NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 26 27 28 29 30 31 32 ... » »»
Wszystko o POKO, Stary temat nie przyjmuje nowych wpisów
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Lut 2024r. 08:45  
Cytuj
CYTAT
Obrazek



Skoro tak mówił to pewnie nie tylko po to żeby okłamać wyborców...umiech


Oj stolec, teraz to już na pewno POKO nie mogą liczyć na twój głos smiech2

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2024r. 08:45  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2058
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Lut 2024r. 08:48  
Cytuj
Z nas dwóch ja przynajmniej jestem szczery gruby...umiech


Mój stosunek do ryżego od jakichś dwudziestu lat jest ten sam - jednoznacznie negatywny...umiech




Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10818
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Lut 2024r. 18:20  
Cytuj

Na rolników w ostatnich dniach wylała się nagonka krytyki z powodu fake newsa dystrybuowanego na profilu „Cwelowy” na platformie X. Miało z niego wynikać, że protestujący zablokowali przejazd karetki, niektórzy nawet spekulowali, że doszło do śmierci pacjenta. Później wszystko zostało zdementowane przez Wojewódzką Stację Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie. Profil, który jest źródłem dezinformacji, wcześniej skupiał się na nawoływaniu do bojkotu Telewizji Republika i hejcie wobec polityków PiS.



No tak, co za regres cywilizacyjny zarumieniony sciana Sprostowanie nie zmieściło się w czasie antenowym.

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2058
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Lut 2024r. 20:40  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10818
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Lut 2024r. 22:39  
Cytuj
Greta Tfun umieściła bez konkursowo w świetnej pracy swoja córkę. Gdyby była w POKO nie byłoby sprawy nawet bez odprawy cool girl

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2058
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Lut 2024r. 07:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2058
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Lut 2024r. 11:16  
Cytuj
Może i od lipca będziemy płacić więcej za energię elektryczną ale za to żyjemy w uśmiechniętej Polsce a nasz ryży premier załatwił nam darmową kaskę od wujka Hansa...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 364
Dołączył: 11 Wrz 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Lut 2024r. 11:33  
Cytuj
ManCwelowe pokolenie widzę głupieje co raz bardziej. Nic nie było z rana ?
Jak on ci wytłumaczył że wyprodukowanie kW kosztuje powiedzmy 5 zł a ty go chcesz mieć nadal za 2,5 i to jest sprawiedliwe smiech2 Dlaczego ja gdy mam np swój prąd mam dopłacać do twojego ? Mam dopłacać rolnikom i górnikom i komu jeszcze ?

Obrazek

Najnowszy sondaż partyjny. Na podium Koalicja Obywatelska, PiS i Trzecia Droga

Z najnowszego sondażu CBOS wynika, że największym poparciem Polaków cieszy się obecnie Koalicja Obywatelska. Prawo i Sprawiedliwość plasuje się na drugim miejscu ale odnotowało spadek. Umacnia się z kolei pozycja Trzeciej Drogi.

Badanie przeprowadzono w dniach 19-22 lutego 2024 roku. Respondentom zadano pytanie, na jaką partię zagłosowaliby w wyborach parlamentarnych, gdyby odbyły się one w najbliższą niedzielę.

Jak wynika z najnowszego sondażu CBOS największym i stałym poparciem w tym roku cieszy się Koalicja Obywatelska, na którą zagłosowałoby 29 procent ankietowanych. To dokładnie taki sam wynik, jaki ugrupowanie Donalda Tuska uzyskało w badaniu z 16 lutego.

https://tvn24(...)t7789387

Bardzo dobre wieści dla Polski, a i przed wyborami samorządowymi zaczyna to co raz lepiej wyglądać ok

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2058
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Lut 2024r. 12:09  
Cytuj
Posłuchaj figlarzu co Mentzen mówił ( w tym moim linku) o zatrzymaniach w Collegium Humanum. Okazuje się że nie tylko pisiory tam się " dokształcali" ...umiech



Wielu ludzi jest gotowych płacić dużo więcej za paliwo , za energię elektryczną i za wszystko inne skoro wróciła praworządność...umiech



Co do sondaży gałganie to jak sądzę ich najlepsza weryfikacja nastąpi za kilka tygodni. Wybory do sejmików wojewódzkich pokażą czy rzeczywiście ryży i jego trzecia noga będą tryumfować...umiech


Nie twierdze że tak się nie stanie , tym bardziej że pan premier załatwił nam złoty deszcz darmowej kaski od wujka Hansa , także jest to możliwe...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
HIV
Posty: 1553
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Lut 2024r. 12:16  
Cytuj
CYTAT
Jak on ci wytłumaczył że wyprodukowanie kW kosztuje powiedzmy 5 zł a ty go chcesz mieć nadal za 2,5 i to jest sprawiedliwe smiech2 Dlaczego ja gdy mam np swój prąd mam dopłacać do twojego ? Mam dopłacać rolnikom i górnikom i komu jeszcze ?


Tyle kosztuje przez sztuczne regulacje. Lekarstwem jest zniesienie tych regulacji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2058
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Lut 2024r. 08:55  
Cytuj
Rebus dla miłujących praworządność...umiech


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Lut 2024r. 09:05  
Cytuj
Ni chu,chu.sciana
Rebusa nie rozkminiam.nie wiem

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2058
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Lut 2024r. 09:07  
Cytuj
Może rzeczywiście to nazbyt skomplikowane. Wszak wrodzona inteligencja a umiłowanie praworządności to są dwie odrębne rzeczy...umiech


Zapytaj jakiegoś ziomka co chodził na mecze piłkarskie , z pewnością ci pomoże w rozwiązaniu tej trudnej zagadki...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2058
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Lut 2024r. 10:22  
Cytuj
Jest afera bo Stanowski nazwał na swoim kanale Elizę Michalik " pierdol..tą" . Trochę przesadził bo pani Eliza, podobnie jak nasz figlarz chociażby, to osoby nieszczęśliwie zakochane w pewnym ryżym panu , który jest naszym premierem. I tak się składa że on ma już swoja drugą połówkę. Taka właśnie bywa niespełniona miłość , człowiek po prostu głupieje i traci zdolność racjonalnego myślenia...umiech



W każdym razie warto obejrzeć/posłuchać:



https://www.youtube.com/watch?v=V0PGlvKaVVE

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2058
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Lut 2024r. 10:40  
Cytuj
Zresztą wszystkich tych SilnychRazem powinno się traktować jak ofiary sekty. Trzeba im jakoś pomagać w miarę możliwości w powrocie do normalności...umiech



Kilkanaście lat temu podobna sytuacja była po drugiej stronie sporu politycznego. Tamta organizacja nazywała się sektą smoleńską , ale wydaje się że już nastąpiło jej rozbicie. A przynajmniej rozproszenie...umiech



Ciekawe czy to samo spotka SilnychGazem?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 364
Dołączył: 11 Wrz 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Lut 2024r. 11:33  
Cytuj
Obrazek

Ministrant co wy macie z tymi pałami ? Nawet Oskar na swoje zdanie ntt.

https://twitt(...)13047273

Ogólnie to ManCwel to jest bardzo elokwentny i wygadany zawodnik smiech2

Politycy pod wrażeniem wystąpienia Sikorskiego na debacie ONZ. Chwali nawet Konfederacja. "10/10"

Szef polskiego MSZ Radosław Sikorski zbiera podziękowania i wyrazy uznania po swoim wystąpieniu w ONZ. Wypunktował rosyjskiego ambasadora w Radzie, obalając każde kłamstwo, jakie zaprezentował przedstawiciel Moskwy. - Kijów nie jest klientem Zachodu, walczy o niezależność - mówił Sikorski. Władze w Kijowie mu podziękowały, a politycy w Polsce, także z Konfederacji, przyznali rację.

https://wiado(...)onz.html

Dobrze że odpowiedni ludzie są na odpowiednich miejscach w tak trudnych czasach. A proPutnowska swołocz siedzi w opozycji

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2058
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Lut 2024r. 13:34  
Cytuj
Figlarzu a nie wydaje ci się trochę dziwne że ty jakby nie patrzeć heteroseksualny mężczyzna kocha tego swojego złotowłosego premiera miłością bezwarunkową?umiech



Jeżeli jest w tobie odrobina racjonalizmu to zastanów się czy takie uczucie ma rację bytu? Czy twoja fascynacja ma szansę na szczęśliwe zakończenie?umiech



Czy receptą na te trudne czasy może być Donald Tusk albo Radosław Sikorski? Moim zdaniem wiara w ich możliwości przekracza granice nawet dobrej woli. Niech będzie że jestem niedowiarkiem w tym zakresie...umiech




Podziwiam twój entuzjazm, tak samo jak zawsze zastanawiało mnie jak można zmanipulować ludzi że potrafi dojść chociażby do zbiorowych samobójstw. Sekta to niebezpieczne ale mimo wszystko fascynujące zjawisko społeczne...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2058
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Lut 2024r. 15:06  
Cytuj
Na dodatek jesteś bardzo niekonsekwentny figlarzu. Najpierw twierdzisz że Konfederacja to moskiewska agentura, a za chwilę wrzucasz tekst że jej politycy chwalą Sikorskiego za wystąpienie na sesji ONZ. Mamy więc dwa rozwiązania: albo to wystąpienie Zdradka Sikorskiego nie było wcale takie ostre ( skoro kremlowska agentura je chwali) albo przemówienie było akuratne tyle że oskarżenia o prorosyjskość wobec konfy to tzw sen wariata...umiech



Jest chyba jeszcze trzecia możliwość że po prostu TVN ci mózg zastąpił i nie potrafisz w sposób logiczny i racjonalny sam sformułować własnej opini. Powtarzasz tylko to co usłyszysz/zobaczysz na antenie tej stacji. To najbardziej pesymistyczny scenariusz dla ciebie, ale przeczucie mi mówi że najtrafniejszy...umiech



Jeden z twoich autorytetów , były tajny współpracownik Służby Bezpieczeństwa o pseudonimie operacyjnym "Bolek" zdaje się że to miał na myśli kiedy prawił o " małpie z brzytwą"...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 364
Dołączył: 11 Wrz 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Lut 2024r. 15:47  
Cytuj
Ministrant wali mnie konfederacja nazikomuszy pomiot, a że ktoś o nich napisał to jego tekst nie będę gumkował zaistniałej sytuacji nie wiem Nic nie wiem o Bolku i reszty twoich urojeń. cool Nie przejmuj się tym co ludzie piszą ... bądź jak Oskar !!

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2058
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Lut 2024r. 15:54  
Cytuj
Pisiory mają swojego Oskarka , a u was zdaje się jest jakiś Mikołaj. Liże prawie tak samo intensywnie jak Oskar , tyle że on preferuje ryżego...umiech



W każdym razie pomyśl o tych sektach , co ci o nich pisałem figlarzu. Zanim dojdzie do tragedii może lepiej poprosić kogoś o pomoc...umiech


W sektach zazwyczaj tak bywa że guru może robić wszystko , a jego zmanipulowani wyznawcy ścigają na siebie masę kłopotów...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 364
Dołączył: 11 Wrz 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Lut 2024r. 16:24  
Cytuj
Słusznie prawisz ...biskup każe ...ministrant musi . Możesz pozazdrościć wolnym ludziom cool

Radosław Sikorski w amerykańskich mediach. Padły gorzkie słowa

- Dotychczas art. 5 został użyty tylko raz, po atakach z 11 września. Wszyscy wtedy wsparliśmy USA, a Polska wysłała oddział do prowincji Ghazni w Afganistanie (...). Nie wysłaliśmy za to rachunku do Waszyngtonu - powiedział w telewizji Bloomberg minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski pytany o to, co wyborcze zwycięstwo Donalda Trumpa może oznaczać dla Polski. - Sojusz wojskowy nie jest sąsiedzką firmą ochroniarską - dodał.
Czytaj więcej na https://wydar(...)n=chrome

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2058
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Lut 2024r. 18:17  
Cytuj
Trochę cię nie rozumiem figlarzu , czym różni się sytuacja opisana przez ciebie od waszej sekty SilnychGazem. Przecież gdyby ryży rozpiął rozporek to pierwszy byś klękał , pytanie czy byś się dopchał ...umiech




Powtarzam : rzeczywiście mamy trudne czasy ale pokładanie nadziei w ludziach pokroju Tuska czy Sikorskiego uważam za naiwność...umiech




Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3248
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2024r. 18:38  
Cytuj
Trudne czasy już za nami.
Złodzieje z PiSu z wkrótce za kratami.

Zbieraj te taczki z gnojem Stolec.


Jest tak zajebiście że mamy lato w lutym. umiech

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3248
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2024r. 18:40  
Cytuj
Obrazek

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2058
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Lut 2024r. 19:09  
Cytuj
Też słyszałem że kury zaczęły znosić więcej jajek a krowy dawać mleka, ale myślałem że to bujdy, regresie...umiech



Ta wasza sekta to jednak interesujące zjawisko...umiech



Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 26 27 28 29 30 31 32 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »