NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Zachowanie katolików na mieście, .
Posty: 13
Dołączył: 9 Lip 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2019r. 20:15  
Cytuj
Znalazłem dziś ciekawy film. Pokazujący w jaki sposób katolicy zachowują się na ulicy widząc osoby o innych poglądach religijnych. Jestem pod wrażeniem buractwa i prostactwa...


youtube.com/watch?v=A74JNJecA_4

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2019r. 20:15  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10620
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Lip 2019r. 22:29  
Cytuj
Nie znam tych poglądów religijnych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lip 2019r. 22:36  
Cytuj
CYTAT
Nie znam tych poglądów religijnych.
Mówisz o poglądach autora filmu? No do Jezusa to mu daleko. BTW, "kamerować" ech, cukrować, samochodować, wiertarkować... Znacie jeszcze jakieś słowa ze wsi, które można usłyszeć na mieście? smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 9 Lip 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2019r. 23:35  
Cytuj
Dla mnie to jest szczyt chamstwa.. Typowy katolik zaczepia na mieście świadków jechowy i celowo prowokuje ich a pozniej im ubliża

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10620
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Lip 2019r. 23:38  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 7 Kwie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2019r. 05:50  
Cytuj
CYTAT
Znalazłem dziś ciekawy film. Pokazujący w jaki sposób katolicy zachowują się na ulicy widząc osoby o innych poglądach religijnych. Jestem pod wrażeniem buractwa i prostactwa...


youtube.com/watch?v=A74JNJecA_4


Nie obrazaj katolikow bo sam tym wpisem pokazujesz swoje buractwo. Za ten wpis powinien ktos podac Cie do sadu za obraze uczuc religijnych. To co ten czlowiek mowi to jest jednostaka ,a nie wszyscy katolicy jak ty chcesz pokazac . Mam nadzieje , ze policja sie zajmie i toba za ten wpis.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8436
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Lip 2019r. 09:00  
Cytuj
Masakra, co za idiota. Nie miał na tyle odwagi by ujawnić swoją twarz. Ta Pani może go spokojnie pozwać za ujawnienie wizerunku bez jej zgody. No i tekst "porozmawiajmy o wiarze" umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Lip 2019r. 10:14  
Cytuj
CYTAT
Za ten wpis powinien ktos podac Cie do sadu za obraze uczuc religijnych.

Hahaha smiech2 Prawie pękłem umiech Dlaczego ktoś? Dlaczego to nie będziesz Ty? Przy okazji jestem ogromnie ciekaw, jak argumentujesz w tym wypadku obrazę uczuć religijnych umiech Jak, w którym momencie i jakimi słowami zostało obrażone Twoje uczucie religijne. I które dokładnie umiech

CYTAT
To co ten czlowiek mowi to jest jednostka ,a nie wszyscy katolicy jak ty chcesz pokazac.

Tu się można, a nawet trzeba z Tobą zgodzić. Widzisz, mylisz się tylko w jednej kwestii. To nie N0RM4LNY chce pokazać zachowanie tego gościa. On to sam robi kręcąc takie coś i wrzucając do sieci. Więc pretensje powinieneś mieć do niego.

CYTAT
Mam nadzieje , ze policja sie zajmie i toba za ten wpis.

Gwarantuję Ci to. Jeśli tylko złożysz doniesienie. Będą mieli wtedy OBOWIĄZEK się tym zająć umiech Powodzenia ok

ps. Filmik/wątek stworzony, by wywołać tzw. młodzieżowo gównoburzę. Jeśli jesteście poważni (a wątpię umiech ) to powinniście sobie odpuścić. Jedni i drudzy. I trzeci i czwarci. Pamiętajcie, za każdym razem kiedy się kłócicie i wyzywacie, Diabeł w piekle tańcuje z radości, a Panu Bogu serce się kraje :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2019r. 10:17  
Cytuj
N0RM4LNY nie katolików tylko katolika.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11788
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2019r. 11:30  
Cytuj
A być może, to była ohydna prowokacja.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1495
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2019r. 15:06  
Cytuj
CYTAT
Znalazłem dziś ciekawy film. Pokazujący w jaki sposób katolicy zachowują się na ulicy widząc osoby o innych poglądach religijnych. Jestem pod wrażeniem buractwa i prostactwa...


youtube.com/watch?v=A74JNJecA_4


z niego taki katolik żeby ci nóż wbił w plecy, cham po prostu, jehowi to sympatyczni ludzie, dość dobrze oczytani i wchodzenie z nimi w dyskusję jest bardzo trudne dla tego chama

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10620
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Lip 2019r. 16:29  
Cytuj
Zło dobrem zwyciężaj NORM4LNY, kabi :-)) Stosuj liczbę mnogą i pojedynczą po równo ok Nie wykluczaj jak Ikea!

https://ekai.pl/pikiety-fundacji-pro-prawo-do-zycia-pod-sklepami-ikea/

12-letnia Sofia, 6-letnia Serafina i 4-letnia Alisa razem z matką i ojcem w Szwecji. Po tym jak matka dziewczynek zachorowała na schizofrenię i trafiła do specjalistycznego ośrodka, rodziną zainteresowała się tamtejsza opieka społeczna. Sąd w Szwecji zdecydował o umieszczeniu dziewczynek w rodzinie zastępczej - u imigrantów pochodzących z Libanu. Ojcu nie odebrano praw rodzicielskich, ale mógł widywać córki tylko przez 6 godzin w tygodniu.

Denis Lisov zabrał córki rodzinie zastępczej przypłynął z nimi do Polski promem ze Szwecji.

Według Rosjanina szwedzkie władze postawiły mu warunek, którego nie był w stanie spełnić - by odzyskać dzieci miał zalegalizować swój pobyt w Szwecji ( smiech2 ). Obywatel Rosji podjął decyzję o zabraniu dzieci i powrotu do Rosji przez Polskę.

- Denis Lisow został postawiony przez władze szwedzkie w sytuacji bez wyjścia, w istnej matni. Zostały mu odebrane dzieci, a jednocześnie postawiono mu warunki odzyskania dzieci niemożliwe do spełnienia, bowiem prawo stałego pobytu nie zostało mu przyznane - uzasadniał wyrok ws. Lisowa sędzia Dariusz Łubowski.

Szwecja? YES zaklopotany

https://twitter.com/mwojcik_/status/1148926733552443392?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1148926733552443392&ref_url=http%3A%2F%2Ftelewizjarepublika.pl%2Fszwedzi-odebrali-mu-corki-i-przekazali-muzulmanskiej-rodzinie-mezczyzna-znalazl-ratunek-w-polsce-dobro-dzieci-wygralo%2C82319.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Lip 2019r. 18:57  
Cytuj
CYTAT (N0RM4LNY)
Znalazłem dziś ciekawy film. Pokazujący w jaki sposób katolicy zachowują się na ulicy widząc osoby o innych poglądach religijnych. Jestem pod wrażeniem buractwa i prostactwa...

youtube.com/watch?v=A74JNJecA_4


Jestem pod wrażeniem twojego kretynizmu.

CYTAT (N0RM4LNY)
Dla mnie to jest szczyt chamstwa. Typowy katolik zaczepia na mieście świadków jechowy i celowo prowokuje ich a pozniej im ubliża


Ten materiał jest gówno warty, i do tego stworzony przez gówniarza kretyna.

CYTAT (mirek777)
A być może, to była ohydna prowokacja.


Za moich czasów każdy potrafił sobie znaleźć zajęcie. Teraz gówniarze, się nudzą na wakacjach. No i masz efekty.

CYTAT (kabi)
jehowi to sympatyczni ludzie, dość dobrze oczytani i wchodzenie z nimi w dyskusję jest bardzo trudne dla tego chama


Świadkowie Jehowy, jak już coś są fachowo zindoktrynowani, no i potrafią też być nachalni, nie wszyscy są też sympatyczni ale i u nich – jak wszędzie – trafiają się czarne owce.

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 9 Lip 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2019r. 20:27  
Cytuj
Reiker, twierdzisz że nagrywał to gówniarz? No to sobie zerknij na kanał tego człowieka, ma wiele filmów na których widać jego twarz. Ma 35-40 lat, do tego dwójkę dzieci z którymi też nagrywa vlogi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10620
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Lip 2019r. 20:48  
Cytuj
Pytania miał właściwe. Odpowiedzi nie usłyszałam. No ale Jehowi nie gęsi i pisać potrafią?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Lip 2019r. 22:22  
Cytuj
CYTAT (N0RM4LNY)
Reiker, twierdzisz że nagrywał to gówniarz?


A dzięki Twojemu wpisowi, jestem pewien na 100%.

CYTAT (art2deco)
Pytania miał właściwe. Odpowiedzi nie usłyszałam. No ale Jehowi nie gęsi i pisać potrafią?


Jedna z tych Pań, z którymi rozmawiał dobrze wszystko zapamiętała i opisała tego pajaca. „Pożyjemy – zobaczymy”.

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8436
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Lip 2019r. 08:55  
Cytuj
CYTAT
A być może, to była ohydna prowokacja.


Najpewniej Sorosa umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 11 Lip 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2019r. 15:01  
Cytuj
film oczywiście usunięty... da się go gdzieś jeszcze obejrzeć??

Wypróbuj krem przeciwzmarszczkowy Mialenia i pożegnaj się ze zmarszczkami raz na zawsze https://mialenia.pl/sklep/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 9 Lip 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2019r. 16:10  
Cytuj
tak, tutaj masz oryginał. A scena ze świadkami jechowy od 7:00 minuty.

youtube.com/watch?v=DRahNtU5FBQ

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 9 Lip 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2019r. 16:10  
Cytuj
tak, tutaj masz oryginał. A scena ze świadkami jechowy od 7:00 minuty.

youtube.com/watch?v=DRahNtU5FBQ

Musisz przekopiować link do przeglądarki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10620
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Lip 2019r. 16:24  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (N0RM4LNY)
Reiker, twierdzisz że nagrywał to gówniarz?


A dzięki Twojemu wpisowi, jestem pewien na 100%.

CYTAT (art2deco)
Pytania miał właściwe. Odpowiedzi nie usłyszałam. No ale Jehowi nie gęsi i pisać potrafią?


Jedna z tych Pań, z którymi rozmawiał dobrze wszystko zapamiętała i opisała tego pajaca. „Pożyjemy – zobaczymy”.


Każdy w mieście już był molestowany przez Świadków spi Na Polsacie był program z ich byłymi członkami, nic ciekawego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3199
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2019r. 16:35  
Cytuj
Każdy był w mieście był molestowany przez Świadków a jedynie wybrani przez księdza smiech2

Uważam że Świadkowie to wasi katoliccy bracia w wierze. Jedni i drudzy mają swoje chytre metody i tyle samo racji.

Bez obrazy.umiech

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Lip 2019r. 16:43  
Cytuj
katolicyzm to niestety stan umysłu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10620
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Lip 2019r. 16:47  
Cytuj
Dobrze ze to tylko zboczone jednostki w naszym tradycyjnym Kościele. Większość wybrała inne gniazdka do predatorowania. Franciszek podobno stawia na kościoły "otwarte" na Zachodzie. Nie wiem co tam będzie zanim odejdzie do Pana ;-) https://bialykruk.pl/wydarzenia/szokujace-slowa-amerykanskiego-jezuity-przed-paradagejow-papiez-franciszek-mianowal-wielu-biskupow-wspierajacych-lgbt-i-ma-przyjaciol-lgbt

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Lip 2019r. 17:36  
Cytuj
Saab 2006
--" Filmik/wątek stworzony, by wywołać tzw. młodzieżowo gównoburzę. Jeśli jesteście poważni (a wątpię umiech ) to powinniście sobie odpuścić. Jedni i drudzy. I trzeci i czwarci. Pamiętajcie, za każdym razem kiedy się kłócicie i wyzywacie, Diabeł w piekle tańcuje z radości, a Panu Bogu serce się kraje :(
---Dzieki za zwrot"gównoburza".Wpisuję do swojego słownika.potluczony
---------------------------------------------------------------------
--Jeśli nie wierzę w istnienie Boga(a nie wierzę-tak prywatnie),to i tym bardziej Szatana.Określenie "Diabeł"tak jak "piekło" nie występuje w Biblii.zdegustowany
Gdyby istniał Bóg Wszechmogący,dawno zniszczyłby piekło wraz z zawartością.ok
Chyba że określenie- "Wszechmogący" jest metaforą.
I dlaczego,do walki z Szatanem, potrzebuje istoty tak ułomnej, jak Człowiek.nie wiem
Możliwe iż wynika to z tego,ze jesteśmy stworzeni na Jego podobieństwo?neutralny Ułomny jak my...co

Zapomniałbym!
Szatana też stworzył Bóg.I był on na tyle potężny, że nie mógł go potem(i teraz) zniszczyć.
Bóg nie może,to jak my zwykli śmiertelnicy, możemy to uczynić.zdegustowany

Tadeusz Nalepa-słowa"Modlitwy"-
"Do Ciebie pieśnią wołam Panie,
do Ciebie dzisiaj krzyczę w głos
(...)Wystarczy abyś skinął ręką,
wystarczy jedna Twoja myśl..."
Nie "kiwa", nie myśli?neutralny

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »