NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
RNI wraca z miasta,
Posty: 2
Dołączył: 12 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2009r. 17:10  
Cytuj
Zauważyłem że po każdym piątku są zniszczone biało-czerwone słupki przy drodze Stalowa Wola - Nisko.
Podejrzewam że robią to osoby których nie stać jeszcze na czarną calibre i wracając po piątkowych baletach z planety na piechotę muszą pokazać jakimi to są kozakami wyrywając taki słupek.
Na dowód tego widziałem taki jeden słupek wyrzucony w okolicach budowy kościoła przy osiedlu 1000-lecia.
zaklopotanyzaklopotanyzaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2009r. 17:10  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 341
Dołączył: 8 Lip 2007r.
Skąd: się biorą dzieci ?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2009r. 20:36  
Cytuj
Słuszna uwaga Miszczu ! good

Czy piczunia, czy jelonek - dla każdego jest tu domek :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Maja 2009r. 12:48  
Cytuj
całe szczęście że oni nie wracają z Planety nad ranem

Obrazek


i pewnie nie sa RNI.........

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 24 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2009r. 13:51  
Cytuj
Też zauważyłem jak wandale niszczą oprzyrządowanie ulic ale to nie dowód ,że robią to kierowcy z Niska.Wiem i doskonale zdaje sobie sprawę z tego ,że niżańscy kierowcy jeżdżą tragicznie ale nie są jedynymi.Stalowowolscy kierowcy niejednokrotnie robią takie numery na naszych ulicach , że szkoda gadać ale się ich tak nie krytykuje.Autorze tego postu starasz się uprawiać swoistą krucjatę,czy uważasz się za takiego mistrza kierownicy to podejmij rękawicę i przejedźmy się po twoim mieście w godzinach szczytu z policjantem i wtedy zobaczymy kto jeździ lepiej.Uważasz się za nie wiadomo co więc fotografuj wszystkich którzy robią źle i przesyła to na tą stronę. Już kiedyś jakiś mądry proponował stawianie rogatek i nie wpuszczanie kierowców z obcymi rejestracjami.Żałosny plan skończyłby się paraliżem miasta.A może gościu masz myślenie P.Kotulskiego.Znając myślenie wielu zaraz pojawi się przeciw temat i plucie po sobie zacznie się od nowa.Komu zrobicie reklamę bo na pewno nie sobie.

NIE WYKSZTAŁCENIE JEST MIARĄ MĄDROŚCI
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 27 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2009r. 21:35  
Cytuj
Witam
Tez jezdze z RNI ale wszystko co tu piszecie to szczera prawda, jak jade do pracy albo z pracy to mam ochote cale to towarzystwo z RNI wysadzic w powietrze, za calkowity brak kultury na drodze, RNI generalni nie pomoga wlaczyc sie z bocznej drogi a na przejsciu dla pieszych te nie puszcza, sa moze wyjatki ale to 1 na 100. Nie obrazajcie sie tylko nauczcie sie troche kultury a wszystkim bedzie sie lepiej jezdzic i nikt nie bedzie was obrazal.good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 24 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2009r. 17:58  
Cytuj
I co mamy zrobić jak życie zawiodło nas do Niska i teraz mamy takie a nie inne blachy.Jeździć potrafię ale jak wspomniał mój ziomek RNI to totalna porażka na drogach.Może kursy dokształcające dla wyjątkowych "jeżdżaczy" z rejestracją RNI.

NIE WYKSZTAŁCENIE JEST MIARĄ MĄDROŚCI
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 25 Cze 2008r.
Skąd: Stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2009r. 16:36  
Cytuj
Co do kierowców z RNI, to bardzo nie chce wierzyć w ten stereotyp, ale gdy dzisiaj szedłem ulicą wolności to jedynym samochodem, który mnie ochlapał był właśnie RNI. Jeszcze raz mówie nie chce w to wierzyć, ale fakty mówią same za siebie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 4 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2009r. 15:04  
Cytuj
z jakiego miasta jedna glowna ulica przes ktora nie mozna przejechac i mnostwo rowerow normalna wilowies

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 1 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2009r. 16:58  
Cytuj
Wożę codziennie dziecko do szkoły. Ostatnio ktoś regularnie zajeżdżał mi drogę. Jechał jak idiota. Wyprzedzał raz z prawej, raz z lewej, trąbił, hamował. Dziecko moje powiedziało: "To pewnie RNI". Moje dziecko ma siedem lat. Kurczę - miało rację. Nie jestem uprzedzona do rejestracji, ale............

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pir
pir
Posty: 238
Dołączył: 15 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2009r. 15:39  
Cytuj
CYTAT
Wożę codziennie dziecko do szkoły. Ostatnio ktoś regularnie zajeżdżał mi drogę. Jechał jak idiota. Wyprzedzał raz z prawej, raz z lewej, trąbił, hamował. Dziecko moje powiedziało: \"To pewnie RNI\". Moje dziecko ma siedem lat. Kurczę - miało rację. Nie jestem uprzedzona do rejestracji, ale............


smiech2 chyba kogoś poniosła wyobraźnia ;)mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2009r. 16:02  
Cytuj
tez widuje 'popisy' kierowcow RNI w stalowce i nie jestem zachwycony, a wcale nie jestem uprzedzony

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »