NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Reklamówki Rossmann, What?
Posty: 60
Dołączył: 22 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2017r. 14:02  
Cytuj
Ponoc Rossmann taka solidna i rzetelna firma. A za reklamowke musialam zaplacic. Nie wazne ze to grosze..
Będąc w sklepie na Alejach pani ekspedientka nie miala grosza aby mi wydac. I spytala czy "moze byc bez grosza"? Zdziwiłam sie bo z tego co wiem w takiej sytuacji powinna wydac mi 5gr.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2017r. 14:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 23 Paź 2012r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Gru 2017r. 14:32  
Cytuj
CYTAT
Ponoc Rossmann taka solidna i rzetelna firma. A za reklamowke musialam zaplacic. Nie wazne ze to grosze..
Będąc w sklepie na Alejach pani ekspedientka nie miala grosza aby mi wydac. I spytala czy "moze byc bez grosza"? Zdziwiłam sie bo z tego co wiem w takiej sytuacji powinna wydac mi 5gr.


Straszne. W tym kraju już się nie da żyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Gru 2017r. 15:11  
Cytuj
to kupuj przez internet

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 10 Paź 2011r.
Skąd: okolice Stalowej Wol
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2017r. 15:14  
Cytuj
CYTAT
Ponoc Rossmann taka solidna i rzetelna firma. A za reklamowke musialam zaplacic. Nie wazne ze to grosze..
Będąc w sklepie na Alejach pani ekspedientka nie miala grosza aby mi wydac. I spytala czy "moze byc bez grosza"? Zdziwiłam sie bo z tego co wiem w takiej sytuacji powinna wydac mi 5gr.


No i bardzo dobrze, że reklamówki są płatne to nie będzie tyle foli latać po ulicach. A co do grosika to trzeba było dać ekspedientce 9 groszy to by Ci dała 10 gr, chodź takie rozwiązanie powinna zaproponować ekspedientka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Gru 2017r. 15:27  
Cytuj
"Będąc w sklepie na Alejach pani ekspedientka nie miala grosza aby mi wydac. I spytala czy "moze byc bez grosza"? Zdziwiłam sie bo z tego co wiem w takiej sytuacji powinna wydac mi 5gr." A skąd Pani wie,że ekspedientka powinna Pani wydać 5 groszy a nie 2 grosze????Ten cały temat to śmiech na sali.Afera o 1 groszmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 10 Paź 2011r.
Skąd: okolice Stalowej Wol
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2017r. 15:34  
Cytuj
Wiesz na forum lub spotted lepiej się jest wyżalić, niż to ekspedientce wprost powiedzieć. Chodź jak i również taka sytuacja w takim sklepie nie powinna mieć miejsca. Było porozmawiać z kierownikiem sklepu lub napisać e-mail do centrali.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 17 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2017r. 16:01  
Cytuj
Od nowego roku już wszystkie "reklamówki" będą płatne.
https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/oplaty-za-torby-foliowe-od-stycznia-2018-r/qcfh7h9

A do RST_1992 mała uwaga: zamiast "chociaż" pisze się "choć" a nie "chodź".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Gru 2017r. 16:10  
Cytuj
Wiem,że żale w internecie są łatwiejsze. Zwrócenie ekspedientce uwagi o 1 grosz lub wezwanie kierowniczki zrobiło by tylko zamęt. Czas oczekiwania ludzi stojących za tą Panią na obsłużenie by się wydłużył.Dlatego uważam,że to głupota. Zresztą forumowicze ile razy każdego z nas spotkała taka sytuacja.To normalne,że czasem brakuje w kasie drobnych. Ja osobiście kiedyś musiałam klientowi wydać 100 zł w nominałach 1,2 i 5 złotych. Patrząc na aferę groszową to ten mój klient powinien mnie spalić na stosie.Więcej zrozumienia.Po co tracić czas na przeżywanie utraty grosza.Przecież zdarzają się też sytuacje, w których to nam brakuje tego 1 grosza i przeważnie ekspedientka mówi,że będzie bez grosza. Dlatego ludzie wrzućcie na luz.Na jednym grosza świat się nie kończy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2017r. 17:54  
Cytuj
CYTAT
Ponoc Rossmann taka solidna i rzetelna firma. A za reklamowke musialam zaplacic. Nie wazne ze to grosze..
Będąc w sklepie na Alejach pani ekspedientka nie miala grosza aby mi wydac. I spytala czy "moze byc bez grosza"? Zdziwiłam sie bo z tego co wiem w takiej sytuacji powinna wydac mi 5gr.



1. Od nowego roku reklamówka będzie kosztowała min. 20gr w każdym sklepie, to efekt nowej ustawy.
2. Mamy XXI wiek, a nie średniowiecze, zacznij płacić kartą to nie będziesz jęczeć, że ktoś grosika ci nie wydał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »