NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 60 61 62 63 64 65 66 ... » »»
Koronavirus,
Posty: 11782
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2020r. 12:39  
Cytuj
Proepidemiczko

Kiedyś dotrze do ciebie, że część tych co umarli na covid, przeżyli ale ich zdrowie ucierpiało - zawdzięczają to tobie - i wszystkim tobie podobnym.


Wmawiasz sobie, że to matrix.
Ale sumienie upomni się u ciebie o krzywdy które wyrządziłaś obcym sobie ludziom - w imię bzdur z internetu i własnej bezdennej w twoim wypadki głupoty.

Ja_30

"Dziś Ministerstwo Zdrowia odnotowało blisko 25 tys. nowych zakażeń koronawirusem, co jest rekordowym bilansem w Polsce od początku epidemii. Prof. Adam Antczak, kierownik Kliniki Pulmonologii Ogólnej i Onkologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, nie ukrywa, że wpływ na tak wysoki wynik mogą mieć trwające od kilkunastu dni uliczne manifestacje. - Medyczne skutki zgromadzeń mogą być poważne nie tylko dla uczestników manifestacji - ostrzegł lekarz.

Zdaniem profesora Antczaka, podana dzisiaj przez resort zdrowia największa od początku pandemii dobowa liczba zakażonych koronawirusem Polaków, czyli blisko 25 tys. osób, może już być skutkiem odbywających się od kilkunastu dni protestów ulicznych.

- To już mogą być efekty tych niepokojów społecznych, to może być ich odzwierciedlenie"

Zdrowy rozsądek podpowiada, że nie może być inaczej.

Skalę drugiej fali zawdzięczamy:

- covidiotom
- antymaseczkowcom
- cwaniaczkom
- idiotom
- protestującym
- politykom, ktorzy nie dawali należytego przykładu
- pobłażliwości policji
- palaczom

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2020r. 12:39  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2020r. 12:56  
Cytuj
CYTAT
Siema proepidemiczko

24 692 zakażeń oraz 373 zgonów

Jesteś z siebie dumna?

Idiotki i idioci na protestach o prawo do zabijania nienarodzonych dzieci - jesteście z siebie dumni?

Zrobiliście "eutanazję +" starszym ludziom.

Wy - i wszyscy pozostali mający w dupie DDM:


Lockdown to wasza zasługa.
Te zgony i zachorowania także.




ładnie przekopiowałeś przekaz dnia ze sztabu partii władzy.

Ile złotóweczek Ci już wpadło?

Ile dostajesz za 1-nego posta? Podziel się tajemnicą handlową z farmy trolli PiSu (czy Was tez nadzoruje kolega Piebiak?)

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2020r. 13:01  
Cytuj
Obecny stan rzeczy TO WYŁĄCZNIE WINA tego nieudolnego rządu.

To Premier namawiał do nienoszenia maseczek.

To Premier wmawiał ludziom, że nie ma się czego bać i wirus w odwrocie.

Nic dziwnego więc, że ludzie mieli w dupie dystans i ostrożność.

To Premier nie przygotował kraju na 2 falę epiedemii.

To Premier dał socjalbony wakacyjne i wygnał obywateli, by tłoczyli się w kurortach (a wystarczyło dać ulgi podatkowe i ulgi zusowskie branzy hotelarskiej oraz ulgi podatkowe pracującym Polakom).

To Premier odpowiada za to, że w wakacje zajmowano się zarzynaniem polskiego rolnictwa, walką z futerkami oraz cyrkiem przy obsadzie stołków.

To PiSowski Trybunał wydał wyrok i wyprowadził ludzi na ulice, nie Oni sami z siebie.

Ten nieudolny nierząd jest wyłącznie winny obecnej sytuacji.

Nie obywatele.

PS. Mirku jak skomentujesz, że JWCz Jarek Kaczyński znowu wyszedł bez maseczki?

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 4 Lis 2020r. 13:05  
Cytuj
@miruś

Pamiętajmy o nazwiskach osób odpowiedzialnych za dezinformacje i stwarzanie idealnych warunków do rozprzestrzeniania się wirusa.


Duda

Nadbereżny

Morawiecki



Odnośnie protestów.

Bezpośrednio za protesty na ulicach odpowiada Jarosław Kaczyński, który wywołał je po to, żeby mieć na kogo zwalić odpowiedzialność za nieudolną politykę rządu.

Pośrednio za protesty odpowiadają ludzie, którzy go popierają, w tym płatne ku..y na forach, które teraz lansują tezę o wysokich liczbach zachorowań i zgonów jako wyniku protestów.



"Prof. Adam Antczak, kierownik Kliniki Pulmonologii Ogólnej i Onkologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, nie ukrywa, że wpływ na tak wysoki wynik mogą mieć trwające od kilkunastu dni uliczne manifestacje."

Prof. Adam Antczak nie wie jaki % zarażonych to osoby, które zaraziły się w wyniku protestów.


Prof. Adam Antczak zapomniał dodać, że odkąd wirus dotarł do Polski rząd PIS ani przez moment nad tym nie panował.

Wręcz przeciwnie, dla własnych korzyści rząd PIS okłamywał Naród i twierdził, że wirus jest w odwrocie.

Rząd PIS celowo NARAŻAŁ starsze osoby na ryzyko zarażenia, po to, żeby zdobyć więcej głosów w wyborach.

Nawet na tym forum płatne ku..y lansowały tezę o tym, że "prognozy były inne".

NIGDY NIE BYŁO INNYCH PROGNOZ. Od marca wirus w Polsce zakażał coraz więcej i więcej i więcej i więcej i więcej i więcej osób.

I rząd NIC Z TYM nie zrobił.

Ale przynajmniej Duda znowu jest prezydentem.

Jak Wam będzie umierać matka na COVIDa, to pocieszajcie się tym, że przynajmniej Trzaskowski nie jest prezydentem.



"Zdrowy rozsądek podpowiada, że nie może być inaczej."

Zdrowy rozsądek podpowiada, że liczba wykrytych przypadków zachorowań rośnie nieprzerwanie od kilkudziesięciu dni i niezależnie od protestów liczba zachorowań BYŁABY bardzo wysoka.

Jarosław Kaczyński sprawił, że jest jeszcze większa.

Aczkolwiek trudno powiedzieć o ile.

PIS swoją nieudolną, a czasami wręcz zbrodniczą polityką (Morawiecki namawiający starsze osoby do podjęcia ryzyka zarażenia) doprowadził już do tak WIELKIEJ liczby zarażeń, że nie da się już nawet ocenić GDZIE ludzie się zarażają.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2020r. 13:32  
Cytuj
rząd jest tak samo tępy jak naród. W końcu jest jego emanacją.
Tylko nieliczni mieli wyobraźnię. Reszta żyła od początku roku na zasadzie "jakoś to będzie" tak samo jak nierząd. No i efekty widać.
Ale ogólnie wszędzie ciężko jest utrzymać ludzi w reżimie sanitarnym. Ludziom się wydaje że rządy chcą im na złość zrobić obostrzeniami. Zniewolić. Ludzie - jako masa - są bezmyślni jak stado lemingów biegnących na skraj urwiska i skacząc z niego bez namysłu bo reszta tak robi.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11782
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2020r. 13:35  
Cytuj
Hammurabi - miałem Cię za mądrzejszego człowieka, o otwartym umyśle.

Myliłem się.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2020r. 13:44  
Cytuj
dalej o tym ze wirusa niet, a ze jest to wina pisu :cwaniak:

Kiedy nie ma winy pisu a jest wina wirusa którego niet?


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Lis 2020r. 13:50  
Cytuj
O!

brat dzban - foliarz dziamdzioli.

tylko przewietrz potem pokój.

ale heca!

***** dzbany i foliarzy
***** Julki i Alanów
***** lewaków

piana z dzbana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2020r. 14:24  
Cytuj
CYTAT
Hammurabi - miałem Cię za mądrzejszego człowieka, o otwartym umyśle.

Myliłem się.


Jak nie załapałeś, że mój post o przekazie partyjnym był ironią do tego, co wypisujesz (powielasz praktycznie w 100% propagandę rządu) - to nie moja wina, sorry Winnetou.

Myliłeś się, bo co?

Bo nie jestem klakierem władzy, jak Ty?

Wybacz - nie będę Tobą i nie będę zakłamywał rzeczywistości. Tego, kto odpowiada za obecną sytuację.

Ludzie są również nieodpowiedzialni - ale to polityka PiSu na wakacjach i w kampanii wyborczej doprowadziła do tego, że wszyscy mieli gdzieś zasady bezpieczeństwa.

I tak - Ci, którzy rozkręcili protesty to też głąby.

Ale nie próbuj mi wmówić, że Trybunał jest niezależny skoro jego szefową jest "towarzyskie odkrycie" pewnego prezesa partii.

A nawet gdyby tak było - to winną za zaistniały przyrost zachorowań jest Pani Sędzia Przyłębska. Trzeba być dzbanem, żeby nie wiedzieć czym się skończy taki wyrok i wydać go w środku pandemii. Jakoś wcześniej jej nie przeszkadzało, że sprawa sobie leżała odłogiem w trybunale. Czemu w takim razie nie mogła sobie poleżeć do wiosny?

Wytłumacz mi adwokacie PiSu?

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11782
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2020r. 14:28  
Cytuj
Nawet nie zamierzam tego czytać

A już na pewno tłumaczyć.

ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 4 Lis 2020r. 14:29  
Cytuj
@cdn..

"dalej o tym ze wirusa niet, a ze jest to wina pisu :cwaniak:"

Wyjaśnię ci przygłupie.

Istnienie wirusa kwestionują najczęściej środowiska kościelne (np. ks.Kneblewski - duszpasterz narodowców) i/lub skrajna prawica (np. Braun).

cdn..

To jest twoje naturalne środowisko wielbicielu narodowców, Trumpów i innych Michalkiewiczów.

Pisz do nich w sprawie "wirusa-niet".


A w sprawie "Morawiecki narażał starsze osoby na ryzyko zarażenia, po to, żeby ugrać parę głosów dla Dudy" możesz pisać do mnie.


Ale zacznij rozróżniać do kogo piszesz.


P.S.

Z drugiej strony, płatnym ku..om nie płacą za pisanie prawdy i bawienie się w rozróżnienia, ale płacą za pisanie kłamstw i budowanie określonej narracji.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11782
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2020r. 14:32  
Cytuj
Hammurabi

Głupie posądzenia.
Narracja rodem z tvn i jak kilku tutejszych gorących zwolenników ogólnej linii stanowiskowej tej pseudoopozycji.
Myślałem, że prawnik - adwokat - to osoba na nieco innym poziomie.

Źle myślałem

Twoje wpisy, a wpisy PzP20, madrasa, andriuszy - jedna kalka


ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Lis 2020r. 14:36  
Cytuj
O!

widze, że brat dzban - foliarz wraca do korzeni
ciągnie do chamówy co?
natury nie oszukasz


ale heca!

***** dzbany i foliarzy
***** Julki i Alanów
***** lewaków

piana z dzbana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 418
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2020r. 14:59  
Cytuj
CYTAT
Obecny stan rzeczy TO WYŁĄCZNIE WINA tego nieudolnego rządu.

To Premier namawiał do nienoszenia maseczek.

To Premier wmawiał ludziom, że nie ma się czego bać i wirus w odwrocie.

Nic dziwnego więc, że ludzie mieli w dupie dystans i ostrożność.

To Premier nie przygotował kraju na 2 falę epiedemii.

To Premier dał socjalbony wakacyjne i wygnał obywateli, by tłoczyli się w kurortach (a wystarczyło dać ulgi podatkowe i ulgi zusowskie branzy hotelarskiej oraz ulgi podatkowe pracującym Polakom).

To Premier odpowiada za to, że w wakacje zajmowano się zarzynaniem polskiego rolnictwa, walką z futerkami oraz cyrkiem przy obsadzie stołków.

To PiSowski Trybunał wydał wyrok i wyprowadził ludzi na ulice, nie Oni sami z siebie.

Ten nieudolny nierząd jest wyłącznie winny obecnej sytuacji.

Nie obywatele.

PS. Mirku jak skomentujesz, że JWCz Jarek Kaczyński znowu wyszedł bez maseczki?


No faktycznie to wina premiera i rządu, to ze w całej Europie szaleje wirus to wina Pis'u mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2020r. 15:02  
Cytuj
CYTAT
Hammurabi

Głupie posądzenia.
Narracja rodem z tvn i jak kilku tutejszych gorących zwolenników ogólnej linii stanowiskowej tej pseudoopozycji.
Myślałem, że prawnik - adwokat - to osoba na nieco innym poziomie.

Źle myślałem

Twoje wpisy, a wpisy PzP20, madrasa, andriuszy - jedna kalka


ok



Ja przynajmniej nie wrzucam głupich, tendencyjnych, memów...

Twoja narracja to narracja rodem z TVP.

PS. Nienawidzę zarówno PiSu, jak i PO. To dwie strony tej samej parszywej monety.

A za obecną sytuację mam prawo obwiniać rządzących, bo to PiS rządzi.

Ludzie nie są od tego by zachowywać się racjonalnie kiedy władza Im mówi, że wirusa nie ma, jest w odwrocie i super, że nie noszą maseczki.

Ta władza ma za nic ludzi i Ich zdrowie.

Inaczej nie organizowali by partyjnych spędów wyborczych, na których ludzie się zarażali.

Partia ceniąca sobie ludzi wolałaby żeby Duduś nie miał wieców i nawet nie wygrał, niż żeby robić spędy "corona party" wyborcze.

Wybacz.

Jestem do granic wytrzymałości wpieniony jak nieudolny i parszywy rząd nam się trafił od 2015 r.

I poprzedni był równie parszywy.

Zacytuję Kazika:

Biurokracja od czasu upadku komuny rozrosła się trzykrotnie
Z tą różnicą, że zamiast jednej stanowiska obsadzają cztery partie
Robiące zasadniczo to samo w ramach jednego modelu, tak
Władza, korupcja i kłamstwa prowadzą najlepiej do celu
A różnica, że jedni mówią, że PRL była "cool" - a drudzy, że nie
I że jedni mówią, że pewno Boga nie ma - a drudzy mówią, że jest
Ale zasadniczo to jest jedna formacja nad wyraz pasożytnicza
Takie dwie strony jednej chorągiewki tak tutaj zazwyczaj naliczam

CYTAT
No faktycznie to wina premiera i rządu, to ze w całej Europie szaleje wirus to wina Pis'u mlotek


Ach no tak - to wirus wychodził do ludzi na wiecach i mówił, że jest w odwrocie, i że spoko, że ludzie nie mają już maseczek, bo on już się zmywa z kraju i nie zaraża.
Nie wiedziałem...

Zgadzam się z Tobą Mirku co do tego, że ludzie pokroju persymony (proepidemiczka - w punkt określenie) są nieodpowiedzialne. Ale przykład idzie z góry - i jak "góra" nawołuje do nieprzestrzegania zasad bezpieczeństwa (a tym było pochwalanie przez Morawieckiego nienoszenia maseczek na wiecach wyborczych) to "góra" odpowiada za to, że Polacy zaczęli zasady mieć gdzieś. To Morawiecki przyłapany bez maseczki w restauracji powiedział, że to "zalecenia", nie nakaz - to ludzie zaczęli olewać "zalecenia". To Jarek nie nosił maseczki w środku napędzającej się pandemii i był nieudolnie tłumaczony przez Dworczyka - to ludzie uznali, że albo wirusa nie ma, albo skoro On może mieć gdzieś - to i ja.

Jest taki biblijny werset - często się powołujesz na wiarę - że komu więcej powierzono - od tego więcej się wymaga ("Komu wiele dano, od tego wiele będzie się żądać, a komu wiele powierzono, od tego więcej będzie się wymagać" Łukasza 12.48), więc więcej się wymaga od PiSu i rządu, niż od żałosnej opozycji, a tym bardziej od szarego Kowalskiego.

Napisałeś:
CYTAT
Skalę drugiej fali zawdzięczamy:

- covidiotom
- antymaseczkowcom
- cwaniaczkom
- idiotom
- protestującym
- politykom, ktorzy nie dawali należytego przykładu
- pobłażliwości policji
- palaczom


1. Zgoda
2. Zgoda
3. Zgoda (dodaj, że cwaniaczkom pokroju Szumowskiego)
4. Zgoda (znam takich "mądrych" co poszli na imprezę halloweenową i się pozarażali od dziewczyny z covidem - trzeba być głupim by w pandemii "imprezować")
5. Zgoda (szkoda tylko, że przze gardło Ci nie przejdzie, że to byli politycy PiSu, rząd, na czele z Prezydentem, Premierem i Prezesem)
6. Nie - Policja porusza się w zakresie przepisów prawa. Rozporządzeniem to sobie możesz wiesz co zrobić (jeżeli dotyczą praw i wolności obywatelskich - jak zakaz przemieszczania itp. itd. Wątpliwe konstytucyjnie są wszelkie antyepidemiczne obostrzenia nawet w drodze ustawy).
7. Zgoda

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3199
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2020r. 15:57  
Cytuj
CYTAT
Skalę drugiej fali zawdzięczamy:

- covidiotom
- antymaseczkowcom
- cwaniaczkom
- idiotom
- protestującym
- politykom, ktorzy nie dawali należytego przykładu
- pobłażliwości policji
- palaczom


-kościołowi oraz ludziom bogobojnym którzy swym nieodpowiedzialnym zachowaniem przyczynili się do śmierdzi Bogu ducha winnych osób.

Tak poważnie to winny jest sam wirus. Od ochrony przed tego typu zagrożeniami gdzie jednostka nie jest w stanie sobie sama poradzić mamy zorganizowane państwo. W tym przypadku państwo z dykty. Partia rządząca zajmowała się swoim korytem i wałkami w czasie kiedy zyskaliśmy czas płacąc wysoką cenę za pierwszy lockdown.

Mam nadzieję że wkrótce PISorzyty zostaną pociągnięci do odpowiedzialności. Bezkarność+ i immunitet nie ochroni.

***** ***

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2020r. 16:13  
Cytuj
CYTAT
Tak poważnie to winny jest sam wirus. Od ochrony przed tego typu zagrożeniami gdzie jednostka nie jest w stanie sobie sama poradzić mamy zorganizowane państwo. W tym przypadku państwo z dykty. Partia rządząca zajmowała się swoim korytem i wałkami w czasie kiedy zyskaliśmy czas płacąc wysoką cenę za pierwszy lockdown.


O to to. Państwo zawaliło na całej linii. A obecnie państwem administruje PiS.
Było kilka miesięcy na przygotowanie i zakup np. łóżek do szpitali polowych, ale po co? A teraz trzeba prosić tego paskudnego Owsiaka by przekazał łózka kupione dzieciom z oddziałów psychiatrycznych dla chorych na covid. Gdzie było państwo, że tych łóżek nie ma? Między Państwem a Owsiakiem jest ta różnica, że Państwo MUSI zapewnić obywatelowi takie łóżka (bo płacimy na to państwo podatki, których uniknąć nie możemy), a Owsiak MOŻE (nie płacisz na niego podatków, ale dajesz mu do puszki - i jak chcesz to to robisz, nie chcesz nie robisz, nikt Cie nie zmusza) - abstrahując od moralnej oceny odmowy Owsiaka (ja bym łóżka użyczył, ale wyłącznie po pisemnym zagwarantowaniu, że wrócą tam, gdzie pierwotnie miały służyć - żeby nie "przepadły" w tym państwie z dykty). To Państwo nie wykorzystało kilku miesięcy czasu by przeszkolić medyków w obsłudze respiratorów, a teraz na gwałt organizuje przyspieszone szkolenia. To Państwo nie wprowadziło od marca nakazu noszenia maseczek w drodze ustawy (co jak wspomniałem i tak jest dyskusyjne prawnie, ale to nie temat rozmowy) tylko rozporządzeniem, przez co ludzie nagminnie odmawiali przyjęcia mandatów, a te są przez Sądy uchylane (co dodatkowo sprawiło, że ludzie uznali "a walić nakaz" - i tak sąd uwali mandat).
Gdyby to było za rządów PO, SLD, Konfy (na która głosowałem) dokładnie tak samo bym się wypowiadał.

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2020r. 20:17  
Cytuj
no, akcja z łóżkami od Owsiaka była żenująca. Wydawało mi się że niżej upaść nie można, a tu taki skecz. Owsiak stał się winnym tego że nie ma łóżek dla pacjentów które powinno zapewnić państwo. Niezła szczujnia była, chociaż muszę przyznać że nie grilowali tematu. Chyba nawet szmaty z pisowskiego aparatu propagandy zbastowały.
Równie dobrze mogli by uderzyć do jakiejś prywatnej kliniki z żądaniem, dajcie łóżka - bo tak. I był było by szczucie w TV że firma xxx nie chce oddać łóżek.
To tylko w kurwizji za czasów pisu się mogło wydarzyć.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2020r. 01:32  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Skalę drugiej fali zawdzięczamy:

- covidiotom
- antymaseczkowcom
- cwaniaczkom
- idiotom
- protestującym
- politykom, ktorzy nie dawali należytego przykładu
- pobłażliwości policji
- palaczom


Tak poważnie to winny jest sam wirus. Od ochrony przed tego typu zagrożeniami gdzie jednostka nie jest w stanie sobie sama poradzić mamy zorganizowane państwo. W tym przypadku państwo z dykty.
Partia rządząca zajmowała się swoim korytem i wałkami w czasie kiedy zyskaliśmy czas płacąc wysoką cenę za pierwszy lockdown.

Mam nadzieję że wkrótce PISorzyty zostaną pociągnięci do odpowiedzialności. Bezkarność+ i immunitet nie ochroni.

***** ***


na żółć Regresa zawsze można liczyć, ale dostrzeżenie przez niego roli Państwa mnie kopnęło bardziej od kopa dla Mecenasa Konia bez sponsora 5 mln na jego kaucje za skakanie z KOD-em :szok:

Przyzwyczaił nas postępowy myśliciel indywidualista żeby ******* Państwo.
A jak zareagowało twoje samodzielne myślenie na "wirusa niet" , "pandemia ściema" które były ukute dla pożytecznych płaskoziemcow do wyjścia na ulice? A jak reagowało na zamykanie gospodarki przez pisorzyty i protesty Tałajno z Korwinem na rękę Czaski, Mea culpa, mea cogito? Podaj linki do swoich wypowiedzi zanim inni poddadzą.

FYI - Anglicy wprowadzają lockdown... totalne zje.y bo przecież zaczęli mądrze po libertyńsku z wysokiego C metodą na Szweda. I wuj... nie ma odporności stadnej potluczony mlotek

Obrazek

Nie ma odporności stadnej... ale są lemingi które myślą samodzielnie ze nie ma różnicy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 418
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2020r. 06:35  
Cytuj
CYTAT


Ach no tak - to wirus wychodził do ludzi na wiecach i mówił, że jest w odwrocie, i że spoko, że ludzie nie mają już maseczek, bo on już się zmywa z kraju i nie zaraża.
Nie wiedziałem...



To był błąd i to duży, ale w okresie letnim transmisja wirusa była na niskim poziomie. Zresztą tak samo robiono w innych krajach, choćby w Czechach. To że jest tyle zakażeń, to tylko po części winna tamtych wieców.
Na obecną liczbę zarażonych składa się wiele czynników. Choćby te protesty w ostatnich dniach, ale bez bez protestów liczba zakażonych też byłaby duża. A prawda jest taka,że do rosnącej liczby zakażeń przyczynią się głównie głupota ludzka...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 218
Dołączył: 28 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Lis 2020r. 10:24  
Cytuj
CYTAT


Skalę drugiej fali zawdzięczamy:

- covidiotom
- antymaseczkowcom
- cwaniaczkom
- idiotom
- protestującym
- politykom, ktorzy nie dawali należytego przykładu
- pobłażliwości policji
- palaczom




Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Lis 2020r. 10:32  
Cytuj
czyli w tłumie nie można złapać covida?

jakie to logiczne.

na pewno tak jest - skoro piszą



ale heca!

***** julki i alanów
***** lewaków
***** dzbany i foliarzy

piana z dzbanów!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 418
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2020r. 10:52  
Cytuj
HEHEHEHEgood

Wychodzi na to że jak wychodzić, to nie pojedynczo, tylko w tłumie, bo wtedy się nie zarazimymlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11782
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2020r. 11:04  
Cytuj
Pewnie pisały to kobiety ze strajku.

"Protestujący w ramach Ogólnopolskiego Strajku Kobiet stanowczo odmawiają przeniesieniu demonstracji do internetu. „Strajk Kobiet nie przeniesie się do sieci. Nawet, jeżeli protesty ucichną teraz, to one i tak powrócą, dlatego że ta frustracja i niezadowolenie społeczne nie zniknie” – zapewnia Nadia Oleszczuk z Rady Konsultacyjnej Strajku Kobiet. Działaczka przekonuje, że skoro wszyscy są na świeżym powietrzu i noszą maseczki, jej zdaniem „ryzyko zakażenia jest nikłe”."

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2020r. 13:56  
Cytuj
pytanie gdzie się pochowały antycovidowe zjeby - salamandry, persymony i ekipa smiech2

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 60 61 62 63 64 65 66 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »