NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 25 26 27 28 29 30 31 ... » »»
Fałszywa pandemia, Fałszywa pandemia
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2020r. 22:00  
Cytuj
PolskiDzbanie jak miło patrzeć jak sam się kopiesz w jaja. Ja już nie będę kopał leżącego. Sam kopiesz się po ryju aż do utraty tchu.
Poszukaj pomocy specjalistów. Szkoda mi ciebie jako człowieka. Takie deficyty jak u ciebie nie zdarzają się często.
Toczysz pianę jak pisze PolakzPolski4 i to w jaki sposób ci odpisuje to jest jedyna forma dialogu z tobą jaka jest możliwa.
U ciebie nie zachodzą procesy myślowe. Tylko cykanie świerszczy w głowie.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2020r. 22:00  
Cytuj

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Paź 2020r. 22:05  
Cytuj
@Maciej1

"coś w tym jest, mam wrażenie że rozmawiam z zaburzonym umysłowo człowiekiem"

i

"PolskiDzbanie jak miło patrzeć jak sam się kopiesz w jaja. Ja już nie będę kopał leżącego. Sam kopiesz się po ryju aż do utraty tchu."




Tyle w temacie dyskusji o badaniach naukowych.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2020r. 22:09  
Cytuj
rozmowa z tobą o badaniach? Przecież to foliarze. Weź idź weź leki. Albo zwiększ dawkę.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Paź 2020r. 22:15  
Cytuj
@Dzban Maciej

Foliarzem jesteś ty, w momencie, kiedy usiłujesz wmówić ludziom, że naukowcy mówią o czymś o czym nie mówią.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2020r. 22:16  
Cytuj
niepotrzebnie przez pandemię ci wizyty u psychiatry odwołali. Recepty się skończyły i zacząłeś pisac na forum.

weź się kopnij w jaja jeszcze raz i powiedz mi o artykule w interii

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
HIV
Posty: 1553
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Paź 2020r. 22:22  
Cytuj
prawda powoli wypływa i wzywoli ludzkosc:

W Kanadzie osoba mająca dostęp do informacji poufnych z rządzącej Partii Liberalnej ujawniła szczegóły plandemii. Link do artykułu: Oto główne założenia, wytyczne i cele, które zostały określone przez liderów komisji i biura (PMO): 1. Faza dodatkowych ograniczeń „lockdown” będzie odbywać się w sposób ciągły, zaczynając od głównych miast, obszarów metropolitalnych i na zewnątrz. Przewidywany termin: listopad 2020 r. 2. Rozpoczęcie przejęcia i budowy obiektów/obozów izolacyjnych - w każdej prowincji Kanady, szczególnie w stanach i na terenach mniej zaludnionych. Termin - do grudnia 2020 r. 3. Codzienna ilość nowych przypadków COVID-19, musi przekroczyć możliwości testowania - wskazany jest też, ciągły wzrost liczby zgonów związanych z COVID. Termin koniec 2020 r. 4. Całkowita i kolejna blokada kraju (bardziej surowa niż ograniczenia pierwszej i drugiej fali). Przewidywany termin realizacji: koniec grudnia 2020 - początek stycznia 2021. 5. Reforma i rozszerzenie programu dla bezrobotnych (docelowo wszystkich obywateli) - w celu przejścia do Programu Powszechnego Dochodu Podstawowego (PPDP). Przewidywany termin - I kwartał 2021 r. 5a. Plan przejścia większości ludzi do Powszechnego Programu Dochodu Podstawowego. (PPDP) Większość ludzi – bezrobotni na PPDP. Planowany termin połowa drugiego kwartału 2021 r 6. Przewidywana mutacja COVID-19 (określanym jako COVID-21); koinfekcja wtórnym wirusem prowadząca do trzeciej fali, o znacznie wyższej śmiertelności i dużo wyższym wskaźniku zakażeń. Przewidywany termin - do lutego 2021 r. 7. Codzienny wzrost nowych przypadków hospitalizacji z powodu C-19/C-21 i zgonów związanych z tymi wirusami przekroczą możliwości placówek medycznych. Przewidywany I/II kwartał 2021 r. 8. Zastosowanie nowych, rozszerzonych ograniczeń/blokowania (określane jako trzecia blokada). Nałożone zostaną pełne ograniczenia w podróżowaniu (w tym między prowincjami i miastami). Przewidywany termin - II kwartał 2021 r. 9. Zaplanowanie różnych awarii łańcucha dostaw towarów na rynek spożywczy, np. niedobory zapasów, duża niestabilność gospodarcza. Przewidywany koniec drugiego kwartału 2021 r. 10. Rozmieszczenie służb wojskowych, w głównych obszarach metropolitalnych oraz na wszystkich głównych drogach - w celu ustanowienia punktów kontroli podróży. Ograniczy to podróż i ruch. Organizacja koniecznego wsparcia logistycznego w całym państwie. Termin - III kwartał 2021 r. Oto główne 10 założeń i celów planu. Członkowie Komitetu Planowania Strategicznego zostali też poproszeni o zaprojektowanie skutecznego sposobu przemiany mentalności Kanadyjczyków, tak - aby sprostać tym wyzwaniom oraz bezprecedensowym przedsięwzięciom gospodarczym. Propozycja/Projekt - taki, który zmieni oblicze Kanady i na zawsze zmieni życie Kanadyjczyków. Inne Podstawowe – Ogólnie Główne założenia to: Eliminacja obecnego upadku gospodarczego kraju - poprzez eliminację zadłużenia obywateli – jak i państwa (rozmaitymi sposobami) oraz jednocześnie - eliminacja właśności prywatnej. Poinformowano nas więc, że aby zrównoważyć ekonomię kraju i to, co było w istocie rezultatem załamania gospodarczego w skali międzynarodowej, Rząd Federalny Kanady zamierza zaoferować wszystkim obywatelom - Kanadyjczykom całkowite umorzenie - wszystkich długów. (Ma to działać w następujący sposób: Rząd Federalny zaproponuje wyeliminowanie wszystkich osobistych długów (kredytów hipotecznych, pożyczek, kart kredytowych itp.) - które zostaną przekazane Kanadzie - przez MFW - w ramach programu znanego jako World Debt Reset – czyli „resetowanie” – umorzenie długów światowych (wszystkich) – podpisem prezesa i zarządu MFW. Np. dla wszystkich Kanadyjczyków, planuje się w najbliższym czasie, program umorzenia długów. Głównym podstawowym warunkiem jest wyrażenie zgody na szczepionkę przeciwko wirusowi Covid-19. Każdy będzie musiał wziąć taką szczepionkę – co rok. Będzie ona darmowa. Osoby, które odmówią współpracy (w zakresie umorzenia długów oraz szczepionek), zostaną uznane za „zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego” i natychmiast przeniesieni do izolatek. (W Kanadzie rozpoczęto budowę takich tzw. obozów izolacyjnych –czyli „koncentracyjnych”.) Osoby, które znajdą się w tych placówkach, otrzymają w dniu przyjęcia - dwie alternatywne „propozycje nie do odrzucenia” – do wyboru: - zgadzają się na szczepionkę, uczestniczą w programie umorzenia długów i zostają zwolnieni lub - będą przebywać na czas nieokreślony w obozie izolacyjnym; sklasyfikowani jako poważne zagrożenie dla zdrowia publicznego. W międzyczasie rząd skonfiskuje cały ich majątek. Wszystko zgodnie z prawem – dla dobra publicznego. Plany te nie dotyczą tylko Kanady, w rzeczywistości większość narodów będzie miała podobne "mapy drogowe i programy na przyszłość". Wszystko pod kontrolą światowych instytucji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Paź 2020r. 22:25  
Cytuj
@Maciej1

"powiedz mi o artykule w interii "


W końcu jakieś przebłyski zdrowego rozsądku.

Jeszcze chwilę.

Szukam wyników BADAŃ.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2020r. 22:26  
Cytuj
HIV dobre to jest a jest fragment o tym czy wolę rewolwer 6 czy 5 strzałowy?
Ale ogólnie "brzmi legitnie"
Myślę że dzbany to kupią w całości. Tak ładnie napisane od razu pod publikę. Te wszystkie fazy. Jak artykuł z faktu, albo interii hahahahaha
PolskiDzbanek już na pewno pisze posta na całą stronę z nieudolnymi cytatami, coś będzie z kungfu a może płaszcz i szpada?

no i te mapy drogowe że mają byc podobne w każdym kraju jak pinokio u nas nie ma nawet mapy drogowej jakie skarpetki jutro ubierze.


CYTAT
weź się kopnij w jaja jeszcze raz i powiedz mi o artykule w interii

a za chwile...
CYTAT
@Maciej1

"powiedz mi o artykule w interii "


W końcu jakieś przebłyski zdrowego rozsądku.

Jeszcze chwilę.

Szukam wyników BADAŃ.

HAHAH kopnąłeś się. smiech2, nie wiem czy ja z tobą nie igram za bardzo jeszcze sobie krzywde zrobisz z rozpaczy.
Przykro mi trochę że się tak bawię twoim kosztem. Chorych się nie powinno tak wykorzystywać. Przepraszam.
W sumie nie ma w tym nic przyjemnego.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Paź 2020r. 22:37  
Cytuj
@HIV

Fajny ten link. Taki "wzywalający".

Ta osoba z Kanady to nie jest przypadkiem ciotka tego kolesia co w Toronto przejechał psa na światłach? Koło monopolowego? Bo coś mi się kojarzy, że ona miała dostęp do takich "planów".

Fajny jest ten "plan", bo ma określone ramy czasowe. I to niezbyt odległe. Łatwo będzie można zweryfikować.

Czekam zwłaszcza na moment, kiedy Rząd Federalny Kanady zaoferuje obywatelom całkowite umorzenie wszystkich długów.

Możesz przypomnieć, kiedy ma to nastąpić?


@Maciej1

Nie zrozumiałeś o co chodzi z tym rewolwerem. Nie szkodzi. Dzbanom można wybaczyć trochę więcej.


"HAHAH kopnąłeś się."

Brawo Dzbanie. Przypomnij mi czy jesteś w grupie Grzybków czy Misiów? I co mamusia z tobą zrobi jak zamkną przedszkola?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2020r. 22:49  
Cytuj
a kopniesz się w jajca drugi raz jak ci każę?

nie dobra żartowałem, nie chcę cię już poniżać na forum

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Paź 2020r. 22:55  
Cytuj
@Maciej Dzban

"a kopniesz się w jajca drugi raz jak ci każę? "

Jest już na tym forum jeden przygłup (Edzio), którego pół życia kręci się wokół erekcji i walenia konia. Teraz pojawiłeś się ty.

Może zagadaj do niego i razem stworzycie duet Dzbanów?

Bo Edzio, podobnie jak ty to rasowy dzban.

Edzio obecnie urzęduje w temacie Prawo i Sprawiedliwość pod nikiem Bolek1313.


Bo mam wrażenie, że zamiast o wynikach badań wolisz rozmawiać o jajcach.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2020r. 22:59  
Cytuj
a ty pogadaj z HIV to co wkleja to jest lepsze nić opracowania naukowe foliarzy. Same twarde fakty. To jest twój świat.
A ja się pobawię twoim kosztem jutro smiech2
CYTAT
Bo mam wrażenie, że zamiast o wynikach badań wolisz rozmawiać o jajcach.

ale przynajmniej rozumiesz o czym mówię smiech2 rzucam ci kość a ty za momencik już ją szarpiesz smiech2

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Paź 2020r. 23:01  
Cytuj
@Maciej

Pozwolisz dzbanie, że przestanę się udzielać w tej zajmującej dyskusji i zacznę pisać o wynikach badań?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2020r. 23:02  
Cytuj
jak ty tylko po jajach sie kopać umiesz dzbanku. O czym rozmowa z chorym człowiekiem? zdegustowany
Nie wiem kto to PolakzPolski4 ale już rozumiem o co chodzi.

Napisałem dużo rzeczy nie zrozumiałeś żadnej, na końcu stwierdziłeś że naukowcy to foliarze good

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Paź 2020r. 23:12  
Cytuj
@Maciej Dzban

"na końcu stwierdziłeś że naukowcy to foliarze"

Nic takiego nie napisałem.

Napisałem, że ty jesteś dzbanem, który nie wie o czym pisze/czyta.

Do naukowców nic nie mam.

Robią sobie na przykład symulację wpływu wilgotności na przemieszczanie się wirusa.

I bardzo dobrze.


Potem przychodzi taki dzban jak ty i próbuje wmówić ludziom, że tam chodziło o skuteczność maseczek.

A jak próbuję ci wytłumaczyć, że tam nie ma nic o maseczkach, to ty zaczynasz się interesować moimi jajami.


Idź pogadaj z Edziem. Ten sam poziom.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 257
Dołączył: 20 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2020r. 23:32  
Cytuj
CYTAT
prawda powoli wypływa i wzywoli ludzkosc:

W Kanadzie osoba mająca dostęp do informacji poufnych z rządzącej Partii Liberalnej ujawniła szczegóły plandemii. Link do artykułu: Oto główne założenia, wytyczne i cele, które zostały określone przez liderów komisji i biura (PMO): 1. Faza dodatkowych ograniczeń „lockdown” będzie odbywać się w sposób ciągły, zaczynając od głównych miast, obszarów metropolitalnych i na zewnątrz. Przewidywany termin: listopad 2020 r. 2. Rozpoczęcie przejęcia i budowy obiektów/obozów izolacyjnych - w każdej prowincji Kanady, szczególnie w stanach i na terenach mniej zaludnionych. Termin - do grudnia 2020 r. 3. Codzienna ilość nowych przypadków COVID-19, musi przekroczyć możliwości testowania - wskazany jest też, ciągły wzrost liczby zgonów związanych z COVID. Termin koniec 2020 r. 4. Całkowita i kolejna blokada kraju (bardziej surowa niż ograniczenia pierwszej i drugiej fali). Przewidywany termin realizacji: koniec grudnia 2020 - początek stycznia 2021. 5. Reforma i rozszerzenie programu dla bezrobotnych (docelowo wszystkich obywateli) - w celu przejścia do Programu Powszechnego Dochodu Podstawowego (PPDP). Przewidywany termin - I kwartał 2021 r. 5a. Plan przejścia większości ludzi do Powszechnego Programu Dochodu Podstawowego. (PPDP) Większość ludzi – bezrobotni na PPDP. Planowany termin połowa drugiego kwartału 2021 r 6. Przewidywana mutacja COVID-19 (określanym jako COVID-21); koinfekcja wtórnym wirusem prowadząca do trzeciej fali, o znacznie wyższej śmiertelności i dużo wyższym wskaźniku zakażeń. Przewidywany termin - do lutego 2021 r. 7. Codzienny wzrost nowych przypadków hospitalizacji z powodu C-19/C-21 i zgonów związanych z tymi wirusami przekroczą możliwości placówek medycznych. Przewidywany I/II kwartał 2021 r. 8. Zastosowanie nowych, rozszerzonych ograniczeń/blokowania (określane jako trzecia blokada). Nałożone zostaną pełne ograniczenia w podróżowaniu (w tym między prowincjami i miastami). Przewidywany termin - II kwartał 2021 r. 9. Zaplanowanie różnych awarii łańcucha dostaw towarów na rynek spożywczy, np. niedobory zapasów, duża niestabilność gospodarcza. Przewidywany koniec drugiego kwartału 2021 r. 10. Rozmieszczenie służb wojskowych, w głównych obszarach metropolitalnych oraz na wszystkich głównych drogach - w celu ustanowienia punktów kontroli podróży. Ograniczy to podróż i ruch. Organizacja koniecznego wsparcia logistycznego w całym państwie. Termin - III kwartał 2021 r. Oto główne 10 założeń i celów planu. Członkowie Komitetu Planowania Strategicznego zostali też poproszeni o zaprojektowanie skutecznego sposobu przemiany mentalności Kanadyjczyków, tak - aby sprostać tym wyzwaniom oraz bezprecedensowym przedsięwzięciom gospodarczym. Propozycja/Projekt - taki, który zmieni oblicze Kanady i na zawsze zmieni życie Kanadyjczyków. Inne Podstawowe – Ogólnie Główne założenia to: Eliminacja obecnego upadku gospodarczego kraju - poprzez eliminację zadłużenia obywateli – jak i państwa (rozmaitymi sposobami) oraz jednocześnie - eliminacja właśności prywatnej. Poinformowano nas więc, że aby zrównoważyć ekonomię kraju i to, co było w istocie rezultatem załamania gospodarczego w skali międzynarodowej, Rząd Federalny Kanady zamierza zaoferować wszystkim obywatelom - Kanadyjczykom całkowite umorzenie - wszystkich długów. (Ma to działać w następujący sposób: Rząd Federalny zaproponuje wyeliminowanie wszystkich osobistych długów (kredytów hipotecznych, pożyczek, kart kredytowych itp.) - które zostaną przekazane Kanadzie - przez MFW - w ramach programu znanego jako World Debt Reset – czyli „resetowanie” – umorzenie długów światowych (wszystkich) – podpisem prezesa i zarządu MFW. Np. dla wszystkich Kanadyjczyków, planuje się w najbliższym czasie, program umorzenia długów. Głównym podstawowym warunkiem jest wyrażenie zgody na szczepionkę przeciwko wirusowi Covid-19. Każdy będzie musiał wziąć taką szczepionkę – co rok. Będzie ona darmowa. Osoby, które odmówią współpracy (w zakresie umorzenia długów oraz szczepionek), zostaną uznane za „zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego” i natychmiast przeniesieni do izolatek. (W Kanadzie rozpoczęto budowę takich tzw. obozów izolacyjnych –czyli „koncentracyjnych”.) Osoby, które znajdą się w tych placówkach, otrzymają w dniu przyjęcia - dwie alternatywne „propozycje nie do odrzucenia” – do wyboru: - zgadzają się na szczepionkę, uczestniczą w programie umorzenia długów i zostają zwolnieni lub - będą przebywać na czas nieokreślony w obozie izolacyjnym; sklasyfikowani jako poważne zagrożenie dla zdrowia publicznego. W międzyczasie rząd skonfiskuje cały ich majątek. Wszystko zgodnie z prawem – dla dobra publicznego. Plany te nie dotyczą tylko Kanady, w rzeczywistości większość narodów będzie miała podobne "mapy drogowe i programy na przyszłość". Wszystko pod kontrolą światowych instytucji.
LECZ SIĘ CZŁOWIEKU.POLSKA 4 KWARTAŁ 2020 BRAK MIEJSC W SZPITALACH,ALE WIRUSA NIEMAzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanymlotekmlotekmlotekscianascianascianascianasmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
HIV
Posty: 1553
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Paź 2020r. 00:13  
Cytuj
Tępa owco, a kto mówi, że nie ma? Przy okazji bardziej zjadliwej grypki, która co kilkadziesiąt lat występuje, upieczemy kilka pieczeni. A większość baranów dobrowolnie pójdzie na rzeź. I o tym jest ten opis.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 24 Paź 2020r. 00:35  
Cytuj
@Maciej Dzban

Artykuł z Interii.

Z artykułu możemy dowiedzieć się, że w zależności od rodzaju maseczki i tego kto ją nosi ilość wdychanych cząsteczek koronawirusa spadała o 17 % (w przypadku, gdy zarażony nie miał maseczki, a zdrowy miał) do jakichś 95 % (gdy obie osoby miały maseczki, przy czym osoba zdrowa miała medyczną maskę N95).

Czy to oznacza, że maseczki mają skuteczność od 17 do 95 %?

NIE.

To oznacza, że tyle procent cząsteczek zawierających wirusa (viral particles) jest zatrzymywanych przez maseczki.



Teraz pytanie:

Ile tych VIRAL PARTICLES potrzeba, żeby doszło do zakażenia?


Prawda jest taka, że w przypadku COVIDa - NIKT NIE WIE DOKŁADNIE.


Dlatego można to tylko oszacować porównując COVIDa z innymi wirusami.


SARS potrzebuje ich kilkaset. Wg innego źródła 1000.

MERS potrzebuje kilku tysięcy.


Według jednego z badań pacjent z COVIDem wydmuchuje od 1 000 do 100 000 VIRAL PARTICLES na minutę. Przy czym liczba 100 000 dotyczy osób we wczesnej fazie wirusa.

Przy założeniu średniej oddechów na 12 (rozpiętość od 8-16/min dla dorosłego człowieka) daje to do 8 333 VIRAL PARTICLES na jeden oddech we wczesnej fazie zakażenia.


I teraz mając trochę danych możemy pobawić się w symulacje.


SYMULACJA 1 (Czarny scenariusz).

Założenia: COVID jest podobny do SARSa i potrzebuje tylko 1000 VIRAL PARTICLES, żeby doszło do zakażenia.

Pacjent jest we wczesnej fazie choroby i wydycha 100 000 cząsteczek z wirusem na minutę.


W sytuacji takiej jak ta z doświadczenia japońskich naukowców przy bawełnianej maseczce, która zatrzymuje 17 % cząsteczek, po minucie dostajecie ich 83 000. Do zakażenia potrzeba 1 000.

Dlatego to NIE JEST tak, że maseczka chroni Was w 17 %. Ona w ogóle nie chroni. Ona zmniejsza ilość wirusów wchłanianych przez Wasz organizm o 17 %. Ale i tak dostanie 83 x więcej VIRAL PARTICLES niż potrzeba do zakażenia.

Nawet w najbardziej optymistycznym układzie, gdzie maseczki oferowały 95 % blokady wirusów, po minucie wchłaniacie 5 000 wirusów czyli 5 x więcej niż potrzeba do zarażenia.

Czyli w tej symulacji, żadna z maseczek nie oferuje ŻADNEJ ochrony i obie po minucie doprowadzają do zakażenia pacjenta.


W przypadku maseczki bawełnianej 17 % wystarcza jeden oddech, żeby się zarazić.


SYMULACJA 2 (Ta pro-maseczkowa)

Założenie: COVID jest podobny do MERS i potrzebuje dajmy na to 5000 cząsteczek. Zarażony jest na takim etapie, że wydycha 50 000 VIRAL PARTICLES na minutę.

W tym wypadku potrzebujecie maseczki, która zatrzymuje 90 % wirusów, żeby się nie zarazić. Jeśli blokuje mniej to po minucie jesteście zarażeni.

No to chyba nie jest zbyt wesoło.


SYMULACJA 3 (HAPPY END)

Założenie: COVID jest zupełnie inny od pozostałych wirusów i potrzebuje dajmy na to 10 000 VIRAL PARTICLES, żeby doszło do zarażenia. A zarażony jest na takim etapie, że wydycha tylko 1 000 particles na minutę.

W takiej sytuacji zarażony może nie mieć maseczki, a i tak musi Wam dmuchać prosto w twarz przez 12 minut, żeby doszło do zarażenia. Brawa dla bawełnianej maseczki.

W optymalnym wariancie (dwie maseczki, w tym Wasza N95) potrzeba prawie 3 i pół godziny, abyście wchłonęli dość wirusa, żeby zachorować.

WNIOSKI.

Jutro.


P.S. Możliwe, że mój tok rozumowania jest błędny. W takiej sytuacji proszę o wskazanie błędów.

Możliwe, że niektóre z danych są nieaktualne i inne badania wykazały, że jest inaczej. Proszę o podanie linków do badań, które mają bardziej aktualne dane.

https://www.news-(...)our.aspx

https://www.ashcl(...)et-sick/

http://www.clinl(...)ose.html

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2020r. 05:11  
Cytuj
znowu bełkoczesz zamiast zwiększyć dawkę leków.

o mój boże ale się zaorałeś. Niesamowite. Z TWOICH LINKÓW:
CYTAT
“Accordingly, measures such as enhanced ventilation and the use of face masks are essential to minimize the risk of infection by airborne SARS-CoV-2,” they conclude.

CYTAT
Sneezing, coughing, and talking can spread thousands of respiratory droplets carrying the virus into the air. Larger droplets fall quickly due to their weight and will not penetrate surgical masks

CYTAT
Experts agree that in addition to avoiding unventilated and crowded indoor areas, the most effective way to avoid infection is to wear a mask. Even if the mask does not fully shield from respiratory droplets containing the virus, it can help keep the amount of virus the wearer receives below the infective dose.

ty się nie kopiesz po jajach, ty sobie przystawiłeś swój rewolwerek do skroni i nacisnąłeś spust.

noszenie maseczek kluczowym czynnikiem. Ale zaoranie. "Maski najbardziej efektywne" "maski kluczowe", "wszyscy naukowcy się z tym zgadzają"

Niedowiary że od kopania sie po jajach przeszedłeś centralnie do sepuku.

Masz jeszcze jakieś resztki honoru? Mam ci gnoić twoimi własnymi linkami?

To już naprawdę nie jest śmieszne. Zadzwoń po teleporadę niech ci lekarz zmieni farmaceutyki - te co bierzesz już nie skutują

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 24 Paź 2020r. 08:39  
Cytuj
@Maciej1 Dzban

Ponieważ widzę, że wszedłeś w okres fascynacji moimi cojones, a ja wyczerpałem już w tym miesiącu limit czasu na debilne rozmowy z dzbanami, to może skupmy się na sprawach istotnych.


W odróżnieniu od pewnego Dzbana, który skakał po tematach i wklejał linki na youtube, które miały udowadniać SKUTECZNOŚĆ MASECZEK, ale nie udowadniały, zaproponowałem poważną dyskusję na ten temat w oparciu o dostępną wiedzę naukową i badania.

We wcześniejszym poście przedstawiłem szereg danych i bazując na tych danych, w oparciu o badania japońskich naukowców i wyliczenia matematyczne, zaprezentowałem 3 symulacje.

Moje pytanie do ciebie Macieju1.


Czy masz jakieś zastrzeżenia do danych, których użyłem, ewentualnie do samego sposobu przeprowadzenia symulacji?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Paź 2020r. 10:30  
Cytuj
No masz?

No ale powiedz że masz.

Proszę.

Brat musi mieć materiał do bicia piany.




No i kto w lecie w tych maseczkach chodził?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 6 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Paź 2020r. 10:45  
Cytuj
Sprzeciwiajcie sie dalej to za tydzien wszystko zamkna jak w Irlandii umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2020r. 10:58  
Cytuj
powiedz mi czy można rozmawiać z knurem o lotach w kosmos? Nie ważne co napiszesz, z drugiej strony będzie tylko chrumkanie, ale rozciągnięte na cała stronę.
ZAORAŁEŚ się koncertowo. Zrobiłeś sobie sam K.O. i jeszcze sapiesz?

Twój mózg nie przetwarza tekstu pisanego. Jest do tego niezdolny. Mało tego sam sobie strzelasz bramki. KO-ME-DIA.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 685
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Paź 2020r. 12:44  
Cytuj
wirus jak wirus, wiadomo, że łapia źle odżywieni(czytaj jedzący jaja z biedronki itp) i słabsi mogą załapać, ciężej przejść i to wszystko, a cała ta otoczka słuzy zniewoleniu ludzi i TYLE W TEMACIE!!!!!!!a wy sie sracie, no bo w tv każą sie bać!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 6 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Paź 2020r. 12:54  
Cytuj
CYTAT
wirus jak wirus, wiadomo, że łapia źle odżywieni(czytaj jedzący jaja z biedronki itp) i słabsi mogą załapać, ciężej przejść i to wszystko, a cała ta otoczka słuzy zniewoleniu ludzi i TYLE W TEMACIE!!!!!!!a wy sie sracie, no bo w tv każą sie bać!!!!!



Kobieto... nie kompromituj sie jeszcze bardziej... zle odzywieni.. skad ty sie urwalas.. myslaby kto ze ty taka eko jestes umiech ha ha

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 25 26 27 28 29 30 31 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »