NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 22 23 24 25 26 27 28 ... » »»
Wszystko o POKO, Stary temat nie przyjmuje nowych wpisów
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Lut 2024r. 09:08  
Cytuj
CYTAT
Na swój sposób każdy jest ułomny gruby, to jest wpisane w ludzką naturę. Problem pojawia się wtedy kiedy ktoś zupełnie przeciętny próbuje lansować się kogoś lepszego niż jest w rzeczywistości...umiech


I właśnie masz ten problem. Próbujesz się lansować na jakiegoś znawcę, przedstawiasz jakieś analizy a tak naprawdę wychodzi kicha. Prawdopodobnie czytasz tego Palade ale nie potrafisz go zrozumieć, choć ostatnio i on się zbłaźnił. A ty razem z nim.

CYTAT

Jaskrawy przykład to wyborcy obecnej władzy , sami siebie uważają za tych bardziej uświadomionych . Dla mnie jest do zupełnie niezrozumiałe ...umiech


Ty generalnie rozumiesz tylko to co wydalisz rano z dwójką, ale lansujesz się na eksperta.

CYTAT

Wyborcy pisu to trochę inny przypadek. Naiwnie uwierzyli w mityczną misję jaką niby Jaro ma wykonać w naszym kraju. Poza tym że nie rozumieją dzisiejszego świata mają jedną duża wadę . Oni za łaską prezesa chcą sobie przywłaszczyć monopol na patriotyzm...umiech




Że niby kto za pisem to kocha Polskę , a kto przeciwko to zdrajca i szubrawiec. W najlepszym razie niemiecki albo ruski agent...umiech


I tu się zgadzam. "prawdziwi Polacy". smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 walczący z lewactwem smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2
Niestety, ty stolec również jesteś tym naiwnym. Widać to doskonale po twoich wpisach. smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2


CYTAT

W obecnej sytuacji politycznej w naszym kraju rozumny ( choć ułomny) człowiek nie bierze udziału w wojnie dwóch plemion. Jak dla mnie to możecie się pozabijać nawzajem. Nic mi do tego. Pies trącał ryżego i jego pretorianów , tak samo jak prezesa i jego przydupasów...umiech


Głupi kto bierze w tym udział. Dureń ogląda TVN/TVP/Polsat a z drugiej strony Republikę i wierzy w tą papkę którą mu podają ...umiech


Stolec, stoisz na pierwszej linii frontu. Sam siebie oszukujesz?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2024r. 09:08  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2058
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Lut 2024r. 09:31  
Cytuj
Marcin Palade też popełnia błędy , ale czasem sięgam i do jego opinii. Tak jak już wcześniej pisałem , nie ma ludzi nieomylnych. W gruncie rzeczy to jeden z lepszych ekspertów od sondaży czy analiz wyborczych. Jeżeli gruby znasz kogoś lepszego to go przedstaw z imienia i nazwiska. Chętnie poznam gagatka...umiech


Nie lansuję się na eksperta. Nigdy nie miałem takich ambicji. To nie moja wina że wasi taczkowi są tak marni , że w porównaniu do waszego barachła mogę uchodzić niemal za mędrca gruby. Macie tam stado pawianów i poza ogromnym hałasem niewiele z tego wynika...umiech


Nie stoję na pierwszej linii frontu. Przeciwstawiając się waszej kłamliwej i zacietrzewionej ideologicznie propagandzie partyjnej z automatu ustawiacie mnie na tarczy strzelniczej. Kto nie z wami, ten przeciwko wam gruby... umiech


Od wielu lat głoszę tezę że wymiana pinokia na ryżego to nie była nie jest i nie będzie lepsza alternatywa. A trzecia noga to jest właśnie ta wisząca dodatkowa kończyna między właściwymi nogami waszego złotowłosego idola gruby. A jest to wyjątkowo wredny zakłamany typ ...umiech



Ale jak to mówią , każdy ma takiego idola na jakiego sobie zasłużył...umiech


Nie walczyłem o wolne sądy przeciwko Ziobrze ani jego pseudo reformom , z Bodnarem i jego szukaniem podstawy prawnej też walczyć nie zamierzam. Jednego i drugiego oceniam krytycznie i najlepiej żeby ich piekło pochłonęło. W każdym razie pies was wszystkich trącał gruby...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Lut 2024r. 09:50  
Cytuj
Dobra stolec, jesteś debeściak a wszyscy inni to marne barachło smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2

Aż dziwne, że ty ze swoim ego możesz swobodnie poruszać się po świecie smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2

i uprzedzę twój kolejny wpis. Oczywiście, że tak uważam smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2058
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Lut 2024r. 10:05  
Cytuj
Skoro tak twierdzisz gruby...umiech


A tego fachowca ( lepszego niż Palade) to podasz czy strach cię znowu obleciał?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Lut 2024r. 11:37  
Cytuj
CYTAT
Skoro tak twierdzisz gruby...umiech


A tego fachowca ( lepszego niż Palade) to podasz czy strach cię znowu obleciał?umiech


A dlaczego miałby mnie oblecieć? Nie interesuje się tym tak bardzo jak ty. Nie jest to moje zajęcie. Ty się nim i jego analizami oraz sondażami brandzlujesz. Każdy ma takie zainteresowania jakie lubi. Jeden ma smutne życie inny ciekawe.

I tak, tak twierdzę. smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 364
Dołączył: 11 Wrz 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Lut 2024r. 12:48  
Cytuj
Oj ministrant ...jak cię z rana nie wyśmieją to cię wy.... masz smutne życie

Obrazek


Konkurs na prokuratora krajowego. Ruch Adama Bodnara

Minister sprawiedliwości, prokurator generalny Adam Bodnar ogłosił konkurs na stanowisko prokuratora krajowego - przekazało w komunikacie Ministerstwo Sprawiedliwości. Kandydatów oceni specjalnie powołany zespół. Osoby zgłaszające się na stanowisko muszą mieć m.in. 15 lat doświadczenia na stanowisku prokuratora.

Czytaj więcej na https://wydar(...)n=chrome

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu ... Brawo Pan Bodnar

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2058
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Lut 2024r. 12:59  
Cytuj
Czyli jak zwykle gruby w ogóle nie ogląda TVN-u, nie interesuje się sondażami i polityką, a figlarz sobie jeździ taczkami i dowozi świeży gnój...umiech


Nic nowego pod Słońcem...umiech


Nawet uśmiechnięte Harvesterki robią brum w lasach jak za poprzednich lat...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 5 Sty 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lut 2024r. 16:52  
Cytuj
Rolnicy protestują przed Urzędem Wojewódzkim w Bydgoszczy. Protestujący próbowali wejść do siedziby wojewody. Zostali jednak odparci przez policję. Funkcjonariusze zmuszeni byli użyć wobec nich gazu pieprzowego.

Ahhh...nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2058
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Lut 2024r. 17:06  
Cytuj
Pewnie będzie wieczorem w Wydarzeniach , Faktach i Wiadomościach ! A nie czekaj w Wolnej Polsce policja nie bije ludzi ...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2058
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Lut 2024r. 18:43  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 364
Dołączył: 11 Wrz 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Lut 2024r. 19:54  
Cytuj
Obrazek

Przełomowa decyzja sądu. Adam Bodnar wygrywa

Bezprecedensowa decyzja wymiaru sprawiedliwości. "Sąd Okręgowy w Szczecinie umorzył dziś postępowanie karne, zainicjowane aktem oskarżenia wniesionym przez prokurator Bogusławę Zapaśnik" - przekazała Prokuratura Krajowa. Postanowiono, że w momencie wnoszenia aktu oskarżenia prok. Zapaśnik nie była w stanie służby czynnej. Wcześniej - w oparciu o tę samą argumentację - Adam Bodnar zadecydował o odwołaniu prokuratora krajowego Dariusza Barskiego.

Czytaj więcej na https://wydar(...)n=chrome

Doczekaliśmy pięknych czasówwykrzyknik Jazda Panie Bodnar z tą prawicową kupą łajna cool

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10818
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Lut 2024r. 23:59  
Cytuj
Czasu nie są piękne dla rozumu i nawet wiem dlaczego niektórym zakodowanym pawianom tak się podobają Bananie.

To wszyscy pozostali wiedzą, wiec nie napiszę.

Obrazek



Zlikwidowali PAP, TVP i Prokuraturę bo sędzi Targowica ma.


Obrazek


Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2058
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Lut 2024r. 08:08  
Cytuj
Obrazek


Od kilku dni słychać że pieniądze się skończyły. Glapa przestał robić drukareczką brum...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2058
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Lut 2024r. 12:18  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2058
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Lut 2024r. 14:45  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3248
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2024r. 14:50  
Cytuj
CYTAT
Obrazek


Stolec i jego partner w pisowskiej wersji dobrobytu.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2058
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Lut 2024r. 15:05  
Cytuj
Regresie zabieraj te taczki w inne miejsce...umiech



Jak dla mnie może to być nawet zadek figlarza , byle nie tu...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2058
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Lut 2024r. 17:08  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2058
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Lut 2024r. 08:16  
Cytuj
SilniGazem orzekli że za strajkiem rolników stoją pisiory i Putin...umiech




Obrazek



A ja mam cichą satysfakcję że w 2003 roku zagłosowałem na nie w referendum akcesyjnym. Nie było nie ma i nigdy nie będzie darmowych obiadków. Na końcu ktoś musi uregulować rachunek...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10818
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Lut 2024r. 19:58  
Cytuj
Cięcia w branży technologicznej nadal wprowadzają zamieszanie i strach wśród pracowników. Od 1-go stycznia pracę straciło ponad 34 tys. osób. To więcej niż w całym czwartym kwartale ub.r. To wyraźne spowolnienie może oznaczać wycofywanie się rządu z rozwoju wysokich technologii i przeniesienie wysoko płatnych stanowisk pracy dla Polaków do innych krajów.


Obrazek
Wszystkim za Odrą, ba właściwie to za Wisłą,,



PS.

Niemiecka gospodarka w kryzysie STOP Opóźniać i w rezultacie zablokować do wyboru naszego Prezydenta środki na wszystkie wielkie inwestycje STOP Pieniądze wyślecie w unijnych Zielonych podatkach STOP Drastycznie ograniczyć rentowność Spółek Skarbu Państwa STOP Brutalizować i przyspieszać anarchizacje organów państwa STOP Podburzać propagandą margines społeczny do wyrażania swojego niezachwianego poparcia dla polityki nowego rządu STOP Podnieść koszty edukacji, dostępna tylko dla elity STOP Przygotować środki na mieszkania i na utrzymanie dla relokantów z Europy Zachodniej STOP Nagłaśniać we wszystkich mediach te działania jako wielki projekt budowy mieszkań komunalnych dla Polaków za środki z chybionych inwestycji infrastrukturalnych poprzedniego rządu STOP Obrzydzać sukcesy wielkich inwestycji II RP STOP


Wolf's Lair


Obrazek
Wstrzymać wypłatę środków KPO do wyborów prezydenckich. Reich i Moskwa na Was liczy.


Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2058
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Lut 2024r. 10:31  
Cytuj
Mądrego warto posłuchać:


https://m.youtube.com/watch?v=4S_9uDkl4l8

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2058
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Lut 2024r. 16:16  
Cytuj
Komitet Centralny Unii Europejskiej życzy sobie żeby czołgi przestały emitować CO2...umiech


Obrazek



To może się udać...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10818
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Lut 2024r. 16:35  
Cytuj
CYTAT
Mądrego warto posłuchać:


https://m.youtube.com/watch?v=4S_9uDkl4l8



Mądrzy na wyborach, po wyborach bywają.

Obrazek
Deszcz kasy,,, PiS PO jedno zło ?


Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2058
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Lut 2024r. 09:03  
Cytuj
Kaczyński i Tusk do wora. Wór do jeziora...umiech


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 364
Dołączył: 11 Wrz 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Lut 2024r. 09:59  
Cytuj
CYTAT (ministrant)
Mądrego warto posłuchać:


Sorry ministrant ale ostatnio jakoś mi się nie chce nie wiem

Obrazek


Zmiana na pozycji lidera. Najnowszy sondaż potwierdza trend

Koalicja Obywatelska, osiągając wynik 31,7 proc., wyprzedza Prawo i Sprawiedliwość i przejmuje prowadzenie - tak przedstawia się najnowszy sondaż parlamentarny, przeprowadzony przez United Surveys. Jak wynika z badania, spadek notuje - trzecia w sondażu - Trzecia Droga.

Czytaj więcej na https://wydar(...)n=chrome

Ciąg dalszy dobrych wieści dla Polski ok Brawo Koalicja odby tak dalej ani kroku wstecz wykrzyknik wazne wykrzyknik

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 22 23 24 25 26 27 28 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »