NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 82 83 84 85 86 87 88 ... » »»
Wszystko o PIS,
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2022r. 16:16  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Dalej pinokio nie odpowiedziałes na pytanie,
pierwsza czy druga grupa?




Ani pierwsza ani druga dziadku. Zresztą jakie ma to znaczenie w porównaniu z praworządnością, która każdego dnia jest gwałcona? To są prawdziwe problemy, a nie pierwsza czy druga grupa...umiech

I dalej pierdolisz jak pinokio
Nie ma trzeciej, o własną działalność gospodarczą cie nie podejrzewam chyba ze handlujesz respiratorami
1.Pierwsza, druga czy trzecia?
2.Przyznajesz się do wiary w pis wśród znajomych?
3.np.Rozjebanie niezliczonej juz na dziś kasy na miesiączki dziada jest ok, jest praworządne?
Skup się choć raz i odpowiedź...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2022r. 16:16  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Sie 2022r. 16:21  
Cytuj
Nie mogę odnieść się merytorycznie do ważkich kwestii, które dziadku podnosisz, albowiem codzienny gwałt na Konstytucji przez pisiorów dokonywany, wywołał u mnie silne wzburzenie. Postaram się udzielić ci responsu, dziadku, we właściwym czasie, niemniej muszę się odstresować. Może obejrzę TVN24 albo poprzeglądam Onet.pl , to zawsze pomaga na skołataną duszę obrońcy praworządności. Nie sądzisz?umiech


A tak z innej beczki. Dalej miewasz mokre sny z Donaldem Tuskiem w głównej roli?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2022r. 19:28  
Cytuj
Wystarczy przeczytać twoje posty z 2015 roku, jak merytorycznie brandzlowałeś się PISem umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Sie 2022r. 19:40  
Cytuj
Jak wielu Polaków miałem bobku ( opasie regresie czy który tam jest zalogowany) nadzieję że po ośmiu latach beznadziejnych rządów beznadziejnej ekipy, może być tylko lepiej. Dziś mądrzejszy o te doświadczenia ( z lat 2015-2022) wiem, że PiS rządzi marnie, a wręcz fatalnie. Co nie zmienia faktu, że chyży rój czy POKO-muna to żadna alternatywa. Dla was bezpartyjnych wolnościowców, płatnych pachołków centrali POKO , sprawa pewnie wygląda inaczej. Ale nie próbujcie mi stręczyć ludzi którzy już rządzili i nie osiągnęli żadnych sukcesów na tym tle jako czegoś lepszego. Po prostu...umiech



Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2022r. 17:30  
Cytuj
CYTAT
Jak wielu Polaków miałem bobku ( opasie regresie czy który tam jest zalogowany) nadzieję że po ośmiu latach beznadziejnych rządów beznadziejnej ekipy, może być tylko lepiej. Dziś mądrzejszy o te doświadczenia ( z lat 2015-2022) wiem, że PiS rządzi marnie, a wręcz fatalnie.


Gówno jesteś mądrzejszy dalej masz nadzieję w tworze, który nie rządził umiech
Partie tworzą ludzie, i nie jest ważna nazwa tylko samooczyszczenie się ze śmiesznych polityków.

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Sie 2022r. 18:24  
Cytuj
Bobku opasie regresie czy który tam jest zalogowany. Nie mogę zabronić wam marzeń o powrocie Tuska do władzy. Każdy ma swój rozum. Niemniej stręczenie tego człowieka jako lepszej alternatywy obraża moją inteligencję. I min właśnie dlatego będę sobie z wami igrał do woli...umiech



Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2022r. 11:13  
Cytuj
CYTAT
Jak wielu Polaków miałem bobku ( opasie regresie czy który tam jest zalogowany) nadzieję że po ośmiu latach beznadziejnych rządów beznadziejnej ekipy, może być tylko lepiej. Dziś mądrzejszy o te doświadczenia ( z lat 2015-2022) wiem, że PiS rządzi marnie, a wręcz fatalnie.


Nie udawaj krytyka PiS-u, każdy wie, że przebierasz nóżkami, by tylko pobiec i zagłosować na PiS, nawet jakby oddali kraj w łapy Putinowi (co pewnie by chcieli zrobić, skoro są prorosyjską V Kolumną w Europie, Orban lubi to!) Tego postu chyb nie zgłosisz do rozliczenia (ile tam w plecy będziesz, 1, 2, 5? zł), bo pracodawca z PiSu pewnie by się obraził. Swoją droga, jak przystało na PiSiora, jesteś szmatą, bo plujesz na pisowską rękę, która Cię żywi i daje Ci zarobić. WSTYD. Zresztą nic dziwnego - pisiory to ścierwa, więc pasujesz jak ulał do tej zdradzieckiej hordy.

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3241
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2022r. 15:28  
Cytuj
Dokładnie albo się popiera albo nie. To co odstawia ten kondom pokazuje jaka z niego żelka. umiech

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Sie 2022r. 15:49  
Cytuj
CYTAT


Nie udawaj krytyka PiS-u, każdy wie, że przebierasz nóżkami, by tylko pobiec i zagłosować na PiS, nawet jakby oddali kraj w łapy Putinowi (co pewnie by chcieli zrobić, skoro są prorosyjską V Kolumną w Europie, Orban lubi to!) Tego postu chyb nie zgłosisz do rozliczenia (ile tam w plecy będziesz, 1, 2, 5? zł), bo pracodawca z PiSu pewnie by się obraził. Swoją droga, jak przystało na PiSiora, jesteś szmatą, bo plujesz na pisowską rękę, która Cię żywi i daje Ci zarobić. WSTYD. Zresztą nic dziwnego - pisiory to ścierwa, więc pasujesz jak ulał do tej zdradzieckiej hordy.



Nie bardzo wiem co mam ci odpisać, ujamuzrobi czy który tam jest zalogowany. Prędzej mi kaktus na ręce wyrośnie niż przyjmę do wiadomości, że PiS jest prorosyjski. Pewnie że taką narrację podaje do wierzenia wasza centrala, ale ze stanem faktycznym niewiele ma to wspólnego. Mogę się zgodzić że Macierewicz to wariat, ale oskarżenia redaktora Piątka to za mało żeby uwiarygodnić wasze teorie...umiech


Co do reszty twoich wypocin, powtarzam kolejny raz, że gdybym miał przejmować się opinią któregokolwiek z przedstawicieli waszej ekipy, dawno dałbym sobie spokój z tym forum. Post twój opasa regresa czy który tam aktualnie jest zalogowany jest mi obojętny. Gdybym przejmował się szczekaniem hien z waszej menażerii nie byłoby mnie tu. Niech ci się przyśni ( i reszcie chłopaków) mokry sen z Donaldem Tuskiem, ujamuzrobi. Jak was wszystkich po kolei nadziewa na swój szpic...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10787
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Sie 2022r. 15:55  
Cytuj
Kto oddaje się bolszewii w PE to by się oddał nawet w chlewie, kto krytykował stacjonowanie wojsk NATO w RP to ten krytykował, kto nie jest wyrywny do używania epitetów o Fjutinie, wątpił w istnienie wojny albo nas straszył konsekwencjami za pomoc to nas straszył, kto pluł na pograniczników ten pluł.

Jakie ścierwniki Wam się ułożyły z puzzli?

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Sie 2022r. 18:54  
Cytuj
Anwil wznawia produkcję. Państwo wspaniałe radzi sobie z problemami, które samo tworzy.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Sie 2022r. 06:49  
Cytuj
A pamiętasz już ile to jest sporo później opasie herbu obsrane gacie?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2022r. 20:27  
Cytuj
CYTAT
Bobku opasie regresie czy który tam jest zalogowany. Nie mogę zabronić wam marzeń o powrocie Tuska do władzy. Każdy ma swój rozum. Niemniej stręczenie tego człowieka jako lepszej alternatywy obraża moją inteligencję. I min właśnie dlatego będę sobie z wami igrał do woli...umiech


A obecny wybraniec jest ok i nie obraża Twojej inteligencji smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Sie 2022r. 20:46  
Cytuj
Jeżeli chodzi ci o Morawieckiego , bobku opasie regresie czy który tam jest zalogowany, pisałem już chyba ze sto razy, że nigdy nie był bohaterem mojej bajki . Jako bankster i były doradca Tuska nie powinien być brany pod uwagę jako premier. Jego namaszczenie na prezesa rady ministrów oceniam jako jeden z większych błędów politycznych Kaczyńskiego. Ale pamiętam rządy Tuska i jestem przekonany, że chyży rój nie byłby bardziej kompetentną osobą. Ani jeden ani drugi...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10787
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Sie 2022r. 23:03  
Cytuj
Robercie, co z delegatem oddolnym, patriotycznie spontanicznym i niezależnym wolnościowcem, prezydentem na uchodźctwie Panem Maksem Kolonko?

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2022r. 01:09  
Cytuj
CYTAT
Robercie, co z delegatem oddolnym, patriotycznie spontanicznym i niezależnym wolnościowcem, prezydentem na uchodźctwie Panem Maksem Kolonko?


Niezależnego prezydenta masz aktualnie, nic od niego nie zależy... no może czasem jakiś friend in dick wyrwie mu się tak od siebie... jesteś bolku z niego dumny?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Sie 2022r. 07:25  
Cytuj
W Wolnej Polsce dziadku, czy który tam z ekipy jest zalogowany, będziemy dumni z naszych polityków. Chyży rój czy płaczek to jest właśnie ten format polityka, który budzi szacunek...umiech


Jak twoje mokre sny dziadku, czy który tam jest zalogowany, związane z powrotem Tuska do władzy?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2022r. 17:27  
Cytuj
CYTAT
W Wolnej Polsce dziadku, czy który tam z ekipy jest zalogowany, będziemy dumni z naszych polityków. Chyży rój czy płaczek to jest właśnie ten format polityka, który budzi szacunek...umiech


Jak twoje mokre sny dziadku, czy który tam jest zalogowany, związane z powrotem Tuska do władzy?umiech

Skup się na jednym temacie bo napierdalasz już w siedmu sam ze sobą i to samo....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10787
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Sie 2022r. 17:37  
Cytuj
Może rozwiniesz moje puzzle, ktokolwiek jest aktywny dzisiaj, masa incydentów przechodzi niezauważona w Sztabie cool girl Robert tylko zachęca innych do pracy na przodku ale miodu nie daje i się nie wychyla miękiszon.

Twoja reakcja Dziadku była na kursie i na ścieżce ok
https://twitter.com/maxkolonko/status/1563946177913147393

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2022r. 17:49  
Cytuj
CYTAT
Jeżeli chodzi ci o Morawieckiego , bobku opasie regresie czy który tam jest zalogowany, pisałem już chyba ze sto razy, że nigdy nie był bohaterem mojej bajki . Jako bankster i były doradca Tuska nie powinien być brany pod uwagę jako premier. Jego namaszczenie na prezesa rady ministrów oceniam jako jeden z większych błędów politycznych Kaczyńskiego. Ale pamiętam rządy Tuska i jestem przekonany, że chyży rój nie byłby bardziej kompetentną osobą. Ani jeden ani drugi...umiech


Ja pytam o obecnego wybrańca na którego będziesz głosował umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10787
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Sie 2022r. 17:52  
Cytuj
Dziadku, słuchamy?

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2022r. 18:18  
Cytuj
Nie jestem tak aktywny w necie, ja dla rozrywki nie dla zarobku jak wy,nie mam tłitera, ale podobno dudu też tam daje po jajach
Na pewno 100% dudu w dps było czystym zbiegiem okoliczności ... nie znam się ale skoro twierdzisz że wszystko było ok to tak musi być

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Sie 2022r. 18:42  
Cytuj
CYTAT


Ja pytam o obecnego wybrańca na którego będziesz głosował umiech



Bobku opasie pizdasie ujowozrobiony czy który tam jest zalogowany, wszyscy miłujący praworządność żyją tylko nadzieją pogonienia pisiorów. Niech ta nadzieja nie okaże się poranną plamą na majtkach dziadka, czy tam innego poplecznika POKO-muny...umiech


Ujowozrobiony zdaje się być bardzo spięty. Nie wiem co z nim robicie, ale może dajcie mu kilka dni wolnego...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10787
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Sie 2022r. 19:16  
Cytuj
Jak dla rozrywki to jesteśmy tu razem smiech2 To jedyny powód cool girl

Obrazek
Bardzo sympatyczne robienie beki z Regresistów.



PS.
Nie fejk Panowie, good https://forsanity.org/ zupełnie mi się podoba taki oddolny ruch dezynfekcji zdurnienia nabytego.

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10787
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2022r. 16:51  
Cytuj
Jak potwierdził Minister Gospodarki niemieckiej Robert Habeck, wartość 85 procent wypełnienia zbiorników, której osiągnięcie było zakładane dopiero na początek października, zostanie osiągnięta już na początku września. - W rezultacie nie będziemy już kupować gazu za wszelką cenę. W wyniku tego rynki uspokoją się i ceny spadną – wyjaśnił Habeck.


Czyli gaziorek może nie być tak drogi na zimę .

Minister podkreślił, że obowiązywać będzie dopłata za gaz. - Tak, dopłata za gaz pojawi się, ponieważ jako społeczeństwo musimy ponosić cenę za to, że zbyt długo byliśmy zależni od rosyjskiego taniego gazu – podkreślił Habeck. Jak dodał, nie należy tej dopłaty traktować jako dodatkowego podatku, ale jako "wzrost cen, który i tak by nadszedł". System dopłat do gazu pozostaje aktualny, gdyż zdaniem Habecka "alternatywą byłby nie tyle brak dopłat, co brak samego gazu".


Kto miał tani gaz to nie miał przy negocjacjach Donka i Pawlaka.

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 82 83 84 85 86 87 88 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »