NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Czego brakuje Wam w Stalowej?, Sklep
Posty: 3
Dołączył: 8 Lut 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2024r. 13:05  
Cytuj
Zastanawia mnie jakiego sklepu,z jakim asortymentem brakuje Wam w Stalowej Woli.W głowie mam kilka pomysłów,ale mimo wszystko uznałam,że najlepiej i że nie zaszkodzi zapytać mieszkańców miasta i okolic. Będę bardzo wdzięczna za aktywność w temacie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2024r. 13:05  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 27 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2024r. 21:39  
Cytuj
Może dla kogoś trochę to głupie good ale mi brakuje sklepu takiego ze składnikami do przyrządzania w domu np. Kebaba :cwaniak: . Niby da się kupić po marketach tzw. mięso "kebab", ale ono koło kebaba nawet nie leżało. Nie jest podobne w smaku. To bym kupił takiego mięska na parę dni. Tak samo bułka czy pita, tortilla. Sosy?!?! :szok: Nie, nie kupisz kebabowego sosu. Da się zrobić samemu powiedzmy sos, czy też surówkę !!! Są różne przepisy. Ale tej Reszty nie kupisz. A ja chciałbym kupić sobie gotowe. To taki sklep bym chciał.

I jeszcze niechby hummus miał w tysiącach rodzajów, nie tylko polskiego (ten najsmaczniejszy) ale i zagranicznego (też fajne).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 215
Dołączył: 20 Lut 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2024r. 00:54  
Cytuj
W Stalowej brakuje wielu sklepów i asortymentów, ale zgaduję, że masz na myśli, jaki sklep opłaciłoby się otworzyć.

W popandemicznych czasach sporo sklepów przeszło na sprzedaż wysyłkową, to sporo zmieniło na rynku.

Może napisz jakie masz pomysły w głowie, bo np. pomysł przedmówcy na sklep z egzotycznym mięsem na kebaba raczej by się nie zakończył biznesowym sukcesem smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 9 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Maja 2024r. 14:46  
Cytuj
Zamieszczam w całości wpis użytkownika blackvader pomyłkowo (chyba) zamieszczony w innym wątku:

CYTAT
Może dla kogoś trochę to głupie good ale mi brakuje sklepu takiego ze składnikami do przyrządzania w domu np. Kebaba :cwaniak: . Niby da się kupić po marketach tzw. mięso "kebab", ale ono koło kebaba nawet nie leżało. Nie jest podobne w smaku. To bym kupił takiego mięska na parę dni. Tak samo bułka czy pita, tortilla. Sosy?!?! :szok: Nie, nie kupisz kebabowego sosu. Da się zrobić samemu powiedzmy sos, czy też surówkę !!! Są różne przepisy. Ale tej Reszty nie kupisz. A ja chciałbym kupić sobie gotowe. To taki sklep bym chciał.

I jeszcze niechby hummus miał w tysiącach rodzajów, nie tylko polskiego (ten najsmaczniejszy) ale i zagranicznego (też fajne).

No to naprawde glupie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 304
Dołączył: 17 Maja 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2024r. 10:59  
Cytuj
sklepu mięsnego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5009
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Maja 2024r. 17:26  
Cytuj
CYTAT
sklepu mięsnego


Kto dziś używa w produkcji mięsa,tak więc po co taki sklep?chytry

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »