NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 42 43 44 45 46 47 48 ... » »»
Fałszywa pandemia, Fałszywa pandemia
Posty: 14
Dołączył: 11 Marz 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2021r. 11:55  
Cytuj
Nie ma żadnych dowodów na to, że maseczki czy lockdown są skuteczne w walce przeciwko Covid, za to dowodów że nie działają jest cała masa, więc przestań się ośmieszać i spójrz w końcu prawdziwe w oczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2021r. 11:55  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11782
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2021r. 11:56  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 11 Marz 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2021r. 12:23  
Cytuj
Ale co jest bzdurą ? Masz 3 twarde dowody na to, że - czy się stosuje lockdown i maseczki czy nie- wyniki są podobne a w 1 porównaniu nawet korzystniejsze dla stanu który nie wprowadził żadnych obostrzeń (w dodatku zaludnienie tam jest gęstsze).
Podważasz oficjalne dane mówiąc, że to jest bzdura.
Nie jestem żadną persymoną, założyłem konto bo mam dosyć wypisywania już tych bredni przez Ciebie.
Co to jest za źródło euroimmun .. proszę Cię, takie linki to sobie wiesz gdzie możesz wsadzić.
Powiem Ci jedno, nie zasługujesz na żadną wolność, rezygnujesz z wolności w imię chwilowego "pozornego" bezpieczeństwa. Przez takich ludzi jak Ty ten nierząd robi sobie z narodem co chcę i będzie to robił póki Ty Mirek i wielu wielu innych nie obudzi się z tego już rocznego covidowego snu.
Nie zamierzam Cię obrażać jak Ty mnie, ale na prawdę żal mi Ciebie z całego serce.
Z Bogiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11782
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2021r. 12:27  
Cytuj
Podałem ci linki do artykułów i badań.

Pleciesz bzdury i kłamiesz

CYTAT

Nie ma żadnych dowodów na to, że maseczki czy lockdown są skuteczne w walce przeciwko Covid, za to dowodów że nie działają jest cała masa,


Po prostu kłamiesz.

Przez takich jak ty - umierają i cierpią ludzie.
scianascianasciana

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 183
Dołączył: 27 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2021r. 13:49  
Cytuj
Mirku ludzie umierają bo nie mają szybkiej i dostatecznej pomocy medycznej (nie piszę nawet o dobrej).

Jak można się leczyć przez telefon?
Przecież wiemy że pierwsze objawy które występują należy jak najszybciej leczyć. Lekarz ma pacjenta osłuchać, zbadać przeprowadzić wywiad, a tu co mamy? Parodie służby zdrowia, naczelnika zdrowia PoNiedziałkowca i resztę bandy politycznej która zamienia państwo w gnojowisko gospodarcze.

Zaraz wysypie się Polak który do znudzenia komunistycznie będzie mówił co ja twierdzę. Ale ja mam swe zdanie gorzej z Polakiem i Mirkiem którym to życie układa resort. Polak jest od początku wulgarny potrafi tylko *****, ale dziwię się Mirkowi który to wręcz świeci (świecił) przykładem dobrego katolika...


I pytanie na koniec do Ciebie czy nadal uważasz prezesa kraju który to się mianował na zastępcę polskich,, ministrantow''za wybitnego polityka?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Marz 2021r. 15:51  
Cytuj
Kolejne kraje wstrzymuje szczepionkę AZ, Dania i Islandia...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 11 Marz 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2021r. 16:15  
Cytuj
CYTAT
Podałem ci linki do artykułów i badań.

Pleciesz bzdury i kłamiesz

CYTAT

Nie ma żadnych dowodów na to, że maseczki czy lockdown są skuteczne w walce przeciwko Covid, za to dowodów że nie działają jest cała masa,


Po prostu kłamiesz.


Powiedz mi jak się mają te twoje linki i badania do faktycznych statystyk które wrzuciłem. Jakim cudem zachorowalność w stanach gdzie się nie nosi maseczek i nie ma lockdownu jest taka sama albo nawet mniejsza w stosunku do tych stanów w których obowiązuje te durne obostrzenia ? Wyjasnisz mi to ? Bo jedyne co do tej pory piszesz to że kłamie, kiedy jakie Ci podaje suche fakty.

CYTAT

Przez takich jak ty - umierają i cierpią ludzie.
scianascianasciana


Jak już ktoś nie ma argumentów to zawsze pisze to lub że zobaczysz jak Ci ktoś w rodzinie zachowuje lub umrze, już się to nudne stało i na nikim wrażenia nie robi Miruś.
A teraz zniżę się do Twojego poziomu:
A Ty jak się z tym czujesz że przez takich jak Ty dziesiątki tysięcy ludzi musiało zamknąć swoje biznesy, straciło pracę i nie ma za co żyć?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10612
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Marz 2021r. 16:52  
Cytuj
CYTAT
A Ty jak się z tym czujesz że przez takich jak Ty dziesiątki tysięcy
ludzi musiało zamknąć swoje biznesy,
straciło pracę i nie ma za co żyć?


Nie przez takich jak my/wy, jeżeli już przez kozaków co nie przestrzegają. W Szwecji przez "kogoś ideologie" 1/2 mieszkańców DPS umarła pozostawiona bez lekarskiej opieki, w NYC gubernator Cuomo jest na wylocie bo zadecydował o kierowaniu zdiagnozowanych chorych staruszków z powrotem do domów opieki seniorów zamiast leczyć w szpitalach, na końcu nałgał ile było ofiar tej decyzji. To nie były jakieś tam darmowe ośrodki dla ciemnogrodu i patologii (tak to nazywacie?), za to się płaci z emerytury a często rodziny jeszcze dopłacają (szczególnie dla beneficjentów emerytury 'pracy obozowej', wszystko ma swoje konsekwencje chciałam podkreślić).
To się nigdy nie rozejdzie po kościach w normalnym społeczeństwie, nie myśl ze gdy ktoś chciał komuś po cichu zaoszczędzić to ktoś inny nie spróbuje zarobić na łamaniu prawa, zło przyciąga złość jak magnes.



Co do reszty to znacznie lepiej, napisze tak "ciepło, cieplej, gorąco" nareszcie odejście od narracji Pani Anny dla licealistów i pożytecznych ze nie ma pandemii cool girl Polska może być w sytuacji w której będą kwalifikować kto dostaje respirator a kto zostaje bez. To kwestia minut,,, Podzielam Twoją nadzieje
ze podniosą składki na NFZ żeby podnieść pojemność i wydajność służby zdrowia w tego typu przypadkach. Naprawdę wystarczy nam już studentów i kosztów publicznego kształcenia na kierunkach socjologicznych, politycznych i genderowych. Są rzeczy ważniejsze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8436
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Marz 2021r. 20:36  
Cytuj
Mirek to faktycznie jest nieźle pojebany. Ślepy na argumenty. Jak tak go czytam to mam wrażenie że coviidioci to właśnie tacy jak on.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Marz 2021r. 07:49  
Cytuj
Mirek pojebany?

Równo cie popierdoliło brudna pało.

Pojebany to jesteś ty - tchórzu i kłamco, heniuś i cały wasz sztab.

No i oczywiście covidowi idioci są poyebani.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11782
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2021r. 08:37  
Cytuj
Daj spokój. Ten człowiek nie jest wart uwagi.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 183
Dołączył: 27 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2021r. 09:22  
Cytuj
Mirku od dzisiaj przyjmuje kuracjuszy Horyniec Zdrój oczywiście pod reżimem sanitarnym i każdy ma być zaszczepiony lub ma mieć zrobiony test...
Mirku czy zaszczepiony lub osoba po testach nie przenosi wirusa?
Polaku - no przecież twierdzisz że bezobjawowy może zarazić.

To jak to jest że w czasie gdy jest wzrost zakażeń zamykane są poszczególne części kraju i ich branże, a można jechać na wczasy zdrowotne?
Ja oczywiście nie mam nic przeciwko miastom zdrojowym. Powinny być oblegane przez ludzi bo tam się człowiek jedzie leczyć i niekiedy ratować swoje zdrowie a może i życie .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8436
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Marz 2021r. 11:26  
Cytuj
Zamkniecie poszczególnych województw nic nie daje. Zachorowalność nie spada więc po co to robić?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2021r. 11:29  
Cytuj
Andrzej a co by pomogło??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8436
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Marz 2021r. 12:14  
Cytuj
CYTAT
Andrzej a co by pomogło??


Nic, nie czytasz, nie obserwujesz jakie są różnice między strefami, stanami zamykanymi i otwartymi? Po prostu musimy z tym żyć i przechorować. Niestety niektórzy umrą, takie życie. Covid to nie jedyna choroba i powód śmierci.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11782
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2021r. 12:40  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Marz 2021r. 13:26  
Cytuj
CYTAT

Nic, nie czytasz, nie obserwujesz jakie są różnice między strefami, stanami zamykanymi i otwartymi? Po prostu musimy z tym żyć i przechorować. Niestety niektórzy umrą, takie życie. Covid to nie jedyna choroba i powód śmierci.



anżej - ale z ciebie poyeb

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 183
Dołączył: 27 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2021r. 00:02  
Cytuj
Mirku, a ten szpital od kiedy funkcjonuje? No jakieś kilka miesięcy i już od samego początku poniósł koszta, ale sądna data 10 marzec jest że przyjmują(jak w tym durnym memie)

Jestem za tym, aby nawet w każdej wiosce był szpital (są domy ludowe, remizy itp. ) po co jeździć do miast kiedy są miejsca w których można zrobić szpital covid!

Mirku od pewnego czasu bawisz się w wklejanie memów zamiast kluczowo odpierać ataki osób myślących nie inaczej tylko nie dyktowanej przez resort.

Nadal dla Ciebie J.K. jest wybitnym politykiem?

Polaku z ziemi ojczystej tylko bez gwiazdek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Marz 2021r. 09:00  
Cytuj
rocku - szkodliwy społecznie głupcze, który twierdzi, że jak nie ma objawów, to nie ma choroby i nie możesz zarażać - bredzisz

***** rocka - głupuiego chopka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 183
Dołączył: 27 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2021r. 09:26  
Cytuj
Polak znów komunistycznie odpisuje gdyż jest niewolnikiem i nie ma swego zdania.
On uwielbia żyć pod dyktando i ślepo wierzy w dobroć resortu i najlepiej mu wychodzi to żeby każdego *****.
Smutny i przykry jego żywot społecznego szkodnika.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Marz 2021r. 10:27  
Cytuj
pisz za siebie chopku o inteligencji konewki


bredzisz głupcze twierdzący, że jak nie ma objawów, to nie ma choroby i nie możesz zarażać

***** rocka - głupca

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2021r. 10:42  
Cytuj
Nic, tyle wymyśliłeś ? A wystarczył by dystans społeczny, zasłanianie ust i nosa i dezynfekcja. Wiesz czego u nas nie jest lepiej w porównaniu do krajów gdzie tego nie ma ? Bo u nas nikt się nie stosuje. Zalecenia są tylko na papierze bo każdy i tak jest mądrzejszy.
Te zasady to jest "ABC" postępowania z choroba zakaźną. Wtedy wszystko mogło by być otwarte, ale ludzie swoim postępowaniem niestety każą zamykać bo nie umieją się zachować. Zachowanie na Krupówkach, ścisk w galeriach i kościołach to jest esencja moich słów. Jak ma być lepiej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Marz 2021r. 11:12  
Cytuj
no to zwróć komuś uwagę.

70% ludzi na ulicy ma to w dupie

i robią się bardzo agresywni, jak się im zwróci uwagę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 11 Marz 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2021r. 11:21  
Cytuj
Ale zobaczcie powyższe przykłady które wrzuciłem, a zobaczycie że noszenie maseczek i stosowanie lockdownu totalnie nic nie wnosi, macie jak na tacy statystyki które dobitnie pokazują że to to totalnie nie ma sensu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8436
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Marz 2021r. 11:24  
Cytuj
Ctrl+c, ctrl+v

***** *** i jego brudne pały uśmiech

Pzp4 w zasadzie nigdy nie pisze na temat. W zasadzie tylko *****.

Wstrzymanie planowych zabiegów i operacji nie jest wyrokiem śmierci dla wielu Polaków? Niedzielski nie jest skur......synem wg mirka?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 42 43 44 45 46 47 48 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »