NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
piłkarze TURA wygrali!!! z portierem !!!!!! :),
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2009r. 12:53  
Cytuj
Skandal w "Domu Górnika" w Turku - donosi "Przegląd Sportowy". Sześć godzin po przegranym meczu ze Stalą Stalowa Wola dwaj pijani piłkarze Tura zaatakowali hotelowego portiera.


Do zdarzenia doszło w niedzielę, 17 maja, tuż po pierwszej w nocy. Prośbę o interwencję zgłosił portier, któremu Dawid Bartos, zawodnik Tura, groził śmiercią. Razem z nim imprezował także Petr Kasprak.

- Usłyszałem hałas w portierni, więc zszedłem, by zorientować się, co się stało. To, co zobaczyłem sprawiło, że nadal jestem w szoku - mówi trener Tura Marian Kurowski.

- Bartos przy mnie mówił wprost do tego człowieka: Już nie żyjesz. Kop sobie dół, bo będziesz zakopany. Przyślę tu dwóch kumpli ze Śląska i porąbią cię na szczątki - relacjonuje Kurowski, któremu udało się powstrzymać pijanego piłkarza.

Portier zdołał wezwać policję, która zbadała piłkarzy na obecność alkoholu we krwi. Bartos miał 2,09 promila, Kasprak 1,25. Trzeci z uczestników libacji Grzegorz Bałecki uniknął badania, gdyż wcześniej zamknął się w swoim pokoju.

Policja wszczęła postępowanie wobec Bartosa, który w Turze nie ma już czego szukać. Klub najprawdopodobniej rozwiąże kontrakty z nim, a także z Kasprakiem w trybie dyscyplinarnym.

Portier, któremu groził pijany piłkarz, najpierw zgodził się na rozmowę z lokalną gazetą, ale potem zaczął się z tego wycofywać i ostatecznie nie przedstawił swojej wersji. Nie chce też, by ujawniono jego dane. Nadal czuje się zagrożony.

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2009r. 12:53  
Cytuj

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 16 Lut 2009r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2009r. 17:14  
Cytuj
chamstwo poprostu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »