NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Koparki dla Polskich Wód,
Posty: 173
Dołączył: 19 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2019r. 09:35  
Cytuj
Ponieważ wyłączono komentarze przybliże temat. Czy minister Weber nie wie, że te koparki 925 to produkt, który jest składany przez pracowników m16 z części przysyłanych w całości z Chin? Dlaczego państwo polskie nie zakupiło koparek, które w całości powstają w Dreście, są bardzo dobrej jakości, są tworzone przez polskich inżynierów. Po co ta cała feta? Żeby promować chińszczyzne. Tych chińskich 925 nikt nie chce kupować bo to zrobione z chińskiego plastiku, ale polskie państwo i owszem.Gdzie tu sens i logika.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2019r. 09:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 2 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2019r. 10:22  
Cytuj
Obawiam się, że dressta jako taka nie produkuje żadnych koparek "wymyślonych " w PL bo takowych nie ma. Może pomyliłeś z ładowarkami i spycharkami. A odnośnie tego zakupu przez państwową firmę to wszytko wygląda dziwnie bo z tego co wiem żadna szanująca się duża firma nie kupi 'chińszczyzny' z dwóch powodów - 1 bo to kiepska marka jakość i wykonanie 2 - nikt później tego nie odkupi bo patrz pkt.1

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2019r. 14:40  
Cytuj
Bo ten artykuł to śmieszna i jawna propaganda sukcesu chinoli. Najlepszy jest ten fragment
CYTAT
Kupiliśmy 8 bardzo dużych koparek. Miałem dzisiaj przyjemność się zorientować do czego m.in. te koparki można wykorzystywać


To jak? kupują koparki i nie wiedzą do czego mają służyć? Śmiech na sali mlotek Czekam tylko na to aż wkroczy do tej śmiesznej firemki CBA

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 19 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2019r. 16:03  
Cytuj
Robak12345: Oczywiście miałem na myśli spycharki, które na m16 mówi się ciągniki. Tak mnie wnerwił ten artykuł, że napisałem koparki. Chinole włożyli w modernizacje tzw. 2 nawy m16 kupę kasy, na otwarciu był Nadbereżny. Zaczęli zwozić z Chin całe gotowe elementy, m16 miało być montownią tego badziewia i się okazało, że nikt tych koparek nie chce. A tu taki prezent, Polskie Wody kupiły i chyba mają zamiar kupić więcej. A wszystko firmuje jeszcze polski rząd w osobie ministra Webera.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 24 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2019r. 16:11  
Cytuj
Tak troche z innej beczki.chcialbym zapytac jak wygladaja obecnie zarobki w LIUGONG,jaki jest system pracytzn ilu zmianowy czy czterobrygadowka?????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 2 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2019r. 16:34  
Cytuj
Na montażu praca na 2 zmiany, ok 3-3.5k brutto max bez perspektyw w biurze 1 zmiana może troche lepiej płatna no ale mamy 2019r gdzie jako operator w dobrej firmie masz na myszynie 25 zł netto wzwyż. Nie piszcie proszę tylko o firmach uduś bo to nie ma sensu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 19 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2019r. 17:23  
Cytuj
3 do 3.5 brutto zarabiają na maszynach i na montażu. Ci co idą pracować do magazynu, na wózek, suwnice zatrudnieni są w Eko Ram, a pracują w ljugong za dużo niższe stawki. Nawet zetknąłem się ze spawaczem, który pracował przez pośrednika w ljugong. Także radzę uważać na to co proponuje Wolak.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »