NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 11 12 13 14 15 16 17 ... » »»
Brygady Narodowe ONR,
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Lis 2020r. 19:01  
Cytuj
Piana z dzbanaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2020r. 19:01  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Lis 2020r. 19:03  
Cytuj
@bzk

Nie chcę, żebyś przeoczył.


"Po co piszesz głupoty ze ktoś zgwałcił moje dziecko?
Może masz ochotę to zrobić i dlatego tak piszesz?"



Zapytałem co byś zrobił, gdyby ktoś gwałcił twoje dziecko.


Powiedziałeś, że napisałbyś do prezydenta, żeby ułaskawił takiego typa i żeby pedofil mógł po wyjściu z więzienia nadal spotykać twoje dziecko.


Zapytałem o to, bo to bardzo przypomina sytuację z pedofilem Dudy.


Dlaczego bzk wymyślasz głupoty na temat tego, że chcę zgwałcić twoje dziecko, a jednocześnie piszesz, że gdyby ktoś z twojej rodziny je gwałcił, to chciałbyś, żeby po wyjściu z więzienia twoje dziecko miało kontakt z tą osobą?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3199
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2020r. 19:16  
Cytuj
Zdajesz za dużo oczywistych pytań @PolakzPolski. Nie boisz się zorganizowana grupa przestepcza trzymająca władzę (neokomuna) się tobą zainteresuje?

***** Pisłodziei

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 904
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2020r. 19:19  
Cytuj
Jeśli jesteś typem, który chce, żeby po pobycie w więzieniu pedofil, który gwałcił twoje dziecko wrócił na łono rodziny i nadal utrzymywał kontakty z twoim dzieckiem, to zwyczajnie po ludzku mam nadzieję, że oprócz ciebie jest tam jeszcze ktoś, kto będzie w stanie powstrzymać twoje szaleństwo.

Dlaczego piszesz ze ktoś gwałcił moje dziecko?

Godz 16:48

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3199
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2020r. 19:26  
Cytuj
Bojówki ONR już zrobiły swoje. Teraz Jarosław K. (następca poprzedniego socjalistycznego wodza - Jaruzelskiego) nasyła siły Policji przeciwko demonstracją których jest jednym prowodyrem.

Komu będzie służyć Policja? Narodowi czy nawiedzonemu posłowi?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Lis 2020r. 19:46  
Cytuj
brat dzban foliarz chyba trafił na tematykę która interesuje go w sposób szczególny


ale heca!

***** dzbanów i foliarzy
***** julki i alanaów
***** lewaków

piana z dzbana!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Lis 2020r. 19:59  
Cytuj
@bzk

"Jeśli jesteś typem, który chce, żeby po pobycie w więzieniu pedofil, który gwałcił twoje dziecko wrócił na łono rodziny i nadal utrzymywał kontakty z twoim dzieckiem, to zwyczajnie po ludzku mam nadzieję, że oprócz ciebie jest tam jeszcze ktoś, kto będzie w stanie powstrzymać twoje szaleństwo."

Co mam ci wyjaśniać?

Nie znam ciebie ani twojego dziecka. Jeśli faktycznie istnieje. W co wątpię, bo nie brzmisz jak rodzic, tylko jak poj..b.



I oczywiście to jest hipotetyczna sytuacja. I ty dobrze o tym wiesz.


Co nie zmienia faktu, że gdyby ktoś gwałcił twoje dziecko i po 3,5 roku wyszedł z więzienia i nie mógł się kontaktować z dzieckiem, które wcześniej gwałcił to ty napisałbyś do prezydenta, żeby ten zniósł zakaz kontaktów z gwałconym dzieckiem.



Sorki, bzk, ale to ty w hipotetycznej sytuacji, w której gwałcone jest twoje dziecko, chcesz, żeby potem utrzymywało kontakt z pedofilem.

I jak dla mnie to jest pojeb...a sytuacja.


Bo kto chce czegoś takiego dla swojego dziecka?

Nawet CZYSTO HIPOTETYCZNIE?

W takich sytuacjach zdarza się, że ojcowie mordują pedofilów.


A ty co bzk byś w takiej sytuacji zrobił?

Powiedziałbyś córce, że wujek Zdzisiek wyszedł z więzienia i chciałbyś, żeby się pogodzili?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Lis 2020r. 20:02  
Cytuj
@Progres

"Nie boisz się zorganizowana grupa przestepcza trzymająca władzę (neokomuna) się tobą zainteresuje?"

Kobiety się ich nie boją, to wstyd by było się bać tutaj.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 904
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2020r. 20:18  
Cytuj
PolakzPolski20
Dlaczego piszesz twierdząco że ktoś gwałcił moje dziecko i skąd wiesz ze w rodzinie mam wujka Zdziska?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Lis 2020r. 20:42  
Cytuj
@bzk

"Dlaczego piszesz twierdząco że ktoś gwałcił moje dziecko i skąd wiesz ze w rodzinie mam wujka Zdziska?"

Przepraszam.

Źle to ująłem.

Nie wiem nic o twoim dziecku, nie wiem nawet czy istnieje.



Natomiast wiem, że gdyby istniało i było gwałcone, to ty chciałbyś, żeby utrzymywało kontakty z pedofilem, który je gwałcił.
Oczywiście po odsiedzeniu wyroku przez pedofila.


Ponieważ to co mówisz jest mega pojeb...e, napisałem:

"Jeśli jesteś typem, który chce, żeby po pobycie w więzieniu pedofil, który gwałcił twoje dziecko wrócił na łono rodziny i nadal utrzymywał kontakty z twoim dzieckiem, to zwyczajnie po ludzku mam nadzieję, że oprócz ciebie jest tam jeszcze ktoś, kto będzie w stanie powstrzymać twoje szaleństwo."


Było to z mojej strony nadużycie i powinienem był użyć trybu przypuszczającego.


Zdanie wyglądałoby wtedy tak:

"Ponieważ jesteś typem, który w hipotetycznej sytuacji chciałby, żeby po pobycie w więzieniu pedofil, który wcześniej gwałciłby twoje dziecko wrócił na łono rodziny i nadal utrzymywał kontakty z twoim dzieckiem, to zwyczajnie po ludzku mam nadzieję, że w takiej sytuacji oprócz ciebie byłby tam jeszcze ktoś kto byłby w stanie powstrzymać twoje szaleństwo."





P.S.

Sorki, bzk, ale to ty w hipotetycznej sytuacji, w której gwałcone jest twoje dziecko, chcesz, żeby potem utrzymywało kontakt z pedofilem.


I jak dla mnie to jest pojeb...a sytuacja.


Bo kto chce czegoś takiego dla swojego dziecka?

Nawet CZYSTO HIPOTETYCZNIE?

W takich sytuacjach zdarza się, że ojcowie mordują pedofilów.


A ty co bzk byś w takiej sytuacji zrobił?

Powiedziałbyś córce, że wujek Zdzisiek (przypadkowe imię, nie spinaj się bzk) wyszedł z więzienia i chciałbyś, żeby się pogodzili?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 904
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2020r. 20:52  
Cytuj
No widzisz. Można inaczej, a nie wciskać komuś coś co nie istnieje i łapać za słówka.

To ci jeszcze dopisze czego wcześniej nie dopisałem.
Przebaczyłbym takiemu komus jako chrześcijanin pod warunkiem że przeżyłby wcześniejsze spotkanie ze mną.

Aha. I jeszcze musiałby że mną ten ktoś mieszkać.
Jak na razie mieszkam z żoną i dzieckiem.
Nikogo innego tu nie ma więc raczej mi to nie grozi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Lis 2020r. 21:08  
Cytuj
@bzk

"No widzisz. Można inaczej, a nie wciskać komuś coś co nie istnieje i łapać za słówka."

Poza tym jednym przypadkiem, gdzie faktycznie mogło to zostać zrozumiane błędnie wszędzie używałem chyba trybu przypuszczającego, aby podkreślić hipotetyczność sytuacji.



"Przebaczyłbym takiemu komus jako chrześcijanin pod warunkiem że przeżyłby wcześniejsze spotkanie ze mną."

bzk, dużo mówiłeś o przebaczeniu, dużo.

I przez te kilka godzin rozmowy, kiedy pisałem o tym, że gdyby doszło do takiej sytuacji, to ty chciałbyś, żeby twoje dziecko utrzymywało kontakt z pedofilem, ANI RAZU nie pisałeś o tym, że cokolwiek byś mu zrobił.


Dopiero kiedy napisałem, że niektórzy ojcowie zabijają pedofilów, ty nagle zacząłeś prężyć mięśnie. I sugerować, że wcześniej "nie dopisałeś".

I dodałeś sobie następny warunek, że ktoś taki musiałby z tobą mieszkać.


Normalnie chłopie czytam i nie wierzę.


Przez kilka godzin nawet się nie zająknąłeś o WARUNKACH. I pisałeś, że rodzina najważniejsza i, że pisałbyś o ułaskawienie.

I jak już ustaliliśmy, że jesteś pojeb..m, to co się okazuje?


Okazuje się, że najpierw byś kolesia zabił prawdopodobnie, a poza tym mieszkasz sam i nic takiego nie miałoby miejsca.


Czyli po ch.. się chwaliłeś, że pisałbyś do Andżeja z prośbą o ułaskawienie pedofila to nie wiadomo.


To znaczy wiadomo.


Najpierw chciałeś bronić Andżeja.

A jak sobie uświadomiłeś, że trzeba być poje...m, żeby go w tej sytuacji bronić, to teraz wzruszająca historyjka, o ojcu, który tak kocha dziecko, że prawdopodobnie zabija pedofila.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 904
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2020r. 21:49  
Cytuj
Widzę że nie załapałeś. Więc od nowa.
Dlaczego piszesz o tym że ktoś gwałcił moje dziecko?
Skąd wiesz ze w mojej rodzinie jest wujek Zdzisiu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Lis 2020r. 22:08  
Cytuj
@bzk

"Widzę że nie załapałeś. Więc od nowa.
Dlaczego piszesz o tym że ktoś gwałcił moje dziecko?
Skąd wiesz ze w mojej rodzinie jest wujek Zdzisiu "


To miał być taki deal?


Ja nie wspominam o tym:

"Zapytałem co byś zrobił, gdyby ktoś gwałcił twoje dziecko.

Powiedziałeś, że napisałbyś do prezydenta, żeby ułaskawił takiego typa i żeby pedofil mógł po wyjściu z więzienia nadal spotykać twoje dziecko.
"


A ty przestajesz pisać o tym, że nie użyłem trybu przypuszczającego?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 904
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2020r. 22:15  
Cytuj
Dlaczego piszesz ze ktoś gwałcił moje dziecko?
Skąd wiesz ze w mojej rodzinie jest wujek Zdzisiek?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Lis 2020r. 22:35  
Cytuj
@bzk

" Dlaczego piszesz ze ktoś gwałcił moje dziecko?
Skąd wiesz ze w mojej rodzinie jest wujek Zdzisiek?"


Odpowiedź w poście wysłanym 9 Lis 2020r. o 20:42.



Widzisz bzk pisałeś, że gdyby pedofil gwałcił twoje dziecko, to chciałbyś, żeby po wyjściu z więzienia utrzymywał kontakty z twoim dzieckiem.

Wybacz, że przez pomyłkę pisząc o tej sytuacji nie użyłem trybu przypuszczającego.

Po prostu tak długo, mnie utwierdzałeś w przekonaniu, że coś takiego byś zrobił, że użyłem złej formy.



P.S.

Oczywiście pod warunkiem, że pedofil byłby członkiem rodziny.

Rodzina jest najważniejsza.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 904
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2020r. 22:39  
Cytuj
Ale skąd wiesz ze w mojej rodzinie jest wujek Zdzisiek?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Lis 2020r. 22:43  
Cytuj
@bzk

"Ale skąd wiesz ze w mojej rodzinie jest wujek Zdzisiek?"


Jednemu psu Burek?


Jeśli faktycznie masz wujka Zdziśka to zadzwoń do niego i opowiedz mu o tym, że gdyby ktoś ci dziecko gwałcił to potem byś do Dudy pisał, żeby pedofilowi przywrócić możliwość kontaktów z twoim dzieckiem.



Napisz nam potem co ci wujek Zdzisiek odpowiedział.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 904
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2020r. 23:12  
Cytuj
Ale skąd znasz mojego wujka Zdziska?
Skoro on jest pedofilem a ciebie kręci temat pedofilii i się znacie to kim ty jesteś?
Może mu pomagałeś. Co ja. Napewno mu pomagałeś. On odsiedział wyrok a ty jesteś bezkarny. Jak Polański. Dlatego bronisz Polańskiego bo czujesz że jesteś taki sam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Lis 2020r. 23:31  
Cytuj
@bzk

"Ale skąd znasz mojego wujka Zdziska?
Skoro on jest pedofilem a ciebie kręci temat pedofilii i się znacie to kim ty jesteś?"

Widzisz bzk.

Jedyny problem jaki tutaj mamy to nie wyimaginowany wujek Zdzisiek.

Problemem jest poj.b, który gdyby mu gwałcono dziecko to potem jeszcze chciałby, żeby to dziecko utrzymywało kontakty z tym pedofilem.

Czyli ty.



A od ciebie już krótka droga do Andżeja.


A skoro już jesteśmy przy Andżeju to:

"Jakie powody podawała córka/pasierbica, kiedy zwracała się z prośbą o ułaskawienie?"


Jeśli nikt nic nie wie, to ja jutro wrzucę to co sam ustaliłem.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Lis 2020r. 04:46  
Cytuj
Trudno zrozumieć czym jest ONR.nie wiem
Jakie poglady mają osoby, które należą do tej organizacji.
Jak Polak,który uważa się za "patriotę",pozdrawia innych podniesioną ręką.Ręką w geście, który jednoznacznie kojarzy się z faszyzmem i nazistami,a przy tym kocha Ojczyznę.sciana

https://demotywatory.pl/4189552

Hitler czy Mussolini też byli"prawdziwymi Polakami",za jakich oni się teraz uważają?co
Sqrwys@ny którzy 80-90 lat temu używali tego gestu,zabili miliony ludzi.
W tym miliony Polaków.zdegustowany
Czy ONR to grupa"jedynych,prawdziwych Polaków, o chrześcijańsko-narodowych poglądach"...neutralny
Wg jakiego klucza będą wysyłać ludzi do obozów koncentracyjnych?mlotek

https://demot(...)LEWACKIE

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 904
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2020r. 07:15  
Cytuj
PolakzPolski20

A le dlaczego piszesz ze moje dziecko było gwałcone?
Dlaczego sprostowałeś to dopiero po tym jak cię upomniałem? Dlaczego nie zrobiłeś tego odrazu? Czy lepiej Ci jak stwierdziłeś że moje dziecko było gwałcone
I dlaczego wtrącasz mojego wujka Zdziska a później piszesz ze jest wyimaginowany. Wstydzisz się że go znasz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Lis 2020r. 10:46  
Cytuj
on niezwykł prostować swoich kłamstw i przeinaczeń
on niezwykł odpowiadać na pytania

jego misja to:
- pytania z dupy
- obrażać
- przeinaczać
- omijać niewygodne tematy
- kompromitować się
- robić sobie samozaorania
- gadać z bootami

ale heca!

***** dzbanów i foliarzy
***** julki i alanaów
***** lewaków

piana z dzbana!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 10 Lis 2020r. 13:14  
Cytuj
@bzk

"A le dlaczego piszesz ze moje dziecko było gwałcone?
Dlaczego sprostowałeś to dopiero po tym jak cię upomniałem? Dlaczego nie zrobiłeś tego odrazu?"


Cały czas rozmawialiśmy o hipotetycznej sytuacji, w której ty udowadniałeś, że jesteś poje...m, który chciałby, żeby jego dziecko spotykało się ze swoim gwałcicielem.


Przedstawmy ją czytelnikom jeszcze raz.


Mamy HIPOTETYCZNĄ SYTUACJĘ w której jesteś ojcem gwałconego dziecka.

I co ty robisz w takiej sytuacji?

Piszesz do prezydenta, żeby umożliwił pedofilowi kontakty z twoim gwałconym dzieckiem.


Czyli:

"jesteś typem, który chce, żeby po pobycie w więzieniu pedofil, który gwałcił twoje dziecko wrócił na łono rodziny i nadal utrzymywał kontakty z twoim dzieckiem, to zwyczajnie po ludzku mam nadzieję, że oprócz ciebie jest tam jeszcze ktoś, kto będzie w stanie powstrzymać twoje szaleństwo."


Z którymś fragmentem się nie zgadzasz?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Lis 2020r. 13:16  
Cytuj
pytania z dupy
mielenie do znudzenia tego samego
dziamdziolenie

pogódź się z faktem, że się sam zaorałeś.


ale heca!

***** dzbanów i foliarzy
***** julki i alanaów
***** lewaków

piana z dzbana!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 11 12 13 14 15 16 17 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »