NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4
walka z chrześcijaństwem, walka z chrześcijaństwem
Posty: 382
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2024r. 22:21  
Cytuj
CYTAT (art2deco)
@tygrysku Udajesz czy nie wiesz potluczony


Z trollami i nabijaczami postów nie pisze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2024r. 22:21  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5009
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Maja 2024r. 01:00  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Mam pytanie do wierzących w Kościele katolickim,tych np. z diecezji obejmującej Stalową Wolę-Dlaczego jesteście"drugim sortem"?chytry


To Ty tak uważasz 3m sie

Może kiedyś zmienisz zdanie i obyś przekonał się na własnej skórze good

Z Panem BOGIEM


@Drobny81

To był specjalnie ,umyślnie pisany tekst przez"bezbożnika",czyli mnie.good
Moje pytanie było prowokacyjne.
Dlaczego?co
Posty,diety czy inne osobiste decyzje religijne innych osób,mnie nie dotyczą.
Nakazy, zakazy klechów też.Jestem agnostykiem,nie uznaję żadnych form wiary,podawanych lub narzucanych mi z jakiejkolwiek religii.

Szanuję jednak wierzących i poglądy jakie mają.!ok

Tamtym wpisem pokazuję hipokryzję kleru.sciana
W czwartek w Kościele katolickim przypadała uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, zwana Bożym Ciałem.
Z tego względu na piątek 31(czyli jak zwykle),powinien być dzień postu.
Nie jesz mięsa i nie spożywasz "potraw"w płynie.placze

Była jednak dyspensa dla wiernych-czytaj WYBRAŃCÓW, mieszkających lub czasowo przebywających na terenie archidiecezji warszawskiej:szok:
Taki"dekret" wydał metropolita warszawski, kard. Kazimierz Nycz.zdegustowany

Podobną decyzję, mając na uwadze "dobro duchowe wiernych", podjął ordynariusz sąsiedniej diecezji warszawsko-praskiej, bp Romuald Kamiński.

"Osoby, które dobrowolnie pragną skorzystać z dyspensy, zobowiązane były zrealizować czyn pokutny o charakterze duchowym lub materialnym, ofiarowany w intencji chorych, ubogich, cierpiących lub uchodźców" - tak napisano na stronie internetowej diecezji warszawsko-praskiej.

Z dyspensy mogli skorzystać mieszkańcy i goście, którzy w tym dniu przebywali na terenie obu diecezji.good

Następnym razem jedziemy do Wa-wy i możemy żreć burgery.jezyk 
To będzie w danym momencie strefa wolna od przepisów nadanych przez kler,bo nie Boga.
BÓG, ile pamiętasz,dał 10 Przykazań-Dekalog.
Kler dziesiątki,tysiące nakazów,zakazów etc.zaklopotany

Nasz biskup,"reprezentant" na Stalową Wolę,takiego zwolnienia nie wydał.
Tak więc nie jedz dziś mięsa, tylko zachowaj post.3m sie
Ja będę żarł karkówkę,kiełbasę z grilla itp.oraz chlał wódę.potluczony
Tobie pozostaje woda,chleb i śledź ze słoika.
Nie prowokuję,ale zajrzyj w menu swojego proboszcza.
On pewnie sam sobie dał dyspensę...mlotek
Ty właśnie jesteś ,jak to określiłem"drugim sortem".Taki Post-Menneutralny

AMEN 

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2024r. 08:29  
Cytuj
~jusek
Widzisz, piszesz o "warszafce" a w innych postach piszesz o lokalnej, stalowowolskiej społeczności. ?
Czyżbyś pracował na popularnym ostatnimi czasy, jak Samuel Pereira, stanowisku?

Ale do rzeczy. My KATOLICY nie składamy się tylko z , jak to ująłeś 'kleru'. KOŚCIÓŁ KATOLICKI to wspólnota, małych i dużych, chudych i grubych, zdrowych i chorych. Wspólnota LUDZI.
Kapłani również są ludźmi i jak każdy z Nas ulegają pokusom. To czy zły zatryumfuje ZALEŻY TYLKO OD NASZEJ WIARY W JEDYNEGO, PRAWDZIWEGO BOGA.
Jak w życiu, gdy coś robisz na 'odwal sie' to się rozleci. A jak masz w sercu pustkę bez Pana BOGA to tą pustkę wypełni ktoś inny.
Dlatego prosiłbym o nie wrzucaniu wszystkich do jednej szuflady.
Co do dyspensy, TRWA OKTAWA BOŻEGO CIAŁA, i odkąd pamiętam we wszystkich parafiach w Polsce przez 8 dni panuje dyspensa.

Z Panem BOGIEM

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5009
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Maja 2024r. 13:20  
Cytuj
CYTAT
~jusek
Widzisz, piszesz o "warszafce" a w innych postach piszesz o lokalnej, stalowowolskiej społeczności. ?

Co do dyspensy, TRWA OKTAWA BOŻEGO CIAŁA, i odkąd pamiętam we wszystkich parafiach w Polsce przez 8 dni panuje dyspensa.

Z Panem BOGIEM


"Lokalna Polska" czyli jest to dla ciebie tylko Stalowa Wola.
Reszty świata nie ma.sciana

Jeśli wyjadę do Wa-wy, przestanę być człowiekiem ze Stalowej Woli?co
A gdy "krawaciarz"będzie u nas przejazdem,na wycieczce, przestanie być warszawiakiem i będzie mógł zjeść schabowego bo dostał dyspensę?chytry

Biura podróży będą organizowały wycieczki kulinarne do stref dla piątkowych mięsożerców? good

Gdy będę za granicą RP np.w Niemczech,przestanę być Polakiem z STW,którego obowiązuje post?nie wiem

Czytaj teraz ze zrozumieniem !!!chytry
Dwóch facetów w sukienkach decyduje gdzie jest post dla wiernych,a gdzie go nie ma!!!3m sie
Zdrowe to czy chore?zaklopotany
Konsultacje z Bogiem mają?nie wiem

Wierzyć możesz w kogo/co chcesz,ale ja mam nadaną-podobno przez Boga "wolna wolę"...jezyk
Nie ufam im i nie wierzę w ich słowa.
Z oceną mojej osoby co do "jakości" wiary,nie wychodź przed wyrok, który będzie wydany przez Boga.mlotek


Bóg bogów 'Deus deorum',nieh bendzie s Tobom.umiech
Alleluja.

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3187
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2024r. 14:53  
Cytuj
Pambuk przyszedł i zrobił.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2024r. 22:18  
Cytuj
Masz rację ~jusek, czytaj ze zrozumieniem. No i widzisz, piszesz o "facetach w sukienkach" obrażając katolickich kapłanów. Dlaczego?

Z Panem BOGIEM

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10598
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Maja 2024r. 23:35  
Cytuj
Regresie umiech nasza wiara jest objawiona przez Boga w Trójcy Świętej a nie jest wymyślona,,,

Materializm jest wymyślony, marksizm jest rewolucyjny. I ma problemy bo nie działa to Niebo na Ziemi jak również bo teoria kwantowa nie zakłada istnienia cząstek a jedynie fal. Nam się wydawało ze jest materia materialna jezyk

Nam się wiele wydaje gdy nie wiemy, ale gdy poznamy to zaczynamy wiedzieć co jest prawdą a co spekulacjami z niewiedzy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3187
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2024r. 12:26  
Cytuj
Teoria kwantowa zakłada dualizm korpuskularno falowy.

Nie masz nawet orientacji w podstawach wiedzy o świecie. Odpowiadasz w to miejsce dziwne historie. Przykre to trochę i zabawne zarazem.
umiech

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2024r. 19:00  
Cytuj
CYTAT (drobny81)
Masz rację ~jusek, czytaj ze zrozumieniem. No i widzisz, piszesz o "facetach w sukienkach" obrażając katolickich kapłanów. Dlaczego?
A czy ci faceci nie chodzą w sukienkach? Jeżeli to nie są sukienki to co? Tytuł tego tematu nie powinien być "walka z chrześcijaństwem" bo nikt z religią nie walczy tylko powinien być zatytułowany "Oddzielenie Kościoła(religii) od Państwa"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2024r. 20:52  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (drobny81)
Masz rację ~jusek, czytaj ze zrozumieniem. No i widzisz, piszesz o "facetach w sukienkach" obrażając katolickich kapłanów. Dlaczego?
A czy ci faceci nie chodzą w sukienkach? Jeżeli to nie są sukienki to co? Tytuł tego tematu nie powinien być "walka z chrześcijaństwem" bo nikt z religią nie walczy tylko powinien być zatytułowany "Oddzielenie Kościoła(religii) od Państwa"


A w czym Ci to przeszkadza? Gdzie Kościół Katolicki ingeruje w sprawy Państwa? To że przeciwstawia się DEWIACJOM i ZABIJANIU BEZBRONNYCH DZIECI?
Zrozum w końcu - ma ku temu prawo, gdyż wg spisu powszechnego z 2021 roku, 71,3% obywatelki RP to wyznawcy Kościoła rzymskokatolickiego.

V. NIE ZABIJAJ

To ludzie wyznający JEDYNEGO PRAWDZIWEGO BOGA i kierujący się Prawem Bożym dali PRAWO KOŚCIOŁOWI do brania udziału w życiu politycznym POLSKI.

Czyż to nie demokracja? Może i nawet UŚMIECHNIĘTA umiech

No ale po Naszych poprzednich potyczkach w różnych tematach widać że masz poglądy OSTRO LEWICOWE tak więc nic dziwnego że ciśniesz tak po Kościele Katolickim.

Prześwietl historię i zadaj sobie pytanie:

Czy bylibyśmy tutaj w tym momencie, w takim społeczeństwie? Czy Europa wyglądała by tak samo?

Spójrz co się dzieje na "Zachodzie", gdzie walka z Chrześcijaństwem, z Kościołem Katolickim przynosi już "efekty". LUDZIE BOJĄ SIĘ WYJŚĆ Z DOMÓW A ULICE SĄ ZABLOKOWANE PRZEZ PANÓW UDERZAJĄCYCH +RĘKAMI W KLATĘ LUB GŁOWĄ W ASFALT.

Prześwietl historię krajów które walczyły z KRZYŻEM PAŃSKIM. Poczytaj m.in. o "rewolucji francuskiej"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3187
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2024r. 23:20  
Cytuj
Mnie przeszkadza że konkurują o darowizny społeczne odrywając kawałek tortu który mógłby trafić do biednych i chorych ludzi lub po prostu na szczytne cele.

Szczucie na ludzi którzy nie są zainteresowani indoktrynacją jest niesmaczne i nieetyczne.

Monopol na bycie "tym dobrym" i nieomylnym. Co jest oczywistym kuriozum

Mocno nie popieram.

Nie chcę się wadzić. Nie walczę z chrześcijaństwem.
Mocno nie polecam. Nic dobrego. Niestety.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2024r. 13:10  
Cytuj
CYTAT (drobny81)
A w czym Ci to przeszkadza? Gdzie Kościół Katolicki ingeruje w sprawy Państwa? To że przeciwstawia się DEWIACJOM i ZABIJANIU BEZBRONNYCH DZIECI?

Przeszkadza bo państwo to jedno a kościół to drugie. To tak jakby sąsiad mieszał się w moją rodzinę i mówił co mi wolno a czego nie. Współżycie z sąsiadami ustala regulamin spółdzielni i do tego trzeba się stosować.
CYTAT (Progres)
Mnie przeszkadza że konkurują o darowizny społeczne odrywając kawałek tortu który mógłby trafić do biednych i chorych ludzi lub po prostu na szczytne cele.

Szczucie na ludzi którzy nie są zainteresowani indoktrynacją jest niesmaczne i nieetyczne.

Monopol na bycie "tym dobrym" i nieomylnym. Co jest oczywistym kuriozum

Mocno nie popieram.
Masz odpowiedź co mi przeszkadza i jak widać nie tylko mi.
CYTAT (drobny81)
Zrozum w końcu - ma ku temu prawo, gdyż wg spisu powszechnego z 2021 roku, 71,3% obywatelki RP to wyznawcy Kościoła rzymskokatolickiego.
I co z tego? W związku z tym iż większość deklaruje swoją przynależność kościoła (bo tak pasuje) to inne religie nie liczą się? Czy Ty jako Chrześcijanin pozwoliłbyś na powieszenie na przykład w biurze obok krzyża gwiazdy dawidowej czy krzyża prawosławnego lub innego znaku religijnego?
CYTAT (drobny81)
V. NIE ZABIJAJ

??? Do czego to przypiąłeś?
Wyprawy krzyżowe,Zakon Szpitala Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie itp. to dla jest Ciebie przykład dla piątego przykazania?
CYTAT (drobny81)
To ludzie wyznający JEDYNEGO PRAWDZIWEGO BOGA i kierujący się Prawem Bożym dali PRAWO KOŚCIOŁOWI do brania udziału w życiu politycznym POLSKI.

To nieprawda i piszesz głupoty. Wskaż źródło gdzie to prawo jest dane. Z tego co mi wiadomo to państwo czyli ówczesne władze w 1950 roku utworzyły fundusz kościelny, który pozwolił na jego przetrwanie po II wojnie światowej i nie tylko bo jest on do dziś.W 2022 roku było to 192 800 000 zł., a projekt na 2023 rok to 216 000 000 zł. Niestety jak widać jest to mało i cały czas chcą więcej.Wskaz proszę, która religia tak mocno miesza się a w ogóle miesza w politykę jak kościół?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2024r. 14:16  
Cytuj
~jusek

I tutaj w swojej wypowiedzi dalej broczysz w nieprawdzie. Zakłamujesz rzeczywistość jak typowy lewak.

Nie będę po raz kolejny ukazywał Twojej nieprawdy gdyż szkoda na to czasu.

71,3%..............

A "dewiacja" również dostaje grube "miliardy" od zaprzyjaźnionych polityków.


Z Panem BOGIEM

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2024r. 14:32  
Cytuj
Brakło argumentów?
CYTAT (drobny81)
71,3%..............

Po co zakazywać aborcji?
Jeżeli według Ciebie 71.3% obywatelki RP to prawdziwe nie tylko na papierze wyznawcy Kościoła rzymskokatolickiego to tego nie zrobią.
Po co zakazywać handlu w niedzielę?
Wystarczy zmienić Kodeks Pracy wprowadzając wynagrodzenie za pracę w niedzielę na przykład dodatku w wysokości 200% do stawki
CYTAT (drobny81)
A "dewiacja" również dostaje grube "miliardy" od zaprzyjaźnionych polityków.

Znasz i możesz podać jakieś źródło tego co piszesz o tych "miliardach"? Jak tak to podaj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5009
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Cze 2024r. 15:26  
Cytuj
Z nikim o poglądy religijne nie walczę metodą pewnego kapłana, czyli salcesonem.zaklopotany
Może są inni używający "metody"na pasztetową,kaszankę ...
Smakuje mi jedno,drugie trzecie,ale nie z tej "kuchni".sciana
Są kucharze z fartuszkiem serwujące takie potrawy i są debile w "sukienkach"trzymający w drugiej ręce krucyfiks.

Bronię swoich praw do bycia niezależnym.zdegustowany
Zasada?Rób co chcesz,ale nie krzywdź innych,dla swoich przyjemności,urojeń.
Czy stwierdzenie -NIE NARZUCAJ MI SWOJEJ WIARY,A JA TOBIE MOJEJ, jest złe?co
---------------
Pastafarianie,tak nazywają się członkowie kościoła Spaghetti , nazywani od włoskiego słowa pasta, czyli makaron.
Dla mnie możesz do tegoż kościoła należeć.
Wisi mnie to "mjętkim" kalafiorem.jezyk
Możesz być wyznawcą "Boga Buraka",ale jeśli już,niech dziś przybędzie z tobą do nas!
Ma jednak być jako patron Polski, czyli burak,ale tylko...biało-czerwony.ok

Nie jestem ludo-bogożercą,ale chętnie opierdolę boskie spaghetti,którego nie lubię jako zagrychę do gorzały.potluczony

Twój Bogu umrze w moim żołądku, a w poniedziałek, zapraszam na odbiór jego"ciała" w kiblu.3m sie

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5009
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Cze 2024r. 17:09  
Cytuj
CYTAT
~jusek
Widzisz, piszesz o "warszafce" a w innych postach piszesz o lokalnej, stalowowolskiej społeczności. ?

Co do dyspensy, TRWA OKTAWA BOŻEGO CIAŁA, i odkąd pamiętam we wszystkich parafiach w Polsce przez 8 dni panuje dyspensa.

Z Panem BOGIEM


Kto zarządził lub dał dyspensę?chytry
Z Bogiem mam"zawieszony kontakt",a od klechów nie odbieram połączeń.zdegustowany
Do kościoła nie chodzę,bo nie jest mi po drodze.nie wiem

Nie nadużywaj powoływania się na Pana Boga.
Grzeszysz i to ciężko, bo łamiesz przykazanie z Dekalogu,nawiedzony człowieku.mlotek

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11751
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2024r. 07:06  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2024r. 09:33  
Cytuj
mirek777 czyżby Bóg zapłać przestało działać, czy może Bóg nie chce płacić za wasze malwersacje? Przynajmniej tak wynika z twojej wklejki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2024r. 16:34  
Cytuj
CYTAT


Nie nadużywaj powoływania się na Pana Boga.
Grzeszysz i to ciężko, bo łamiesz przykazanie z Dekalogu,nawiedzony człowieku.mlotek


Oświeć Mnie? Które?

Z Panem BOGIEM

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10598
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Cze 2024r. 18:02  
Cytuj
CYTAT
Mnie przeszkadza że konkurują o darowizny społeczne odrywając kawałek tortu który mógłby trafić do biednych i chorych ludzi lub po prostu na szczytne cele.




Na przykład na onkologie i na 14-ta emeryturę zamiast na neo-TVN albo 40% wzrost na place przy nowym PRM. Rozumiem twoje Cierpienia Młodego Wertera Regresie, wishfull thinking korwinisty które kończy się zawsze na moje, moje, moje, "my precious".

Biedny to leniwy, ciemnogrodzki lud roszczeniowy z Podkarpacia i z Podlasia, kupiony za 500+ i oczywiście głupio wierzący.

Chyba nie masz tak krótkiej pamięci żeby ci poglądy przypominać zaklopotany

Na wsparcie pamięci polecam orzechy, lecytynę i wczesne chodzenie spać, na tępość dzidy nie mam nic,,,

PS.
Łubudubu Łubudubu niech żyje nam Donek, prezes polskojęzycznego klubu.
Z tej mąki chleba dla Polski nie będzie Rodaku cool girl

Bezpartyjni wolnościowcy to słyszeli o planach zakwaterowania Relokantow w Polsce B gdzie ma zerowe poparcie ta mściwa menda. Donek ma klawe życie i będzie dzielił salonkę w piekle z homokomando.

https://x.com/Vito82488734/status/1798649701748850901

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »