NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Zapraszam na Młodynie,
~~Invite
ff
Wysłany: 29 Maja 2009r. 23:38  
Cytuj
Zapraszam wszystkich mieszkańców Stalowej Woli na godzinę 15.30 na osiedle Młodynie. Tam Jego Ekscelencja biskup Ignacy Tokarczuk odprawi mszę świętą przy Jasnogórskim Wizerunku Matki Bożej. Wszyscy gromadzimy się na poświęconym placu przy krzyżu. Niechaj nikogo nie zabraknie na wspólnej modlitwie wszystkich mieszkańców Stalowej Woli.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2009r. 23:38  
Cytuj

 
 
 
 
~~Invite
ff
Wysłany: 29 Maja 2009r. 23:40  
Cytuj
CYTAT
Zapraszam wszystkich mieszkańców Stalowej Woli na godzinę 15.30 na osiedle Młodynie. Tam Jego Ekscelencja biskup Ignacy Tokarczuk odprawi mszę świętą przy Jasnogórskim Wizerunku Matki Bożej. Wszyscy gromadzimy się na poświęconym placu przy krzyżu. Niechaj nikogo nie zabraknie na wspólnej modlitwie wszystkich mieszkańców Stalowej Woli.



Oczywiście spotykamy się w poniedziałek.

 
 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Maja 2009r. 01:33  
Cytuj
Oczywiście pocałuj mnie w dupę ;P

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~oh yea
ff
Wysłany: 30 Maja 2009r. 06:53  
Cytuj
CYTAT
Oczywiście pocałuj mnie w dupę ;P


szopen to spartan88 ?
typowe odzywki jak na gówniarza to by się zgadzało

 
 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2009r. 07:45  
Cytuj
Ruchy ManInBlack koło "ich" placu już się zaczęły. Oczywiście spotkanie ma charakter spontaniczny a miejsce wybrano zupełnie przypadkowo...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 19 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2009r. 07:46  
Cytuj
hahahha i to mi sie podoba krotko zwiezle i na temat w dupe haha xD:p Piona dla CIebie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~zazaza
ff
Wysłany: 30 Maja 2009r. 07:48  
Cytuj
CYTAT
Zapraszam wszystkich mieszkańców Stalowej Woli na godzinę 15.30 na osiedle Młodynie. Tam Jego Ekscelencja biskup Ignacy Tokarczuk odprawi mszę świętą przy Jasnogórskim Wizerunku Matki Bożej. Wszyscy gromadzimy się na poświęconym placu przy krzyżu. Niechaj nikogo nie zabraknie na wspólnej modlitwie wszystkich mieszkańców Stalowej Woli.


kiedy ??

 
 
 
 
~~oh yea
ff
Wysłany: 30 Maja 2009r. 08:07  
Cytuj
CYTAT
hahahha i to mi sie podoba krotko zwiezle i na temat w dupe haha xD:p Piona dla CIebie


dlaczego te pedały tak wcześnie wstają?

 
 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Maja 2009r. 08:43  
Cytuj
Brrgrrrfrrr no ok :] Oficjalnie i szczerze muszę Invite i spółkę przeprosić na forum... nieco przegiąłem, i mimo, że byłem w fatalnym nastroju i po alkoholu, to mnie nie usprawiedliwia.

ps. ze spartanem nie mam nic wspólnego. no chyba, że to mój zaginiony 80 lat temu brat bliźniak wychowany przez żyrafy na stepach azjatyckich, o którym nic nigdy nie słyszałem umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Issi
ff
Wysłany: 30 Maja 2009r. 09:21  
Cytuj
Jak bardzo wielu mieszkańców Stalowej Woli potrzebuje nawrócenia i przemiany serc pokazują chociażby niektóre zamieszczane tutaj komentarze. Teraz jest czas ku temu, bo mamy czas nawiedzenia Matki Bożej. W parafiach są misje święte, można przystąpić do sakramentu pokuty i pojednać się z Bogiem. I uklęknąć przed Maryją, już od dziś w naszych parafiach. A w poniedziałek na Młodyniu o godzinie 15.30 cała Stalowa Wola gromadzi się przy krzyżu i przy wizerunku Maryi. Teraz cała Stalowa Wola modli się, cała Stalowa Wola trwa przy Chrystusie i Jego Matce. Niech każdy otworzy się na największą Miłość, na samego Boga i powróci na drogę pokoju.

 
 
 
 
~~masakra
ff
Wysłany: 30 Maja 2009r. 09:25  
Cytuj
CYTAT
Zapraszam wszystkich mieszkańców Stalowej Woli na godzinę 15.30 na osiedle Młodynie. Tam Jego Ekscelencja biskup Ignacy Tokarczuk odprawi mszę świętą przy Jasnogórskim Wizerunku Matki Bożej. Wszyscy gromadzimy się na poświęconym placu przy krzyżu. Niechaj nikogo nie zabraknie na wspólnej modlitwie wszystkich mieszkańców Stalowej Woli.

i o co się judasze będziecie modlić - o to żeby ślęzak nie wygrał wyborów i żeby zrobić mieszkańcom okolic na złość i postawić kościół?
nie ma innych miejsc na modlitwę?
jak chcecie na świeżym powietrzu to całe błonie do dyspozycji dużo miejsca i nikomu nie będzie przeszkadzało ryczenie przez mikrofon
ale jak to w sektach bywa trzeba narobić zamieszania żeby wszyscy widzieli nawet ci których to nie interesuje
wybory idą i trzeba działać co nie?

 
 
 
 
~~Memory
ff
Wysłany: 30 Maja 2009r. 09:49  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Zapraszam wszystkich mieszkańców Stalowej Woli na godzinę 15.30 na osiedle Młodynie. Tam Jego Ekscelencja biskup Ignacy Tokarczuk odprawi mszę świętą przy Jasnogórskim Wizerunku Matki Bożej. Wszyscy gromadzimy się na poświęconym placu przy krzyżu. Niechaj nikogo nie zabraknie na wspólnej modlitwie wszystkich mieszkańców Stalowej Woli.

i o co się judasze będziecie modlić - o to żeby ślęzak nie wygrał wyborów i żeby zrobić mieszkańcom okolic na złość i postawić kościół?
nie ma innych miejsc na modlitwę?
jak chcecie na świeżym powietrzu to całe błonie do dyspozycji dużo miejsca i nikomu nie będzie przeszkadzało ryczenie przez mikrofon
ale jak to w sektach bywa trzeba narobić zamieszania żeby wszyscy widzieli nawet ci których to nie interesuje
wybory idą i trzeba działać co nie?




Nie odrzuaj Miłości, póki żyjesz. Teraz jest czas nawrócenia, czas przemiany, święty czas nawiedzenia. On jest także dla ciebie. Nie marnuj szansy na przemianę. Ciebie także Bóg kocha, czeka twoje pójście za Jezusem Chrystusem, który jest jednynym Zbawicielem.

 
 
 
 
~~pańszczyźnianin
ff
Wysłany: 30 Maja 2009r. 10:35  
Cytuj
Edzio,jesteś nie wierzącym ?

 
 
 
 
~~yeah
ff
Wysłany: 30 Maja 2009r. 10:43  
Cytuj
SzoPeN to zapewne szanowny pan Virus - i to by się zgadzało biorąc pod uwage inne posty obu panów.....no cóż i na forum można spotkać 2w1 jak widać

 
 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Maja 2009r. 12:05  
Cytuj
CYTAT
SzoPeN to zapewne szanowny pan Virus - i to by się zgadzało biorąc pod uwage inne posty obu panów.....no cóż i na forum można spotkać 2w1 jak widać


Ech yeah, a bardzo Ci będzie przykro jak Ci napiszę, że nie masz racji? Wiem, że już sądziłeś, że jesteś tak inteligentny, że kogoś tam rozszyfrowałeś, ale niestety, nie tym razem smiech2 haha

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2009r. 12:19  
Cytuj
good"szopen to spartan88 ?
typowe odzywki jak na gówniarza to by się zgadzało "


niestety szopen to nie ja !!!!
ale tez sie przyłączam do szopena !!!!!!


"Oczywiście pocałuj mnie w dupę ;P"


czarna banda złodzejska!!!!!!!!!

księża na księżyc !!!!!!!!!! good

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~oh yea
ff
Wysłany: 30 Maja 2009r. 13:00  
Cytuj
CYTAT
good\"szopen to spartan88 ?
typowe odzywki jak na gówniarza to by się zgadzało \"

niestety szopen to nie ja !!!!
ale tez sie przyłączam do szopena !!!!!!

\"Oczywiście pocałuj mnie w dupę ;P\"


Nie mylić użytkownika z tyldą yeah ze mną, ja się podpisuję oh yea

aspartam wiesz co o tobie myślę, już wcześniej rozmawialiśmy: sam się pocałuj w dupę !!!

 
 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2009r. 13:14  
Cytuj
"Nie mylić użytkownika z tyldą yeah ze mną, ja się podpisuję oh yea

aspartam wiesz co o tobie myślę, już wcześniej rozmawialiśmy: sam się pocałuj w dupę !!! "


no tak !!!!! nie mylić z tobą!!!! tylko ty masz taki pedalski nick!!!!!sciana

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 30 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2009r. 13:32  
Cytuj
CYTAT
sciana


Musisz wysilić mózgownicę bardziej, zaczynasz się powtarzać uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2009r. 14:49  
Cytuj
Do mnie bardziej to przemawia:

Drodzy Państwo, czytelnicy czy sympatycy stron FN,
Musimy... musimy Wam jedną rzecz wyjaśnić na samym początku. Na naszych stronach są tematy ważniejsze, są tematy mniej ważne. Ale... zapytani o każdej porze dnia i nocy, które tematy z punktu widzenie Fundacji Nautilus są uważane przez nas za wyjątkowo super ważne, odpowiemy natychmiast, bez wahania pełnym głosem:

„UFO, dziwne zdjęcia, filmy czy inne niezwykłości tego świata to jedynie 'śmiech na sali' wobec tego, co się kryje za zjawiskiem reinkarnacji”.

Wszystko bowiem (to jest nasza opinia, do której mamy prawo) wskazuje na to, że istnieje wędrówka dusz. Reinkarnacja wydaje się bowiem nie być żadną tam „kwestią wiary”, ale wiedzy. Istnieje podobnie jak prawo ciążenia. Komuś się może to prawo nie podobać, ktoś może się tym prawem nie interesować, ktoś może je „mieć gdzieś”, ale kiedy spadnie z piętra na ziemię przekona się, że ono „jednak działa i warto przynajmniej coś niecoś na jego temat wiedzieć”. I tak właśnie wygląda sprawa z reinkarnacją. Ludzie niepotrzebnie patrzą na to z punktu widzenia religijnego, traktują „wędrówkę dusz” jako nieprawdziwą, gdyż „dogmat ją wyklucza, więc jej nie ma”. Po prostu. Koniec tematu.

Ale gdyby nasze życie należałoby tłumaczyć „poprzez dogmaty sprzed tysięcy lat”, wtedy... obawiamy się, że wnioski jeszcze w kilku innych dziedzinach wyciągnęlibyśmy zupełnie błędne, gdyż nauka wiele z nich boleśnie zweryfikowała... Tak będzie właśnie z „wędrówką dusz”. Jesteśmy pewni, że za kilkaset, może kilka tysięcy lat zasady reinkarnacji będą znajdowały się w podręcznikach dla dzieci obok zasad Newtona czy termodynamiki. Bo tak po prostu wygląda nasz świat. To jest nasze zdanie, oparte na materiale dokumentacyjnym, który zbieramy od tylu lat. Nie opieramy swojego zdania na tym, że „wierzymy w tę książkę, a w inną, to już nie”. Naszym zdaniem reinkarnację można bowiem weryfikować empirycznie! I tego nie zmieni nic, gdyż z faktami nie powinno podejmować się dyskusji. A za reinkarnacją przemawiają fakty. To jest nasza opinia, to jest nasze zdanie - jeszcze raz to dla pewności powtarzamy.

Teraz kilka ostatnich historii spośród tych, które trafiły „na pokład okrętu z banderą N”. Zaczynamy od fascynującego działu takich opowieści, czyli tego, co „pamiętają i mówią małe dzieci”.

Całość:

http://www.nautilus.org.pl/?i=1809


Ludzie niepotrzebnie do reinkarnacji mieszają religie, a to jest PRAWO WSZECHŚWIATA PODOBNIE JAK PRAWA FIZYCZNE!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 30 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Maja 2009r. 15:20  
Cytuj
A kiedy to się zbieramy w jaki dzień

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2009r. 15:23  
Cytuj
"A kiedy to się zbieramy w jaki dzień "



31 luty 2020 r.good

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2009r. 15:55  
Cytuj
CYTAT
Edzio,jesteś nie wierzącym?

Mnie nie interesuje, czy Ty jesteś czy nie. To jest i powinna być prywatna sprawa każdego człowieka a nie powód (lub jego brak) do pokazywania się na ulicach, jak to czynią np. kochający inaczej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Maja 2009r. 16:37  
Cytuj
wiesz co spartan88 -weź sie lekko sciana - przechodzisz samego siebie - jak nie wiesz to nie udzelaj odpowiedzi bo troszkę przeginasz ....

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~afk===
ff
Wysłany: 30 Maja 2009r. 17:53  
Cytuj
WSZĘDZIE DOBRZE, ALE NA OSIEDLU MŁODYNIE NAJLEPIEJ...HHHHEEEE..POZDRAWIAMokpotluczony

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »