NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Brygady Narodowe ONR,
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Lis 2020r. 14:48  
Cytuj
i jakie ładne pytanie z dupy wzięte skleciłeś!

***** dzbany i foliarzy
***** Julki i Alanów
***** lewaków

piana z dzbana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2020r. 14:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Lis 2020r. 14:52  
Cytuj
@bzk

Ponieważ na forum jest troll, to wklejam jeszcze raz.


"" sprawiedliwymi karami", "w razie potrzeby". Czyli może być wydalenie jak i pogrozenie palcem. "

Myślisz bzk, że człowiek, który przewidywał tego rodzaju kary za gwałt na dziecku, zasługuje na mural w Stalowej Woli?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Lis 2020r. 15:12  
Cytuj
o!

jakie ładne pytanie z dupy wzięte.

klasyczne

***** dzbany i foliarzy
***** Julki i Alanów
***** lewaków

piana z dzbana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 904
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2020r. 15:14  
Cytuj
"I dlatego chcesz je..ć lewaków?"

Lewaków zawsze i wszędzie. Ja nie jestem idealnym chrześcijaninem. Już to pisalem


"Myślisz bzk, że człowiek, który przewidywał tego rodzaju kary za gwałt na dziecku, zasługuje na mural w Stalowej Woli?"

Nie tylko papież ustala KPK. Zajmuje się tym grono osób. To tak jakbyś powiedział że premier ustala prawo. A to cały sejm ustala prawo. Nie wiem nawet. 460osob?

A na ten mural zasługuje innymi czynami. Chociażby walka z komunizmem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Lis 2020r. 15:26  
Cytuj
@bzk

"Nie tylko papież ustala KPK. Zajmuje się tym grono osób. To tak jakbyś powiedział że premier ustala prawo. A to cały sejm ustala prawo. Nie wiem nawet. 460osob?"

Przez 2000 lat chrześcijaństwa nikt się tam nie zorientował, że coś jest nie tak.



"A na ten mural zasługuje innymi czynami. Chociażby walka z komunizmem"

Często słyszę o tej WALCE z komunizmem.

Powiedz mi bzk, jak papież WALCZYŁ.

Tak jak np. Adam Michnik?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 904
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2020r. 15:37  
Cytuj
Papież walczył zanim został papieżem.

To nie jest temat o pedofili ale jak zacząłeś to się spytam.
Dlaczego pisząc o pedofili piszesz tylko o księżach? Przecież wśród celebrytow też tacy są. Czy "ich" dzieci nie mają piekła? Są delikatniejsi? Czy po prostu głupio o nich pisać?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Lis 2020r. 15:43  
Cytuj
@bzk

"Papież walczył zanim został papieżem."

?



"Dlaczego pisząc o pedofili piszesz tylko o księżach? Przecież wśród celebrytow też tacy są."

Dlatego, że tacy ludzie jak Dziwisz tuszowali przypadki pedofilii, a tacy ludzie jak Jan Paweł 2 przyklepywali prawa chroniące pedofilii. Dlatego, że w Licheniu zakonnicy wiedzieli, że na pomniku jest pedofil i nic z tym nie robili.


Powiedz mi czy Dziwiszowi stało się coś z tego powodu, że ukrywał pedofilię
?




"Przecież wśród celebrytow też tacy są. Czy "ich" dzieci nie mają piekła? Są delikatniejsi? Czy po prostu głupio o nich pisać?"


Kto?

Podaj nazwiska, a powie Ci co o nich sądzę.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 904
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2020r. 15:53  
Cytuj
No widzisz księdza broni biskup, celebrytce adwokat i wysoka łapówka. Nie zmienia to faktu że ja widzę takie samo piekło dla tych dzieci. Ty widzisz piekło tylko u jednych

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Lis 2020r. 16:41  
Cytuj
@bzk

"No widzisz księdza broni biskup, celebrytce adwokat i wysoka łapówka."

Księdza broni adwokat, być może łapówka i biskup.


"Ty widzisz piekło tylko u jednych "

To nieprawda.

Ja widzę ludzi, którzy ukrywali pedofilie i którzy nadal pozostają u władzy w Kościele katolickim, np. Dziwisz.


Którzy celebryci ukrywali pedofilów i nic im się z tego powodu nie stało?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Lis 2020r. 18:13  
Cytuj
no w końcu jakieś pytanie
ale i tak dziś słabiutko

***** dzbany i foliarzy
***** Julki i Alanów
***** lewaków

piana z dzbana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 904
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2020r. 18:23  
Cytuj
Chociażby polański. Przypomnij sobie jak cała rzesza polskich aktorów za nim stanęła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Lis 2020r. 19:03  
Cytuj
@bzk

"Chociażby polański. Przypomnij sobie jak cała rzesza polskich aktorów za nim stanęła. "

Fakt.

Polański to pedofil.


Ta rzesza polskich aktorów, która za nim stanęła to co mówiła konkretnie?

Chyba Zanussi pierd...ł głupoty o "nieletniej prostytutce."

Holland mówiła, że to było 40 lat temu i to były "inne czasy".


Nie było SYSTEMOWEGO ukrywania Polańskiego. Możemy mówić o WYBIELANIU jego wizerunku. Wszyscy wiedzieli CO ZROBIŁ.


W przypadku Dziwisza i innych biskupów chodzi o SYSTEMOWE krycie pedofilii, przenoszenie pedofilów do innych parafii, gdzie nadal gwałcili dzieci.


Swoją drogą, gdyby Polański zrobił to co zrobił w Watykanie, to nie byłoby w ogóle sprawy. Bo tam dopuszczalny wiek wynosił wtedy 12 lat z tego co pamiętam. To samo w katolickiej Hiszpanii.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 904
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2020r. 19:46  
Cytuj
Swoją drogą, gdyby Polański zrobił to co zrobił w Watykanie, to nie byłoby w ogóle sprawy. Bo tam dopuszczalny wiek wynosił wtedy 12 lat z tego co pamiętam. To samo w katolickiej Hiszpanii

Próbujesz go tłumacz]yć? Czym się teraz różnisz od Dziwisza? To dziecko inaczej czuło?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Lis 2020r. 20:08  
Cytuj
@bzk

"Próbujesz go tłumacz]yć?"

Ja go NIE TŁUMACZĘ.

Chcę tylko pokazać, że to co oburza normalnych ludzi, coś co oburza Ciebie i mnie, w Watykanie nie było nawet przestępstwem.

Tak jak dla Dziwisza i biskupów naturalne było ukrywanie księży-pedofilów.

Dla normalnych ludzi to jest SKUR...SYŃSTWO.

A dla nich było to coś normalnego.




"Czym się teraz różnisz od Dziwisza?"

Tym, że nigdy nie ukrywałem żadnego pedofila.

I pewnie znalazłoby się parę innych rzeczy.



"To dziecko inaczej czuło?"

Nie chcę się nawet zastanawiać co czują dzieci, które są gwałcone.

Polański nie różni się niczym od księży-pedofilów.


Czy moje stanowisko jest tutaj niejasne?

Bo odnoszę wrażenie bzk, że z jakiegoś powodu próbujesz mi wmówić, że ja Polańskiego bronię albo z nim sympatyzuję.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 904
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2020r. 21:11  
Cytuj
Polański nie różni się niczym od księży-pedofilów.


Oooo. I teraz się zgadzam. Nie próbuje niczego ci wmówić, tylko nie lubię jak ktoś mówi o kimś, lub próbuje kogoś oczernić, a obok jest ktoś taki sam ale on jest ok.
Jeżeli mówisz o pedofilach to mów o wszystkich. Bo z twoich wypowiedzi jeżeli ktoś czyta pierwszy raz to stwierdzi że tylko księża to pedofile (i to wszyscy). W innych instytucjach jest to samo. Jestem pewny że gdyby sprawa Polańskiego działa się w Polsce, to nawet byśmy o tym nie słyszeli, albo szybko było by przeinaczone. Na szczęście w USA są trochę inne sądy i inni prawnicy, i tam się nie pier..lą czy znany czy nieznany.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 3 Lis 2020r. 00:57  
Cytuj
@bzk

"Jeżeli mówisz o pedofilach to mów o wszystkich."

Po co mam mówić o wszystkich?

Gdy zapytałem Cię o celebrytę-pedofila to podałeś jakiegoś typa, który miał na koncie jedno przestępstwo, typa, o którym wszyscy wiedzą, że jest pedofilem i typa, który poza tym, że mieszkał kiedyś w Polsce, to nie ma praktycznie żadnego związku z naszym krajem.


Wolę pisać o organizacji, która do niedawna systemowo kryła pedofilów, ma na swoim koncie kilkaset udokumentowanych przypadków wykorzystywania nieletnich, wiele niezgłoszonych i stawiała w Polsce pomniki pedofilom.


Skala wykorzystywania dzieci przez księży jest tak ogromna, że w Polsce nie ma nawet do kogo ich porównywać.

Może do czerwonoarmistów w trakcie "wyzwolenia".




Rozmawialiśmy o PIEKLE wcześniej. Tutaj zakonnica "pięknie" mówi o NIEBIE:

Od 1:25 do 4:21.

https://www.youtu(...)DPSlnKIM

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2020r. 02:34  
Cytuj
CYTAT
Wolę pisać o organizacji, która do niedawna systemowo kryła pedofilów, ma na swoim koncie kilkaset udokumentowanych przypadków wykorzystywania nieletnich, wiele niezgłoszonych


powody były inne, żeby kryć w sensie krycia takiego jak w "Zatoce Kultury" to trzeba to widzieć umiech same opowieści nie wystarczyły nawet stałym bywalcom, którzy poręczyli za przyzwoitość burdelu dla medialnej elity swoim nazwiskiem ;-)

Spieniłeś się dzbanie z tymi setkami dewiantów w Kościele do znudzenia, miałeś zapewne na myśli przypadki wykorzystania bo apetyt dewiacji nie zna granic rozumu. Wystarczy jeden, żeby zdeprawować cały chór a i tak murem za nim stoją bo nie widzieli? Szkół muzycznych bym nie winił bo problem w przebiegłej dewiacji. Jeżeli postęp będzie postępował z postępową prędkością to znormalizują i pedofilie, bo niby dlaczego nie, chodzi w końcu o dorosłych, róbta co chceta. Edukatorzy wciskają to skutecznie dzieciom to zapewne za 70 lat nic nas nie zdziwi.

https://www.youtube.com/watch?v=eDUJFCiKlNw
https://www.youtube.com/watch?v=gkMUwTNmD6s

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Lis 2020r. 06:39  
Cytuj
Jak nazwać typa broniącego i chroniącego pedofila?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 29 Wrz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2020r. 07:09  
Cytuj
CYTAT
Jak nazwać typa broniącego i chroniącego pedofila?

Chorym psychicznie lewakiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 860
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Lis 2020r. 08:21  
Cytuj
CYTAT
Jak nazwać typa broniącego i chroniącego pedofila?

Jan Paweł II

***** ***

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Lis 2020r. 09:06  
Cytuj
Jak nazwać typa broniącego i chroniącego pedofila?


Może Andrzej Wajda?


Obrazek



A może Aleksander Kwaśniewski?


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 860
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Lis 2020r. 09:16  
Cytuj
W jaki sposób Wajda i Kwaśniewski bronili Polańskiego?
Bo jeśli chodzi o Wojtyłę to można się rozpisywać długo.

***** ***

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Lis 2020r. 09:23  
Cytuj
Musiałbyś skierować to pytanie do kogoś innego. Ja raczej nie mam kolegi pedofila, i ciężko mi udzielić sensownej odpowiedzi...umiech



Nie wiem czy to jest obrona pedofila , ale np pan Zanussi ( znany polski reżyser) powiedział kiedyś że Polański jest ofiarą nieletniej prostytutki...




https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,7089372,Zanussi_broni_Polanskiego__30_lat_temu_skorzystal.html


Zresztą pan Zanussi też ( gdyby był księdzem) miałby się z czego tłumaczyć przed prokuraturem. Ale o nim ( o nich ) Sekielski filmu nie zrobi. Podobno artyści przynajmniej płacą dzieciom za usługę...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Lis 2020r. 09:43  
Cytuj
W ocenie Kwaśniewskiego Polska powinna zgodnie z naszym prawem uznać sprawę za zamkniętą. Zgodnie z polskim prawem sprawa uległa przedawnieniu.


https://www.wprost.pl/kraj/478098/kwasniewski-o-polanskim-powinnismy-uznac-sprawe-za-zamknieta.html


Sorry zwracam honor. Kwaśniewski nie bronił pedofila tylko podstawowych zasad praworządności...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 860
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Lis 2020r. 09:49  
Cytuj
CYTAT

Nie wiem czy to jest obrona pedofila , ale np pan Zanussi ( znany polski reżyser) powiedział kiedyś że Polański jest ofiarą nieletniej prostytutki...

Nie bronię Polańskiego ale jego stosunek z trzynastolatką nie był gwałtem. Ta dziewczyna dobrze wiedziała co robi. Inna sprawa, kiedy ksiądz wkłada niewinnemu dziecku ręce do majtek.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »