NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 92 93 94 95 96 97 98 ... » »»
Wszystko o POKO, Stary temat nie przyjmuje nowych wpisów
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Sie 2024r. 10:10  
Cytuj
CYTAT
Stanowski - nowy idol pisiorów good good good



Skąd takie przekonanie? Oglądasz czasem jego programy czy w TVN'ie tak powiedzieli?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2024r. 10:10  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Sie 2024r. 10:13  
Cytuj
CYTAT
Uśmiechnięta Polska w końcu zapukała do moich drzwi. Nie mogę jednoznacznie stwierdzić czy jestem usatysfakcjonowany...umiech



Obrazek



Pani ministra Henning-Kloska twierdziła że maksymalne podwyżki to 20 %. Porównując z fakturą z tego okresu w zeszłym roku mi wychodzi że około 40 % ...umiech



Czy jakiś racjonalny masochista otyły rowerzysta albo chociaż zwykły batman może to zdementować?umiech



Może przynajmniej odnalazły się "asystentki" naszego ryżego pana premiera?umiech


Masz to z prognozy czy realnego zużycia? A może to zdjęcie zajumane z internetu?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Sie 2024r. 11:19  
Cytuj
Dostałem to z centrali pis gruby...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Sie 2024r. 11:23  
Cytuj
CYTAT
Dostałem to z centrali pis gruby...umiech




Czyli post z dupy oparty o brak wiedzy. Sprawdzałeś własny rachunek zanim wkleiłeś te brednie?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Sie 2024r. 11:48  
Cytuj
To jest mój własny rachunek gruby...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Sie 2024r. 11:59  
Cytuj
CYTAT
To jest mój własny rachunek gruby...umiech


To prognoza czy na podstawie realnego zużycia?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Sie 2024r. 13:53  
Cytuj
Prognoza gruby...umiech



Obrazek



Czy generał Tygrys już planuje uderzenie odwetowe? Prawdopodobnie tak...umiech




Gruby ty taki dociekliwy jesteś, a nie wiesz przypadkiem gdzie się podziały "asystentki" naszego ryżego pana premiera?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10802
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Sie 2024r. 15:05  
Cytuj
Nie słyszałam żeby Donek się wściekł. Znowu was oszukali Anżej. Albo to obywatelski masochizm jak niektórzy z Jagodna się domyślili.

Czy ktoś może to potwierdzić nie wiem Donek mocno trzymie za łeb PSL, gdyby wyszli z rządu to do Sejmu samodzielnie juz nie wrócą umiech Szymek to taka panna z brzydkim posagiem.

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11997
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2024r. 15:16  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10802
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Sie 2024r. 15:17  
Cytuj
CYTAT
Obrazek




Nowoczesna edukacja seksualna. Jaka jest wasza opinia?umiech



Radość porównywalna do radości słuchania wypowiedzi rządu POKO. Nowoczesna jak Baśka Lewacka.



Mam tez głębsze pytanie, dlaczego oni nam to robią (niewinnym dzieciom):
a/ bo im pozwalamy
b/ bo tak lubią
c/ bo tak muszą
d/ bo zamiast dzieci mogą mieć dziury w głowie
e/ bo to dewiacja

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3244
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2024r. 16:31  
Cytuj
Dzień dobry


Przecież to mój proboszcz po godzinach i ministrant burmistrz. Obaj po mefedronie na paradzie równości w Dąbrowie Górniczej.

Jak to ksiądz Rydzyk powiada "(...)któż nie ma pokus".

Wzruszające.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10802
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Sie 2024r. 17:11  
Cytuj
Poprzebierana Dewiacja niczego nie usprawiedliwia ale jest przewrotnie sprytna przekonując ustami aktywistów: jest naturalnie normalna, zachęcając do spróbowania otwartości, nakolanników i obcowania ze sobą od najmłodszych lat. Olbrzymia większość ofiar pedofili i ich rodzin milczy, tylko dlatego nie możemy się z nią rozprawić. Ratuje ich głęboka krzywda i zażenowanie innych, cisza zamiast "pride".

Obrazek

Znajdź kogo brakuje na zdjęciu w ich świecie.


Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Sie 2024r. 10:27  
Cytuj
Obrazek




Czy ktoś może to potwierdzić?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11997
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2024r. 14:09  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3244
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2024r. 14:40  
Cytuj
Brawo Donald. Brawo Niemcy. Brawo Polska.

***** PiS szkodników dywersantów wewnętrznych. To głupota kulturowa i bieda gospodarczo społeczna.

Buda.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Sie 2024r. 16:11  
Cytuj
I dla jego "asystentek" też brawo regresie. A przy okazji nie wiesz gdzie się podziały?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10802
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Sie 2024r. 20:14  
Cytuj
CYTAT
Brawo Donald. Brawo Niemcy. Brawo Polska.

***** PiS szkodników dywersantów wewnętrznych. To głupota kulturowa i bieda gospodarczo społeczna.

Buda.


Totalna Buda Regresie cool girl POKO należy zideologizować patriotycznie zamiast zewnętrznie egoistycznie, sieją spustoszenie wśród słabszych głów,,, Gdyby taka terapia okazała się nieskuteczną, delegalizacja stonki i banicja szkodników za Odrę i Bug. Niech tam uprawiają patologie na tamtych narodach umiech

Obrazek
Objawy patologii



PS.
Pobudzenie wśród lokalnych struktur POKOmuny. Obiecują następne konkrety: Miasto nie będzie się rozwijało ( z wyjątkiem istniejących post transformacyjnych establishmentów) żeby na Warszawfkę dla Lemingów starczyło. Pamiętacie te czasy gdy psy d.pami szczekały PO mieście z radości i z zadowolenia za najniższą krajową i ile to dla ucieczki młodzieży do metropolii osiągnęły? Takie to były jaja z mieszkańców i rozwojowe plany lokalnej elity. Przegnaliśmy to na wyborach ale rozlazło się po przysiółkach.

Ledwo gawnojady i oszuści Donka opanowały koryto ( i jeszcze dziadom mało bo koryto juz zdążyli osuszyć do cna) a juz budzą się upiory polityki słusznie minionej transformacji ustrojowej z jej roszczeniami nadzwyczajnej kasty z minionej epoki.

Pewnie opozycyjni radni wspólnie będą intonować dla ociężałych: Pomożecie w obozach za miskę ryziu bo mało pomogliście a bez Was ani rusz nie potrafimy konkurować. Miasto nie będzie nic robić, przyglądać się jak inni nam uciekają co przypomina powolny upadek PGR-ow. A tu trzeba jeszcze miliony "opalonych" wziąć na garnuszek, dać mieszkania, ZUS bo liberalno-lewicowa Ewropa boi się zamieszek jak w UK. Kacapy szmuglują przez Białoruś ile się da przy współpracy polskojęzycznych łże elit, Agnieszki Hojland i Szczura, barany!

Pomożecie Ciemnogrodzianie nie wiem

Obrazek
Niesamowity poziom zdurnienia nabytego


Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11997
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2024r. 06:58  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Sie 2024r. 07:02  
Cytuj
Obrazek



"Zdradzeni o świcie 3 - uśmiechnięta Polska". Ktoś oglądał? Warto?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11997
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2024r. 07:14  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Sie 2024r. 10:35  
Cytuj
CYTAT
Prognoza gruby...umiech



Obrazek



Czy generał Tygrys już planuje uderzenie odwetowe? Prawdopodobnie tak...umiech




Gruby ty taki dociekliwy jesteś, a nie wiesz przypadkiem gdzie się podziały "asystentki" naszego ryżego pana premiera?umiech



Skoro to prognoza to właściwie post z dupy.

Taki z ciebie właśnie propagandysta. Zapytaj kogoś kto nie rozlicza się na podstawie prognoz tylko na podstawie realnego zużycia, a wszystko będziesz wiedział i nie będziesz pisał jak zwykle głupot.

A co mnie obchodzi donek i jego asystentki.

Chcesz się tarzać w gównie to masz od tego kolegów i koleżankę. Ode mnie won.

PS, z rachunkiem z prognozy dałeś dupy wystarczająco smiech2

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Sie 2024r. 11:03  
Cytuj
Skoro tak twierdzisz gruby to na pewno tak jest...umiech



Rozwiałeś wszystkie moje wątpliwości...umiech



Jak bym napisał że zużycie to pewnie by wyszło że więcej zapłaciłem bo więcej zużyłem, zgadłem gruby?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11997
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2024r. 11:16  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Sie 2024r. 15:21  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10802
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Sie 2024r. 15:37  
Cytuj
Naświetlanie oszustów i zlodziei z POKO to najłatwiejszy sport pod Słońcem ale pomoc psychiatryczna Sepsie to wyzwanie nad wyzwaniami.

Obrazek
Dealerzy Uzależnienia



Rok temu, kiedy marszałkiem Sejmu była Elżbieta Witek, podległa jej kancelaria w ciągu pierwszych sześciu miesięcy 2023 r., przyznała tylko 57 premii. W sumie urzędnicy otrzymali 167,4 tys. zł. Jak przed rokiem informował "Fakt", nagrody nie trafiły ani do kierownictwa urzędu, ani do członków Prezydium Sejmu, w którym zasiadają marszałek i wicemarszałkowie izby niższej. Przeciętna wartość nagrody wyniosła wówczas 2936,69 zł brutto.
Sprawdziliśmy, ile w tym roku wypłacono takich premii w Kancelarii Sejmu. Okazuje się, że kwota była o wiele większa. "W 2024 r. wypłacono 514 nagród na łączną kwotę brutto 3 mln 602 tys. zł" – tak na nasze pytania odpowiedziało Biuro Obsługi Medialnej. Średnia kwota brutto nagrody wyniosła 7 tys. zł. I jak rok temu, marszałek Sejmu, wicemarszałkowie, a także członkowie kierownictwa Kancelarii Sejmu takich ekstrapieniędzy w tym roku nie dostali – ustaliliśmy.

Obrazek
Z konkursu mówię Wam i za sepsę się należy Regresie umiech


Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 92 93 94 95 96 97 98 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »