|
Posty: 509
Dołączył: 17 Gru 2011r. Skąd: Ostrzeżenia: 60% |
|
|
|
|
Witam nie każdy ma jutro wolne, jakie kebaby sa otwarte ?
|
|
|
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r. Skąd: Stalowa Wola Ostrzeżenia: 0% |
|
|
|
|
|
|
|
Posty: 259
Dołączył: 4 Kwie 2012r. Skąd: St.W Ostrzeżenia: 0% |
|
|
|
|
-Agnieszka- |
|