NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Koniec Kladki,
Posty: 35
Dołączył: 13 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2017r. 22:18  
Cytuj
Szkoda szkoda

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2017r. 22:18  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11813
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2017r. 11:28  
Cytuj
A tam szkoda. Ta kładka zagrażała już bezpieczeństwu ludzi.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 904
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2017r. 12:01  
Cytuj
to powinno byc rozbrane juz 100 lat temu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2017r. 08:25  
Cytuj
Ale 100 lat temu to tam tej kładki nie było. Nie wiem czy te tory były he he

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8436
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2017r. 08:51  
Cytuj
CYTAT
A tam szkoda. Ta kładka zagrażała już bezpieczeństwu ludzi.


A w jaki to sposób zagrażała temu bezpieczeństwu?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 994
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2017r. 10:26  
Cytuj
Zrobić renowację jak należy i stałaby jeszcze 100 lat. Poza podjazdami dla wózków, rdzy tam nie było może jakaś powierzchowna. Tego żelastwa jeszcze długo by nie ruszyło. Gdzie likwiduje się przejścia bezkolizyjne. Jeśli było takie niebezpieczne i niewygodne dla osób starszych to wystarczyło dołożyć windy i dalej by było. Czy w Polsce jeśli takie przejście jest nad drogą cztero pasmową to robi się przejście poziome by ludziom starszym było łatwiej? Sami sobie odpowiedzcie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8436
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2017r. 10:55  
Cytuj
Za tę kasę co włożono w rozbiórkę i przejście naziemne starczyło by na renowacje, windy i ich obsługę na 100 lat ;-) No ale trzeba było fakturę zapłacić ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 664
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2017r. 11:12  
Cytuj
Ja bym zostawil ta kładke,a kase na zburzenie przeznaczyl na inne przejscia przez tory.Takich przejsc poziomych powinno byc pięć.Kładke można było pozamykac zeby nikt nie wchodzil.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 904
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2017r. 11:14  
Cytuj
to w ogóle nie powinno powstać. Odrazu można było wybudować przejście poziome i to nie tylko w tym miejscu ale jeszcze przynajmniej ze 3 na całej długości torów w Stalowej, żeby nie łazić okrężnymi drogami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 22 Marz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2017r. 12:14  
Cytuj
Według mnie to należałoby wybadać, gdzie ludzie najczęściej przechodzą nielegalnie przez tory i tam wyznaczyć punkty, w których powinny byc przejścia, podziemne, naziemne, nieważne, byleby sensowne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2017r. 14:04  
Cytuj
CYTAT (Andrzej_2.0)
A w jaki to sposób zagrażała temu bezpieczeństwu?

Pytanie,na które nabijacz postów pewnie logicznie nie odpowie jak w ogóle odpowie.
CYTAT (Andrzej_2.0)
Za tę kasę co włożono w rozbiórkę i przejście naziemne starczyło by na renowacje, windy i ich obsługę...

Przecież mamy XXI wiek i zamiast wyremontować i zamontować windy my się cofamy i budujemy kolizyjne przejścia.
Czy najpierw nie powinno powstać przejście aby likwidować kładkę?
No chyba,że trzeba wspomóc Służbę Ochrony Kolei aby chłopaki darmo nie siedzieli i sobie zarobili.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11813
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2017r. 18:30  
Cytuj
feniks - boli cię to, ile mam postów?
Denerwuje cię tak głupia rzecz?zaklopotany

Gdyby to pytanie zadał ktoś inny - to bym pewnie odpowiedział.okok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 664
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Maja 2017r. 17:10  
Cytuj
czy ktos dzisiaj widzial co robili robole na dzikim przejsciu przez tory na koncu peronu?Łobuzy nie dość ze zniszcyli wjazd na peron to dzisiaj zaczeli zakladac płot zeby ludzie chodzili na te oddalone przejscie przez tory.Wiem ze to im sie nie uda.Ciekawe jaki urzedas za tym stoi?Ekipa ,,nocnych mieszkancow" usunie ten płot ,tak jak wczesniej tez rozgradzali blokady.Mam zamiar chodzic przez tory na ,,dziko" bo mam blizej.mlotekwalnij urzednika.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 1 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2017r. 17:46  
Cytuj
CYTAT
czy ktos dzisiaj widzial co robili robole na dzikim przejsciu przez tory na koncu peronu?Łobuzy nie dość ze zniszcyli wjazd na peron to dzisiaj zaczeli zakladac płot zeby ludzie chodzili na te oddalone przejscie przez tory.Wiem ze to im sie nie uda.Ciekawe jaki urzedas za tym stoi?Ekipa ,,nocnych mieszkancow" usunie ten płot ,tak jak wczesniej tez rozgradzali blokady.Mam zamiar chodzic przez tory na ,,dziko" bo mam blizej.mlotekwalnij urzednika.

juz wiadomo czym to bedzie skutkowac. Policja bedzie stala przy szkole budowlance caly dzien aby lapac. Bo jak stali przy szkole, to ludzie szli na dzikie przejscie, i tam juz nie stali.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »