NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »
Nowy Temat Odpowiedz
Kamerka samochodowa - montaż,
Posty: 721
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2024r. 15:14  
Cytuj
Polećcie mi proszę elektryka, który mi schludnie podepnie kamerkę samochodową i poprawnie podłączy do zasilania w aucie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2024r. 15:14  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 486
Dołączył: 28 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2024r. 15:30  
Cytuj
Podpinam się pod temat.

http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=123967
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 346
Dołączył: 16 Sty 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2024r. 16:54  
Cytuj
Witam , jakie macie te auta??
Proszę podać markę ,rocznik może być na prywatną wiadomość

Nie sprzedawaj duszy diabłu - Bóg da Ci za nią więcej! Mała Fatima Rzeszowszczyzny. https://nowiny24.pl/mazury-mala-fatima-rzeszowszczyzny-cuda-dokonuja-sie-tu-do-dzis/ar/5827669
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 28 Wrz 2024r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2024r. 14:54  
Cytuj
CYTAT
Polećcie mi proszę elektryka, który mi schludnie podepnie kamerkę samochodową i poprawnie podłączy do zasilania w aucie.


samemu to żadnen problemsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1504
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2024r. 15:54  
Cytuj
Może i nie problem ale jak się nie ma odpowiednich narzędzi to raczej trudno zrobić to schludnie. Nie sztuka zrobić pajęczynę w aucie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 28 Wrz 2024r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2024r. 18:28  
Cytuj
wiekszosc ludzi mysli ze plastiki i taicerka jest przez producenta zamontowana na stale niczym beton. mozna to zrobic w jedno popoludnie, ukrywajac kable tak ze nik by nie mogl sie poznac(po glebszych ogledzinach owszem). ogranicza nas tylko nasza fantazja. a przeciez caly dzisiejszy swiat to jedna wielka trytytka i pare spinek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1504
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2024r. 08:47  
Cytuj
Dobrze że masz złote rączki. Większość ludzi nie wie jak się za to zabrać. Nie sztuka pourywać zatrzaski. Nawet doświadczony potrafi sknocić robotę. Taka kamerka powinna być podłączona do instalacji przez bezpiecznik, więc trzeba zaingerować w kable. A co jak komputer wykryje i wyłączy zapłon? Dobrze pytający myśli a tu doradcy mówią że można w godzinę w pół dnia, ale jak to zrobić instrukcji brak.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 28 Wrz 2024r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2024r. 10:05  
Cytuj
ja swoja kamerke kupilem w action. instalacja banalnie prosta o ile sie nie wyrzuci instrukcji. malo tego, wykorzytalem oryginalne wiazki kabli. fakt nie kazdy umie takie rzeczy. mnie jest jest latwiej jako mechanikowi. a co do zaczepow to jakos wszystkie sie ostaly.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »