NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
Znany ksiądz przyłapany na randce na plaży!!!,
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2009r. 15:00  
Cytuj
Znany w wielu krajach katolicki ksiądz został przyłapany na romansie. Kompromitujące zdjęcia z plaży na Florydzie ukazały się w wielu dziennikach - podaje "Daily Mail".

Zdjęcia księdza Alberto Cutiego, znanego także jako "Ojciec Alberto", pojawiły się w ubiegłym tygodniu na okładce i ośmiu stronach hiszpańskiego magazynu "TV Notas". "Wielki Boże! Ojciec Alberto. Pierwsze zdjęcia księdza in flagrante z jego kochanką" - brzmiał podpis zamieszczony pod zdjęciem na okładce magazynu. Na opublikowanych przez gazetę zdjęciach widać jak 40-letni ksiądz Alberto Cutie, obejmuje atrakcyjną kobietę. Oboje są ubrani w stroje kąpielowe i wyglądają jak zakochana para. Na niektórych widać jak para się całuje.

Odpowiedź ze strony władz kościelnych przyszła szybko. Cutie został odsunięty od obowiązków w kościele katolickim pod wezwaniem świętego Franciszka w Miami Beach na Florydzie, a także od programów w radiostacjach Radio Paz i Radio Peace.


Ojciec Cutie wydał oświadczenie, w którym wyraził ubolewanie z powodu zaistniałej sytuacji i przeprosił wszystkich wiernych, którzy z powodu jego zachowania mogli poczuć się urażeni. "Z całego serca przepraszam całą społeczność katolicką, zwłaszcza mojego biskupa i moich braci księży, którzy pozostali wierni złożonym ślubom i przestrzegają celibatu" - napisał Cutie.

Oświadczenie wydał także arcybiskup John C. Favalora z archidiecezji Miami. Przeprosił w nim wiernych i słuchaczy radia za ten "seks skandal". "Ojciec Cutie złożył śluby celibatu. Od wszystkich księży, którzy je składają oczekuje się, że z pomocą bożą, będą ich dotrzymywać. Czynów ojca Cutie nie da się usprawiedliwiać i wybaczyć, mimo wspaniałej pracy jaką wykonywał na rzecz wiernych" - czytamy w oświadczeniu.

Alberto Cutie, Amerykanin pochodzenia kubańskiego, był pierwszym katolickim księdzem, który zaczął prowadzić codzienny program w dużej świeckiej sieci telewizyjnej. Poza programami telewizyjnymi i radiowymi Cutie pisał również do kącika z poradami w gazetach i opublikował książkę "Real Life, Real Love" ("Prawdziwe życie, prawdziwa miłość" ).
wp.pl

znany prawie jak nasz rydzyk!!!!!!!!good

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2009r. 15:00  
Cytuj

BURN YOUR LOCAL CHURCH
 
 
 
 
~~bee
ff
Wysłany: 12 Maja 2009r. 16:22  
Cytuj
ale news. W sam raz na stronę o Stalowej Woli! Gratuluję wyczucia!!!

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2009r. 16:27  
Cytuj
Папа римский Бенедикт XVI сегодня помолился о мире у знаменитой Стены плача в Иерусалиме и на Храмовой горе. Там он осмотрел мечеть, которая называется "Купол Скалы".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2009r. 02:27  
Cytuj
czyli ksiundz tyz czlowiek... chytry i obludny jak widac na zalaczonym przykladzie... jak oni moga grac pasterzy i jak ludziska moga sie w dobie internetu i lotow kosmicznych dawac im dalej nabierac - no tego to pojac nie moge.

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2009r. 07:25  
Cytuj
Wiara to nie tylko ksiądz w kościele...komuś coś sie pomyliło troszeczkę zaklopotany

wiara to słuchanie tego co mówi kapłan, analizowanie, szukanie odpowiedzi,czytanie książek, poszukiwanie...

nie będziesz świętszy od tego że dasz więcej na tacę, czy co niedzielę będziesz najgłośniej śpiewał w kościele (nic to nie znaczy jeśli twoje serce jest puste dla ludzi i samego siebie)

używaj mózgu i nie oczerniaj przez jednego księdza wszystkich pozostałych...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Maja 2009r. 10:09  
Cytuj
сначала надо познать язык а только его потом применять на форум ты знаешь настоящий? zreszta - nieważne

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd: Wyspa z duszą.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2009r. 10:42  
Cytuj
CYTAT
сначала надо познать язык а только его потом применять на форум ты знаешь настоящий? zreszta - nieważne

najpierw trzeba poznać język a tylko go potem stosować na forum wiesz prawdziwy?
Przepraszam ale nie mogłem sie powstrzymać...neutralnyok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Maja 2009r. 10:49  
Cytuj
skoro tak nie możesz się powstrzymać to przetłumacz też to co napisał prawdziwy???? strzalka i nie używaj tłumacza online strzalka weź chociaż słownik maleńki do ręki???? bardzo bym to tłumaczenie poznać w Twojej wersji ponuraczkucool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2009r. 10:58  
Cytuj
"Папа римский Бенедикт XVI сегодня помолился о мире у знаменитой Стены плача в Иерусалиме и на Храмовой горе. Там он осмотрел мечеть, которая называется "Купол Скалы"

ojciec Swięty Benedykt XVI dzisiaj pomodlił się o pokój- pod ścianą płaczu- w Jerozolimie i na całym świecie.obejrzał tam meczet który nazywa sie .......tego nie czaje!!!!!
hehehheh
moze byc????????
good

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd: Wyspa z duszą.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2009r. 11:08  
Cytuj
CYTAT
skoro tak nie możesz się powstrzymać to przetłumacz też to co napisał prawdziwy???? strzalka i nie używaj tłumacza online strzalka weź chociaż słownik maleńki do ręki???? bardzo bym to tłumaczenie poznać w Twojej wersji ponuraczkucool girl

Entschuldige bitte mit russisch mir geht er schwach,ich begrüßeneutralny
spartan88 jestes ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Maja 2009r. 11:13  
Cytuj
widze właśnie że słabo


spartan88 ok ale na tłumaczu online którego używa żniwiarz to by brzmiało kiepściutko

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2009r. 11:20  
Cytuj
Nie może być błędów w moim tekście, gdyż pochodzi on ze strony

http://www.vesti.ru/videos?vid=211625&cid=1

To taki rosyjski TVN24.

Można pooglądać i posłuchać russkij jazik umiech

Dokładnie to:

http://www.vesti.ru/videos?vid=214253&p=4&sort=1&sub_sort=0&cid=1

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Maja 2009r. 11:28  
Cytuj
a myślisz dlaczego napisałam ten tekst? właśnie dlatego że Twój był perfekto bez błędu ....aluzja była do mojej osoby....ah prawdziwy nie odpowiedziełeś na moje pytanie placze

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2009r. 11:32  
Cytuj
Ale jakie pytanie, Anulka?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Maja 2009r. 11:41  
Cytuj
czy wiesz prawdziwy że jak się coś pisze w języku obcym to trzeba go znać i pisownię też? odpowiedziałam sobie sama że Ty to wiesz....a czasami niektórzy nie wiedzą ale to już inny post odnośnie innej osoby i innego tematucool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 405
Dołączył: 17 Lip 2007r.
Skąd: z czeskich filmów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2009r. 07:48  
Cytuj
To ja też coś z języka obcego, chociaż po polsku i na tematjezyk

...sekta, żądająca od swoich kapłanów celibatu
w biegu o nagrodę rozpusty pierwsza dotarła do mety...
Tu poświęcenie cugli prowadziło do dróg, na których
rynkokrężna Wenera i Pederastya walczyły o prawo
posiadania grzesznego ciała świątobliwych i wielebnych
chytry

François-Marie Arouet „Wolter”

Jutro To Dziś Tyle Że Jutro
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2009r. 12:28  
Cytuj
mam dzis nastroj na rozwazania teologiczne...

rozwazam dzis nastepujaca kwestie: skoro swiadomi grzesznicy ida do piekla to dlaczego diabel ma karac tych co zyli zgodnie z jego wola?.

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2009r. 13:46  
Cytuj
CYTAT
mam dzis nastroj na rozwazania teologiczne...

rozwazam dzis nastepujaca kwestie: skoro swiadomi grzesznicy ida do piekla to dlaczego diabel ma karac tych co zyli zgodnie z jego wola?.



"lepiej być panem w piekle niż sługą w niebie"chytry

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2009r. 14:41  
Cytuj
rozwazam dzis nastepujaca kwestie: skoro swiadomi grzesznicy ida do piekla to dlaczego diabel ma karac tych co zyli zgodnie z jego wola?.

a może to kwestia kreowania swojego świata-jeśli jesteś świadomym grzesznikiem trafiasz do piekła a tam inni świadomi grzesznicy z wodzem diabłem co mogą ci zaoferowac? chyba tylko wszystko co najgorsze skoro sami tylko zło "produkują" cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2009r. 16:49  
Cytuj
CYTAT

a może to kwestia kreowania swojego świata-jeśli jesteś świadomym grzesznikiem trafiasz do piekła a tam inni świadomi grzesznicy z wodzem diabłem co mogą ci zaoferowac? chyba tylko wszystko co najgorsze skoro sami tylko zło \"produkują\" cool girl


No wlasnie niekoniecznie. Skoro lubisz czynic zlo, wiec tam bedziesz jak w niebie. Czyz nie?

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 346
Dołączył: 16 Sty 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2009r. 23:41  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

a może to kwestia kreowania swojego świata-jeśli jesteś świadomym grzesznikiem trafiasz do piekła a tam inni świadomi grzesznicy z wodzem diabłem co mogą ci zaoferowac? chyba tylko wszystko co najgorsze skoro sami tylko zło \\\"produkują\\\" cool girl


No wlasnie niekoniecznie. Skoro lubisz czynic zlo, wiec tam bedziesz jak w niebie. Czyz nie?



sugerując sie tym co napisała sw.Faustyna wątpliwa to przyjemnosc jak to napisałes Skoro lubisz czynic zlo, wiec tam bedziesz jak w niebie.



Wstrząsające świadectwo istnienia piekła podaje św.s.Faustyna:
Dziś byłam w przepaściach piekła, wprowadzona przez Anioła. Jest to miejsce wielkiej kaźni, jakiż jest obszar jego strasznie wielki. Rodzaje mąk, które widziałam: pierwszą męką, która stanowi piekło, jest utrata Boga; drugie — ustawiczny wyrzut sumienia: trzecie — nigdy się już ten los nie zmieni; czwarta męka - jest ogień, który będzie przenikał duszę, ale nie zniszczy jej, jest to straszna męka, jest to ogień czysto duchowy, zapalony gniewem Bożym; piąta męka - jest ustawiczna ciemność, straszny zapach duszący, a chociaż jest ciemność, widzą się wzajemnie szatani i potępione dusze, i widzą wszystko zło innych i swoje; szósta męka jest ustawiczne towarzystwo szatana; siódma męka - jest straszna rozpacz, nienawiść Boga, złorzeczenia, przekleństwa, bluźnierstwa. Są to męki, które wszyscy potępieni cierpią razem, ale to jest nie koniec mąk, są męki dla dusz poszczególne, które są męki zmysłów, każda dusza czym grzeszyła, tym jest dręczona w straszny i nie do opisania sposób. Są straszne lochy, otchłanie kaźni, gdzie jedna męka odróżnia się od drugiej; umarłabym na ten widok tych strasznych mąk, gdyby mnie nie utrzymywała wszechmoc Boża. Niech grzesznik wie, jakim zmysłem grzeszy, takim dręczony będzie przez wieczność całą; piszę o tym z rozkazu Bożego, aby żadna dusza nie wymawiała się, że nie ma piekła, albo tym, że nikt tam nie był i nie wie jako tam jest.
Ja, Siostra Faustyna, z rozkazu Bożego byłam w przepaściach piekła na to. aby mówić duszom i świadczyć, że piekło jest. O tym teraz mówić nie mogę, mam rozkaz od Boga, abym to zostawiła na piśmie. Szatani mieli do mnie wielką nienawiść, ale z rozkazu Bożego, musieli mi być posłuszni. To com napisała, jest słabym cieniem rzeczy, które widziałam. Jedno zauważyłam, że tam jest najwięcej dusz, które nie dowierzały, że jest piekło. Kiedy przyszłam do siebie, nie mogłam ochłonąć z przerażenia, jak strasznie tam cierpią dusze, toteż jeszcze się goręcej modlę o nawrócenie grzeszników, ustawicznie wzywam miłosierdzia Bożego dla nich. O mój Jezu, wolę do końca świata konać w największych katuszach, aniżeli bym miała Cię obrazić najmniejszym grzechem.
(Dzienniczek św.s.Faustyny 741)
a wiecznosc to nie 100 1000 lat ale zawsze zawsze ...skoro uwazasz ze tam bedzie fajnie to powodzenia neutralny

Nie sprzedawaj duszy diabłu - Bóg da Ci za nią więcej! Mała Fatima Rzeszowszczyzny. https://nowiny24.pl/mazury-mala-fatima-rzeszowszczyzny-cuda-dokonuja-sie-tu-do-dzis/ar/5827669
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2009r. 23:48  
Cytuj
CYTAT

sugerując sie tym co napisała sw.Faustyna wątpliwa to przyjemnosc jak to napisałes Skoro lubisz czynic zlo, wiec tam bedziesz jak w niebie.
a wiecznosc to nie 100 1000 lat ale zawsze zawsze ...skoro uwazasz ze tam bedzie fajnie to powodzenia neutralny



Hmm, to na pewno wiarygodny przekaz. Widzisz, np. obraz P. Breugele 'Zwyciestwo smierci' tez jest dosc sugestywny ale przedstawia odczucie autora.
Poza tym autorka ktora cytujesz byla nasiaknieta jedna doktryna, a mnie chodzi o rozumowanie pozbawione jakichkolwiek konotacji z wykladnia kosciola (jest skrzywiona pod ich potrzeby wylacznie).

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2009r. 07:44  
Cytuj
"Lubisz czynić zło..." mhmm może i ktoś lubi i jest to kuszące, daje jakąś namiastkę władzy? siły? zauważ że zło jest fajnie czynić, być ofiarą zła to już mniej inteesująca sytuacja...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »