NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
komunii czas !!! wg.kościoła w Polsce !!!!,
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2009r. 12:41  
Cytuj
CYTAT
spartan, jeżeli wydaje ci się, że tym wyciem na stalowymieście coś zmienisz to się mylisz ;-) Pierwsza Komunia Święta dla małego człowieka to jest oczywiście jego osobiste święto i jeżeli twoje dziecko tego nie dostępuje - twoja rzecz. Nie moja wina, że jesteś wyznawcą jakiegoś tam kretyńskiego afrykańskiego \"mzimu\". Inną sprawą jest to w jaki sposób obchodzą to samo święto małego człowieka jego najbliżsi - to ich rzecz. Więc nie wpierdalaj się.


No wiec wlasnie. 'Wolnosc religijna' w POLsce. Powiedz cos na jedynie sluszna religie to od razu wyznawcy mzimy katolickiej porownaja do cie do wyznawcow mzim w ich mniemaniu gorszych i zgodnie z przykazaniem milosci wyzwa je od 'kretynskich'. Obluda, ot co.

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2009r. 12:41  
Cytuj

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2009r. 17:04  
Cytuj
CYTAT

No wiec wlasnie. \'Wolnosc religijna\' w POLsce. Powiedz cos na jedynie sluszna religie to od razu wyznawcy mzimy katolickiej porownaja do cie do wyznawcow mzim w ich mniemaniu gorszych i zgodnie z przykazaniem milosci wyzwa je od \'kretynskich\'. Obluda, ot co.


Czy ja się biorę za krytykowanie waszych wyznań? Jeżeli czujecie się gorsi pod tym względem, nie w tym moja wina, każde słowo was rani, ciągle krzyczycie o tolerancji, nic na was powiedzieć nie wolno, ale za to jak pyskujecie! Ty mnie możesz opluć, mogę czuć się obrażony, ale ciebie tknąć nie wolno. Święte kur....wa krowy.

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2009r. 18:31  
Cytuj
CYTAT

Czy ja się biorę za krytykowanie waszych wyznań? Jeżeli czujecie się gorsi pod tym względem, nie w tym moja wina, każde słowo was rani, ciągle krzyczycie o tolerancji, nic na was powiedzieć nie wolno, ale za to jak pyskujecie! Ty mnie możesz opluć, mogę czuć się obrażony, ale ciebie tknąć nie wolno. Święte kur....wa krowy.


Nie wiem jak dla Ciebie, ale dla mnie okreslanie czegos mianem kretynskiego afrykanskiego mzimu jest raczej obrazliwe. Poza tym to takie samo mzimu jak Twoje, wiec obrazasz takze siebie.
Dla mnie nie jest to problemem, pisz sobie co chcesz i jak chcesz, religia zinstytucjonalizowana jakiegokolwiek pochodzenia jest dla mnie jedynie biznesem dla kaplanow, wiec ja sie nie obrazam. Obraziles tu za to swoich pobratymcow w kosciele rzymskim i tyle. Poza tym Twoj post jest jaskrawym przejawem postawy antychrzescijanskiej. Zamiast zachowac spokoj i rozumiec blizniego obrazasz go. A ponoc te Wasze zasady sa ponadczasowe...

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »