NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 29 30 31 32 33 34 35 ... » »»
Wszystko o POKO, Stary temat nie przyjmuje nowych wpisów
Posty: 2058
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Lut 2024r. 20:20  
Cytuj
Figlarzu mało mnie interesują twoje wynaturzenia. To twoja prywatna sprawa...umiech


Bardziej bym się martwił twoim sekciarstwem . To już jest poważna sprawa...umiech



Guru rzuca hasło i członkowie sekty popełniają zbiorowe samobójstwo albo rozpylają sarin w metrze...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2024r. 20:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 364
Dołączył: 11 Wrz 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Lut 2024r. 20:37  
Cytuj
Ministrant o moje się nie martw smiech2 jestem tak zwyczajny że aż to może być nudne smiech2 Zacznij martwić się o swój przebieg ...

Widzisz to jest tak że mój guru żyje tylko w twojej bani nie wiem Ja jestem z tych anty, a nie z tych za . Ostatni raz zagłosowałem za kimś to były jeszcze czasu KPNu no ale Moczulski był z tych kryształowych ... A nie jeszcze głosowałem za Kwaśniewskim i na tym się skończyło

A teraz pozwolisz że obejrzę program o brunatnej mafii ;)

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Lut 2024r. 01:59  
Cytuj
W necie jest przemówienie Radosława Sikorskiego,w którym"przeczołgał"swoją opinią, fjutinowych kacapów.ok
Już widzę jak na forum przemawiałby mlaskający Kacor albo przerażony Anżej.mlotek
https://demot(...)zas-Rady

Dodam,że syn Sikorskiego służy w armii amerykańskiej.zdegustowany
Natomiast synowie Jarka są jeszcze plemnikami.potluczony
Na szczęście,bo pewnie i tak"strzelałby ślepakami"i to w kołdrę!good

Może ktoś wyjaśni w sposóp przystępny dla jego rozumu- skąd się biorą dzieci.całus

https://demot(...)te-ze-az

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2058
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Lut 2024r. 07:22  
Cytuj
Właśnie tak nigga . Fiutin pewnie sobie popuścił ze śmiechu jak mu powiedzieli co tam Sikorski albo Hujownia wygadują...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 364
Dołączył: 11 Wrz 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Lut 2024r. 08:04  
Cytuj
Ministrant jak tam nazikomuchu podobał ci się program o brunatnej swołoczy ?

Radosław Sikorski chwalony na całym Zachodzie. Zrobił furorę swoimi wystąpieniami

Radosław Sikorski udzielił interesującego wywiadu dla największych amerykańskich telewizji: Bloomberg TV, MSNBC, CNN i dziennikowi "The New York Times". Minister spraw zagranicznych w udzielanych wywiadach pokazał się z bardzo dobrej strony jako polityk pewny siebie i niezwykle odważny, i jest chwalony na całym Zachodzie. I my także przyłączamy się do gratulacji pod jego adresem.

https://styl.(...)=Fanpage

Tylko komuchom to nie w smak umiech

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2058
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Lut 2024r. 09:07  
Cytuj
Figlarzu pamiętaj że w każdej sekcie guru może być tylko jeden. Waszym guru jest ryży i tylko on posiada boskie przymioty. W momencie którym wasza organizacja zaczyna wielbić kogoś innego , to przywódca duchowy skazuje go na śmierć albo wygnanie. Guru nie konkurencji i tylko on może cieszyć się poważaniem...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 364
Dołączył: 11 Wrz 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Lut 2024r. 09:16  
Cytuj
A zgłaszałeś już to swojemu proboszczowi ?

Wiesz może ministrant jak długo będzie cenzura pod artykułami ? Bo widzę kolejny raz przechodzi Slogan Polska dla Polaków ,,, Ale już

Razem z przedsiębiorcami od wiosny będziemy tirami blokować rolnikom wjazdy na pola a we wsiach palić opony.
Liczymy na zrozumienie ????

To niestety okazało się niepoprane politycznie nie wiem

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2058
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Lut 2024r. 09:54  
Cytuj
Ale ty wiesz figlarzu że według sondaży ( tych samych co dają waszej sekcie miażdżące zwycięstwo w nadchodzących wyborach) ponad 80 procent naszych rodaków popiera protest rolników?umiech


Jak to jest że jeżeli jeden sondaż jest dla waszej menażerii optymistyczny to się pod nim brandzlujecie , a inny byście najchętniej przemilczeli, bo już nie jest taki fajny...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2058
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Lut 2024r. 09:59  
Cytuj
Gdzie się podział bojownik o wolność praworządność demokrację i tęczową miłość - batman?umiech


Gdzie się podziali regres i gruby, szykują się do wyborów czy jak?umiech



https://www.youtube.com/watch?v=VAUNaM_wCgc


Mazurek rozprawia się z kolejnym obłudnikiem z obecnej władzy. Poseł Raś ( kiedyś Platforma , teraz ZSL ) pewnie już więcej nie pójdzie do RMF-u. A przynajmniej nie do Mazurka...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 364
Dołączył: 11 Wrz 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Lut 2024r. 10:58  
Cytuj
CYTAT
Ale ty wiesz figlarzu że według sondaży ( tych samych co dają waszej sekcie miażdżące zwycięstwo w nadchodzących wyborach) ponad 80 procent naszych rodaków popiera protest rolników?umiech


A ty wiesz ministrancie że koło Wacława mi lata co myślą inni w takiej czy innej sprawie nie wiem To chyba normalne że wolni ludzie mają swoje zdanie nie wiem Wiem że Konfitury mówią we wszystkich tematach jednym głosem, ale tak właśnie działają sekty której się tak wypierasz smiech2 Kiedyś na takich jak ty mówiono lemingi ale to już chyba nie modne co

Obrazek

To już wiem kto cenzoruje wpisy pod tym artykułem więc szkoda pisać komentarze

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2058
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Lut 2024r. 11:54  
Cytuj
Jestem już dość długo na tym forum żeby pamiętać jako moda ciebie figlarzu, a nawet grubego. Było to dawno temu ale dobrego niewiele mógłbym napisać...umiech


To trochę tak jak ci zomowcy w marszach kodu. Za komuny katowali niewinnych ludzi a teraz wielcy obrońcy praworządności...umiech





Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Lut 2024r. 14:46  
Cytuj
CYTAT
Właśnie tak nigga . Fiutin pewnie sobie popuścił ze śmiechu jak mu powiedzieli co tam Sikorski albo Hujownia wygadują...umiech


Ty nie rozumiesz czy negujesz wszystko dla zasady?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2058
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Lut 2024r. 17:42  
Cytuj
Rozumiem tyle że ze światowych polityków na Fiutina a wpływ ma wyłącznie chińsk gensek . Nawet Bidena olewa i nie bardzo się przejmuje amerykańskim zaangażowaniem w konflikt na Ukrainie...umiech

A taki Tusk, Sikorski czy Hujownia ( zresztą tak samo jak wcześniej Kaczyński, Duda czy Morawiecki ) to dla ruskiego prezydenta tzw pierdnięcie grzechotnika...umiech


Z innej beczki: wasza menażeria w końcu startuje w wyborach samorządowych czy jak zwykle popieracie lokalną POKO-munę gruby?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2058
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Lut 2024r. 18:25  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Lut 2024r. 18:40  
Cytuj
CYTAT
Rozumiem tyle że ze światowych polityków na Fiutina a wpływ ma wyłącznie chińsk gensek . Nawet Bidena olewa i nie bardzo się przejmuje amerykańskim zaangażowaniem w konflikt na Ukrainie...umiech

A taki Tusk, Sikorski czy Hujownia ( zresztą tak samo jak wcześniej Kaczyński, Duda czy Morawiecki ) to dla ruskiego prezydenta tzw pierdnięcie grzechotnika...umiech


Z innej beczki: wasza menażeria w końcu startuje w wyborach samorządowych czy jak zwykle popieracie lokalną POKO-munę gruby?umiech



Czyli bez zmian, nie ogarniasz, a zatwardziała głupota nie pozwala ci niczego przyjąć do wiadomości. Inaczej mówiąc, ciasny umysł.

A co do wyborów, to startujemy w ugrupowaniu które popierasz.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2058
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Lut 2024r. 18:48  
Cytuj
Tak tak gruby. Ty figlarz i batman macie otwarte umysły i jesteście światłą elitą tego kraju...umiech


Jeżeli ktoś z konfy was wpuścił na listy, to chyba postradał rozum...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Lut 2024r. 19:43  
Cytuj
CYTAT
Tak tak gruby. Ty figlarz i batman macie otwarte umysły i jesteście światłą elitą tego kraju...umiech


Jeżeli ktoś z konfy was wpuścił na listy, to chyba postradał rozum...umiech


No, zgadzamy się wreszcie. Dziękuję.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2058
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Lut 2024r. 20:26  
Cytuj
Z figlarzem czy batmanem na pewno się zgadzasz gruby...umiech


Dobrze że przynajmniej dzieci z tego nie będzie...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 364
Dołączył: 11 Wrz 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Lut 2024r. 20:56  
Cytuj
Obrazek


CYTAT
Dobrze że przynajmniej dzieci z tego nie będzie...umiech


Tak tak gruby. Ty figlarz i batman macie otwarte umysły i jesteście światłą elitą tego kraju...umiech


Ministrant z twoich bezeceństw podsutanianych na bank nie będzie dzieci smiech2

Elitą jak elitą ale nadzieją to na bank cool

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10818
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Lut 2024r. 23:34  
Cytuj
Czysta aryjska krew z Pomorza czy ze Slaska?

Obrazek


Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2058
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Lut 2024r. 07:00  
Cytuj
Figlarzu ja wiem że lata szkolnej edukacji to była dla ciebie droga przez mękę. Jeżeli ktoś taki ty ma być dla nas nadzieją to jesteśmy straceni...umiech


Zupełnie tak samo jak w przypadku waszego guru i niektórych z jego kapłanów. Skoro uważacie że ci łajdacy przeprowadzą was suchą stopą przez oceany kryzysów to lepiej sporządź testament zawczasu...umiech



Ale już wróćmy figlarzu do tematu: czyli obecna władza i jej przystawki- Donald Tusk i jego trzecia noga...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2058
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Lut 2024r. 07:11  
Cytuj
Oglądam trochę te komisje sejmowe i nie mogę się nadziwić Tuskowi ( bądź co bądź człowiek obdarzony inteligencją) że takich bałwanów jak Joński i Szczerba postawił na ich czele. Chodzili w kampanii wyborczej po urzędach i robili trochę zamieszania, ale teraz w świetle kamer kompromitują sami siebie a najbardziej swoją formację polityczną...umiech



Guru chyba nie będzie zadowolony z postawy tych harcowników, tym bardziej jak mu usłużni doniosą że Joński przegłosował swoje własne wykluczenie z obrad...umiech


Sam widzisz figlarzu że zapał i zaangażowanie to zbyt mało żeby coś osiągnąć...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2058
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Lut 2024r. 07:56  
Cytuj
Ktoś wie dlaczego marszałek Hujownia chce głosować nad liberalizacją prawa aborcyjnego dopiero po wyborach samorządowych ? Przecież padły w kampanii obietnice dotyczące tzw praw kobiet. A jak się okazuje prawo do wolnej skrobanki to właśnie taki postulat... umiech



Obrazek


Taką aborcję to ja rozumiem...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2058
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Lut 2024r. 13:12  
Cytuj
Obrazek



Obrazek



Zaczęło się : pieniędzy nie ma i nie będzie...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Lut 2024r. 13:16  
Cytuj
CYTAT
A zgłaszałeś już to swojemu proboszczowi ?

:


Nie proboszczowi,ale swojemu zwierzchnikowi, czyli zgłosi do bis.kupa.potluczony
Pewnie będzie tak,ale dopiero gdy skończą,"figlować kropidłem"...całus

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 29 30 31 32 33 34 35 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »