NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 28 29 30 31 32 33 34 ... » »»
Wszystko o POKO, Stary temat nie przyjmuje nowych wpisów
Posty: 860
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Lut 2024r. 23:49  
Cytuj
CYTAT
Bardzo odważne słowa jak na członka sekty batman...umiech


Dla ciebie każdy kto tutaj pluje na PiS jest sekciarzem, sztabowcem, fajnopolakiem, widzem TVN no i głupcem oczywiście bo każdy myślący przecież popiera KonfedeRosje, ewentualnie PiS (ale wtedy już jest średnio myślący). Jesteś prawdziwy guru intelektu tego forum. Powinieneś dostać medal.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2024r. 23:49  
Cytuj

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 364
Dołączył: 11 Wrz 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Lut 2024r. 08:39  
Cytuj
CYTAT

Naprawdę chcą zwrócić kasę za tarcze,,, good czy Niezłomni sędziowie słusznie minionego etapu wyszukali sposób na danie jeszcze odszkodowania " walczącym o praworządność" z AgroRui na górkę? umiech


Za czasów słusznie minionych mówiono na rolników że żywią i bronią ... z tym że te czasy już dawno się skończyły, bo już na "wsiach" brakuje rolników nie wiem A ci co strajkują w 90 % prowadzą taki sam interes jak mechanik czy budowlaniec. To średni i mały biznes utrzymuje ten kraj nie biznesy rolnicze. Ja rozumiem Nabuchodonozor że wy socjaliści nie lubcie konkurencji i tylko wam mają dawać . Ale jeżeli mi zakazali działalności to za to należą się rekompensaty. a te 12 tyś które dostałem to niech sobie PiS wsadzi w buty .

Obrazek


Wyznanie Sikorskiego o synu w armii USA. "Będę żałował, że to powiedziałem"

- Większość z was zapewne nie wie, że mój syn jest amerykańskim żołnierzem - ujawnił w poniedziałek Radosław Sikorski podczas wystąpienia w Atlantic Council. Minister spraw zagranicznych dopytywany podczas briefingu o syna, podkreślił, że "za chwilę będzie żałował, że to powiedział". Głównym tematem rozmów w amerykańskim think tanku była wojna w Ukrainie
Czytaj więcej na https://wydar(...)n=chrome

Kaczyński musiał go po rękach całować żeby był w jego rządzie ? Szacun ale żebyś tego nie żałował :/

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2058
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Lut 2024r. 10:35  
Cytuj
CYTAT


Dla ciebie każdy kto tutaj pluje na PiS jest sekciarzem, sztabowcem, fajnopolakiem, widzem TVN no i głupcem oczywiście bo każdy myślący przecież popiera KonfedeRosje, ewentualnie PiS (ale wtedy już jest średnio myślący). Jesteś prawdziwy guru intelektu tego forum. Powinieneś dostać medal.




Skoro tak twierdzisz batman. Dla mnie jesteście zwykłą sektą biednych otumanionych ludzi , potrzebujących fachowej pomocy...umiech


Pisiory też mieli taką sektę ale ta ich jest wyraźnie w odwrocie. Ta wasza rośnie w siłę i w związku z tym wasza głupota również...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 860
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Lut 2024r. 11:58  
Cytuj
Obrazek

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2058
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Lut 2024r. 14:08  
Cytuj
Ok batman/pizdas/krugej czy jak ci tam...umiech


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2058
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Lut 2024r. 14:13  
Cytuj
O proszę ten od rudej peruki na spotkaniu z Tuskiem to emerytowany zomowiec z Przemyśla. W międzyczasie działacz kodu . Co za zbieg okoliczności...umiech



Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 860
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Lut 2024r. 14:28  
Cytuj
Tak czy siak pytanie miał dobre. Tak dobre że prezes nie dał rady odpowiedzieć a publika gościa prawie widłami zamordowała.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2058
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Lut 2024r. 14:31  
Cytuj
Tak czy siak ten kodowiec zomowiec na stare lata będzie żył w wolnej i uśmiechniętej Polsce batman...umiech


I jeszcze mu resortową emeryturę podniosą...umiech


Ty też z kodu batman?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2058
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Lut 2024r. 14:37  
Cytuj
Ten z rudą peruką to twój kolega batman? Ze służby w resorcie albo chociaż z walki o wolne sądy?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 860
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Lut 2024r. 14:44  
Cytuj
Mój wujek.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2058
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Lut 2024r. 14:57  
Cytuj
Wcale bym się nie zdziwił batman. Zomo kod osiem gwiazdek to wszystko się ładnie układa...umiech

Byłeś w zomo byłeś w ormo teraz jesteś za platformą...umiech


Albo to : dziadek w ormo, ojciec w kodzie, demokracja zawsze w modzie...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 860
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Lut 2024r. 15:46  
Cytuj
No widzisz jak ładnie połączyłeś kropki. Najostrzejszy ołówek w piórniku. Bolo zawsze w formie.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2058
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Lut 2024r. 15:56  
Cytuj
Tu nie trzeba jakiejś specjalnej inteligencji batman. Wystarczy mieć oczy i uszy...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 860
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Lut 2024r. 16:07  
Cytuj
Tu w ogóle nie potrzeba inteligencji. Wystarczy paranoja.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 364
Dołączył: 11 Wrz 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Lut 2024r. 16:43  
Cytuj
Zomowiec lepszy od Konfitury ... Zapewne ten Cherlawy to tez konfitura bo donoszenie ma we krwi smiech2

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2058
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Lut 2024r. 17:05  
Cytuj
Tak tak chłopcy nie jesteście żadną sektą i macie całkowitą rację...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2058
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Lut 2024r. 17:13  
Cytuj
A uśmiechnięte barierki znowu wróciły pod Sejm...umiech


A uśmiechnięci policjanci znowu pałują demonstrantów...umiech



A uśmiechnięte sekciarstwo w zachwycie...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10818
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Lut 2024r. 17:44  
Cytuj
CYTAT
Ok batman/pizdas/krugej czy jak ci tam...umiech


Obrazek


Pewnie tak umiech

Kasa przekierowywana jest obecnie ku zadowoleniu i przyjemnościom Sloików w metropoliach tak zagładzanych przez ostatnie 8 lat a ciężko tyrającym. Ich życie w ponadnarodowych korpo trochę podupadło bez budżetowych suwenirów. Na celowniku ryżych bandytów są polskie korporacje, żeby Polacy nie mieli juz żadnego innego wyboru zdobycia doświadczenia jak tylko w "swoich" korpo. Awans jest tylko po linii i na ścieżce zagranicznej.

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10818
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Lut 2024r. 17:50  
Cytuj
Naprawdę Bananie wziąłeś 12 koła za swoją działalność od PiS?

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2058
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Lut 2024r. 18:53  
Cytuj
A to paliwo za 5,19 to będzie czy to tylko było na użytek kampanii wyborczej?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 364
Dołączył: 11 Wrz 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Lut 2024r. 19:00  
Cytuj
CYTAT


Naprawdę Bananie wziąłeś 12 koła za swoją działalność od PiS?


Mniej wciągaj może pojmiesz umiech

Ministrant zrobisz na stacji to co najlepiej w życiu ci wychodzi, może ci zajdą na 4.99

Dziś w Czarno na Białym będzie o brunatnej mafii umiech Z chęcią obejrzę

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 416
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2024r. 19:27  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Naprawdę chcą zwrócić kasę za tarcze,,, good czy Niezłomni sędziowie słusznie minionego etapu wyszukali sposób na danie jeszcze odszkodowania " walczącym o praworządność" z AgroRui na górkę? umiech


Za czasów słusznie minionych mówiono na rolników że żywią i bronią ... z tym że te czasy już dawno się skończyły, bo już na "wsiach" brakuje rolników nie wiem A ci co strajkują w 90 % prowadzą taki sam interes jak mechanik czy budowlaniec. To średni i mały biznes utrzymuje ten kraj nie biznesy rolnicze. Ja rozumiem Nabuchodonozor że wy socjaliści nie lubcie konkurencji i tylko wam mają dawać . Ale jeżeli mi zakazali działalności to za to należą się rekompensaty. a te 12 tyś które dostałem to niech sobie PiS wsadzi w buty .

Obrazek


Wyznanie Sikorskiego o synu w armii USA. "Będę żałował, że to powiedziałem"

- Większość z was zapewne nie wie, że mój syn jest amerykańskim żołnierzem - ujawnił w poniedziałek Radosław Sikorski podczas wystąpienia w Atlantic Council. Minister spraw zagranicznych dopytywany podczas briefingu o syna, podkreślił, że "za chwilę będzie żałował, że to powiedział". Głównym tematem rozmów w amerykańskim think tanku była wojna w Ukrainie
Czytaj więcej na https://wydar(...)n=chrome

Kaczyński musiał go po rękach całować żeby był w jego rządzie ? Szacun ale żebyś tego nie żałował :/


Jeżeli Ty masz taką wiedzę o rolnictwie w Polsce, jakie było i jakie jest, i o tym kto co robi na wsi to wszystko wyjaśnia.
Już nie będę miał do Ciebie pretensji o te bzdury za które możliwe że jesteś sowicie opłacany aby padł "bastion PiS-u".
Swoją drogą mam nadzieję że ktoś w końcu weźmie się za forum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 416
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2024r. 19:27  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Naprawdę chcą zwrócić kasę za tarcze,,, good czy Niezłomni sędziowie słusznie minionego etapu wyszukali sposób na danie jeszcze odszkodowania " walczącym o praworządność" z AgroRui na górkę? umiech


Za czasów słusznie minionych mówiono na rolników że żywią i bronią ... z tym że te czasy już dawno się skończyły, bo już na "wsiach" brakuje rolników nie wiem A ci co strajkują w 90 % prowadzą taki sam interes jak mechanik czy budowlaniec. To średni i mały biznes utrzymuje ten kraj nie biznesy rolnicze. Ja rozumiem Nabuchodonozor że wy socjaliści nie lubcie konkurencji i tylko wam mają dawać . Ale jeżeli mi zakazali działalności to za to należą się rekompensaty. a te 12 tyś które dostałem to niech sobie PiS wsadzi w buty .

Obrazek


Wyznanie Sikorskiego o synu w armii USA. "Będę żałował, że to powiedziałem"

- Większość z was zapewne nie wie, że mój syn jest amerykańskim żołnierzem - ujawnił w poniedziałek Radosław Sikorski podczas wystąpienia w Atlantic Council. Minister spraw zagranicznych dopytywany podczas briefingu o syna, podkreślił, że "za chwilę będzie żałował, że to powiedział". Głównym tematem rozmów w amerykańskim think tanku była wojna w Ukrainie
Czytaj więcej na https://wydar(...)n=chrome

Kaczyński musiał go po rękach całować żeby był w jego rządzie ? Szacun ale żebyś tego nie żałował :/


Jeżeli Ty masz taką wiedzę o rolnictwie w Polsce, jakie było i jakie jest, i o tym kto co robi na wsi to wszystko wyjaśnia.
Już nie będę miał do Ciebie pretensji o te bzdury za które możliwe że jesteś sowicie opłacany aby padł "bastion PiS-u".
Swoją drogą mam nadzieję że ktoś w końcu weźmie się za forum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2058
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Lut 2024r. 19:41  
Cytuj
Figlarzu obawiam się że przypisujesz mi zdolności których nie posiadam...umiech


To nie jest tak że wszyscy żyją w takim schemacie w jakim ty funkcjonujesz...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 364
Dołączył: 11 Wrz 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Lut 2024r. 20:10  
Cytuj
Obrazek
Tak dla przypomnienia ... Same Ursusy i Władki no i oczywiście kochający Amerykę smiech2 Hahj hahahhah haha hahh ah haha smiech2

Cherlawy możesz mnie obwiniać nie krępuj się smiech2 Możesz nawet postawić kasztana na parkingu przed komendą twoje życie nie wiem

Ministrant klerycy mówią że masz takie zdolności ze jeszcze im wstyd . Nie bądź skromny smiech2 Mój schemat jest standardowy ... Ty wolisz trójkąty czy kwadraty ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 28 29 30 31 32 33 34 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »