobil). bardzo sympatyczny człowiek, 28h wyjeżdżone w Tarnobrzegu, wszyscy moi znajomi zdawali od niego za pierwszym razem na zupełnym luzie ; )

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 12 Wrz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2010r. 20:20  
Cytuj
Zaczynam jutro kurs na prawko w Rotransie w budowlance, można zapisać się do konkretnego instruktora, może ktoś podpowie kogo wybrać a kogo lepiej omijać?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2010r. 21:41  
Cytuj
Jeśli chodzi o rotrans, to z czystym sercem polecam pana Marka N. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »