NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Wymiana opon, Wymiana opon
Posty: 173
Dołączył: 19 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2020r. 19:48  
Cytuj
Czy w Stalowej Woli można wymieniać opony zimowe na letnie czy nie? Ponieważ przepisy są tak ogólne,że w innych miastach policja rypie mandaty a u nas? Samochód chyba też muszę jechać na działkę żeby umyć. Chory kraj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2020r. 19:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2020r. 20:02  
Cytuj
Generalnie nie wolno. Musisz w konspiracji. Ja mam to szczęscie, że teren zamknięty i żaden cebulak czy społeczniak nie dojrzy czy zmieniam koła czy nie. Oczywiście zmienione ze względów bezpieczeństwa. Nie wiem po co podnosić larum. Jeśli ktoś nawet pojedzie na myjnie i jest sam to od kogo sie zarazi? No ale mandat się należy, ale jak stoi w biedronce 200 osób to jest już bezpiecznie... Także wszelkich dozwolonych skupisk unikam. Zajęć zabrionionych wykonywanych w pojedynke jak najbardziej nie. Pozdrawiam myślących.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 19 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2020r. 20:14  
Cytuj
Czyli schodzimy do podziemia jak w stanie wojennym. Jak mam jeździć na zimowych oponach przy plus 20. Przecież to niebezpieczne, wydłuża się np droga hamowania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 128
Dołączył: 16 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2020r. 20:20  
Cytuj
Mamy więc dobrą wiadomość: zgodnie z oficjalną interpretacją Ministerstwa Zdrowia można legalnie i bez obaw o mandat pojechać do serwisu na sezonową wymianę opon, choć pod pewnymi warunkami. Przede wszystkim samochód, w którym wymienione mają zostać opony musi być wykorzystywany do celów, które są wyłączone z ograniczeń w poruszaniu się wprowadzonych w przepisach o walce z epidemią

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 19 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2020r. 23:14  
Cytuj
Jak zwykle przepisy są tak ogólne żeby każdy Antek policmajster mógł sobie dowolnie interpretować ten przepis i karać wg uznania. Czyli jak skłamię policjantowi, że koła letnie są mi potrzebne do pracy to nie dostanę mandatu, a jak powiem prawdę, że wymieniam koła w celach rekreacyjnych to zapłacę 500.Orwell pisał prawdę, to się dzieje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2020r. 23:57  
Cytuj
Ile razy trzeba wam powtarzać, że nie ma żadnych ograniczeń co do swobody wymiany kół, jazdy na myjnię, czy jazdy rowerem i biegania. Ostatnie 2 owszem podlegają mandatom, ale TYLKO wtedy, gdy jeździcie/biegacie w grupie po kilka osób, albo przejeżdżacie/przebiegacie przez parki/lasy/błonia/bulwary/inne tereny zielone.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Kwie 2020r. 02:06  
Cytuj
żebyś się nie zdziwil Maciuś...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1497
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2020r. 06:42  
Cytuj
siedźcie na doopie w domach jak chcecie jeszcze kiedyś skorzystać z wolności bo może być już tak zawsze i cofniemy się do epoki kamienia łupanego. Wystarczy że to potrwa rok i amerykańska gospodarka upadnie i cały świat może być zarzewiem wojny bo już jej dawno nie było. Tak trudno pomyśleć że wszystkie wojny były skutkiem kryzysów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 19 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2020r. 07:59  
Cytuj
Jest ciekawa teoria spiskowa która mówi, że koronawirus to tylko pretekst żeby zniszczyć klasę średnią, drobnych przedsiębiorców i światem będą rządzić wielkie korporacje. Stworzone zostanie społeczeństwo Hunger Games. W Polsce nosi nazwę Igrzyska śmierci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Kwie 2020r. 08:10  
Cytuj
CYTAT
siedźcie na doopie w domach jak chcecie jeszcze kiedyś skorzystać z wolności bo może być już tak zawsze i cofniemy się do epoki kamienia łupanego. Wystarczy że to potrwa rok i amerykańska gospodarka upadnie i cały świat może być zarzewiem wojny bo już jej dawno nie było. Tak trudno pomyśleć że wszystkie wojny były skutkiem kryzysów.

Jedna (przynajmniej)była z powodu kobiety, Heleny.sciana
Jedna jak zastrzelono kogoś w Sarajewie,inna jak konus z wąsikiem zbratał się z gruzińskim wąsaczem.boks
Kilka kiedy wprowadzano system komunistyczny,sporo o jakieś tereny,ale nie przypominam sobie takiej,która wybuchła z braku pieniędzy.zdegustowany

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1497
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2020r. 10:50  
Cytuj
ty Jusek oczywiście wiesz wszystko lepiej więc tobie trudno coś przetłumaczyć bo oczywiście bogaty nie wywoła u siebie wojny tylko napuści biedaków na bogatych. Ty myśl, myśl, myśl. Temat z opon zszedł na wojny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 27 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2020r. 17:59  
Cytuj
Dzisiaj byłam na wymianie opon bez żadnych problemów. Przecież to dla bezpieczeństwa kierowcy i pasażerów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2020r. 18:40  
Cytuj
Dziś wymieniłem opony. Bez problemów i żadnych mandatów. Chętnych do wymiany dużo nikt się nie boi ormowców.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Kwie 2020r. 22:50  
Cytuj
CYTAT
Dzisiaj byłam na wymianie opon bez żadnych problemów. Przecież to dla bezpieczeństwa kierowcy i pasażerów.

Ale to z Ministerstwa Zdrowia przyszedł przekaz o możliwości wyjazdu celem wymiany opon.:szok:

Samoobsługowa myjnia-Polacy wpadli na to wcześniej.
https://demot(...)ch-i-Mat

@Kabi
Faktycznie.Temat zszedł mi na psy,ale jakoś skojarzyłem to odruchowo z rządem...chytry
Przepraszam,neutralny
Jutro, zanim pojadę do myjni,wpłacę co trzeba.Taka pokuta.potluczony

https://demot(...)ot-grupy

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 20 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2020r. 08:23  
Cytuj
Rzecznik Komendanta Głównego Policji mówi że można wymieniać opony, myć samochody, biegać lub spacerować

https://wrc.n(...)amochodu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »