NawigacjaStart » Forum »

Nowy post


Login:
Treść:
3m sie air kiss boks całus chytry co cool sciana wazne cool girl good zarumieniony wykrzyknik zapytanie strzalka :cwaniak: uśmiech placze :szok: jezyk mlotek zdegustowany nie wiem ok potluczony usmiech zaklopotany neutralny spi umiech
s
Pogrubienie
Pochylenie
Podkreślenie
s
Wstawia obrazek
Wstawia link
Wcięcie
s
Lista numerowana
Lista punktowana
Wcięcie
s
Wyrównanie do lewej
Wyrównanie do środka
Wyrównanie do prawej
Wyjustowanie
s
Indeks górny
Indeks dolny
s
Kolor
Wyjustowanie
s
Przekreślenie
s
minus
plus
Dodając tą wiadomość akceptujesz: Regulamin

Historia - 15 ostatnich postów
 
Dodany: 5 Lis 2013r. 18:54  
striker1938
Witam posiadam opla vectre b 1.6 1997r ciezko mi wchodzi 1 I 2 reszta biegow ok. Wie ktos jaka moze byc przyczyna I ile by kosztowala naprawa. Z gory dzieki!
 
Dodany: 21 Wrz 2013r. 13:17  
zuzia
Witam. 06.10.2013 ruszają kolejne rozgrywki amatorskiej ligi koszykówki SWBA. Serdecznie zapraszamy do udziału, na dzień dzisiejszy zgłoszonych jest 6 drużyn - są to drużyny które regularnie uczestniczą w SWBA. Fajnie było by gdyby pojawiły się nowe zespoły, im więcej drużyn tym lepsza zabawa, a o to w tym chodzi przede wszystkim. Organizatorem rozgrywek jest Pan Krzysztof Szykuła - nie posiadam niestety nr telefonu (może Pan Krzysztof sam udostępni, jeżeli czyta forum umiech), więc kontakt przez MOSIR.

Wpisowe 650 PLN od drużyny.
Mecze rozgrywane są w niedziele od godziny 9:00.

Pozdrawiam i do zobaczenia na boisku
 
Dodany: 9 Lis 2012r. 12:39  
damian1022
Wie może ktoś gdzie przyjmuje Dr. Joanna Silska , czy ma może gabinet prywatny, albo inny dobry lekarz ogólny , najlepiej z gabinetem prywatnym żeby nie stać w kolejkach. Dzięki za odp.
 
Dodany: 13 Paź 2012r. 07:49  
lex
Gdzie w Stalowej Woli można kopic lampę solux ?
 
Dodany: 5 Paź 2012r. 08:51  
JestęBogię
bardzo prosze o opinie o najlepszym lekarzu otrodoncie. Jelsi ktos jest zorientowany to prosze równiez o podanie cen aparatów ortodontycznych. z góry dziekuje i pozdrawiam.
 
Dodany: 10 Lip 2012r. 23:30  
YUASTINAP
witam, gdzie mozna bez problemu isc do spowiedzi przedślubnej, to znaczy spokojny ksiadz który o nic nie pyta !!!
 
Dodany: 22 Cze 2012r. 12:31  
Yali
Nie polecam tej firmy dekoratorskiej. Dekoracja ogólnie ok., ale jeśli chodzi o szczegóły. Chciałabym ostrzec wszystkich przed tą firmą amatorów i jeśli ktoś korzysta z ich usług to bardzo proszę nie płacić ani złotówki za dekorację jeśli nie zostanie całkowicie skończona. Całą kwotę należy zapłacić w sobotę po zaakceptowaniu CAŁEJ dekoracji, a nie w piątek, bo w chwilą zapłacenia kończy się jakiś dialog i już zlewają na to co maja zrobić. Płaci się za dekorację grube pieniądze( 2 tys) i wymaga się żeby oczekiwania zostały spełnione. A nie pani młoda prosi się o zrobienie i poprawienie dekoracji , a i tak zlewają na to bo już kase otrzymali. W Nisku znajduję się również druga firma dekoratorska z których usług także korzystałam http://www.studioperfecto.pl/dekoracje.html . Także MARIAGE wypożyczyła obrusy od nich na moje wesele . Ta firma dekoratorska jest o wiele tańsza i przede wszystkim podchodzi do klienta z szacunkiem w przeciwieństwie do Pani z Mariage. Dodatkowo zakupiłam od nich wybuchowy balon, który nigdy nie miał prawa wybuchnąć bo Pan źle go podpiął i Pan na dzień dobry po weselu zapytał się o ten balon bo przeważnie nie wybucha… Łuk przed wejście z balonów miał być na stelażu, a był przymocowany na zwykłej tasiemce , nawet nie na tasiemce specjalnej do balonów gdzie cały latał na boki i był krzywy. Miał wyglądać tak
Obrazeka wyglądał tak: Obrazek

Różnica jest prawda? ;) Nie polecam tej firmy dokoratorskiej, nie należy się użerać , szkoda nerwów i czasu. Jeśli jednak ktoś korzysta z ich usług to ostrzegam tylko żeby nie płacić całości kwoty przed niewykonaną usługą i dopilnować sobie dekoracji, wymagać , a nie ich się prosić. ODRADZAM
 
Dodany: 17 Lut 2012r. 12:51  
rerere
http://www.youtube.com/watch?v=Eu5CnTUZtMI

Można udawać że się dobrze bawi, można udawać że się je, można udawać że się nie choruje - Donald miał racje, same CUDA !

Swoją drogą jakie to uczucie pracować do 67roku życia (spokojnie za kilka lat podniosą na 70) mając świadomość że emerytura wystarczy na kilka dni życia?
Na TVNie wspominają jakie wygody was czekaja?
 
Dodany: 6 Sty 2012r. 21:51  
Marcim20
Witam jak w temacie szukam kogos kto sie zajmuje naprawa konsoli PSP slim z gory dzieki umiech
 
Dodany: 5 Sty 2012r. 19:16  
CichyWiatr
Witam wszystkich rodziców Przedszkolaków.
Mam pytanie czy w Waszych przedszkolach lub grupach w przedszkolu widujecie chore dzieci??
Chodzi mi głównie o to czy spotkaliście w swoich grupach dzieci z gorączką z katarem kaszlem?
Czy ktoś zaprowadza swoje dziecko do przedszkola mając świadomość że jest ono chore??
Proszę o szczere odpowiedzi.

Pozdrawiamumiechumiech
 
Dodany: 4 Sty 2012r. 22:15  
myszkamiki
Mam pilna potrzeba umiech Potrzebuje osoby ktora potrafila by odroznic perfume paco rabanne czy jest oryginalna czy nieumiech osoby ktora sie znaja prosze pisac kometarzeumiech
 
Dodany: 7 Gru 2011r. 12:00  
mr.D
Szukam dobrego mechanika od francuza - peugeot rocznik 2005. Można kogoś polecić ?(ale niech wpisują się osoby, które tam robiły takie samochody, a nie znawcy z google).

Z góry dzięki za opinie.
 
Dodany: 4 Gru 2011r. 22:11  
giusi
witam jeżdzi ktoś z was na mecze resovi na siatkę ,ciekawi mnie czy przed samym meczem można kupić bez problemu bilet wybieram sie na delecte swoją droga super czasy nastały aby zobaczyć jakis dobry mecz trzeba jechac albo do ....tarnobrzegu albo do rzeszowa
 
Dodany: 29 Lis 2011r. 20:41  
Michalos
Dziś o 19:18 na mieście było słychać coś jakby ktoś strzelał czymś czy co, bardzo głośno, słyszałem to na porębach,huk występujący w równych odstępach .
Ktoś mi powie co to było ?
 
Dodany: 13 Lis 2011r. 18:18  
luckyday
Szukam osoby , która wykona osłony na kaloryfery z mat bambusowcyh i drewna ( maty posiadam). Osoby zainteresowane proszę o kontakt na priw.

NawigacjaStart » Forum »