NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 5 »
Golas na ul. JP II,
Posty: 217
Dołączył: 14 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2009r. 19:02  
Cytuj
Dzisiaj ok. godz. 13 na ul. JPII na wysokości stacji Lotosu biegł sobie koleś ubrany jedynie w dosłownie dwa buty.:szok: Golas truchtał sobie w stronę ronda, pała mu dyndała, ludzie robili fotki komórkami, a koledzy naturysty filmowali go z cienkasa. Czy ktoś jeszcze widział to niecodzienne przecież, widowisko?

Heruur; SG-1, SG Atlantis, SG Univerese, Hatak Group, Orion-Tokra.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2009r. 19:02  
Cytuj

Heruur; SG-1, SG Atlantis, SG Univerese, Hatak Group, Orion-Tokra.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 18 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2009r. 19:37  
Cytuj
Nie widziałam na żywo, znajomi pokazywali mi zdjęcia jezyk hmm czyżby przegrał jakiś zakład?good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2009r. 19:42  
Cytuj
Wklejcie zdjęcia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2009r. 20:04  
Cytuj
chcialem wczoraj o tym napisac ale nie dalo rady bo mulilo :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 517
Dołączył: 29 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2009r. 20:26  
Cytuj
pokażcie zdjęcia jak ktoś ma

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 437
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2009r. 20:28  
Cytuj
A już myślałam, że to nudne, "moherowe" miasteczko chytry

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2009r. 20:34  
Cytuj
Sama jesteś moherowa jezyk, przyłączam się do apelu - jak ktoś ma jakieś zdjęcie to niech umieści. Nie żeby mnie cudza pała interesowała, ale taka scena na ulicy musiała być czadowa good.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2009r. 21:11  
Cytuj
CYTAT
Nie żeby mnie cudza pała interesowała

goodgood Sami kochający inaczej, jak widzę... eeehehehehehe jezyk Rozumiem, żeby się kobitki rozbijały za zdjęciami, ale Echelon? IFG? Nawet Prawdziwek? Szok!potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2009r. 21:22  
Cytuj
CYTAT

goodgood Sami kochający inaczej, jak widzę... eeehehehehehe jezyk Rozumiem, żeby się kobitki rozbijały za zdjęciami, ale Echelon? IFG? Nawet Prawdziwek? Szok!potluczony

jasne jasne^^ sobie niby podsmiech.ujki robisz, a chciales temat podbic :p

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 30 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2009r. 02:19  
Cytuj
Dawajcie zdjęcia jak najprędzej, przesyłajcie je na forum. Im więcej tym lepiej. Im bardziej szczegółowy ,ostre i wyraźnie tym milej widziane. Może nawet nagrodę dla najlepszej fotki zafundować. Najwyżej punktowana będzie fotografia, która pozwoli bezbłędnie zidentyfikować hasającego nago osobnika po osiedlu JP2. A jeśli zbiór się pokaźny uzbiera to założyć stałą galerię na stronie.

Będzie ubaw po pachy. Cała parszywa, wsiowa Stalowa Wola będzie miała o czym rozmawiać, w domu , pracy , szkole. A jak rozsławiony mimo swojej woli miejski naturysta wytrzeźwiej bądź choroba złagodzi swoje objawy i trzeźwość umysłu odzyska to może efektownie i publicznie popełni samobójstwo, które może ktoś uwieczni na zdjęciu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 326
Dołączył: 18 Marz 2009r.
Skąd: St. W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2009r. 07:56  
Cytuj
Przynajmniej JEDEN myślący...

OPTYMALNE CENTRUM ŻYWIENIOWE - STALOWA WOLA AL. J. PAWŁA II 19A/www.jedzoptymalnie.pl/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2009r. 08:52  
Cytuj
CYTAT
Dawajcie zdjęcia jak najprędzej, przesyłajcie je na forum. Im więcej tym lepiej. Im bardziej szczegółowy ,ostre i wyraźnie tym milej widziane. Może nawet nagrodę dla najlepszej fotki zafundować. Najwyżej punktowana będzie fotografia, która pozwoli bezbłędnie zidentyfikować hasającego nago osobnika po osiedlu JP2. A jeśli zbiór się pokaźny uzbiera to założyć stałą galerię na stronie.

Będzie ubaw po pachy. Cała parszywa, wsiowa Stalowa Wola będzie miała o czym rozmawiać, w domu , pracy , szkole. A jak rozsławiony mimo swojej woli miejski naturysta wytrzeźwiej bądź choroba złagodzi swoje objawy i trzeźwość umysłu odzyska to może efektownie i publicznie popełni samobójstwo, które może ktoś uwieczni na zdjęciu.

dziekuje za tak potrzebnego trzezwiacego liscia :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 12 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2009r. 10:32  
Cytuj
hehehe respekt dla golasa umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2009r. 10:51  
Cytuj
gosc prawdopodobnie nie jest ze stalowej, a poszlo o zwykly zaklad( nie powoem o jaka kwote sie zalozyli ). to zabawa studnentow z kulu, ale co tam, wazne ze bylo fajnie i wesolo. zreszta, mysle ze w dobie kryzysu kazdy moze zrobic cos takiego - kwestia odpowiedniej motywacji finansowej. pozdro dla wszystkich zainteresowanych hehe

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 139
Dołączył: 28 Kwie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2009r. 11:49  
Cytuj
Bawia sie w Jackass i tyleumiechcool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2009r. 12:03  
Cytuj
ciekawe co na to te 2 panienki co sie patrzyly smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2009r. 12:47  
Cytuj
Dużego miał kutasa? good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2009r. 12:55  
Cytuj
CYTAT
Dawajcie zdjęcia jak najprędzej, przesyłajcie je na forum. Im więcej tym lepiej. Im bardziej szczegółowy ,ostre i wyraźnie tym milej widziane. Może nawet nagrodę dla najlepszej fotki zafundować. Najwyżej punktowana będzie fotografia, która pozwoli bezbłędnie zidentyfikować hasającego nago osobnika po osiedlu JP2. A jeśli zbiór się pokaźny uzbiera to założyć stałą galerię na stronie.

Będzie ubaw po pachy. Cała parszywa, wsiowa Stalowa Wola będzie miała o czym rozmawiać, w domu , pracy , szkole. A jak rozsławiony mimo swojej woli miejski naturysta wytrzeźwiej bądź choroba złagodzi swoje objawy i trzeźwość umysłu odzyska to może efektownie i publicznie popełni samobójstwo, które może ktoś uwieczni na zdjęciu.


kajkoko leć szukać gościa bo widać, że nie wiedział co czyni i na pewno nie przewidział, że inni będą mu robić zdjęcia i być może gdzieś je umieszczą i teraz gotów samobója strzelić; więc dzisiaj obstawiaj może tory kolejowe, a jutro most. Skoro gość sam nie jest w pełni świadomy swoich dokonań, to teraz na tobie obrońco spoczywa moralny obowiązek trzymania straży nad jego żywotem jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd: Wyspa z duszą.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2009r. 13:32  
Cytuj
CYTAT
Dużego miał kutasa? good

Szczerze mowiac,nie zrobił wiekszego wrazenia,widze to po komentarzach na tym forum.neutralny
prawdziwy oryginalnystrzalkaTy masz jakieś kompleksy,może warto się wybrać do psychologa.wykrzyknikok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2009r. 13:41  
Cytuj
CYTAT
Szczerze mowiac,nie zrobił wiekszego wrazenia,widze to po komentarzach na tym forum.
prawdziwy oryginalnyTy masz jakieś kompleksy,może warto się wybrać do psychologa.


NIe mam kompleksów, jak kiedyś pisałem mam 18 cm, ale po prostu jestem świata ciekawygoodgoodgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2009r. 13:44  
Cytuj
CYTAT
Dzisiaj ok. godz. 13 na ul. JPII na wysokości stacji Lotosu biegł sobie koleś ubrany jedynie w dosłownie dwa buty.:szok: Golas truchtał sobie w stronę ronda, pała mu dyndała, ludzie robili fotki komórkami, a koledzy naturysty filmowali go z cienkasa. Czy ktoś jeszcze widział to niecodzienne przecież, widowisko?



no na zdjęciach to widzę ,że ma jeszcze dwie skarpetkigood no i okularki ....ale mało ważne....szkoda ,że nie dane mi było zobaczyć tegoż to osobnika na własne oczy....placze

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 5 Lip 2007r.
Skąd: st wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2009r. 13:47  
Cytuj
usłyszał o promocji w solarium i... jak widac , zdążył

cris-cros
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2009r. 14:53  
Cytuj
CYTAT

CYTAT
Szczerze mowiac,nie zrobił wiekszego wrazenia,widze to po komentarzach na tym forum.
prawdziwy oryginalnyTy masz jakieś kompleksy,może warto się wybrać do psychologa.


NIe mam kompleksów, jak kiedyś pisałem mam 18 cm, ale po prostu jestem świata ciekawygoodgoodgood

koles ma doklejone +18 hah ;)Psmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 28 Cze 2007r.
Skąd: zza firewalla
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2009r. 15:12  
Cytuj
CYTAT

koles ma doklejone +18 hah ;)Psmiech2


jak w simsach;)

\"Przed użyciem przeczytaj ulotkę lub skonsultuj się z lekarzem, lub farmaceutą\"...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2009r. 16:43  
Cytuj
no Anulce to ja sie nie dziwie ze chciala popatrzec, ale meskiej czesci komentujacych, zainteresowanej rozmiarami tegoz samca na zdjeciach troche sie dziwie... a moze nie ma czemu, kazdy ma prawo kochac jak chce... umiech

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »