NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Sklepy w Wigilie i Sylwestra, przesada
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Gru 2017r. 09:37  
Cytuj
Pod artykułem o Wigilii w Zalikowie ktos napisal ze sklepy prywatne z piekarni (chyba o te Pyzary albo Rostka,a moze Jamnicy) beda otwarte bardzo długo w sobote i wigilie.
Co myslicie czy tak jak ktos napisal to pazernosc włascicieli czy dbałosc o klienta?
Ja uwazam ze normalny człowiek kupiłby pieczywo w sobote i po cholere ta wigilia? a jezeli juz taki pazerny ten własciciel to max do 12.Ma tam ktos racje ze to niedziela i wigilia za chwile Sylwester czy znowu kobiety beda ryły cały tydzien? ciekawe za jakie pieniadze.Ja miałbym w nosie marna kase i chciałbym zeby moja żona,mama czy siostra ryła cały tydzien i w swieta zamiast cieszyc sie bedzie umęczona.Czy kobieta szefowa jednej z piekarni nie rozumiałaby kobiet? wszak sama jest kobieta,a moze to mezczyzna ktory idzie na gotowe do stołu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2017r. 09:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2017r. 10:12  
Cytuj
Brak słów na to jak prywaciarze traktuja ludzi ktorzy caly rok na nich zapie.... .
Pracowałam kiedys u nich i nigdy wiecej,o urlop żebranie,socjalne za urlop tylko do podpisu listy i takiego wała masz.
Codziennie ,a "ile tam dzisiaj" a bo gdzie indziej wiecej maja.
Troche prywaciarzy zaliczyłam sa i tacy co maja szacunek dla ludzi dzieki ktorym zyja ale to tylko wyjatki,dzieki Bogu nareszcie w budżetowce umiech
Kobitki trzymajcie sie i nie dajcie wykorzystywac.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2017r. 05:20  
Cytuj
Tak, prawda. Pani Pyzara postanowiła nagrodzić swoich pracowników praca w Wigilię do godziny 15. Przecież pracownicy, nie muszą przygotować kolacji przez cały dzień, wystarczy godzinka i robota zrobiona. Żal mi ludzi, którzy dla własnych korzyści, bo im mało nie szanują swoich pracowników. Brak słów. Może w ramach protestu nie kupimy u nich pieczywa? Bo i tak drogie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2017r. 09:15  
Cytuj
a ponoć mamy wolność ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Gru 2017r. 11:45  
Cytuj
A o co Ci rsta teraz chodzi? Możesz jaśniej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2017r. 12:02  
Cytuj
CYTAT
Tak, prawda. Pani Pyzara postanowiła nagrodzić swoich pracowników praca w Wigilię do godziny 15. Przecież pracownicy, nie muszą przygotować kolacji przez cały dzień, wystarczy godzinka i robota zrobiona. Żal mi ludzi, którzy dla własnych korzyści, bo im mało nie szanują swoich pracowników. Brak słów. Może w ramach protestu nie kupimy u nich pieczywa? Bo i tak drogie!


Bardzo dobry pomysl,Rostek w sobote do 13 u Pyzary 16 w normalny dzień Rostek do 18 a u Pyzary do 20.Chore! A bulki i chleb zdrozaly i juz tam nie kupuje a ludzie niga w ramach protestu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2017r. 12:04  
Cytuj
CYTAT
Tak, prawda. Pani Pyzara postanowiła nagrodzić swoich pracowników praca w Wigilię do godziny 15. Przecież pracownicy, nie muszą przygotować kolacji przez cały dzień, wystarczy godzinka i robota zrobiona. Żal mi ludzi, którzy dla własnych korzyści, bo im mało nie szanują swoich pracowników. Brak słów. Może w ramach protestu nie kupimy u nich pieczywa? Bo i tak drogie!


Bardzo dobry pomysl,Rostek w sobote do 13 u Pyzary 16 w normalny dzień Rostek do 18 a u Pyzary do 20.Chore! A bulki i chleb zdrozaly i juz tam nie kupuje a ludzie moga w ramach protestu kupic w innej piejarni tyle ich mamy.Ja np.lubie z Jamnicy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 170
Dołączył: 9 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2017r. 12:13  
Cytuj
To jest dobry pomysł aby omijać te firmy które zle traktują swoich pracowników.Przykre ,że dla niektórych ważniejsza kasa niż człowiek...zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2017r. 13:20  
Cytuj
Wiele firm traktuje swoich pracowników jak niewolników ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2017r. 15:55  
Cytuj
Zgadza się. Ludzie są niewolnikami pracodawcy. Nie mówię tu o tym, że nie pracować. Jeden się odezwie, nie chcesz nikt Ci nie karze.. Chodzi o to, że to jest Wigilia, niedziela, ludzie!! Przecież to chciwość nie życzliwość. Taki pracodawca by się wstydził. Jeśli ma tak mało, to niech otworzy sklep do 11 od 6 i mu starczy, zarobi tak, czy siak. Ale 15? To obozy pracy maja postoje od 1 zmiany (7- rano)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Gru 2017r. 19:17  
Cytuj
zawsze gdy zbliża się jakieś święto ktoś zaraz zakłada posta pt.jakie sklepy czynne w...,to jest chore,nie macie innych problemów??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Gru 2017r. 19:32  
Cytuj
CYTAT
zawsze gdy zbliża się jakieś święto ktoś zaraz zakłada posta pt.jakie sklepy czynne w...,to jest chore,nie macie innych problemów??


Biedactwo,nie zrozumiałaś o czym jest temat.Wróć do tablicymlotek
Hrabia ma rację

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 24 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Gru 2017r. 19:36  
Cytuj
z utęsknieniem czekam na posta o otwartych kebabach w wigilie smiech2good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 2 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2017r. 18:23  
Cytuj
U Pani właścicielki piekarni pracownicy nawet kont bankowych nie mają...... Bo im się nie pozwala żeby nie było czarno na białym..ILE NAPRAWDĘ ZARABIAJĄ. SZOK.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 11 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Gru 2017r. 21:50  
Cytuj
Napiszcie pracownice Rostka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 11 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Gru 2017r. 21:51  
Cytuj
Napiszcie pracownice Rostka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 11 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Gru 2017r. 21:53  
Cytuj
Napiszcie pracownice Rostka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 11 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Gru 2017r. 21:55  
Cytuj
Nie wiem dlaczego tylko kilka wyrazow pokazuje sie ?

Napiszcie pracownice Rostka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »