NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Układ Cholewiński Siembida do prokuratury,
Posty: 4
Dołączył: 25 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2009r. 09:18  
Cytuj
Mamy najgorsze władze samorządowe w województwie i powiecie rodem z pisu. Jeden głupszy od drugiego , układ kierowcy autobusu z tokarzem z huty. Mowa oczywiscie o Siembidzie, który tylnymi drzwiami zajął fotel starosty, nie będąc nawet radnym powiatowym i wszechuczonym panem Cholwińskim. Teraz Cholewińki Siembidzie przyznaje nagrody dla najlepszego starosty . Oczywiście wszystko dzieje się pod opieką naszgo posła, też tokarza z huty pana Antoniego Błądka. Czy nie stać nas już na lepszych reprezentantów naszego grodu, tylko musimy liczyć na taką marność nad marnościami w postaci tych trzech panów. Wstyd mi za tych panów ja się do nich nie przyznaje.

//kultura wypowiedzi jest Ci znana ? jszcze jeden posta napisany w tak marnym stylu, i Wszytskie wczesniejsze pójdą do kosza.
poprawiłem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2009r. 09:18  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 28 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2009r. 11:51  
Cytuj
Ale chłopaku jesteś biedny.. Żal Ci tyłek ściska.. a całą ta wypowiedź jakoś, jakąś mega zazdrością jest przepełniona, śmiem twierdzić, że pewnie tak jak oni jesteś zwykłym robolem, kierowcą, huciakiem, (szarym człowieczkiem) z tą różnicą ze oni potrafili sie wybić.. coś osiągnąć, zaistnieć, a ty.. ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 152
Dołączył: 5 Lip 2007r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2009r. 12:21  
Cytuj
"Układ Cholewiński Siembida do prokuratury" - skoro masz jakies podejrzenia to idz zloz w prokuraturze zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. A nie jestes mocny na forum umiech

StaloweMiasto.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »