NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 9 10 11 12 13 14 15 ... » »»
Brygady Narodowe ONR,
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Lis 2020r. 09:37  
Cytuj
A może Andrzejek i bobek to ta sama osoba? W sztabie bezpartyjnych wolnościowców wszystko jest możliwe...umiech



I tak sobie piszą sami do siebie. Masz rację Andrzejku. Nie nie to ty masz rację bobku.smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2020r. 09:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Lis 2020r. 10:00  
Cytuj
@Edzio

"Jeden z waszych sztabowych kolegów ( goodman) napisał o znanym pedofilu , że trzynastoletnia dziwka sama chciała. A drugi ( regres) że pedofil był pijany i przeżył tragedię rodzinną..."


Faktycznie Goodman ma jakiś dziwny zwyczaj dzielenia 13-latek na dzieci i dziwki.

Możliwe, że jak zobaczy 8-latkę to też trzeba mu wytłumaczyć czy patrzy na dziecko czy dziwkę.


Natomiast Progres wypowiedział się w kwestii Polańskiego dosyć jednoznacznie:

"Ludzie ja nawet filmu Polańskiego bym nie mógł obejrzeć bo się nim brzydzę."


Progres napisał też:

"Tamtemu nieletnia prostytutka też przebaczyła. Był pijany i naćpany po tragedii rodzinnej. Jego podają za przykład. Ten z premedytacją rodzinny pedofil kazirodczy jako że nawrócony na PISorzytnictwo tego trzeba ułaskawić."

I tutaj Progres pokazuje SKALĘ zarzucanych czynów.



I z jednej strony jest Polański, którym Progres się brzydzi i którego PIS zawsze wyciąga jak tylko pojawia się temat Kościoła Katolickiego. Polański, o którym wiemy, że dokonał jednego czynu pedofilskiego 40 lat temu.

Zwolennicy PIS krzyczą: PEDOFIL, PEDOFIL, PEDOFIL! CHRONIĄ GO!

Z drugiej strony jest Koleś, który molestował/gwałcił swoją córkę regularnie PRZEZ KILKA LAT.

Zwolennicy PIS i Duda krzyczą: ODSIEDZIAŁ, ODSIEDZIAŁ, ODSIEDZIAŁ! TRZEBA ICH POŁĄCZYĆ DLA DOBRA RODZINY! RODZINA! RODZINA!




Przychodzisz tutaj Edziu i zaczynasz sugerować, że Progres to obrońca pedofili, ale sam jeszcze się nie wypowiedziałeś w kwestii ułaskawienia pedofila przez Dudę. A można wręcz odnieść wrażenie, że próbujesz odciągnąć uwagę od tego tematu.


Co ty, Edziu sądzisz o Dudzie i jego łączeniu rodziny?


I co sądzisz o bzk, który o ofierze pedofila pisze: "Pewnie jej się podobało i chciała powtórki."


Bo można odnieść wrażenie, że w tym sporze jesteś po jego stronie.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 904
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2020r. 10:28  
Cytuj
PolakzPolski20


SPIER...AJ TĘPY IDIOTO

Jak mnie cytujesz to cytuj wszystko razem z emotami sprzedajny palancie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Lis 2020r. 10:40  
Cytuj
@bzk

"Jak mnie cytujesz to cytuj wszystko razem z emotami sprzedajny palancie "

Pełny cytat z posta, którego wysłałeś 7 Lis 2020r. 20:43 brzmi:


"Pewnie jej się podobało i chciała powtórki"

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 904
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2020r. 11:06  
Cytuj
To sobie dodaj emotke: jebn.j się w ten głupi łeb

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 904
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2020r. 11:14  
Cytuj
PolakzPolski20

Odnieś się do tego:

Lubie pisać o pedofilii i drążyć ten temat bo fascynuje mnie cierpienie dzieci (PzP20)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Lis 2020r. 11:26  
Cytuj
@bzk

"Odnieś się do tego:

Lubie pisać o pedofilii i drążyć ten temat bo fascynuje mnie cierpienie dzieci (PzP20)"


A może ty bzk odnieś się do tego:

Lubię sobie napisać o gwałconym dziecku "Pewnie jej się podobało i chciała powtórki", ale oburza mnie jak ktoś napisze na płycie chodnikowej PIEKŁO.


Albo odnieś się do tego:

Nie lubię jak ktoś pisze o tym, że Andżej Duda ułaskawił pedofila, dlatego, żeby wyładować swoją frustrację, będę oskarżał innych o to, że są pedofilami, a o ofierze pedofila napiszę: "Pewnie jej się podobało i chciała powtórki".



Albo odnieś się do tego:

Znam sprawę pedofila Dudy i wiem jakie powody podawała gwałcona córka, ale ponieważ lubię Andżeja to wkur...e mnie, że ktoś o tym pisze, dlatego napiszę o gwałconym dziecku "Pewnie jej się podobało i chciała powtórki" i zacznę oskarżać rozmówcę o to, że jest pedofilem. I może chociaż w ten sposób Andżeja obronię.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 904
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2020r. 11:39  
Cytuj
Nie palancie. Nie znam sprawy. Nie znam rodziny. Nie znam akt sądowych. Dlatego nie będę się na ten temat wypowiadał.
Rozumie że ty ich znasz lub czytałeś akta.
Czy tylko wiedzę z Google posiadasz?

I dlaczego nie chcesz się odnieść do mojego twierdzenia tepaku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Lis 2020r. 11:42  
Cytuj
@bzk

"Nie palancie. Nie znam sprawy. Nie znam rodziny. Nie znam akt sądowych. Dlatego nie będę się na ten temat wypowiadał."

To jest kłamstwo.

Już się wypowiedziałeś 3 Lis 2020r. 22:17, kiedy opisałem sprawę, ale nie byłem pewien szczegółów i zapytałem czy się nie pomyliłem.

Wtedy napisałeś tak:

"Nie. Nic nie pomyliłeś. Jeszcze mogłeś dodać że ten koleś odbył swój caly wyrok w wiezieniu. I to ulaskawienie/zezwolenie na kontakt z rodziną było już po odbyciu kary."


Czyli jesteś KŁAMCĄ bzk.



"Rozumie że ty ich znasz lub czytałeś akta.
Czy tylko wiedzę z Google posiadasz?"

Bardzo mocny argument.

Mam rozumieć, że ty osobiście znasz Polańskiego i widziałeś jak gwałcił to dziecko?

Czy tylko wiedzę z Google posiadasz czy innej TVP?



"I dlaczego nie chcesz się odnieść do mojego twierdzenia tepaku"


Odniosłem się już między wierszami, ale może nie ogarnąłeś.


Nie, nie fascynuje mnie cierpienie dzieci.


Bardziej mnie fascynuje fakt, że koleś ułaskawia pedofila i ciebie to bzk nie bulwersuje.

Bardziej mnie fascynuje Duda, który mówi, że robi to DLA RODZINY.


Gdyby ktoś z twojej rodziny bzk molestował twoje niepełnosprawne dziecko to po odbyciu kary przez pedofila-krewniaka też pisałbyś do Dudy, żeby zniósł zakaz kontaktów, bo ten zakaz rozbija twoją rodzinę?




Pewnie tak.


Bo przecież koleś ODSIEDZIAŁ WYROK!!!


A rodzina to jednak rodzina.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 904
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2020r. 12:52  
Cytuj
Tak. Właśnie tak bym napisał.
A Ty idioto nie wmawiaj mi czegoś czego nie ma pacanie. Obie sprawy znam z mediów. Nie TVP bo tego badziewia nie oglądam.
Dlatego nie chce więcej komentować tego tematu.
Rozumie że u ciebie jest inaczej. Akta czytałeś i znasz rodzinę bucu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Lis 2020r. 12:52  
Cytuj
brat dzban foliarz chyba coś wciągnął

ale heca!

***** dzbanów i foliarzy
***** julki i alanaów
***** lewaków

piana z dzbana!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Lis 2020r. 13:05  
Cytuj
@bzk

"Tak. Właśnie tak bym napisał."


Możesz powtórzyć?

Czy gdyby ktoś z rodziny molestował twoje niepełnosprawne dziecko, został skazany, odsiedział wyrok i miał zakaz zbliżania się do twojego dziecka, to ty pisałbyś do Dudy, żeby go ułaskawił, bo rodzina jest najważniejsza i nie chcesz rozdzielać swojego dziecka i pedofila na zawsze?

Dobrze zrozumiałem?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 904
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2020r. 13:15  
Cytuj
Tak
Akta czytałeś i znasz rodzinę?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Lis 2020r. 13:16  
Cytuj
Grubo.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 904
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2020r. 13:24  
Cytuj
Nie wiesz czy czytałeś akta lub czy znasz rodzinę?

A to że jesteś marnym manipulantem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Lis 2020r. 13:26  
Cytuj
CYTAT
@Edzio

"Jeden z waszych sztabowych kolegów ( goodman) napisał o znanym pedofilu , że trzynastoletnia dziwka sama chciała. A drugi ( regres) że pedofil był pijany i przeżył tragedię rodzinną..."


Faktycznie Goodman ma jakiś dziwny zwyczaj dzielenia 13-latek na dzieci i dziwki.

Możliwe, że jak zobaczy 8-latkę to też trzeba mu wytłumaczyć czy patrzy na dziecko czy dziwkę.


Natomiast Progres wypowiedział się w kwestii Polańskiego dosyć jednoznacznie:

"Ludzie ja nawet filmu Polańskiego bym nie mógł obejrzeć bo się nim brzydzę."


Progres napisał też:

"Tamtemu nieletnia prostytutka też przebaczyła. Był pijany i naćpany po tragedii rodzinnej. Jego podają za przykład. Ten z premedytacją rodzinny pedofil kazirodczy jako że nawrócony na PISorzytnictwo tego trzeba ułaskawić."

I tutaj Progres pokazuje SKALĘ zarzucanych czynów.



I z jednej strony jest Polański, którym Progres się brzydzi i którego PIS zawsze wyciąga jak tylko pojawia się temat Kościoła Katolickiego. Polański, o którym wiemy, że dokonał jednego czynu pedofilskiego 40 lat temu.

Zwolennicy PIS krzyczą: PEDOFIL, PEDOFIL, PEDOFIL! CHRONIĄ GO!

Z drugiej strony jest Koleś, który molestował/gwałcił swoją córkę regularnie PRZEZ KILKA LAT.

Zwolennicy PIS i Duda krzyczą: ODSIEDZIAŁ, ODSIEDZIAŁ, ODSIEDZIAŁ! TRZEBA ICH POŁĄCZYĆ DLA DOBRA RODZINY! RODZINA! RODZINA!




Przychodzisz tutaj Edziu i zaczynasz sugerować, że Progres to obrońca pedofili, ale sam jeszcze się nie wypowiedziałeś w kwestii ułaskawienia pedofila przez Dudę. A można wręcz odnieść wrażenie, że próbujesz odciągnąć uwagę od tego tematu.


Co ty, Edziu sądzisz o Dudzie i jego łączeniu rodziny?


I co sądzisz o bzk, który o ofierze pedofila pisze: "Pewnie jej się podobało i chciała powtórki."


Bo można odnieść wrażenie, że w tym sporze jesteś po jego stronie.










Sądzę Szwabie ze Szwabii że kiedy przyjadą po ciebie to nie powinieneś dawać się wziąć żywcem. Broń się rękami i nogami , a jak będzie trzeba to nawet zębami...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Lis 2020r. 13:29  
Cytuj
@bzk

Daj mi chwilę.



Próbuję dojść do siebie po twoim oświadczeniu, że gdyby twoje dziecko było gwałcone to ty pisałbyś do prezydenta, żeby zniósł pedofilowi-krewniakowi zakaz kontaktów z twoim dzieckiem. Po odsiedzeniu wyroku oczywiście.



Wybacz, ale potrzebuję trochę czasu, żeby przetrawić takie informacje.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Lis 2020r. 13:38  
Cytuj
Piana z dzbanaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 904
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2020r. 13:41  
Cytuj
Haha

Musi pomyśleć czy czytał akta albo czy zna rodzinę. No kur.a mózg

Jak to się mówi: ZAORANY matoł

Poszukaj odpowiedzi w googlemlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Lis 2020r. 13:43  
Cytuj
Zastanawiam się z kim rozmawiam.


Z kolesiem, który prosiłby prezydenta, żeby gwałciciel jego dziecka mógł się kontaktować z jego dzieckiem.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 904
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2020r. 13:58  
Cytuj
Nawet żebym był kotem Filemonem to powinieneś wiedzieć czy czytałeś akta lub czy znasz rodzine

Ktoś już pisał że nie potrafisz odpowiadać na pytania dzbanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Lis 2020r. 14:00  
Cytuj
Fragmenty akt są dostępne w necie.

Od dzisiaj dostępne są też informacje na temat niejakiego bzk, który nie ma problemu z tym, że ktoś zgwałci mu dziecko, pójdzie siedzieć na 3,5 roku i potem będzie chciał znowu widywać jego dziecko. Oczywiście, pod warunkiem, że to rodzina.




Odpowiedź na twoje pytanie brzmi: widziałem wybrane fragmenty akt.

Odpowiedź na drugie pytanie o "rodzinę": nie znam tej, ale znałem podobne.



Pytanie brzmi: czy twoja żona wie, że prosiłbyś prezydenta, żeby gwałciciel waszego dziecka, po wyjściu z więzienia mógł kontaktować się z twoim dzieckiem?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 904
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2020r. 14:14  
Cytuj
Chyba w GW

Nie zmienia to faktu że jesteś idiotąnet i chu.a wiesz a się udzielasz. Jakbyś był ekspertem. Ekspert googla. Marna internetowa kreatura. Niewiedzaca czy zna akta lub rodzinę o której tak ochoczo chce dyskutować.

Idiotanet na forum napisze co w GW przeczyta

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Lis 2020r. 14:16  
Cytuj
@bzk

"Pytanie brzmi: czy twoja żona wie, że prosiłbyś prezydenta, żeby gwałciciel Waszego dziecka, po wyjściu z więzienia mógł kontaktować się z Waszym dzieckiem?"

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 904
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2020r. 14:18  
Cytuj
Od dzisiaj dostępne są też informacje na temat niejakiego bzk, który nie ma problemu z tym, że ktoś zgwałci mu dziecko, pójdzie siedzieć na 3,5 roku i potem będzie chciał znowu widywać jego dziecko. Oczywiście, pod warunkiem, że to rodzina.

Haha. No kur.a przegiąłeś.
Informacje w forum. Hahaha. Szkoda mi cie.
Wiesz co. Gdybyś oglądnął Bolka i Lolka to miałbyś bardziej wiarygodne informacje niż z forum.

Ale każdy ma swoje źródło wiedzy na jakie zasługuje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 9 10 11 12 13 14 15 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »