NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 23 24 25 26 27 28 29 ... » »»
Fałszywa pandemia, Fałszywa pandemia
Posty: 985
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2020r. 07:18  
Cytuj
PolakzPolski20 żal jak się czyta twoje dzbaniostwa, twoim nietokiem myślenia nie ma sensu przeprowadzać badań i doświadczeń w laboratorium bo w rzeczywistości jest inaczej . Wyłącz TVN i pejsbuka i włącz jakis program naukowy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2020r. 07:18  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Paź 2020r. 07:45  
Cytuj
Mój brat to mistrz!

Tylko w czym?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2020r. 08:22  
Cytuj
https://www.rp.pl/Covid-19/201009494-Pandemia-Protest-6-tys-naukowcow-przeciw-zamykaniu-krajow.html

Żeby nie było, że ciemny lud, foliarze itp. w sobotę pójdzą protestować przeciw temu co się odpierdziela.

Jak widać powyżej to zaczęło się od specjalistów i naukowców. Nie foliarzy, kucharzy i forumowiczów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11998
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2020r. 09:04  
Cytuj
Ha Ha Ha! goodgoodgood

To co covidioci?
Twierdziliście że nie ma żadnej pandemii, że ten wirus to ściema, a teraz protestujecie przeciwko obostrzeniom, których konieczność wprowadzenia sami wywołaliście swoją bezdenną głupotą?

zaklopotanyzaklopotanyzaklopotany

Gdyby nie wasz idiotyzm, egoizm i zaprzaństwo, nie byłoby tego, co jest teraz. Brawo wy!. ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Paź 2020r. 09:25  
Cytuj
CYTAT
Ha Ha Ha! goodgoodgood

To co covidioci?
Twierdziliście że nie ma żadnej pandemii, że ten wirus to ściema, a teraz protestujecie przeciwko obostrzeniom, których konieczność wprowadzenia sami wywołaliście swoją bezdenną głupotą?

zaklopotanyzaklopotanyzaklopotany

Gdyby nie wasz idiotyzm, egoizm i zaprzaństwo, nie byłoby tego, co jest teraz. Brawo wy!. ok


Rozumiem, że piszesz również to do i o politykach twojej ulubionej partii PiS.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Paź 2020r. 09:49  
Cytuj
@miruś

"Gdyby nie wasz idiotyzm, egoizm i zaprzaństwo, nie byłoby tego, co jest teraz. Brawo wy!. "

Za obecną sytuację w kraju odpowiada idiotyzm, egoizm i zaprzaństwo rządzących czyli PIS na czele z Jarosławem Kaczyńskim.


@Maciej1

"Ty jesteś chyba jakimś niezbyt rozgarniętym i niezbyt inteligentnym człowiekiem skoro produkujesz takie posty. Forma ich wypluwania też jest mało zwięzła."

Poniżej prezentuję mój następny post w bardzo zwięzłej formie:

Maciej1 to dzban.

Później wkleję bardziej rozbudowaną wersję dla osób, które nie męczą się czytaniem.


P.S.

pl2 napisał:

"Wg dzisiejszego artykułu na interii, jeżeli osoba chora i zdrowa nosi maseczkę, to ryzyko zarażenia spada o 70% "

Przeczytałem ten artykuł i podobnie jak pl2 dałem się nabrać.

Tutaj link:

https://wydar(...),4808891

A teraz przeczytaj sobie ten artykuł jeszcze raz Maciej1.

I pokaż nam, że nie jesteś dzbanem.

Napisz dlaczego zdanie z tytułu: MASECZKI SKUTECZNIE CHRONIĄ nie ma nic wspólnego z treścią artykułu?

A może się mylę i ma?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2020r. 10:17  
Cytuj
dzban polski nie ma argumentów dlatego będzie komentował błąd w tytule na interii, nie wiedząc że klikbajty się sprzedają. Masz tak nikłą wiedzę o świecie i internecie że to nawet zabawne :-)
Nie wiem co jest bardziej żenujące komentowanie twoich chaotycznych postów czy klikbajtów z interii

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11998
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2020r. 10:20  
Cytuj
Psy szczekają karawana jedzie dalej.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Paź 2020r. 10:21  
Cytuj
Podpowiedź dla Dzbana:

Przyjmijmy na potrzeby eksperymentu, że 70% = skutecznie.

Dlaczego tytuł artykułu NADAL nie ma nic wspólnego z tym co jest w tytule?

@miruś

Sporo tych psów, ale kilka jakby trochę przycichło. Zwłaszcza ten kudłaty.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2020r. 10:25  
Cytuj
już się nie mogę doczekać jak dzbanekPolski zobaczy na wirtualne polsce
"Szok lekarze nie dowierzają - maseczki powodują że odrastają kończyny"
"Lekarze ich nienawidzą ludzie noszą maseczki i nie chcą umierać"

wpadnie na forum z pianą i będzie srał żarem o kung fu i innych rewolwerach. On to weźmie na poważnie - w końcu kurw@ to internety

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Paź 2020r. 10:36  
Cytuj
Ale się dzban zdenerwował. Piana kapie wszędzie. Sra żarem.

Ale nadal nie wie o co chodzi z artykułem na interii.

I dzban się denerwuje.



Korekta:

Jest: Dlaczego tytuł artykułu NADAL nie ma nic wspólnego z tym co jest w tytule?

Powinno być: Dlaczego tytuł artykułu NADAL nie ma nic wspólnego z tym co jest w treści?


Ale Dzban nie wyłapał. Szkoda. Miałby maleńki sukces.



@Maciej1 i b.l.u.e.

Wbrew temu co próbujecie sugerować, NIE MAM ŻADNEGO PROBLEMU Z BADANIAMI NAUKOWYMI, wręcz przeciwnie, kilkukrotnie prosiłem Macieja1, żeby odniósł się do badań, które zaprezentował remont.

Maciej1 zachował się jak typowy dzban.

Nie odniósł się w żaden sposób do badań zaprezentowanych przez remonta. Napisał tylko, że "są z pejsbuka".

Niezły argument, taki dzbaniarski.

Potem zaczął mówić o badaniach, które wkleiła salamandra, sugerując, że to badania remonta. Badania salamandry skrytykowałem, a dzban-Maciej zaczyna wmawiać ludziom na forum, że wierzę w te badania i na dodatek krytykując je używa argumentu, którego ja użyłem wcześniej krytykując wiarygodność badań salamandry (o tym, że w ankietach to można powiedzieć wszystko).

Powiedzcie mi: to już jest dzban level: Master?


P.S. 1

Dzban Maciej1 dużo pier...i o laboratoriach, superkomputerach, itd. itp.

I pisze o tym, że crash-testy się bada w laboratoriach i leki.

Dzban b.lu.e. mu wtóruje:

"PolakzPolski20 żal jak się czyta twoje dzbaniostwa, twoim nietokiem myślenia nie ma sensu przeprowadzać badań i doświadczeń w laboratorium bo w rzeczywistości jest inaczej ."


Ze względu na poziom dyskusji z dzbanami, jestem zmuszony napisać, że oczywiście wszystkie te testy są prowadzone w laboratoriach i po to właśnie stworzono te laboratoria. I specjalnie dla dzbana b.l.u.e. informacja, że jest sens przeprowadzać badania i doświadczenia w laboratoriach.

Napisałem też wcześniej, że w sumie filmiki nie są dla dzbanów, ale dzbany próbują je interpretować na swój dzbaniarski sposób (patrz -> Maciej1).

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Paź 2020r. 11:10  
Cytuj
Przykład na to, że Maciej1 jest dzbanem.

Link, który wkleił Maciej1, jako dowód na skuteczność maseczek.

https://www.youtu(...)youtu.be

W linku NIE MA ANI SŁOWA O SKUTECZNOŚCI MASECZEK.

Jest jedno zdanie o tym, że są bardziej wydajne od przyłbic, jeśli mówimy o rozchodzeniu się gazów. To tak jakby napisać, że w przyłbicy się lepiej oddycha niż w maseczce.

I tyle.

Po co dzban wkleja taki link i utrzymuje, że to dowód na skuteczność maseczek?




Po to, żeby inne dzbany pier...ły o wynikach BADANIACH NAUKOWYCH?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2020r. 11:29  
Cytuj
rozmowa z idiotą powoduje że ściągnie cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem. KOŃCZĘ.
Nie potrafisz czytać, nie potrafisz analizować, wyciągać wniosków nawet jak wnioski ci dają w ryj centralnie. Jarasz się klikbajtami. Farsa.
To nie jest mój poziom. Tak jak pisałem wcześniej. Kopanie się z koniem.
CYTAT
Po to, żeby inne dzbany pier...ły o wynikach BADANIACH NAUKOWYCH?

pier*** o wynikach naukowych to rzeczywiście nie dla ciebie. Idź skandować razem z palnktonem intelektualnym "precz z maskami" nie wiem spierd@laj gdzie chcesz.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Paź 2020r. 11:38  
Cytuj
Drugi przykład na to, że Maciej1 jest dzbanem.

Link, który wklejał wszędzie, gdzie się dało.

https://www.youtu(...)youtu.be

Od 3:35 można sobie zobaczyć, że maseczki przepuszczają mnóstwo szajsu. Ile? Im lepsza maska, tym mniej.

Ale nie ma tam nic o SKUTECZNOŚCI i badaniach.


Macie pokazanego kolesia, który robi wydech. Koniec eksperymentu.

Bardzo wiarygodny eksperyment.

Jeśli wsadzicie manekina do samochodu i umieścicie samochód na przeciw ściany, ALE NIE uruchomicie maszyny, która rozpędza samochód to może wykazać w warunkach laboratoryjnych, przy współpracy ekspertów światowej sławy, że pasy bezpieczeństwa w 100 % ratują ludziom życie.

I właśnie takich manipulacji dopuszcza się dzban Maciej1.

Wysyła filmiki o tym, jak wilgotność powietrza wpływa na rozprzestrzenianie się wirusa i sugeruje, że to dowód na skuteczność maseczek.


I jak Dzbanie? Ogarnąłeś już artykuł na Interii, czy dalej nie wiesz o co chodzi?

Poniżej link:

https://wydar(...),4808891

Dlaczego tytuł artykułu nie pokrywa się z treścią? Co jest nie tak?


Masz maseczkę na twarzy? Uważaj, żebyś się pianą nie zadławił, bo wtedy antymaseczkowcy mieliby dowód, że maseczki zabijają.



P.S.

"rozmowa z idiotą powoduje że ściągnie cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem. KOŃCZĘ."

Nie czuję, żebyś ściągnął mnie do swojego poziomu.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Paź 2020r. 11:40  
Cytuj
Ooooo!

Brat - foliarz - dzban w żywiole.
I piana mu kapie.
I się denerwuje.
I próbuje pokazać, gdzie jest jego poziom.


I nauczył się znów czegoś - odmienia słowo "dzban" przez przypadki.
Ale on mądry.


No ale kto te maseczki nosił latem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2020r. 11:41  
Cytuj
przecież ci napisałem żebyś spierd@lał - czego nie rozumiesz. Nawet tak prostego przekazu?

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2020r. 11:51  
Cytuj
CYTAT
Od 3:35 można sobie zobaczyć, że maseczki przepuszczają mnóstwo szajsu. Ile? Im lepsza maska, tym mniej.

Ale nie ma tam nic o SKUTECZNOŚCI i badaniach.


z samolotu wyskakują 2 osoby, ze spadochronem i bez. Osoba bez spadochronu się rozmazuje na ziemi a osoba ze spadochronem ląduję. Wnioski wysuwa sobie każdy.
Ale Dzban nie widzi w materiale "A WIĘC SKUTECZNOŚĆ SPADOCHRONU WYNOSI 99,9 (NO BO SIĘ MOŻE NIE OTWORZYĆ)

Co robi dzban? Bije pianę że tam nigdzie nie jest napisane o skuteczności spadochronu. To jest poziom którego właśnie ja nie rozumiem i unikam już wymiany zdań z dzbanem który nie potrafi wyciągać wniosków. Musi mieć napisane bo nie kojarzy prostych faktów, a przedział 50-70% są dla niego pojęciami abstrakcyjnymi bo nie rozumie rachunku prawdopodobieństwa. Jemu ktoś musi powiedzieć - działa albo nie działa.

Pytanie czy myje zęby. Bo przecież pasta jest testowana dermatologicznie ale zęby się i tak psują. TO WYRAŹNIE ŚWIADCZY O TYM ŻE PASTA JEST NIESKUTECZNA WIĘC NIE MYJE ZĘBÓW.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Paź 2020r. 11:54  
Cytuj
@Maciej1

"pier*** o wynikach naukowych to rzeczywiście nie dla ciebie."

Masz całkowitą rację. Pier...nie o wynikach naukowych zostawiam dzbanom, którym się wydaje, że rozumieją to co oglądają. Ale chętnie podyskutuję o wynikach badań, np. o artykule z Interii.

Ale ty nie ogarniasz co tam jest nie tak, prawda?



P.S.

"przecież ci napisałem żebyś spierd@lał - czego nie rozumiesz. Nawet tak prostego przekazu?"

Odnoszę wrażenie, że nie jesteś wybitnie skuteczny. Znajdź jakieś badania na temat populacji Żuków Gnojowych i napisz, że jesteś skuteczny.

Może wtedy mnie przekonasz.


P.S. 2

@PolakzPolski4

"No ale kto te maseczki nosił latem? "

Na pewno nie Lucek.

Lucek z COVIDem.

Koniec z żartami o YOLO.

Niech chłop wraca do zdrowia.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Paź 2020r. 11:57  
Cytuj
bracie - foliarzu - dzbanie

Tak.

Koniec z żartami.
Bo się denerwujesz

To nieładnie.

Ale kto te sztuki walki uprawiał?
Kto te maseczki latem nosił?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Paź 2020r. 12:04  
Cytuj
@Dzban Maciej1

"Co robi dzban? Bije pianę że tam nigdzie nie jest napisane o skuteczności spadochronu. To jest poziom którego właśnie ja nie rozumiem i unikam już wymiany zdań z dzbanem który nie potrafi wyciągać wniosków. Musi mieć napisane bo nie kojarzy prostych faktów, a przedział 50-70% są dla niego pojęciami abstrakcyjnymi bo nie rozumie rachunku prawdopodobieństwa. Jemu ktoś musi powiedzieć - działa albo nie działa."

Drogi Dzbanie. Napisałem ci już, że na potrzeby eksperymentu możemy przyjąć, że 70 % = SKUTECZNY. A ty znowu próbujesz wmawiać, że nie rozumiem procentów.

Przyjmij, że od 70 % zaczyna się SKUTECZNY.

I odpowiedz dlaczego w artykule na Interii nie ma żadnych dowodów na to, że maseczki w jakikolwiek sposób zahamowują proces zarażania. W artykule nic na ten temat nie znalazłem.


Ale może się mylę.

Oświeć mnie.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2020r. 12:06  
Cytuj
CYTAT
Oświeć mnie.

nie myj zębów. Nigdzie nie jest napisane że to jest skuteczne. Są tylko jakieś debilne badania. A zęby się i tak psują.
Nie wiem jak ci powiedzieć spierd@la* tak żebyś zrozumiał.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Paź 2020r. 12:15  
Cytuj
@Dzban Maciej1

"Są tylko jakieś debilne badania."

Są różne badania i są DZBANY, którzy próbują je interpretować po swojemu.

I potrafią wkleić link do badań nad rozprzestrzenianiem się wirusa w zależności od wilgotności powietrza i twierdzić, że badania pokazują skuteczność maseczek.

Są takie dzbany.


"Nie wiem jak ci powiedzieć spierd@la* tak żebyś zrozumiał."

Na razie skuteczność 0 %.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2020r. 12:23  
Cytuj
i jeszcze jednej rzeczy dzbanie nie zauważyłeś że podczas tej symulacji ludzie siedzieli przy biurkach. Czyli tylko siedząc przy biurku się można zarazić. I oczywistym jest fakt, że skoro w badaniu też jest uwzględniona wilgotność powietrza - to reszta wniosków jest automatycznie nieważna, nawet jak widać jak krowie na rowie jak bardzo redukuje się liczba wydzieliny która w 90% osadza się na wewnętrznej stronie przyłbicy. Tylko nie wielka ilość idzie GORĄ i BOKIEM a nie w T-W-A-R-Z.

Ale ty dzbanku masz taką ciasnotę umysłową że jak z tym spadochronem. Dla ciebie to jest czarna magia.

Nikt cię nie przekona że czarne jest czarne a białe jest białe.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Paź 2020r. 12:25  
Cytuj
Oj są takie dzbany.
Oj są.

Daleko szukać nie trzeba, mój brat na ten przykład...

Ten to ma ucho.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 985
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2020r. 13:03  
Cytuj
Maciej szkoda zdrowia na pustego dzbana . Nawet gdyby go maseczka uratowała przed zakażeniem to by powiedział że"przez przypadek". Z głodnym się nie najesz a z głupim nie dogadasz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 23 24 25 26 27 28 29 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »