NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4
Ks. Warchol - ideal skorumpowanego ksiedza,
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2009r. 22:01  
Cytuj
Czytam te posty i krew mnie zalewa, że mieszkam w takim ciemnogrodzie .mlotek Nikt z nas nie zabrania nikomu wierzyć, w co chce tylko niech to nie będzie kosztem innych mieszkańców. Dlaczego mniejszość ma narzucać większości swoją wolę? Prawdopodobnie żyjemy w demokratycznym kraju .Robią to szantażem , chamskim naciskiem. Chcecie budować kościół budujcie, ale zgodnie z obowiązującym prawem , prawem, które obowiązuje wszystkich jednakowo. Najwyższa pora, aby każdy obywatel się określił, do jakiego kościoła należy i płacił na ten kościół podatek tak jak jest w innych krajach a kościół płaciłby podatki od swoich dochodów /usług/ jak każda inna firma. Wtedy byśmy zobaczyli ilu jest katolików. good Oczywiście kler nigdy do tego nie dopuści , lepiej trzymać owieczki w ciemnocie nieuświadomione, ciemniakami lepiej się manipuluje. No i kasy będzie mniej, dotacje z Państwa się skończą a to jest parę miliardów zł w ciągu roku.
Pozdrawiam stary komuch air kiss

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2009r. 22:01  
Cytuj

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 15 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2009r. 18:02  
Cytuj
Ja... Mam jeszcze takie dwie uwagi.
Dyskutować dłużej nie będę, bo mija się to z celem i do niczego nie prowadzi.

Sprawa pierwsza - nie poruszajcie tematów o których nie macie pojęcia i których bohaterów nie znacie. Ja np czytając o jakimś Andrzeju Ślęzaku - nie wiem o kim mówicie... Śmiem się domyślać, że chodzi o Andrzeja Szlęzaka - prezydenta Stalowej Woli, ale Andrzej Ślęzak to nie prezydent i nie znam człowieka - jednak są tacy, którzy twierdzą, że to on właśnie jest prezydentem...


Hmmmm. Cóż za rozeznanie.

Podobnie jak w kwestii znajomości prawa - nie sprawdzacie czy macie racje tylko drzecie się na tym forum myśląc, że Wasi dyskutanci są tak samo głupi jak Wy... Niestety najczęściej mają wyższy poziom wiedzy i inteligencji przez co baaaardzo źle i blado tutaj wypadacie jako BEZMYŚLNI prowokanci, którzy tak naprawdę nic ciekawego nie mają do powiedzenia.


Sprawa druga natomiast - ktoś tu napisał, że SONDA NA TYM PORTALU pokazuje jasno, że mieszkańcy Stalowej Woli nie chcą kościoła...
Ciekawe, że ktoś uważa, że uczestnicy sądy stanowią całą społeczność stalowowolską, bo z tego co wiem to na ten portal zagląda niewielka część mieszkańców Stalowej Woli więc sonda nic nie wnosi i jest niemiarodajna... Nie mówiąc już o tym, że z pewnością wzięły w niej udział również osoby spoza miasta, które nie powinny się wypowiadać w tej kwestii.


Na tę chwilę to wszystko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 405
Dołączył: 17 Lip 2007r.
Skąd: z czeskich filmów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2009r. 19:07  
Cytuj
A Bóg zapłać, Bóg zapłać księże wikariuszu za naukę świętą chytry

Jutro To Dziś Tyle Że Jutro
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 228
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd: RST
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2009r. 21:12  
Cytuj
CYTAT
A Bóg zapłać, Bóg zapłać księże wikariuszu za naukę świętą chytry


jezykjezykjezykjezykjezykjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2009r. 21:34  
Cytuj
...Sprawa druga natomiast - ktoś tu napisał, że SONDA NA TYM PORTALU pokazuje jasno, że mieszkańcy Stalowej Woli nie chcą kościoła...
Ciekawe, że ktoś uważa, że uczestnicy sądy stanowią całą społeczność stalowowolską, bo z tego co wiem to na ten portal zagląda niewielka część mieszkańców Stalowej Woli więc sonda nic nie wnosi i jest niemiarodajna... Nie mówiąc już o tym, że z pewnością wzięły w niej udział również osoby spoza miasta, które nie powinny się wypowiadać w tej kwestii...


qwa a kto pisał"my mieszkancy miasta dziekujemy radzie miasta..... "
jaką wole?jacy "my"do chu.a???????//mlotek

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2009r. 20:11  
Cytuj
CYTAT
Ja... Mam jeszcze takie dwie uwagi.
Dyskutować dłużej nie będę, bo mija się to z celem i do niczego nie prowadzi.

Sprawa pierwsza - nie poruszajcie tematów o których nie macie pojęcia i których bohaterów nie znacie. Ja np czytając o jakimś Andrzeju Ślęzaku - nie wiem o kim mówicie... Śmiem się domyślać, że chodzi o Andrzeja Szlęzaka - prezydenta Stalowej Woli, ale Andrzej Ślęzak to nie prezydent i nie znam człowieka - jednak są tacy, którzy twierdzą, że to on właśnie jest prezydentem...


Hmmmm. Cóż za rozeznanie.

Podobnie jak w kwestii znajomości prawa - nie sprawdzacie czy macie racje tylko drzecie się na tym forum myśląc, że Wasi dyskutanci są tak samo głupi jak Wy... Niestety najczęściej mają wyższy poziom wiedzy i inteligencji przez co baaaardzo źle i blado tutaj wypadacie jako BEZMYŚLNI prowokanci, którzy tak naprawdę nic ciekawego nie mają do powiedzenia.


Sprawa druga natomiast - ktoś tu napisał, że SONDA NA TYM PORTALU pokazuje jasno, że mieszkańcy Stalowej Woli nie chcą kościoła...
Ciekawe, że ktoś uważa, że uczestnicy sądy stanowią całą społeczność stalowowolską, bo z tego co wiem to na ten portal zagląda niewielka część mieszkańców Stalowej Woli więc sonda nic nie wnosi i jest niemiarodajna... Nie mówiąc już o tym, że z pewnością wzięły w niej udział również osoby spoza miasta, które nie powinny się wypowiadać w tej kwestii.


Na tę chwilę to wszystko.


"... miej milosierdzie dla nas i calego swiata" ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2009r. 20:42  
Cytuj
Popatrzcie sobie - zayebisty filmik: http://www.youtube.com/watch?v=jYq5JXOqyvg

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 30 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2009r. 00:27  
Cytuj
CYTAT
Ja np czytając o jakimś Andrzeju Ślęzaku - nie wiem o kim mówicie... Śmiem się domyślać, że chodzi o Andrzeja Szlęzaka - prezydenta Stalowej Woli, ale Andrzej Ślęzak to nie prezydent i nie znam człowieka - jednak są tacy, którzy twierdzą, że to on właśnie jest prezydentem...


Twoja śmiałość w domyślaniu jest godna podziwu, choć pewności nie masz, bo się domyślasz i nie możesz powiedzieć , że wiesz. Ostatecznego i rozstrzygającego dowodu jeszcze nie znalazłaś na to , że ilekroć na tym forum pojawia się imię i nazwisko ‘ Andrzej Ślęzak” to jest mowa o tym Ślęzaku, który sprawuje urząd prezydenta SW. Każdy kto ma powyżej 70 IQ może to pojąć ale Ty domyślasz się tego z wielkim trudem, jakby ziemia stalowowolska nosiła na sobie tylu Ślęzaków co psich kup i o każdym z nich było warto pisać na tym forum.

Chyba jednak wzięłaś lekcję u Jezuity, ale darmową więc się za bardzo nie wysilał.

Andrzej Ślęzak - prezydent Stalowej Woli, to nie prezydent tylko Andrzej Ślęzak- znany osobiście nielicznym, ale wielu się wydaje, że to on jest prezydentem, choć nie zdają sobie sprawy , że jest on prezydentem SW , czyli go nie znają w taki sposób, żeby można powiedzieć, że go znają, a wydaje się im, że go znają jako prezydenta, choć znają go tylko jako prezydenta SW, którym on nie jest jako Andrzej Ślęzak. Bardzo subtelne i przejrzyste myśli jak wody Sanu lub wystąpienia radnego Kotulskiego.

Wniosek z powyższego rozumowania jest teraz prosty jak ono same. Nie wolno krytykować ks. Warchoła , bo ks. Warchoł to nie to samo co człowiek Warchoł, który wspomaga biedotę i jest bardzo przez nią lubiany. Ksiądz Warchoł biorący udział w nielegalnej akcji krzyżowania miejskich gruntów i działaniach wymuszających ich przekazanie KK to nie ten sam Warchoł, wspomożyciel biedoty i opiekun miejskiej ziemi. Wielki Podkarpacki Ziemiarz, Jest jak Drzewiec- opiekun lasu z tolkienowskiej trylogii. Ks.Warchoł jest dobry ,bo dobry jest Warchoł człowiek, wszystko co zrobi , czyni jest dobre i każdemu potrzebne, nawet Ślęzakowi prezydentowi jak i samemu Ślęzakowi ,tylko on o tym jeszcze nie wie, bo jest w ostrym konflikcie z samym sobą ,Ślęzakiem nie prezydentem i Ślęzakiem prezydentem SW

CYTAT
Podobnie jak w kwestii znajomości prawa - nie sprawdzacie czy macie racje tylko drzecie się na tym forum myśląc, że Wasi dyskutanci są tak samo głupi jak Wy... Niestety najczęściej mają wyższy poziom wiedzy i inteligencji przez co baaaardzo źle i blado tutaj wypadacie jako BEZMYŚLNI

To dlaczego ukrywacie swoją inteligencję i wiedzę, nie prezentujecie jej na forum.. Po co sprawiacie wrażenie nasłanych na forum przez Warchoła matołów, którzy po otrzymaniu dodatkowej paczki żywnościowej czują się wobec niego zobowiązani i pieprzycie bez sensu jak Maria Rechorowska na miejskiej sesji.


CYTAT
Dyskutować dłużej nie będę, bo mija się to z celem i do niczego nie prowadzi.
………
……….
Na tę chwilę to wszystk


Ja też już dyskutować nie będę, chyba że będę.[/cytat]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 228
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd: RST
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2009r. 09:10  
Cytuj
Aleś się wydurnił kajkokochytry

Naprawdę nie jesteś w stanie pojąć, że Ślęzak i Szlęzak to dwa różne nazwiska?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »