NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Starasz sie o mieszkanie z Urzedu miasta?, Podejrzewa sie spisek....
Posty: 3
Dołączył: 15 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2019r. 11:01  
Cytuj
Wszystkie osoby ktore staraja sie o mieszkanie z Urzedu Miasta w Stalowej Woli i ktorym oferowano mieszkanie mieszczace sie przy Ul.Niezlomnych 2c mieszkania 70( bloki na przeciwko szkoly podstawowej nr 4) prosze o kontakt....Mieszkanie nie nadaje sie do zamieszknia i prawdopodobnie sluzy JAKO PRETEKST ABY USUWAC LUDZI Z LISTY OCZEKUJACE NA MIESZKANIE Z URZEDU MIASTA .MIESZKANIE NIE NADAJE SIE DO ZAMIESZKANIA I NIKT NIE GODZI SIE NA PODJECIE TEGO MIESZKANIA poniewaz jest w tragicznym stanie .Na parapecie od wewnetrznej strony owego mieszkania znajdowalo sie ok.100 martwych much ,sciany nie malowane z 20 lat,prawdopodobnie pluskwy znajduja sie pod prowizorycznymi panelami ktore niehlujnie byly polozone.Kuchnia metr na metr bez umywalki zlewu i kranu !!Nad glowa wiszacy stary bojler z czasow PRL -u.....KTO BY TAKIE MIESZKANIE PODJAL?nikt..!!PROSZE O KONTAKT WSZYSTKIE OSOBY KTORE MIALAY DOCZYNIENIA Z TAKIM MIESZKANIEM..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2019r. 11:01  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 28 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2019r. 11:09  
Cytuj
Ale czego Ty oczekujesz? Dają Ci chałupę, za free, a Ty marudzisz, że ściany nie malowane? Że muchy?

Weź chłopie szmatę, kup farbę, panele, kran i zrób sobie REMONT!

Jak byś kupił mieszkanie za 300 tys. to też byś musiał je samodzielnie wyremontować!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 595
Dołączył: 28 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2019r. 11:13  
Cytuj
Nie za wiele wymagasz? Daj coś od siebie, a nie wszystko za darmo. Za jakiś czas pewnie będziesz chciał je wykupić za parę groszy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Maja 2019r. 13:11  
Cytuj
CYTAT
Nie za wiele wymagasz? Daj coś od siebie, a nie wszystko za darmo. Za jakiś czas pewnie będziesz chciał je wykupić za parę groszy.


No to oczywiste, ale dopiero po gruntownym remoncie na koszt podatnika umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 24 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Maja 2019r. 13:17  
Cytuj
Co za drureń. Nie dość ze za darmoche za MOJE PIENIADZE dostaje mieszkanie to jeszcze nie łaska kupić se paru litrów farby, paneli nawet za 20 zł / m i zrobic gruntowny remont.
KUR** bo mnie sie należy !! To idz pod most mieszkaj albo kup mieszkanie za 300k i wybrzydzaj.
Gdzieś ty se uchował socjalny nierobie ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 996
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2019r. 13:43  
Cytuj
Usłyszał prawdę i nawet nie próbuje dyskutować umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 7 Kwie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2019r. 17:00  
Cytuj
A moze jeszcze chcesz centraly odkurzacz , suszarke , zmywarke , posprzatac i pomalowac??
Rozumie ludzi w trudnych sytuacjach zyciowych ale to jest przegiacie. Wes sie do roboty , a nie wymagasz jeszcze czegos jak dostales cos za darmo bo wielu by nie pogardzili takim prezentem.
Nie pasuje to zawsze mozesz wziasc kredyt i kupic mieszkanie jakie Ci sie podoba , dajac przyklad innym , ze nie jestes tylko pasozytem na ciele spoleczenstwa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 246
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2019r. 18:16  
Cytuj
Ja chcąc mieć swoje, własne, osobiste mieszkanie... wzięłam kredyt i splacalam go zgodnie z harmonogramem spłaty. Nikt mi nic nie dał i nie musiałam skarżyć się na forum na muchy czy inne owady.
Proponuję wypatrzeć wymarzone M, iść do banku po kredyt... spłacać go.. często rezygnując z przyjemności czy zakupu czegoś dla siebie gdyż pieniążków nie będzie za wiele...i nie wyciągać łapy po darowane...Ot, taka rada..
Jak mnie irytuje taka roszczeniowa postawa...Tylko dać...a łapki Bozia....

Jes­tem Ko­bietą niczy­jego ser­ca...za sil­na by być z kimś, za słaba by być samą, za wyb­redna by brać to co od ręki mi dają...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 12 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2019r. 21:58  
Cytuj
Szkoda że jesz nie daja złotych klamek perskich dywanów srebrnej zastawy telewizora sprzętu AGD z prawdziwego darzenia i dodatkowo caloroczny zapas jedzenia w lodowce i mrożonego szampana!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 25 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2019r. 10:47  
Cytuj
Idiota to mało powiedziane!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 15 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2019r. 13:22  
Cytuj
co za idiotyczne odpowiedzi.Widac albo mieszkacie z mamusiami i ssacie cycusia abo dostaliscie mieszkania w spadku ...Kto nie wie co sie dzieje w urzedzie miasta niech sie zamknie...widac macie po 20 lat i gu...wiecie co sie dzieje w miescie...Mieszkania to czysty interes.....mieszkaniami rzadzi sie Prezydent miasta oraz prezesi spoldzielni ktorzy pozalatwiali mieszkania swoim znajomymi rodzinom a od bednych rodzin oczekuja aby brali kredyt na 30 lat.IDIOTYZM..Ile jest radnych w Stalowej Woli ktory maja po kilka mieszkan ktore otrzymali z U rzedu miasta ZA DARMO? ,,,, mieli znajomosci UKALDY...wynajmuja i kasa z tego jest nie mala a ja mam brac kredyt? Kto potrafi myslec wie ze to mieszkanie o ktorym byla mowa wyzej sluzy tylko aby usuwac ludzi z listy oczekujacych na mieszkania... TU TRZEBA MYLSEC A NIE DODAWAC GLUPIE KOMENTARZE.NIE LUBIE CWANIACTWA !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 812
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2019r. 14:47  
Cytuj
oskarżasz właśnie radnych i magistrat o kumoterstwo, afery i przekręty...
tu pachnie prokuraturą, oby cie ktoś pozwał i wyjaśnił...

ludzie ciężko zap...ją żeby mieć po te 2-3 mieszkania, zdobyli je kredytami, ciężką pracą, wyjazdami za granica i rozłąką z rodziną. Też uważam, że wszystkie miejskie mieszkania powinno się sprzedać na wolnym rynku, a nie leniom roszczeniowym dawać za darmo z możliwością wykupu za 1%. Bo to jest skandal.

Dają ci lokal za darmo, trzeba wejść, wydrzeć parkiety, boazerię, zdrapać, poszpachlować, pomalować i można śmiać się innym w twarz, że się ma za darmochę, a nie fochy strzelca publicznie, wstyd, wstyd i hańba. Wysiłek zrobić. Wiele ludzi takie mieszkania KUPUJE, a nie dostaje, później spłaca je przez 30 lat. Remontują, odnawiają i mają. Tobie za darmo dają, to masz fochy!

Mieszkania socjalne powinni dostawać jedynie chorzy ciężko, przewlekle, osoby niepełnosprawne, tacy, którzy nie są w stanie w ogóle pracować. We wszystkich innych przypadkach do roboty. Pracy nie brakuje w naszych lokalnych marketach, w zakładach aluminiowych itp.
Czyś ty oszalał, że radni dostali po kilka mieszkań z urzędu za darmo???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 246
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2019r. 15:40  
Cytuj
CYTAT
co za idiotyczne odpowiedzi.Widac albo mieszkacie z mamusiami i ssacie cycusia abo dostaliscie mieszkania w spadku ...Kto nie wie co sie dzieje w urzedzie miasta niech sie zamknie...widac macie po 20 lat i gu...wiecie co sie dzieje w miescie...Mieszkania to czysty interes.....mieszkaniami rzadzi sie Prezydent miasta oraz prezesi spoldzielni ktorzy pozalatwiali mieszkania swoim znajomymi rodzinom a od bednych rodzin oczekuja aby brali kredyt na 30 lat.IDIOTYZM..Ile jest radnych w Stalowej Woli ktory maja po kilka mieszkan ktore otrzymali z U rzedu miasta ZA DARMO? ,,,, mieli znajomosci UKALDY...wynajmuja i kasa z tego jest nie mala a ja mam brac kredyt? Kto potrafi myslec wie ze to mieszkanie o ktorym byla mowa wyzej sluzy tylko aby usuwac ludzi z listy oczekujacych na mieszkania... TU TRZEBA MYLSEC A NIE DODAWAC GLUPIE KOMENTARZE.NIE LUBIE CWANIACTWA !!
.


Proponuję zawiadomić prokurature o przestępstwie.
Podaję Ci niżej adres.. żebyś nie zakładał nowego wątku, że nie możesz znaleźć i nikt Ci nie podał kontaktu:
https://tarno(...)n-stwola


Pytanie mam. Dlaczego nie możesz wziąć kredytu jak większość młodych osób by mieć coś swojego i nie być na łasce osób, które decydują o przyznaniu lokalu socjalnego???

Jes­tem Ko­bietą niczy­jego ser­ca...za sil­na by być z kimś, za słaba by być samą, za wyb­redna by brać to co od ręki mi dają...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 7 Kwie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2019r. 19:50  
Cytuj
Nie powinno sie dawac mieszkan tylko doplacac do wynajmu. W niektorych krajach Land lord czyli wlasciciel mieszkania moze zglosic do miasta , ze ma mieszkanie do wynajecia . Nastepnie misto dogaduje sie do ceny jaka moze maksymalnie placic za wynajem .Osoba biedna jest kierowana do wlasciciela mieszkania i po podpisaniu umowy miasto doplaca jakas czesc do wynajmu ale nie calosc by osoba tak dalej musiala pozostac na rynku pracy. Miasto niemusi sie martwic o stan mieszkania bo to jest w interesie wynajmujacego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 24 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Maja 2019r. 20:18  
Cytuj
CYTAT
co za idiotyczne odpowiedzi.Widac albo mieszkacie z mamusiami i ssacie cycusia abo dostaliscie mieszkania w spadku ...Kto nie wie co sie dzieje w urzedzie miasta niech sie zamknie...widac macie po 20 lat i gu...wiecie co sie dzieje w miescie...Mieszkania to czysty interes.....mieszkaniami rzadzi sie Prezydent miasta oraz prezesi spoldzielni ktorzy pozalatwiali mieszkania swoim znajomymi rodzinom a od bednych rodzin oczekuja aby brali kredyt na 30 lat.IDIOTYZM..Ile jest radnych w Stalowej Woli ktory maja po kilka mieszkan ktore otrzymali z U rzedu miasta ZA DARMO? ,,,, mieli znajomosci UKALDY...wynajmuja i kasa z tego jest nie mala a ja mam brac kredyt? Kto potrafi myslec wie ze to mieszkanie o ktorym byla mowa wyzej sluzy tylko aby usuwac ludzi z listy oczekujacych na mieszkania... TU TRZEBA MYLSEC A NIE DODAWAC GLUPIE KOMENTARZE.NIE LUBIE CWANIACTWA !!


Jestes niezłym debilem przekonanym o tym ze albo ktos ma mieszkanie w spadku albo za darmo po znajomosci z urzędu ...
Człowieku, normalnie ludzie pracuja i kupują mieszkanie czy budują dom. Pewnie duza ich czesc na kredyt.
Ale ty jesteś zyciową niedojda ktora swoją nieudolność tłumaczy tylko tym ze inni mają układy albo kradną. Masz śmieci zamiast mózgu, weź sie za robote.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Maja 2019r. 09:35  
Cytuj
CYTAT
co za idiotyczne odpowiedzi.Widac albo mieszkacie z mamusiami i ssacie cycusia abo dostaliscie mieszkania w spadku ...Kto nie wie co sie dzieje w urzedzie miasta niech sie zamknie...widac macie po 20 lat i gu...wiecie co sie dzieje w miescie...Mieszkania to czysty interes.....mieszkaniami rzadzi sie Prezydent miasta oraz prezesi spoldzielni ktorzy pozalatwiali mieszkania swoim znajomymi rodzinom a od bednych rodzin oczekuja aby brali kredyt na 30 lat.IDIOTYZM..Ile jest radnych w Stalowej Woli ktory maja po kilka mieszkan ktore otrzymali z U rzedu miasta ZA DARMO? ,,,, mieli znajomosci UKALDY...wynajmuja i kasa z tego jest nie mala a ja mam brac kredyt? Kto potrafi myslec wie ze to mieszkanie o ktorym byla mowa wyzej sluzy tylko aby usuwac ludzi z listy oczekujacych na mieszkania... TU TRZEBA MYLSEC A NIE DODAWAC GLUPIE KOMENTARZE.NIE LUBIE CWANIACTWA !!


Wymień z nazwiska tych kombinatorów którzy dostali mieszkanie z UM i teraz wynajmują innym. To jest niezgodne z prawem więc zachęcam Cię do ujawnienia tych nazwisk.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 15 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2019r. 20:34  
Cytuj
Odpowiedz na to pytanie zna napewno Prezydent Miasta Stalowej Woli...wszystko jest poukrywwane wewnatrz ,to cala klika ktora sie trzyma razem z Prezesem poldzielni Panem G. na czele !! Nikt sie niczego nie dowie....znajomosci ukldy sie licza a nie to czy ktos jest na liscie...Malo tego ....O mieszkanie moze starac sie osoba ktora zarabia 1000zl...kto dzis zarabia tyle ?A jak sie zarabia wiecej to juz nawet na liscie sie nie znajdzie !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Maja 2019r. 07:49  
Cytuj
podłość ludzka nie zna granic...
przecież dla darmozjadów mieszkania powinni dawać na magnolii
a ludzie którzy pracują chcą kupić za swoje czy na kredyt niech kupują z pluskwami i kuchniami bez zlewu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 22 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2019r. 08:08  
Cytuj
Pieter, czy ty aby na pewno nie jesteś jednym z komentujących lokalne media? Kiedyś był wysyp podobnych teorii spiskowych w komentarzach. Charakterystyczne były "..." stawiane zupełnie bez pojęcia gdzie się da. Dlatego też moje pytanie czy to nie byłeś przypadkiem Ty? Tam przewijała się teoria spiskowa o jakiejś Rodzinie i Tutenchamonie, tutaj o układach rządzących rozdawnictwem mieszkań. Podobnie jak inni w tym temacie dziwę się że nie dość że dach and głową dostają tobie podobni za nic, to jeszcze wybrzydzają. Nikomu nie dają tak za darmo czegoś dobrego. Piszesz że wszyscy mają mieszkanie po spadku lub mieszkają z rodzicami, cóż widocznie ich rodzice i dziadkowie zadbali o przyszłość, co robili twoi?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »