NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Fabryka maseczek w STW, jak PIS marnuje pieniądze,
Posty: 389
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2024r. 21:43  
Cytuj
Przepraszam, ale muszę napisać.

Tak, za komuny wszystko się rozwijało. KAŻDY brał w tym udział. Nawet zwykły rolnik.

TO RUSCY GŁÓWNIE CZERPALI ZYSK!!!

Polacy mieli z tego przeważnie tylko pracę. Koparki, ładowarki, kombajny, maszyny przemysłowe i rolne, płody rolne (które każdy rolnik musiał w części oddać). Większość szła na wschód.

Będąc na studiach dorabiałem jako pomocnik cieśli i robiliśmy u Pana co był w tamtych czasach zawodowym kierowcą ciężarówki. Pojechał (chyba z Przeworska, bo tam była cukrownia) Starem z przyczepą do Gdańska, miał ładunek jako nawóz, w telewizji trąbili że Polski rolnik pomaga Ruskiemu BRATU wysyłąjąc mu nawóz. Podczas rozładunku spadła jedna paleta i się rozsypała. Okazało się że WYWOŻONY BYŁ CUKIER. Ot tak, mojemu dziadkowi przywozili na plac sztuczny nawóz i kazali rozsiewać bo jak nie to będzie kara. A ja z rodzeństwem godzinami musiałem stać przed GS-em w kolejce za cukrem. TAK BYŁO DOBRZE.
A po zmianie ustrojowej TO ZAKAMUFLOWANI KOMUNIŚCI W POROZUMIENIU Z SOLIDARNOŚCIOWCAMI wykupywali za bezcen MAJĄTEK NARODOWY w postaci celowo doprowadzonych do upadku zakładów lub mienia zakładowego. Wystarczy się przyglądnąć lokalnym, stalowowolskim firmom z "długoletnią tradycją". Czym handlowali i na jakich maszynach wytwarzali.

Niestety, ot taka POLACZKOWOŚĆ......... Co tam społeczeństwo, liczę się ja, ja, ja, ja!!!!!!!!!!!

Nie bez powodu jak Ruski wszedł do Polski razem z Niemcami zabrali się za KWIAT TEJ ZIEMI aby potem swoich uległych powsadzać na stołki a "sabaki" przez lata gnębić!!!

NAJWYŻSZY CZAS WSTAĆ Z KOLAN !!!

BÓG !!!

HONOR !!!

OJCZYZNA !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2024r. 21:43  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2024r. 23:22  
Cytuj
CYTAT
Przepraszam, ale muszę napisać.

Tak, za komuny wszystko się rozwijało. KAŻDY brał w tym udział. Nawet zwykły rolnik.

TO RUSCY GŁÓWNIE CZERPALI ZYSK!!!

Nie przepraszaj i nie pisz takich głupot, bo z Twojego postu wynika, że wszystko było dla ruskich, a Polskę odbudowały po wojnie krasnoludki i czasy Gierkowskie (to te inwestycje, które wymieniłem w poprzednim swoim poście) to propaganda. Odpowiesz mi dlaczego nie ma takiego rozwoju teraz jak już ruskie nie czerpią z nas zysków?
CYTAT
Polacy mieli z tego przeważnie tylko pracę. Koparki, ładowarki, kombajny, maszyny przemysłowe i rolne, płody rolne (które każdy rolnik musiał w części oddać). Większość szła na wschód.
A jednak coś żeśmy mieli. Powiadasz pracę, a tak i mieliśmy w niej jakieś prawa i dobrą płace. Przypomnij sobie do czego doprowadziły zmiany.
1. Bezrobocie
2. Zaległości w pensjach
3. Utrata wszelkich praw pracowniczych, bo jak się wychyliłeś to bezrobocie czekało.
4. likwidacja:
- grup zaszeregowania (o ile wiesz co to)
- stażowego
- jubileuszów
- funduszu socjalnego
- FWP
Oczywiście punkt 4 nie dotyczy budżetówki.
CYTAT
,,,, miał ładunek jako nawóz, w telewizji trąobili że Polski rolnik pomaga Ruskiemu BRATU wysyłąjąc mu nawóz. Podczas rozładunku spadła jedna paleta i się rozsypała.....

Nie mogę tego zweryfikować, więc zadam Tobie pytanie:
Skąd wiesz, że ten cukier był dla ruskiego, a nawet jak był to jaka miała być za to zapłata? To po pierwsze, a po drugie w tamtych czasach takie rzeczy woziło się koleją a nie ciężarówkami, bo one służyły do transportu krajowego.

To, że nie lubisz ruskich ok. ja też ich nie lubię, chociaż zastanawiam się czasami kto był gorszy oni czy hitlerowcy z pod, których okupacji nas wyzwolili.
Patrząc na historię nawet setki lat wstecz to jedno jest pewne, nigdy nie mieliśmy godnych, wartych zaufania sąsiadów.
CYTAT
NAJWYŻSZY CZAS WSTAĆ Z KOLAN !!!

Już był taki "naczelnik"co podobnie mówił, bo twierdził, że Polska wstaje z kolan i czas skończyć tę wojnę Polsko-Polską a jak się okazało dopiero on doprowadził do podziału Polaków
CYTAT
BÓG !!!

HONOR !!!

OJCZYZNA !!!

Boga to Ty zostaw w spokoju.
Co Boskie oddaj Bogu, a co cesarskie oddaj cesarzowi i Boga nie tykaj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 222
Dołączył: 20 Lut 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Maja 2024r. 00:05  
Cytuj
CYTAT

Tak, za komuny wszystko się rozwijało. KAŻDY brał w tym udział. Nawet zwykły rolnik.

TO RUSCY GŁÓWNIE CZERPALI ZYSK!!!

Polacy mieli z tego przeważnie tylko pracę. Koparki, ładowarki, kombajny, maszyny przemysłowe i rolne, płody rolne (które każdy rolnik musiał w części oddać). Większość szła na wschód.


Nikt przecież nie kwestionuje tego, że pod ruskim butem było nam ciężko i doili nas ile wlezie.

Jednak twierdzenie, że PRL to było samo zło i nic nam po nich nie zostało to gruba przesada.

Większość z nas mieszka w blokach zbudowanych za komuny, chodziła do szkoły zbudowanej za komuny.
Przychodnia, szpital, żłobek czy przedszkole, to wszystko w większości zbudowano za komuny.

A w ogóle to mam wrażenie, że za bardzo to przeżywasz.

Przypominam że PRL upadł 35 lat temu!

Z tematu o maseczkowym fakapie pisu zrobiła się dyskusja o poprzednim ustroju.

To już historia, równie dobrze możemy sobie pogadać o pańszczyźnie czy średniowieczu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2024r. 07:02  
Cytuj
Dalej mnie nie rozumiecie.......

To ludzie na usługach RUSKICH rozkradali Polskę. To Ci co teraz w białych kołnierzykach ukazują się jako PATRIOCI.

NIGDZIE nie napisałem że PRL był zły i NIGDZIE nie napisałem że za czasów PRL Polska stała w miejscu.

BYLIŚMY OKRADANI !!!

~jasio

Piszesz do mnie jakbym nie miał o niczym pojęcia.... To ludzie którzy po 90 roku ugadali się z KOMUNISTAMI zlikwidowali m.in. "grupę zaszeregowania".

Wg mnie to było nieporozumienie. Znam (znałem?) człowieka co miał "12" tylko dlatego że zmieniał co chwilę wydział. Sam się z tego śmiał.

Stąd wiem że ten cukier był ładowany na statek do Ruskich bo sam kierowca był przy załadunku.

Boga będę mieszał. I nie baw się w Trzaskowskiego.


"Bez BOGA? Ni do proga!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2024r. 10:24  
Cytuj
Ech szkoda słów nakręcasz się jakby ruskie to było całe zło tego świata, odpuść bo za całe zło to w większości sami jesteśmy sobie winni. Nie wiem co ma Trzaskowski do Boga, ale już na pewno Boga nie wolno mieszać z państwem, to po pierwsze a po drugie co wspólnego z Bogiem mają "jego ekscelencje" krzyżyki czy obrazki na ścianie? Liczy się aby postępować w zgodzie z dekalogiem a nie dekorowanie ścian. Przede wszystkim Bóg to jedno a kościół to drugie.
CYTAT (drobny81)
"Bez BOGA? Ni do proga!

???
CYTAT (drobny81)
Piszesz do mnie jakbym nie miał o niczym pojęcia.... To ludzie którzy po 90 roku ugadali się z KOMUNISTAMI zlikwidowali m.in. "grupę zaszeregowania".

Chłopaku nawet nie wiesz co to było i do czego służyło, a co z resztą moich punktów? Nasłuchałeś od starszych kolegów i teraz kozaczysz. Zrzuć klapki z oczu a od razu poczujesz się lepiej.
I tak na koniec ruskie nas wykorzystywali Ty jak wolisz okradali ale tak jak pisałem wcześniej wyzwolili nas z pod hitleryzmu i należałoby o tym pamiętać a teraz nas dymają inni bez niczego w zamian.
CYTAT (starsky)
Z tematu o maseczkowym fakapie pisu zrobiła się dyskusja o poprzednim ustroju.

Masz rację i cza to przerwać albo założyć nowy temat na forum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2024r. 22:09  
Cytuj
Nie będę Cię obrażał "chłopaku", ale tak, nasłuchałem się od starszych - doświadczonych, nie zaślepionych, kolegów. Zakłamujesz historię gloryfikując ruskich. Związek Radziecki był JEDNYM Z WIELU uczestników walk zbrojnych w czasie II WŚ i przestań KŁAMAĆ ŻE TO ONI NAS WYSWOLILI !!!!

Dziadek opowiadał, że jak szedł Niemiec i widział w domu kobiety i małe dzieci - krowę zostawiał, kobiet nie gwałcił. A jak szedł Rusek - brał wszystko, kobiety z dziećmi chowały się po piwnicach, na polu w zbożu.


Tyle w temacie komuny i ruskich.

Nie oczekuj odpowiedzi.

Najwidoczniej Ty nie słuchałeś starszych. Ja w przeciwieństwie do Ciebie słuchałem opowieści moich dziadków o tym jak zachowywali się Niemcy a jak zachowywali się Rosjanie.

Poczytaj trochę książek na temat walk AK z NKWD, szczególnie na Naszym terytorium. Zapomniałeś o "Żołnierzach Wyklętych"?

Zachowujesz się jak "lewactwo" próbując zakłamywać historię.

To co się działo za czasów "komuny", szczególnie Gierka, zostało uzyskane dzięki mądrym ludziom którym zależało na rozwoju Polski, niejednokrotnie wbrew komunistom.

Proszę odszukaj sobie wypowiedź Pana Czarzastego na temat zmiany ustrojowej w Polsce.



Tak, temat zboczył na inny temat. Przepraszam ale nigdy nie zgodzę się z wypowiedziami że komunizm był (jest) dobry !!!!

Powiedz to mojej ciotce której mąż był pierwszą ofiarą strajków w kopali Wujek!!!!


Z Panem Bogiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 222
Dołączył: 20 Lut 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Maja 2024r. 07:17  
Cytuj
CYTAT

Tak, temat zboczył na inny temat. Przepraszam ale nigdy nie zgodzę się z wypowiedziami że komunizm był (jest) dobry !!!!


No to spoko, ale nie na temat, załóż sobie osobny temat o komunie, chętnie zobaczę i może podyskutuję.

ALE wracając do tematu fakapu pisu

https://www.nik.gov.pl/aktualnosci/program-polskie-szwalnie.html

Cytuję:
Z kolei zupełnym fiaskiem zakończył się realizowany także przez Agencję projekt „Stalowa Wola”, w ramach którego, mimo zakupu dziewięciu linii produkcyjnych, poza produktami testowymi nie wyprodukowano ani jednej maseczki.

To jest esencja nie-rządów kaczystów, setki milionów złotych wywalono w kanał. Niesamowite.

pisowy zarząd i dyrekcja wzięła kasę, nic nie wyprodukowali, to jest przekręt na ruską skalę, oni powinni siedzieć w pierdlu za to co odwalili.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2024r. 10:47  
Cytuj
Prawdopodobnie ze Euro-Parkiem i wycinką 1000 ha lasu jest to samo. Bardziej chodziło o pozyskanie drzewa z wycinki. Jacyż to "wielcy inwestorzy" mieli w nią inwestować oprócz Sk Nexilis, że planowana tak wielka wycinka patrząc na mapę umieszczoną w artykule: https://stalo(...)e=&str=2
to teren dwa trzy razy większy od całego terenu HSW za czasów swojej świetności. Firma Sk Nexilis to taki malutki prostokącik za Z-5, a co z resztą terenu? Podejrzewam, że tu jaki i w temacie fabryki maseczek chodziło o wyciągnięcie pieniędzy. Czas pokaże co z tgo będzie ale mam nadzieje, że lasu więcej nie wytną.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Maja 2024r. 17:06  
Cytuj
CYTAT
Prawdopodobnie ze Euro-Parkiem i wycinką 1000 ha lasu jest to samo. Bardziej chodziło o pozyskanie drzewa Podejrzewam, że tu jaki i w temacie fabryki maseczek chodziło o wyciągnięcie pieniędzy. Czas pokaże co z tgo będzie ale mam nadzieje, że lasu więcej nie wytną.


Wszystko wytną.good
Nie lubię drzew,bo zasłaniają mi widok na las.mlotek

TO JEST AKCJA PROFILAKTYCZNA,ABY SAMOCHODY,NIE ROZBIJAŁY SIĘ NA WBIEGAJĄCYCH NA DROGĘ... DRZEWACH.potluczony


https://demot(...)e-piekno

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Maja 2024r. 17:11  
Cytuj
CYTAT


NAJWYŻSZY CZAS WSTAĆ Z KOLAN !!!

BÓG !!!

HONOR !!!

OJCZYZNA !!!


PUKmlotek
H...UJORjezyk
DROŻYZNA...zdegustowany

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11771
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2024r. 19:22  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2024r. 19:36  
Cytuj
CYTAT (jusek)
Wszystko wytną.good
Nie lubię drzew,bo zasłaniają mi widok na las.mlotek

TO JEST AKCJA PROFILAKTYCZNA,ABY SAMOCHODY,NIE ROZBIJAŁY SIĘ NA WBIEGAJĄCYCH NA DROGĘ... DRZEWACH.potluczony


://demotywatory.pl/5249677/Zal-ze-zmarnowano-takie

Na tym demotywatorze widaś jak powstaje pustynia.
mirek777 Czyżby na tej wklejce Tusek tulił twojego idolka?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11771
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2024r. 20:57  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2024r. 21:37  
Cytuj
O widzisz mirek777 już wiem skąd bierzesz przykłady do ćwiczeń. Zdradziłeś się.ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11771
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2024r. 07:09  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2024r. 08:02  
Cytuj
mirek777 super jestem pod wrażeniem tych wklejek. Trochę słabo się starasz i jest ich za mało.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 16 Maja 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2024r. 08:22  
Cytuj

Sowiecka, proputinowska propaganda ruszyła! Czemu administracja portalu nic nie robi z sowiecką onucą "mirek777"?


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11771
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2024r. 08:32  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2024r. 09:06  
Cytuj
CYTAT

Sowiecka, proputinowska propaganda ruszyła! Czemu administracja portalu nic nie robi z sowiecką onucą "mirek777"?




Tekst "wyświechtany" trochę i raczej nikt już się na niego nie nabierze. próbowano przypisać go Konfederacji ale nie wyszło to teraz próba na PiS. "Donek" nakreślił cel.
Raczej należy spojrzeć na konta które zostały założone dawno temu i ostatnio w znaczny sposób uaktywniły się politycznie.

Niestety, ale te wrzutki w sposób humorystyczny ukazują teraźniejszość i przyszłość.... neutralny

Szczególnie w ostatnim czasie. Polska od kilku lat SAMA rozwijała systemy przeciwrakietowe (NAREW i ostatnio WISŁA) aż tu nagle TADAM umiech Mamy Naszego zwierzchnika w tarczy antyrakietowej smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2024r. 09:06  
Cytuj
CYTAT

Sowiecka, proputinowska propaganda ruszyła! Czemu administracja portalu nic nie robi z sowiecką onucą "mirek777"?




Tekst "wyświechtany" trochę i raczej nikt już się na niego nie nabierze. próbowano przypisać go Konfederacji ale nie wyszło to teraz próba na PiS. "Donek" nakreślił cel.
Raczej należy spojrzeć na konta które zostały założone dawno temu i ostatnio w znaczny sposób uaktywniły się politycznie.

Niestety, ale te wrzutki w sposób humorystyczny ukazują teraźniejszość i przyszłość.... neutralny

Szczególnie w ostatnim czasie. Polska od kilku lat SAMA rozwijała systemy przeciwrakietowe (NAREW i ostatnio WISŁA) aż tu nagle TADAM umiech Mamy Naszego zwierzchnika w tarczy antyrakietowej smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11771
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2024r. 10:47  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2024r. 15:34  
Cytuj
CYTAT (drobny81)
Niestety, ale te wrzutki w sposób humorystyczny ukazują teraźniejszość i przyszłość.... neutralny

drobny81 i mirek777 zapraszam do dyskusji bo ten temat dotyczy zupełnie o innego

https://stalo(...)d=997148

a w tym temacie okazje się wykazać obydwaj,,,,,,powodzenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11771
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2024r. 20:50  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2024r. 23:09  
Cytuj
mirek777 nie wstydź się, marzy ci się take autko. Wiem na razie cię nie stać ale jak zwiększysz ilość wklejek to szybko zarobisz. No bierz się do roboty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2024r. 23:10  
Cytuj
mirek777 nie wstydź się, marzy ci się take autko. Wiem na razie cię nie stać ale jak zwiększysz ilość wklejek to szybko zarobisz. No bierz się do roboty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »