NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 43 44 45 46 47 48 49 ... » »»
Fałszywa pandemia, Fałszywa pandemia
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Marz 2021r. 11:38  
Cytuj
CYTAT
Nic, tyle wymyśliłeś ? A wystarczył by dystans społeczny, zasłanianie ust i nosa i dezynfekcja. Wiesz czego u nas nie jest lepiej w porównaniu do krajów gdzie tego nie ma ? Bo u nas nikt się nie stosuje. Zalecenia są tylko na papierze bo każdy i tak jest mądrzejszy.
Te zasady to jest "ABC" postępowania z choroba zakaźną. Wtedy wszystko mogło by być otwarte, ale ludzie swoim postępowaniem niestety każą zamykać bo nie umieją się zachować. Zachowanie na Krupówkach, ścisk w galeriach i kościołach to jest esencja moich słów. Jak ma być lepiej?


Od roku to samo. Jak długo można powtarzać coś co nie działa.
Czyste ręce i dbanie o siebie. Zdrowe odżywianie. Trochę ruchu. To jest to co nas uratuje. Siedzenie w zamknięciu lub chodzenie w maseczce na zewnątrz jest bez sensu. Maseczkach w pomieszczeniach zamkniętych ma sens.

Nie wiem czy nikt się nie stosuje. To łatwe wytłumaczenie. „Obostrzenia nie przynoszą efektu bo ludzie nie stosują się do zaleceń” i pokazują Zakopane. uśmiech

Pamietam w lecie zeszłego roku pewien pan ze swoimi kolegami jeździł po Polsce robił spotkania, na których nie było dystansu, maseczek i dezynfekcji. Nie pamietam by wtedy był jakaś fala zachorowań i nie pamietam by ktoś nazywał tego pana skurwysynem.
Co się wtedy wydarzyło? Co się stało z covidem?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2021r. 11:38  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Marz 2021r. 11:40  
Cytuj
CYTAT
no to zwróć komuś uwagę.

70% ludzi na ulicy ma to w dupie

i robią się bardzo agresywni, jak się im zwróci uwagę.


Po co maseczka na ulicy? Gdy wychodzisz na swój balkon, taras, czy ogród to też zakładasz maseczkę?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 11 Marz 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2021r. 11:40  
Cytuj
Mam nadzieję, że dożyję czasów w których Niedzielski, Morawiecki i Szumowski zawisną na szubienicy albo conajmniej stana przed Trybunałem Stanu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Marz 2021r. 12:11  
Cytuj
CYTAT


Po co maseczka na ulicy? Gdy wychodzisz na swój balkon, taras, czy ogród to też zakładasz maseczkę?


poyeb - kolejny bezmyślny palant

@followyou - waż słowa. nawołujesz wariatko do morderstw?

***** anżeja
***** wariatke

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 985
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2021r. 12:14  
Cytuj
Andrzej jest mądrzejszy od lekarzy obok Najmana powinien robić za eksperta. Maseczki na zewnątrz to głupota tylko w tym się z tobą zgodzę. Pracuje w handlu spotykam ludzi, mam styczność z klientami i pisze ci że nikt tak naprawdę ich nie przestrzega stąd jest problem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 985
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2021r. 12:16  
Cytuj
Follow tak jak nikt nie rozliczył Tuska i bandy, tak i nikt nie rozliczy Jarosława z ekipą. Oni są wszyscy siebie warci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 11 Marz 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2021r. 13:04  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Po co maseczka na ulicy? Gdy wychodzisz na swój balkon, taras, czy ogród to też zakładasz maseczkę?


poyeb - kolejny bezmyślny palant

@followyou - waż słowa. nawołujesz wariatko do morderstw?

***** anżeja
***** wariatke


Wariatko? A gdzie ja powiedziałem że jestem kobietą? Gdzie ja niby nawołuje do morderstw? W każdym cywilizowanym kraju za zdradę ojczyzny powinni wieszać na szubienicy, więc tak samo Tusk jak i Morawiecki powinni byli zawisnąć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Marz 2021r. 18:02  
Cytuj
CYTAT
Andrzej jest mądrzejszy od lekarzy obok Najmana powinien robić za eksperta. Maseczki na zewnątrz to głupota tylko w tym się z tobą zgodzę. Pracuje w handlu spotykam ludzi, mam styczność z klientami i pisze ci że nikt tak naprawdę ich nie przestrzega stąd jest problem


Nie jestem mądrzejszy od lekarzy, powtórzyłem tylko to co oni mówią. Dbanie o siebie, o czystość, sen, zdrowe odżywianie, aktywność fizyczna, to podstawa. Z tym się nie zgadzasz? Sam przyznajesz, że maseczki na zewnątrz to głupota.

Również pracuję w handlu i spotykam wielu ludzi. Klient bez maseczki, który nie dezynfekuje rąk przy wejściu to margines. Automat do dezynfekcji praktycznie uzupełniany kilka razy dziennie. Płynu do dezynfekcji zużywam jakieś 5 litrów tygodniowo.

Zamykanie gospodarki nie przynosi praktycznie żadnych efektów więc po co to robić?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 5 Marz 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2021r. 21:58  
Cytuj
Nach einer Impfung mit dem Astrazeneca-Vakzin stirbt ein Mensch in Dänemark. Ein direkter Zusammenhang ist bislang noch nicht festgestellt. Nun treten auch in Norwegen bei drei jungen Geimpften Blutgerinnsel auf. Die Behörden sind besorgt und mahnen zur Achtsamkeit.

In Norwegen sind bei drei jungen Menschen Blutgerinnsel beziehungsweise Hirnblutungen aufgetreten, nachdem sie mit dem Impfstoff des Unternehmens Astrazeneca geimpft worden sind. Wie die norwegische Gesundheitsbehörde Folkehelseinstitutt mitteilte, arbeiten alle drei im Gesundheitswesen. Es werde nun untersucht, ob es einen Zusammenhang zwischen der Impfung und dem Blutgerinnsel gibt. "So etwas ist sehr selten, aber sehr ernst", sagte Steinar Madsen von der Arzneimittelbehörde dem Norwegischen Rundfunk NRK.

Niemieckie media juz glosno mowia o powiklaniach jakie nastapily w Norwegii po szczepionce. Po szczepionce zaczynaj wystepowac skrzepy krwi w mozgu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 5 Marz 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2021r. 22:11  
Cytuj
Patrzcie wiadomosci z USA - prawie wszystkie konserwatywne Stany w USA sie otwieraja i znosza nakaz noszenia masek https://m.you(...)niyzSYVE

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Marz 2021r. 17:14  
Cytuj
breedzisz wariatko o wielu kontach ale identycznej głupocie

piana z wariatki!
piana z foliarki!
piana z covidowej idiotki!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 5 Marz 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2021r. 18:57  
Cytuj
CYTAT
breedzisz wariatko o wielu kontach ale identycznej głupocie

piana z wariatki!
piana z foliarki!
piana z covidowej idiotki!

Widze przegrywie, ze tylko czekasz na moj wpis hahhahah

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Marz 2021r. 06:54  
Cytuj
wariatko - taka fajna zabawa
ty bredzisz - śmieszna dublerko - ja to komentuję

i jak?

dalej covid to ściema?
ziemia jest płaska?
masz już chipa?
czapeczka z folii na zrytej główce?



***** wariatke o kilku kontach ale jednym mizernym rozumku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11997
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2021r. 12:15  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 5 Marz 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2021r. 14:22  
Cytuj
CYTAT
wariatko - taka fajna zabawa
ty bredzisz - śmieszna dublerko - ja to komentuję

i jak?

dalej covid to ściema?
ziemia jest płaska?
masz już chipa?
czapeczka z folii na zrytej główce?



***** wariatke o kilku kontach ale jednym mizernym rozumku


Hahahah przegrywie :bardzo mi to pochlebia , ze taki platny troll czeka specjalnie na moje wpisy ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2021r. 14:34  
Cytuj
https://www.cebm.net/covid-19/excess-mortality-across-countries-in-2020/

Raport nadmiarowych śmierci (ustandaryzowany wiekowo). Polska najgorzej poradziła sobie z COVID wśród 37 badanych krajów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Marz 2021r. 16:32  
Cytuj
Merkel stopuje szczepienia Astra Zeneca, teraz tylko czekać jak cala reszta Francja , Polska itd pójdą za ciosem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Marz 2021r. 18:07  
Cytuj
heniuś - poyebie - co ty tam bredzisz?

astra zenka ci nie pasie?
to se golfa kup

***** heniusia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10802
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Marz 2021r. 16:47  
Cytuj

Obrazek
Smacznego na samodzielną przyszłość cool girl


Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Marz 2021r. 06:38  
Cytuj
no to już wiem, co robią w sztabie, jak im sie znudzą zabawy z redresikiem

***** sztabowców

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11997
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2021r. 09:20  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 985
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2021r. 10:49  
Cytuj
Ale Andrzej dalej będzie pisał że ludzie przestrzegają podstawowe zasady i nic z tego nie wynika. Byłem wczoraj w Biedronce i nikt tak na prawdę nikt nie przestrzega reżimu sanitarnego. Maseczka na brodzie i trzeba się ocierać o ludzi żeby przejść.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11997
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2021r. 11:06  
Cytuj
Biedronki przodują w olewaniu DDM. Bezpieczeństwo ludzi nie ma dla nich znaczenia.



"Ministerstwo zdrowia poinformowało dziś o 25 052 nowych i potwierdzonych przypadkach koronawirusa. Dodano, że zmarło 453 zakażone osoby. Oznacza to najwyższy od początku roku przyrost zakażeń i zgonów."

Brawo skurrrr...ysyny. Niech żyje wasza "wolność"!
Wszyscy nie przestrzegający DDM:
Macie na swoich sumieniach ludzkie cierpienie, śmierć.
Stan gospodarki to również wasza zasługa.


sciana


scianascianascianasciana

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Marz 2021r. 12:06  
Cytuj
CYTAT
Biedronki przodują w olewaniu DDM. Bezpieczeństwo ludzi nie ma dla nich znaczenia.



"Ministerstwo zdrowia poinformowało dziś o 25 052 nowych i potwierdzonych przypadkach koronawirusa. Dodano, że zmarło 453 zakażone osoby. Oznacza to najwyższy od początku roku przyrost zakażeń i zgonów."

Brawo skurrrr...ysyny. Niech żyje wasza "wolność"!
Wszyscy nie przestrzegający DDM:
Macie na swoich sumieniach ludzkie cierpienie, śmierć.
Stan gospodarki to również wasza zasługa.


sciana

scianascianascianasciana


Mireczek jeszcze nie zrozumiał ze Covid zostaje z nami , ostro mutuje a szczepionki na nowe mutacje nie działają ,będzie jak z grypa:

https://www.nejm.(...)red_home

Tu jest petycja przeciwko lockdown
https://gbdeclaration.org/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10802
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Marz 2021r. 16:43  
Cytuj
Musimy się pospieszyć ze szczepieniami, wtedy zawężasz dostępny obszar mutacji w populacji. Przy okazji, jak ładnie DDM wyeliminowało roznoszenie gryp i itp,,, prosto i skutecznie.

W Izraelu dochodzili do szczepienia 2% populacji dziennie a w USA 2 mln+ dziennie! Ponad 80% starszej części populacji już zaszczepiona. Pfizer odniósł spektakularny sukces.

Jak Rosjanie sobie radzą z własną szczepionką? Każda lepsza od sauny, wódeczki i ogórca Pani Anny.

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 43 44 45 46 47 48 49 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »