NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
Kto ma ochote na elektroniczny plener na błoniach, wjazd free
Posty: 19
Dołączył: 13 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2009r. 19:08  
Cytuj
Jeżeli wszedłeś na ten temat to napisz co myślisz o dobrej muzyce elektronicznej i nietylko z dużą sceną profesionalnym nagłośnieniem i w mniejscu które zostało zapomniane przez stalowowolską publike

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2009r. 19:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 21 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2009r. 19:10  
Cytuj
Moim zdanie pomysł okej, można by było sie wybrac... ;]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 2 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2009r. 22:17  
Cytuj
...a czy J.M. Jarre też będzie??/ chętnie przyjdegood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Maja 2009r. 22:40  
Cytuj
Jak najbardziej jestem na zdecydowane TAK ok

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 89
Dołączył: 7 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2009r. 22:47  
Cytuj
Jestem na TAK !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2009r. 23:38  
Cytuj
CYTAT
Jeżeli wszedłeś na ten temat to napisz co myślisz o dobrej muzyce elektronicznej i nietylko z dużą sceną profesionalnym nagłośnieniem i w mniejscu które zostało zapomniane przez stalowowolską publike


Niekoniecznie elektronika smiech2 ale jakakolwiek duża impreza na błoniach była by wskazana good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2009r. 23:54  
Cytuj
no cos na styl Sunrise bylaby zarabista i wogole fajna reklama dla miasta, tyle ze pewnie nawet w połowie takie cos nie jest do zrealizowaniaplacze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 13 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2009r. 11:39  
Cytuj
CYTAT
no cos na styl Sunrise bylaby zarabista i wogole fajna reklama dla miasta, tyle ze pewnie nawet w połowie takie cos nie jest do zrealizowaniaplacze

Impreza jest do zrealizowania potrzeba tylko wsparcia miasta
i paru sponsorów może niebedzie to sunrise ale bedzie to nasza impreza i w naszym mieście i wkońcu może my ugościmy
północną cześć polski a nie jak zazwyczaj trzeba kawałek przejechać by sie pobawić przy dobrej muzyce
p.s idea jest ludzie jak widze też więc zobaczymy czy nie spotkamy sie kiedyś na legendarnych błoniachok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 27
Dołączył: 15 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2009r. 13:25  
Cytuj
Z błoniami najpierw trzeba zrobić porządek.. Niestety nie możemy liczyć na nasze władze i służby porządkowe w mieście. Dlatego zachęcam do udziału w akcji, która może wreszcie pokazać władzom, że stalowowolanie nie chcą śmietniska na błoniach ale miejsca odpoczynku, rekreacji i bezpiecznej rozrywki!

Stwórzmy sobie miejsce rekreacji – ratujmy stalowowolskie błonia!


Skoro do tej pory nie znalazł się nikt, kto wyszedłby z inicjatywą posprzątania Naszych stalowowolskich – kiedyś zielonych, błoni pragnę zrobić to ja. Jestem studentką dziennikarstwa lokalnego m.in. dlatego, że jestem mocno związana z Naszym miastem i leży mi na sercu jego los – w tym los błoni, które mają szanse stać się największą rekreacyjną atrakcją Stalowej Woli. Dotąd stalowowolska władza nie zajmowała się tym miejscem wychodząc z założenia, że najwyraźniej nikomu nie jest potrzebne. Chcę pokazać, że jest inaczej i dlatego zwracam się do Was wszystkich z prośbą o pomoc w uczynieniu pierwszego kroku dla rozwoju błoni, które w tej chwili są w opłakanym stanie.

Jeśli chcecie odpoczywać na błoniach: chodzić na spacery, biegać, robić legalne ogniska, jeździć na rowerach, chodzić na koncerty, grać latem w piłkę czy opalać się na sztucznej plaży – zapraszam do akcji ratowania błoni, która polegać będzie na poświęceniu kilku godzin jednego dnia na przełomie czerwca i lipca (data do ustalenia po zebraniu grupy), aby je posprzątać – trzeba zebrać wszystkie śmieci, połamane gałęzie itp. Mam nadzieję, że taki gest z Naszej strony będzie wystarczającym argumentem dla władz za tym, że chcemy tam bezpiecznie i przyjemnie odpoczywać wśród zieleni, a pieniądze, które zostaną w to zainwestowane nie pójdą na marne.

Jeśli chcesz się do nas przyłączyć napisz e-maila: ratujmyblonia_(at)_gmail.pl, resztę będziemy ustalać na bieżąco. Nie zapomnij też o swoich znajomych i rodzinie – może nie słyszeli jeszcze o akcji, a chętnie wzięliby w niej udział? Zapisz i weź ich ze sobą – każda para rąk się przyda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 13 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2009r. 22:18  
Cytuj
Myśle że kiedyś przyjdzie czas i obudzą sie ci na wyższych szczeblach zajmą się miejscem które już dawno wpisało się w historie naszego miasta jak i niejednego mieszkańca Stalowej Woli jestem jak najbardziej za uporządkowaniem naszych błoni i jeśli uda nam sie zorganizować elektroniczny plener to napewno dołoże się do tego aby odbył sie na uporządkowanych błoniach
p.s przemyśle sprawe jak by tu zorganizować mniejszą impreze z fajnymi rytmami i połaczyć to z wielkim sprzątaniem błoni
myśle że niema rzeczy niemożliwych więc niech to forum trwa i może z czasem ludzie dogadają sie i dojdzie do zrealizowania naszych pomysłów a nawet może wkońcu ktoś przeczyta tą dyskusje z urzędu mniasta i zrobią coś dobrego dla dobrych ludzi z naszego miasta.ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 7 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2009r. 19:30  
Cytuj
Pomysł dobry ale najpierw trzeba by było tam posprzątaćumiech)))no chyba ze przy okazji ludzie się zbiorą na koncert i posprzątająchytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Maja 2009r. 19:52  
Cytuj
No jeżeli by coś było na styl imprezy na malcie w Poznaniu to ja jestem na 3 x TAK umiech Tylko wlasnie ponoc na bloniach syf jest a jak mozna kogos ugoscic w nieładzie ? Nie muszą być to jakieś gwazdy tylko zwykli polscy no moze ze 2 zagranicznych dj umiech

Elektroniczna mam nadzieje ze mowisz takze o trance, techno, house itp itd umiech

Obrazek

Ktos tutaj napisal o J.M. Jarre powiem ci, ze bylem w Gdansku na jego koncercie i oprocz efektów laserowych i pirotechniki ta muzyka jakos nie przypadła mi do gustu.

Także jakby był Clubb, trance, house, techno, dance etc. to ja sie pisze nawet jako jakas tam pomoc w organizacji jezyk A pogoda to oczywiscie w pełni lato i impreza 3 dni umiech Wojskowa grochówka i zimne piwo smiech2 ajjj jezyk Ale znajac dzisiejsze realia i zycie to są naprawde niewielkie szanse aby cos z tego pomyslu wyszlo, gdyz miasto oszczedza kazdy grosz. Sponsorzy ? W tym "kryzysie" ? No i taka impreze trzeba odpowiednio ochronic a ochrona i policja za darmo tego nie zrobia umiech
I ostatnia sprawa aby móc zrobić taka impreze potrzeba zgoda prezydenta a ten z kolei wydaje sie nie byc fanem bialych rekawiczek, gwizdkow i rozneglizowanych cial imprezowiczow jezyk Takze pozostaje nam jezdzic do Poznania na malte umiech albo do Kołobrzega na sunrise umiech

Pozdrawiam

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 13 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2009r. 22:26  
Cytuj
virus + dla Ciebie, wiksie już podziękujmy. Co do sunrise powoli tam się wiocha robi zbyt wylansowana impreza codo malty ? pierwsze słyszę :p pozostawię to bez komentarza polecam tegoroczne "Audioriver" oraz "tunnel electrocity"
co do imprezy jak dla mnie to nie ma szans aby takie coś u nas zorganizować! począwszy od marnego miejsca skoczywszy na braku bazy hotelowej bo imprezy nie zrobisz przecież na 500 osób tylko na co najmniej 2k. no ale jak by sie komuś chciało to zorganizować to polecam się na przyszłość w szerokim znaczeniu tego słowa ;)
A co do gatunków jakie chciałbym tam usłyszeć to psy trance, harcore, minimal techno coś z mocniejszych dzwięków bo hausowe i trancowe eventy mi się już znudziły umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Maja 2009r. 23:26  
Cytuj
Obrazek

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 10 Maja 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2009r. 10:35  
Cytuj
Jesli chodzi o konkretny koncert muzyki elektronicznej to jak najbardziej.Jednak nie mam tu na mysli techno czy czegos w tym stylu.Nie mam nic do tej muzy ale wszelkie imprezy klubowe są przesiakniete tym gatunkiem wiec jesli mowa o muzyce elektronicznej to mam na mysli koncert z konkretnymi twórcami muzyki elektronicznej (Jarre chyba odpada umiechSam osobiście "siedzę" w tych klimatach juz parę ładnych lat i z doswiadczenia wiem ze taki koncert to nie łatwa sprawa.Typowa muzyka elektroniczna jako niszowy gatunek ma dość marne wziecie a co dopiero mówić o całej imprezie z kilkoma muzykami.Sam znam wielu polskich muzyków elektronicznych (Komendarek,Degórski,El-Vis,Tomasz Ostrowski,Kayanis,Dreger, itd) jednak do zorganizowania takiej imprezy jest daleko.Po ubiegłorocznym koncercie Sławomira Łosowskiego pomyslałem ze dobrym kandydatem na drugi rok byłby Tomasz Ostrowski..muzyk,grafik komputerowy tworzacy oprawy graficzne dla MTV i ViVy.Sam wydał juz kilka płyt a próbki jego twórczosci mozna posłuchać na tomaszostrowski.com.pl.
Powiem wiecej - rozmawiałem z Tomaszem o ewentualnej mozliwości zagrania we wrzesniu na kolejnym stalowowolskim pikniku industrialnym i muzyk bez problemu wyraził zgodę na wystapienie.
Jednak problem pojawił się w tym ze niewiem z kim rozmawiac i kogo zainteresować tematem ewentualnego zaproszenia Tomasza do Stalowej Woli.Jednak jesli by mi sie to udało miałbym niezłe podłoze pod zaproszenie kolenych wykonawców.Tak więc powolimoglibysmy w Stalowej Woli stworzyc kolejny Zlot Elektronicznych Fanatyków jak to wiele lat bywało w Piszu czy Karpaczu.

Uczestnik zlotów w Piszu,Karpaczu,
fan muzyki elektronicznej od 20 lat.

ps.na poczatku lat 90tych w miescie odbył sie własnie taki koncert.W MDK zagrali Kobyliński i Grzywacz...starsi mieszkańcy moze pamietają ze nawet konferansjerkę zapewniał Jerzy Kordowicz nr.1 w Polskim Radio jeśli chodzi o ten gatunek muzyki!!

ps.2 - polscy muzycy elektroniczni o których tu mowa w sumie nie wzieli by majatku za koncert..no powiedzmy 1/4 co np.Krawczyk wiec jesli w miescie sa fani takiego gatunku muzyki elektronicznej to chyba warto pomysleć umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 13 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2009r. 11:18  
Cytuj
Panowie, panie co do organizacji wielkie dzieki za info dla wszystkich, poniekąd wiem ile jest przeszkód i ile kosztuje zorganizowanie festiwalu czy dobrego pleneru nie jest to proste, a nawet skomplikowane, ale mój upór jak i moich znajomych w tym temacie jest wielki. Co do muzyki która zagościła by na stalowowolskim festiwalu była by to szeroko pojęta elektronika która zawarta jest w każdym stylu w wyżej wymienionych wypowiedziach. Temat który sie tu rozrasta bardzo mnie cieszy i raduje mam nadzieje że urośnie z czasem do momentu w którym usłyszymy elektroniczne dźwięki na dużej scenie w naszym mieście.
P.S WIĘCEJ POZYTYWNEGO MYŚLENIAok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2009r. 16:37  
Cytuj
od techno mozna z nudow zdechnac ;] jestem zdecydowanie na nie ;p

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 13 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2009r. 17:39  
Cytuj
Niewiesz co to techno i elektronika szczel sobie prozak w to forum nie wnikaj zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2009r. 19:17  
Cytuj
michal wyedytuj swoj pierwszy post i napisz ze opinia nie techno fanow cie nie interesuje :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 13 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2009r. 20:08  
Cytuj
Poprostu zniknij z tego forum niemam czasu na takie pierd....
a twoja opinia jest dla mnie mało warta ok
P.S chyba post mówi kto ma ochote a nie kto ma naje....strzalka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2009r. 20:55  
Cytuj
napisz jaka dla ciebie jest dobra muzyka elektroniczna bez pier... konkretnie ;], chce sie podszkolic :] koncepcja uzytkownika johnytomalla jak najbardziej si i nie mam nic do muzyki elektronicznej :]
http://www.youtu(...)OiK2mXXY
http://www.youtu(...)UjZmuEG0
czy cos w ten desen, przezyje nawet lupanie do tektonikow, jumpsajli etc i mialbym ochote wybrac sie na cos takiego

ale to o czym piszesz sprowadza sie jak dla mnie do ugoszczenia bialych rekawiczek z 2giej czesci polski i wixy :] co automatycznie kojarzy mi sie z przecpanymi mordami a nie z plenerem elektronicznym ;] cos takiego mi sie nie widzi sory :] rowniez goraco pozdrawiam i znikam z waszego tematu

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 13 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2009r. 21:31  
Cytuj
Znikaj Znikaj Znikaj Znikaj Znikaj Znikaj
P.S Podszkolić to jeszcze dużo sie musisz bo takie głupoty piszesz chyba masz zamało latek więc sio do ławeczki i głowa w książeczki a pozatym kultura elektroniczna już dawno wskoczyła na wyższy poziom a jeżeli zatrzymałeś sie na głupotach które wymnieniasz wyżej to przykro że przyroda cie wyr...
życie i niepisz już nic prosze nie psuj dobrego tematu.
chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2009r. 23:44  
Cytuj
kawalek ktory dalem jest z wrzesnia 2008, naprawde nie mialem pojecia ze w troche ponad pol roku dokonala sie taka rewolucja ;] przepraszam

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 13 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2009r. 18:31  
Cytuj
O czym ty piszesz znikajmlotek chłopcze sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »