NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4
Wycieczki do sklepu - parami!!!,
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2020r. 18:46  
Cytuj
Malwa11, czytając Twoje wypowiedzi, mam wrażenie, że oglądam propagandową tubę TVP PiS :szok:

Posługujesz się retoryką strachu. Odwołujesz się do emocji ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2020r. 18:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 6 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2020r. 18:53  
Cytuj
Co ma do tego pis?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 25 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2020r. 19:10  
Cytuj
Persymona musiala bardzo szybko zakonczyc swoja edukacje, wspolczuje. Szkoda, ze nie masz pojecia z czego sie smiac, a z czego nie. Martwilbym sie o Ciebie i Twoich, znajomych, jako o czlowieka, ale jakos nie szkoda mi takich ludzi. Byl czas ze wycieczki do sklepu to byl rodzaj lansu, Tobie moze to zostalo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1497
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2020r. 19:40  
Cytuj
CYTAT
Z tego tematu wyłania się ciekawy obraz. Staruchy buszują po sklepach 5 razy dziennie, potem jeszcze na działkę, a przecież są najbardziej narażeni na brzemienne skutki a nawet śmierć w wyniku koronawirusa. A młodzi którzy w większości przechodzą wirusa bezobjawowo nawet o tym nie wiedząc, boją się wejść do sklepu i w końcu rezygnują i robią zakupy w internecie. Może to wynika z wychowania, kiedyś dzieci rano wypad z domu i dopiero wieczorem zbierano towarzystwo żeby umyć i dać kolację. A od przełomu lat 90 tych - nie ściągaj czapeczki bo ci będzie zimno, albo chodź natychmiast do domu bo mama kisielek zrobiła. Staruchy po szkole przechodziły też dwuletnią służbę wojskową, do której szedł chłopak a wracał mężczyzna. Dziś tego nie ma.
Może uogólniam, ale jak to inaczej wytłumaczyć.


ty masz jakąś rodzinę kretynie? Cham zawsze będzie chamem a słoma z butów wystawała.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2020r. 20:24  
Cytuj
No właśnie miałem dopisać, i teraz cherlaki siedzą i uprawiają hejt jako sport narodowy.
A do sklepu boi się wejśćumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 685
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2020r. 20:43  
Cytuj
oj Malwo Malwo, zal mi Ciebie, tak Cię zastraszyli,czy teraz czekasz na cudowne antidotum od Billa G.?Ustaw się w kolejce!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2020r. 20:52  
Cytuj
CYTAT
Co ma do tego pis?


Posługuje się taką samą retoryką jak Ty. Wmawia pandemię, tak jak Ty. :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 25 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2020r. 02:17  
Cytuj
CYTAT
ale nawiązując do tematu postu, to normalnie uśmiałam sie po pachy, autentycznieumiech))))Wycieczki do sklepu,paramiumiech))))o zgrozo!normalnie koń by sie uśmiał, jakie te ludziki durne i zahukane,matko kochana,a a palpitacji serca czasem nie dostałaś na ten widok autorko tekstu??,a moze sztuczne oddychanie było potrzebne, albo zawał serca cie nawiedził z powodu przerażenia??,nie no dobry zart, podałam dalej znajomym, ośmialiśmy sie równo, komedia normalnie umiech


Tacy ludzie powinni mieć zakaz wychodzenia gdziekolwiek. Typowy przykład jak coraz wyższa temperatura wpływa na ludzi. Podejrzewam zarażenie wirusem 500+ .Zwykła osoba, która ma w d..ie odpowiedzialnoścmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11997
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2020r. 06:42  
Cytuj
CYTAT
oj Malwo Malwo, zal mi Ciebie, tak Cię zastraszyli,czy teraz czekasz na cudowne antidotum od Billa G.?Ustaw się w kolejce!


Persymona

Wyjaśnij proszę, czemu twoim zdaniem - granice powinny być zamknięte w ogóle?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2020r. 09:13  
Cytuj
CYTAT
ja to wszystko już dawno czytałem. Wszystko napisane ogólnikowo, dla gawiedzi, jak chcesz coś szczegółowo nie ma nic. A ten profesor jeszcze niedawno miał inne zdanie ale w tefauenie tak mają.


To jakie masz nurtujące pytania o wirusie ?

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11997
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2020r. 09:43  
Cytuj
Bob - specjalisto od kompozytów - pochwal się swoim wykształceniem!
Nie bądź hipokrytą - krytykujesz u innych - przedstaw swoje.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 648
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2020r. 18:59  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
ja to wszystko już dawno czytałem. Wszystko napisane ogólnikowo, dla gawiedzi, jak chcesz coś szczegółowo nie ma nic. A ten profesor jeszcze niedawno miał inne zdanie ale w tefauenie tak mają.


To jakie masz nurtujące pytania o wirusie ?


taki przykład: maseczki prać w temperaturze 60 stopni przez 30 minut i oddzielnie od innych rzeczy. Co to za instrukcja? Co ja 5 kg maseczek będę prał? Co to urwał firma? tam tez 5 kg nie uzbiera?
Rozumiem że 4 maseczki też w temp. 60 stopni i pół godziny a program podpowiada dwie godziny to prac dwie godziny. Dla debili te opisy.

pewnie przeczytałeś jak leci, oczywiście bezkrytycznie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »