NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 20 21 22 23 24 25 26 ... » »»
Fałszywa pandemia, Fałszywa pandemia
Posty: 101
Dołączył: 29 Wrz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2020r. 06:54  
Cytuj
A propo telewizji i przekazow medialnych. Nikt w polskich mediach nie mowi o jednek rzeczy - Zydowki z rodzin ortodoksyjnych nie moga zakrywac twarzy przez co w wielu krajach ze wzgledu na uczycia religijne nie jest wymagane noszenie masek .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2020r. 06:54  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2020r. 07:08  
Cytuj
policyjny dzbanie
CYTAT
9291:100=92,91~93 , a te 93 to 1% - odlicz sobie jeszcze ludzi , ktorzy mieli choroby wspolistniejace ktorych jest wiekszosc to wyjdzie Ci , ze koronowirus zabiaja mniej ludzi jak zwykla sezonowa grypa.

jak ktoś zginie w wypadku samochodowym ale ma cukrzycę to chyba nie zmarł na cukrzycę? No właśnie dzbanie.
covid zabił ~4000 ludzi a grypa sezonowa srednio rocznie 120-150. Ponadto grypa jest SEZONOWA a covid napierdziela cały rok. Do końca roku będzie na luzie ponad 8-9 tysięcy. Czyli tyle ile grypa zabije w ciągu około 50 lat.

no i nie zapominajmy że według stanu mentalnego policyjnego dzbana ci co na tą grypę zmarli też mieli ból pleców, i stawów więc tak naprawdę oni umarli na ból stawów

Gratuluję dzbana zamiast mózgu.

CYTAT
Mirek pisał o chamstwie i nienawiści przeciwników maseczek ale jakoś tak nie widzi wpisów Macieja. Takiego pajaca to to forum dawno nie widziało.

co Andżejku wstydzisz się swoich bredni? Nie kuś nie kuś bo wyciągnę inne rodzynki, a i tak już mam bekę.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 985
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2020r. 07:44  
Cytuj
goodBrawa dla Macieja okgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11998
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2020r. 08:26  
Cytuj
No bo wiecie - jak oni obrażają - to dobrze.
Jak ktoś im się postawi - to źle.

Prości ludzie, żyją wg prawa Kalego.
mlotek

Może cię jełop wyzwać 100 razy. Jak ty mu raz odpyskniesz to zacznie wrzeszczeć, że mu krzywda się dzieje.

Kiedyś taki ciekawy cytat znalazłem.

"Kiedy barbarzyńca robi ci krzywdę - to się śmieje.
Kiedy zaczynasz się bronić - on zaczyna wrzeszczeć"


To całkiem zabawne, jak próbuje mnie w kwestiach kultury pouczać zwykły cham.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 21 Paź 2020r. 10:48  
Cytuj
@mirek777

Widzę, że sobie rozmawiacie o kulturze wypowiedzi.

Wtrącę swoje 3 grosze. Nie mam większego problemu z osobami, które mnie obrażają, zwłaszcza, jeśli jest to osoba o mentalności SS-mańskiego bydlaka.

Ale ze swojej strony, w rozmowach z takimi osobami bardzo oszczędnie gospodaruję kulturą wypowiedzi.

Nie wiem. Może to wynika z tego, że nie mam szacunku do płatnych ku..w wypisujących kłamstwa na tym forum?


A skoro już mowa o płatnych kur..ch.


Niejaki cdn.., proPISowiec, takie dopełnienie mirka, po raz kolejny napisał kłamstwo, które uroiło się w jego durnym łbie.


cdn.. napisał o Szwecji:

"najwyższa śmiertelność na 1 mln mieszkańców w czasie pandemii ok"

Jest to kłamstwo.

Wyższą śmiertelność na 1 mil mieszkańców mają na przykład USA pod wodzą ulubieńca cdn.., niejakiego Trumpa antymaseczkowca.


I kilkanaście innych krajów np. UK, Hiszpania czy Włochy.


Pytanie do b.l.u.e., którego ostatnio dużo w temacie:

Co sądzisz o cdn..?


Nie przeszkadza Ci, że w dobie koronawirusa cdn.. rozpowszechnia fałszywe informacje?

Bo z tego co pamiętam bardzo przeszkadzało Ci, że remont wkleił wyniki badań.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Paź 2020r. 11:00  
Cytuj
bracie foliarzu - ale ty mnie tera zaimponowałeś.
Twoja kultura bracie jest tu sławna.

Ale kto te maseczki w lecie nosił?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 21 Paź 2020r. 11:09  
Cytuj
@Maciej1

Przestań się zachowywać jak dzban i zacznij myśleć. Nie wątpię, że masz dobre intencje i pewnie w dużej mierze się z Tobą zgadzam, ale odnoszę wrażenie, że się nakręciłeś i uwierzyłeś, że Twoje jest "mojsze" i zaczynasz robić z siebie dzbana.

I niestety będę zmuszony to wypunktować.

Ale zanim napiszę, za które posty dostałeś nominację do tytułu Dzbana Forum to dam Ci trochę czasu na ochłonięcie.

P.S. Nie trudno jest się kopać z Persymoną czy wasią. Zacznij się kopać z badaniami, które wkleił remont.

IQ.

Pamiętasz?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Paź 2020r. 11:22  
Cytuj
No ale pamiętasz?

Odpowiadaj jak cię brat foliarz pyta!

No ale kto te maseczki w lecie nosił?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 29 Wrz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2020r. 15:29  
Cytuj
CYTAT
policyjny dzbanie
CYTAT
9291:100=92,91~93 , a te 93 to 1% - odlicz sobie jeszcze ludzi , ktorzy mieli choroby wspolistniejace ktorych jest wiekszosc to wyjdzie Ci , ze koronowirus zabiaja mniej ludzi jak zwykla sezonowa grypa.

jak ktoś zginie w wypadku samochodowym ale ma cukrzycę to chyba nie zmarł na cukrzycę? No właśnie dzbanie.
covid zabił ~4000 ludzi a grypa sezonowa srednio rocznie 120-150. Ponadto grypa jest SEZONOWA a covid napierdziela cały rok. Do końca roku będzie na luzie ponad 8-9 tysięcy. Czyli tyle ile grypa zabije w ciągu około 50 lat.

no i nie zapominajmy że według stanu mentalnego policyjnego dzbana ci co na tą grypę zmarli też mieli ból pleców, i stawów więc tak naprawdę oni umarli na ból stawów

Gratuluję dzbana zamiast mózgu.

CYTAT
Mirek pisał o chamstwie i nienawiści przeciwników maseczek ale jakoś tak nie widzi wpisów Macieja. Takiego pajaca to to forum dawno nie widziało.

co Andżejku wstydzisz się swoich bredni? Nie kuś nie kuś bo wyciągnę inne rodzynki, a i tak już mam bekę.


Bark kultury i brak myslenia. Widac , ze rodzice w dziecinstwie musieli Cie tak nazywac skoro nie potrafisz normalnie odpisywac . Czesto ludzie z plytka wiedza uzywaja wulgaryzmow by za wszelka cene przedstawic swoje racje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Paź 2020r. 15:46  
Cytuj
CYTAT

co Andżejku wstydzisz się swoich bredni? Nie kuś nie kuś bo wyciągnę inne rodzynki, a i tak już mam bekę.


Nie analfabeto, nie wstydzę się tego co piszę. Wyciagaj i pajacuj dalej. Ja nie mam beki ale przeraża mnie jak łatwo można manipulować ludźmi. Ludźmi, którzy uważają się za inteligentnych. No ale inteligentny człowiek nie musi zapewniać o swojej inteligencji.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2020r. 16:10  
Cytuj
"Węgry podnoszą pensje dla początkujących lekarzy. Do końca 2023 r. podwyżka wyniesie aż 3-krotność obecnej pensji. Proces podwyżek zacznie się w 2021 r. Teraz początkujący węgierski lekarz dostaje 3150 zł brutto, od 2021 r. ok. 6000 zł, a w 2023 r. będzie to ok. 8500 zł brutto. Podwyżki też dla najbardziej doświadczonych lekarzy, powyżej 41 lat stażu w 2023 r. będzie pensja 28.700 zł brutto, a ze stażem 16-20letnim 18.700 zł brutto" - Rynek Zdrowia

Jak tak dalej pójdzie to polscy lekarze z Niemiec i Polski będą emigrować na Węgry.
A nasz konik-rząd będzie mógł ruszyć ze sprzedażą biletów na narodowy.

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 985
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2020r. 16:56  
Cytuj
Już nie ma się czego czepić to zostaje narzekanie na brak kultury. Ale niestety inaczej nie da się was nazwać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Paź 2020r. 17:21  
Cytuj
CYTAT
Już nie ma się czego czepić to zostaje narzekanie na brak kultury. Ale niestety inaczej nie da się was nazwać.



Ja bym powiedział, że brak kultury pokazuje właśnie brak argumentów.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2020r. 19:15  
Cytuj
CYTAT
Serio nie mamy się do kogo porównywać, tylko do Państwa gdzie za samo dożycie do emerytury dostaję się prawie 3500 zł miesięcznie nie musząc przepracowując nawet jednego dnia.

Poczytaj sobie również o ich systemie opieki zdrowotnym 0-7-90-90 - i porównaj go do naszego systemu.

--> jeszcze z Wikipedii:

Pod względem HDI, wskaźnika rozwoju czynników ludzkich i dostępu do dóbr uznawanych za konieczne do życia, Szwecja zajmuje 5. miejsce na świecie.

Pod względem HPI, wskaźnika ubóstwa ludzkiego, Szwecja zajmuje 1. miejsce na świecie jako kraj najmniej dotknięty długotrwałym bezrobociem, funkcjonalnym analfabetyzmem i liczbą osób żyjących poniżej minimum socjalnego.

W 2007 roku Szwecja zajęła w sporządzonym przez „The Economist” rankingu 1. miejsce na świecie pod względem rozwoju demokracji.

Serio - to nie jest kraj do którego powinniśmy się porównywać.

Noście te je*** maseczki i przetrwajmy ten 2020 jak najbardziej liczni - chroniąc słabszych.

Nie ma sensu porównywanie ale dla tego, bo parę osób tu na forum przewiduje rychły koniec Szwecji smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 21 Paź 2020r. 22:41  
Cytuj
@Maciej1

Remont wkleił kilkanaście linków, jak to zasugerował b.l.u.e. "z pejsbuka". Część z tych linków nie da się otworzyć, część to "Strony nie znaleziono", ale przynajmniej kilka z nich wygląda na autentyczne badania.

I są to badania, które zdają się potwierdzać tezę o niskiej skuteczności maseczek.

I teraz mamy sytuację, gdzie remont wkleja wyniki badań, a Ty nazywasz go dzbanem i wklejasz link do filmiku na youtube.

Jest jakaś różnica, jeśli chodzi o wiarygodność pejsbuka, yt czy innego tik toka?


Kto jest większym dzbanem?

Osoba, która wkleja linki do badań?

Czy osoba, która wrzuca link do filmiku jakiegoś celebryty? influencera? specjalisty od wszystkiego? na youtube?


P.S. W sieci trudno znaleźć jakieś badania, które jednoznacznie wskazywałyby na to, że maseczki są skuteczne.

Czy ktoś może podrzucić linka? Skoro wszyscy krzyczą, że maseczki są takie super, to powinno być mnóstwo badań, które to potwierdzają.

P.S. Co to są w ogóle MASECZKI? Nie ma czegoś takiego. Jest mnóstwo rodzajów maseczek i różnice między nimi są ogromne. I co dokładnie oznacza SKUTECZNOŚĆ, w przypadku, kiedy rozmawiamy o maseczkach?

P.S. 2 Maciej1, wyniki badań z linków remonta są prawdziwe czy fałszywe?

P.S. 3 Próbowałem znaleźć wyniki badań, które jednoznacznie pokazywałyby skuteczność noszenia "maseczek", ale na przykład w artykule na thelancet.com z okolic przełomu lipca i sierpnia na temat skuteczności maseczek dominuje słownictwo typu: może, być może, prawdopodobnie, wydaje się itd itp

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Paź 2020r. 05:03  
Cytuj
Żenua- to odczucie po wysłuchaniu wypowiedzi Mateuszka na temat zarazy koronawirusa.3m sie
Gdy karetki wożą pacjentów od szpitala do szpitala, dyspozytorzy mówią, że nie mają gdzie umieścić chorych.
Sanepid całkowicie stracił kontrolę nad sytuacją.nie wiem

Ciężko patrzeć na premiera który łże.Który w Sejmie chwalił się przygotowaniem rządu do drugiej fali pandemii.
Tak, tak, szef rządu nie przeprosił za brak przygotowań i do tego co wiadomo że nadejdzie.Z dumą w swoich zakłamanych ślepkach patrzył w kamery.:szok:
Gdzie jest Szumiński?Ten który pszeyebał ten krótki okres czasu, aby przygotować służbę zdrowia do kolejnej fali epidemii.co

Mateuszek szczycił się tym, że jego gabinet ma gotowy, najlepszy plan na jesień.ok
No właśnie..."Kształcą" pielęgniarki do obsługi respiratorów nie w trzy miesiące a podobno w...trzy dni!:szok:

Nagle znalazły się pieniądze dla lekarzy-nawet(oficjalna wiadomość) 250 zł.za godzinę covidowego dyżuru!good

Salowe, z prywatnych firm sprzątających szpitalny syf, zarabiają 12 zł.za godzinę.neutralny
Bez komentarza.zdegustowany

"Rząd" podjął decyzję o tym, że dzieci pójdą we wrześniu do szkoły."Gówniaki"na forach netowych zakładali się między sobą, kiedy wrócą do nauki zdalnej.boks
Najczęściej podobno podawali połowę października. Jak to jest, że dzieci wiedziały o tym, czego nie przewidzieli premier i Generalny Inspektor Sanitarny? sciana

PS.Gdzie jest okrąglutki,pulchniutki Anżej?potluczony

https://demot(...)-widzial

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 29 Wrz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2020r. 05:35  
Cytuj
CYTAT
policyjny dzbanie
CYTAT
9291:100=92,91~93 , a te 93 to 1% - odlicz sobie jeszcze ludzi , ktorzy mieli choroby wspolistniejace ktorych jest wiekszosc to wyjdzie Ci , ze koronowirus zabiaja mniej ludzi jak zwykla sezonowa grypa.

jak ktoś zginie w wypadku samochodowym ale ma cukrzycę to chyba nie zmarł na cukrzycę? No właśnie dzbanie.
covid zabił ~4000 ludzi a grypa sezonowa srednio rocznie 120-150. Ponadto grypa jest SEZONOWA a covid napierdziela cały rok. Do końca roku będzie na luzie ponad 8-9 tysięcy. Czyli tyle ile grypa zabije w ciągu około 50 lat.

no i nie zapominajmy że według stanu mentalnego policyjnego dzbana ci co na tą grypę zmarli też mieli ból pleców, i stawów więc tak naprawdę oni umarli na ból stawów

Gratuluję dzbana zamiast mózgu.

CYTAT
Mirek pisał o chamstwie i nienawiści przeciwników maseczek ale jakoś tak nie widzi wpisów Macieja. Takiego pajaca to to forum dawno nie widziało.

co Andżejku wstydzisz się swoich bredni? Nie kuś nie kuś bo wyciągnę inne rodzynki, a i tak już mam bekę.


Do Maciej1 - jedziemy dalej geniuszu .
W Polsce, co roku 70 000 mieszkańców umiera z powodu palenia tytoniu, a kolejne 8 000 zgonów jest spowodowanych biernym paleniem. Według danych GUS, w Polsce, nałogowo pali prawie 9 milionów ludzi!
70000:365=192 - tyle osob umiera codziennie w Polsce z powodu bezposredniego palenia .

- Z powodu braku dostępności do skutecznych  terapii w Polsce roczne umiera 30 tys. osób. A nie ma dobrej ochrony zdrowia bez adekwatnych nakładów finansowych- powiedział na poniedziałkowej konferencji Łukasz Jankowski, prezes Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie.

Z braku odpowiedniego leczenia w Polsce umieralo prawie 82 osoby dziennie ale z powodu medialnej nagonki i restrykcji wskaznik umieralnosc zapewne jest duzo wyzszy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Paź 2020r. 06:37  
Cytuj
Kto jest większym dzbanem?

Kto w lecie nosił te maseczki?

No kto?

Odpowiadajcie bratu - foliarzowi!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 418
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2020r. 08:07  
Cytuj
CYTAT

jak ktoś zginie w wypadku samochodowym ale ma cukrzycę to chyba nie zmarł na cukrzycę?


A może to cukrzyca przyczyniła się to wypadkujezyk.
Mam znajome, co pracuje w służbie zdrowia, który stwierdził że nagle zachorowania na zwykłą sezonową grypę spadły praktycznie do zeragood.
Nie ma jednak co ukrywać, że wirus istnieje, ale został on bardzo rozdmuchany przez media. Wirus też obnażył słabość naszej służby zdrowia i całego państwa. Nagle okazuje się np. że brakuje laboratoriów diagnostycznych. Ale tak to już jest, że w naszym kraju nic się nie opłaca, należy wszystko zamknąć lub sprzedać w obce ręce. A młodzi dalej nie wyjeżdżają za granicę, bo tu nie ma dla nich perspektyw.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2020r. 08:41  
Cytuj
@PolakzPolski20
wkleiłem wcześniej linka do opracowań naukowych które stoją w mocnej sprzeczności z tym co podlinkował remont. Problem że tego nie przeczytałeś czy nie widziałeś to nie jest mój - tylko twój problem. Swoje problemy rozwiązuj sam ;)

Zastanówmy się - dlaczego NIKT (oprócz Szwedów którzy zbierają za to ogromne żniwo) nie słucha tych osób które mówią że maseczki nie pomagają?
KAŻDY KRAJ ma swoje instytuty badawcze, swoją służbę zdrowia, swoich doradców do polityki zdrowotnej czy konkretnie epidemiologicznej. Swoje ośrodki badawcze think-tanki itp...

GDZIE JEST TA POLITKA NIE NOŚCIE MASEK BO NIE POMAGAJĄ???

Nie ma jej. Nie ma jej bo to są gusła. CO pomogło Wuhan, co pomogło Tajwanowi który ma ogromną wymianę z Chinami? BARDZO RYGORYSTYCZNA POLITYKA DDM ale tam nie ma dzbanów w spoleczeństwie. Tajwan pomimo że graniczy wodami terytorialnymi z Chinami i miał oraz ma ogromną wymianę z Chinami jest praktycznie wolny od covida. Imponujące. Ale Tajwan zareagował od razu.

PolakzPolski20 - dlaczego lekarze noszą maski? Dlaczego z chorobami wirusowymi walczy się tak od zarania dziedziny epidemiologi? Dlaczego lekarze w kontakcie z pacjentami noszą zawsze maseczki (nie zawsze FPP3)? Czyżby wszyscy lekarze na całym świecie byli i dalej są idiotami?
Odważył byś się wejść na oddział covidowy bez maseczki?

Proszę iść do szpitala, i powiedzieć - ludzie ściągajcie maski bo ja mam takie badania że one nie pomagają. Nikt nawet nawet nie będzie ci pokazywał badań że jest odwrotnie tylko w kaftan i do Tworek.
Tak samo jak nikt nie woła o badania pokazujące skuteczność pasów w samochodzie tylko dlatego że są wypadki śmiertelne a ofiara miała te pasy zapięte.
Więc tak - remont i banda płaskoziemców których wymieniłem wcześniej - to dzbany.

Policyjny dzbanie
CYTAT
Do Maciej1 - jedziemy dalej geniuszu .
W Polsce, co roku 70 000 mieszkańców umiera z powodu palenia tytoniu, a kolejne 8 000 zgonów jest spowodowanych biernym paleniem. Według danych GUS, w Polsce, nałogowo pali prawie 9 milionów ludzi!
70000:365=192 - tyle osob umiera codziennie w Polsce z powodu bezposredniego palenia .

durniu - palenie nie jest chorobą zakaźną. NIE MAM NIC PRZECIWKO EWOLUCJI I ELIMINACJI ZE SPOŁECZEŃSTWA LUDZI GŁUPICH. Jak widzę że ktoś pali w moim otoczeniu to odchodzę. Nigdy nie paliłem, u mnie w domu nikt nie pali. Nie zarażę się tym. Dzbanie, tak samo można pisać o alkoholu.

Jaki sens ma bagatelizowanie covida, tylko dlatego że ludzie tez palą czy piją. Jaki jest sens podważania zabezpieczenia siebie DDM tylko dlatego że w kraju są palacze i alkoholicy. CO ZA DZBAN!!!!

miałeś pojechać a włączyłeś ręczny.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 418
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2020r. 09:00  
Cytuj
CYTAT
@PolakzPolski20
wkleiłem wcześniej linka do opracowań naukowych które stoją w mocnej sprzeczności z tym co podlinkował remont. Problem że tego nie przeczytałeś czy nie widziałeś to nie jest mój - tylko twój problem. Swoje problemy rozwiązuj sam ;)

Zastanówmy się - dlaczego NIKT (oprócz Szwedów którzy zbierają za to ogromne żniwo) nie słucha tych osób które mówią że maseczki nie pomagają?
KAŻDY KRAJ ma swoje instytuty badawcze, swoją służbę zdrowia, swoich doradców do polityki zdrowotnej czy konkretnie epidemiologicznej. Swoje ośrodki badawcze think-tanki itp...

GDZIE JEST TA POLITKA NIE NOŚCIE MASEK BO NIE POMAGAJĄ???

Nie ma jej. Nie ma jej bo to są gusła.

PolakzPolski20 - dlaczego lekarze noszą maski? Dlaczego z chorobami wirusowymi walczy się tak od zarania dziedziny epidemiologi? Dlaczego lekarze w kontakcie z pacjentami noszą zawsze maseczki (nie zawsze FPP3)? Czyżby wszyscy lekarze na całym świecie byli i dalej są idiotami?
Odważył byś się wejść na oddział covidowy bez maseczki?

Proszę iść do szpitala, i powiedzieć - ludzie ściągajcie maski bo ja mam takie badania że one nie pomagają. Nikt nawet nawet nie będzie ci pokazywał badań że jest odwrotnie tylko w kaftan i do Tworek.
Tak samo jak nikt nie woła o badania pokazujące skuteczność pasów w samochodzie tylko dlatego że są wypadki śmiertelne a ofiara miała te pasy zapięte.
Więc tak - remont i banda płaskoziemców których wymieniłem wcześniej - to dzbany.

Policyjny dzbanie
CYTAT
Do Maciej1 - jedziemy dalej geniuszu .
W Polsce, co roku 70 000 mieszkańców umiera z powodu palenia tytoniu, a kolejne 8 000 zgonów jest spowodowanych biernym paleniem. Według danych GUS, w Polsce, nałogowo pali prawie 9 milionów ludzi!
70000:365=192 - tyle osob umiera codziennie w Polsce z powodu bezposredniego palenia .

durniu - palenie nie jest chorobą zakaźną. NIE MAM NIC PRZECIWKO EWOLUCJI I ELIMINACJI ZE SPOŁECZEŃSTWA LUDZI GŁUPICH. Jak widzę że ktoś pali w moim otoczeniu to odchodzę. Nigdy nie paliłem, u mnie w domu nikt nie pali. Nie zarażę się tym. Dzbanie, tak samo można pisać o alkoholu.

Jaki sens ma bagatelizowanie covida, tylko dlatego że ludzie tez palą czy piją. Jaki jest sens podważania zabezpieczenia siebie DDM tylko dlatego że w kraju są palacze i alkoholicy. CO ZA DZBAN!!!!

miałeś pojechać a włączyłeś ręczny.


Spokojnie, wychodzi na to że i tak większość z nas będzie się musiała z tym zmierzyć. Ostatnio w HSW Z5 zasłabł pracownik na malarni. Test wykazał że ma covida. Okazało się że pomiar temperatury na wejściu, nie jest skuteczny, bo ten pracownik nie miał gorączki. Znajomi którzy pracują na Z5 twierdzą że już dwa dni wcześniej wygłądał słabo, a mimo to chodził do pracy. Myślisz że wszyscy co mieli z nim kontakt w pracy lub szatni zostali skierowani na kwarantannę?
Lockdown w naszym kraju tylko zaszkodził gospodarce, a nie powstrzymał epidemii...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2020r. 09:04  
Cytuj
zgadzam się że sytuacja wymknęła się spod kontroli. Zawalili politycy, zawalili ludzie - w takim samym stopniu jak politycy. Tak samo zlekceważyli sytuację. Ci ludzie żyją w takim samym zaprzeczeniu jak politycy którzy mieli myślenie życzeniowe, jakoś to będzie. No i jest.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 418
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2020r. 09:17  
Cytuj
CYTAT
zgadzam się że sytuacja wymknęła się spod kontroli. Zawalili politycy, zawalili ludzie - w takim samym stopniu jak politycy. Tak samo zlekceważyli sytuację. Ci ludzie żyją w takim samym zaprzeczeniu jak politycy którzy mieli myślenie życzeniowe, jakoś to będzie. No i jest.


Zawiedli politycy i obywatele, ale za błędy zapłacą tylko zwykli obywatele. Tyle mówiło się, że na jesień będzie duży wzrost i tylko na mówieniu się skończyło, jak zwykle. Politycy jak zwykle się nagadali i g@wno zrobili. Na raz szybko wszystko się robi i wymyśla co raz głupsze obostrzenia.

PS. wczoraj widziałem jednego policjanta na poczcie, płacił jakieś rachunki, miał maseczkę, ale nos oczywiście na wierzchujezyk...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2020r. 09:24  
Cytuj
Dodam jeszcze jedno - Szwedzie z tego co kojarzę nigdy nie negowali masek jako skutecznego środka zapobiegawczego - oni po prostu brną w nie udowodnioną tezę odporności stadnej.

SZWEDZI NIE CHCĄ MASECZKAMI SPOWALNIAĆ ROZPRZESTRZENIANIA SIĘ WIRUSA.

Jak się mylę i Szwedzki epidemiolog podważa noszenie maseczek jako skuteczne to niech zacytuję. Tutaj mogę się mylić. Ale chyba się nie mylę.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2020r. 09:37  
Cytuj
działaczom bezpartyjnym wolnościowcom, Agro-unii etc palikotom, rebeliantom nie chodzi o maski bo tego nikt nie przeżywa tak jak instygują oddelegowane dzbany na tym forum cool chodzi o budowanie kierunku niezadowolenia i podejrzeń... na podstawie choćby nieprzyjemnych masek

to maskirowka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 20 21 22 23 24 25 26 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »