NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 »
Ks. Warchol - ideal skorumpowanego ksiedza,
Posty: 40
Dołączył: 11 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2009r. 21:14  
Cytuj
Widze ze Warchol przekonal te PISowskie kanalie z RM do budowy kosciola.

Zapewne potrzebny jest mu kolejny kosciol aby brac wiecej lapowek itp.

Dla osob ktore nie sa w temacie to ks. Warchol to jest ksiadz z ktorym za kase da sie wszystko zalatwic - bierze kase za zalatwienie nauk przedmalzenksich i kazdego innego papieru jaki komu jest potrzebny.

Dziwie sie ludziom ktorzy chodza do kosciola i sluchaja nauk takiego skorumpowanego drania - przeciez to gorzej niz bezczelnosc uczyc kogos bycia \"dobrym czlowiekiem\" a byc samemu gnida !

Dlaczego tez te bezmozgie dranie z Rady Miasta nie pomysla o zachowaniu kawalka zieleni w srodku blokowiska (gdzie zima tez dzieciaki maja chociaz kawalek gorki do zjezdzania) tylko o budowie kosciola do ktorego i tak malo kto bedzie chodzil - bo prawda jest taka ze za pare lat koscioly beda swiecily pustkami - bo z mlodego pokolenia (osob ktore teraz maja od 1-35 lat) do kosciola bedzie chodzic moze kilka %.

Tak po za tym to wierze w Boga, ale nie wierze w Kosciol - instytucje ktora od setek lat okrada i wyzyskuje ciemnych ludzi ! Instytucje ktora nic nie daje nam, a tylko bierze i chce brac co raz wiecej przy tym karzac nam robic tak jak dla niej jest wygodnie !

Mam jeszcze nadzieje ze nie dojdzie do budowy tego kosciola i lasek ocaleje.

A Radni niech pomysla o budowie na terenie szkoly 11 kompleksu sportowego - bo jakby sie zainteresowali tym co sie dzieje w miescie to wiedzieliby ze dzieki boiskom Orlik2012 co raz wiecej osob zaczelo uprawiac sport - i ciezko znalesc wolny termin aby pograc sobie na tym boisku bo wszystkie terminy sa pozajmowane.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2009r. 21:14  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 314
Dołączył: 15 Marz 2009r.
Skąd: Stahlwille
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2009r. 21:48  
Cytuj
CYTAT
Zapewne potrzebny jest mu kolejny kosciol aby brac wiecej lapowek itp.

Dla osob ktore nie sa w temacie to ks. Warchol to jest ksiadz z ktorym za kase da sie wszystko zalatwic - bierze kase za zalatwienie nauk przedmalzenksich i kazdego innego papieru jaki komu jest potrzebny.


Do korupcji prawie jak do tanga - trzeba dwojga.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2009r. 21:57  
Cytuj
juz pisaliśmy o tym!
warchoł czyli warchlak to złodziej i alkoholik!!!
ale mochery tego nie widzą bo kościół jest super!
najwyzsza pora pogonić ich z naszego miasta!!!!
moze zróbmy ogólne veto dla czarnych szmat!!!
najwyzsza pora pokazać tym czarnym zwyrodnialcom naszą wolę!!!!
powiedzmy stanowcze NIE!!!!

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 661
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2009r. 22:29  
Cytuj
Szanowni przedmówcy - znowu jesteście niepoważni w tym obrzucaniu błotem - ks.Warchoł jest b. mądrym człowiekiem, może i zdarzają się jakieś drobne potknięcia, ale wasze opinie są niewiele warte...sorry!!! Wstyd mi za waszarumieniony

@@@
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 7 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2009r. 23:13  
Cytuj
Widać osoby które tak źle mówią o księdzu dziekanie w ogóle Go nie znają. Bo ksiądz dziekan jest wspaniałym księdzem i człowiekiem, Po prostu nie mogę czytać tych oszczerstw piszą to jacyś idioci. Jak tak można pisać-ludzie opamiętajcie się. Będziecie kiedyś odpowiadać za to przed Bogiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 31 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2009r. 23:34  
Cytuj
Kazdy przed swoim? Problem jak ktos nie wierzy w boga, przed kim wtedy bedzie odpowiadal umiech? A co do tematu, pana Warchola nie znam wiec o nim nic nie powiem, ale to co wyczynia z budowa nowego kosciola to przegiecie. Niech sie zajmie czyms pozytecznym lepiej, a od polityki wara.
Misia niech sie kazdy za siebie wstydzi ;)

Jeśli kłócisz się z idiotą, najprawdopodobniej on robi właśnie to samo...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 11 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2009r. 23:58  
Cytuj
Na początku powiem że jestem katolikiem, jednak nie chodzę do kościoła ponieważ to jest czarna mafia - wykształcona czarna mafia która symuluje zachowanie ciemnych ludzi. Ludzi za których trzeba decydować bo sami nie potrafią podjąć właściwej decyzji - "ciemnogród". A wtórują im przydupasy politycy/ludzie dla których liczy się tylko kasa i pozycja społeczna.Gotowi na wszystko co kler powie. Tzw. żołnierze. Takich polityków w naszej radzie miejskiej jest sporo dla których głosy mieszkańców się nie liczą: "po co dyskutować, rozmawiać - głosujmy" - radny Paszkiewicz, radny Kolasa ( ludzie na nogach wychodzili ten kościół na młodyniu - KŁAMSTWO niewiele osób wiedziało po co tam idzie !!!! I wystarczająca ilość żeby rządzić miastem !!! Pytam się "ile ty stalowo musisz pokoleń przeżyć żeby zmądrzeć??" - szkoda bo już większość Polski zmądrzała a na Podkarpaciu dalej ciemnota.
LUDZIE NIE DAJCIE SOBĄ RZĄDZIĆ POD PRETEKSTEM WIARY W BOGA. BÓG jest jeden i Jego trzeba się bać, poznawać a nie księży co wykorzystują to by nami sterować !! dla własnych często chorych ambicji. Jezus i Bóg po to stworzył Adama i Ewę by powstała rodzina a nie facetów którzy stając się księżmi przeradzają się w ukrytych pedofilów i korzystających na boku facetów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2009r. 00:08  
Cytuj
CYTAT
Kazdy przed swoim? Problem jak ktos nie wierzy w boga, przed kim wtedy bedzie odpowiadal umiech?

Rozbawiłeś mnie uśmiech
To tak jakbyś mówił, że nie wierzysz w istnienie kosmosu bo nigdy planet i gwiazd nie widziałeś, bo nie wpadłeś na to, że trza okulary kupić, albo lornetkę lub teleskop. Każdy ograniczony kiedyś poszerzy horyzonty albo i nie.smiech2

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 31 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2009r. 00:21  
Cytuj
Nie jestem, az tak ograniczony, zeby nie WIEDZIEC, ze kosmos istnieje. Ja to wiem i nie musze w to wierzyc. Gwiazdy zobacze bez lornetki ;), pare planet rowniez mozna zobaczyc golym okiem, jesli nie jestes ograniczony to wiesz o czym mowie ;) A z religia jest tak, ze ludzie od wiekow w cos wierzyli, religie ewoluowaly, przenikaly sie nawzajem, byl i monoteizm i politeizm. Zastanawia mnie jedno, dlaczego czlowiek, ktory nie wierzy w boga, jest odrazu ograniczony, moze nawet nienormalny? Tak wam kaze mowic wasza wiara w boga? Pelna milosci i pokoju i poszanowania dla innch ludzismiech2
Tak na marginesie, mnie to nie interesuje to czy ty wiezysz czy nie i w co wierzysz, twoj wybor ja go szanuje wiec ty uszanuj moj ok

Jeśli kłócisz się z idiotą, najprawdopodobniej on robi właśnie to samo...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 11 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2009r. 00:40  
Cytuj
I jeszcze jedno panie Paszkiewicz i Frankowski - czasy komuny się skończyły a panowie dalej swoje: "będziemy walczyć o ten kościół ja kiedyś" proszę bardzo ale w tym momencie dążycie panowie do walki brat przeciwko bratu w demokratycznym kraju - ale jak za komuny. Czy panom chodzi o to by skłócić społeczeństwo?? czy mamy wszczynać nienawiść do bliźniego?? czy to jest zgodne z wiarą chrześcijańską ?? NIE!! Moim zdaniem trzeba zrobić referendum na tym osiedlu i pobliskich, czy mieszkańcy chcą tam kościoła lub innej zabudowy czy nie.
To SPOŁECZEŃSTWO decyduje a nie kilka osób. Ci ludzie chcą zrobić tak jak się to stało w nisku gdzie grupa radnych postawiła za miejskie pieniądze pomnik a inne inwestycje ważne dla miasta ominęła. Nawiasem mówiąc to burmistrz niska się podłożył do wyborów.

Ale w Stalowej Woli mamy na szczęście człowieka, włodarza miasta który dba o interes Stalowej Woli i mieszkańców. Panie Andrzeju życzę Panu dużo zdrowia i wytrwałości w tym co pan robi dla naszego miasta. POWODZENIA.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 11 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2009r. 09:00  
Cytuj
Dokladnie trzeba zrobic liste i niech sie wypowiedza ludzie mieszkajacy w pobliskich blokach.

A po sondzie an tej stronie widac ze tylko kilk % osob jest za budowa tego kosciola.

Ja po swietach pomysle jak rozwiazac sprawe z lista itp. i napisze tu na forum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 16 Sty 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2009r. 09:17  
Cytuj
//nie na temat !
x.

Nie sprzedawaj duszy diabłu - Bóg da Ci za nią więcej! Mała Fatima Rzeszowszczyzny. https://nowiny24.pl/mazury-mala-fatima-rzeszowszczyzny-cuda-dokonuja-sie-tu-do-dzis/ar/5827669
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 11 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2009r. 10:48  
Cytuj
W Boga wierze.
Ale nie wierze w Kosciol !

Calkowicie chora instytucje, ktora wyzyskuje ciemnogrod (prosty przyklad: Rydzyk - pieprzony pedal wyzyskuje glupie stare babki aby oddaly swoj ostatni grosz na pomoc potrzebujacym itp - a sam wozi sie samochodem za mln zl i na koncie ma jeszcze nie wiadomo ile).
Instytucje ktore tylko potrafi brac i nakazywac co kto ma robic - a nic nie daje w zamian !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2009r. 14:29  
Cytuj
CYTAT
Nie jestem, az tak ograniczony, zeby nie WIEDZIEC, ze kosmos istnieje. Ja to wiem i nie musze w to wierzyc. Gwiazdy zobacze bez lornetki ;)

Zanim DOWIEDZIAŁEŚ się musiałeś wcześniej UWIERZYĆ komuś, jak nie pani nauczycielce w szkole, to autorom książek naukowych, własnymi palcami niczego nie dotknąłeś. Wszystko zależy od autorytetów, których obdarzyłeś wiarą. Gdybyś żył w średniowieczu DOWIEDZIAŁBYŚ się że gwiazdy są jakimiś nieruchomymi światełkami na nieboskłonie, łebkami gwoździ wbitych w półkulę przykrywającą płaską ziemię czy coś w tym rodzaju. Też to byś WIEDZIAŁ. Może dzisiaj coś nie tak z twoimi autorytetami? a wybór Twój szanuję, nic przez to nie tracęuśmiech

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 30 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2009r. 17:59  
Cytuj
Bokser, Ty na pewno boksujesz w wadze super ciężkiej w kategorii ciężko myślących, trenowanych przez wiejskich proboszczów, średniowiecznych scholastyków.

Wyprowadzony cios analogią między nauką i wiarą jest tak głupi, że tylko katolik mocno wierzący może osiągnąć taki poziom ignorancji i obskurantyzmu. Między treściami Biblii i np.teorią ewolucji nie ma różnicy. Oba dzieła to wynik głębokiej wiar , tradycji i tylko wiarą głęboką jak obłęd schizofrenika można je zgłębić.

Chyba nie mówisz do nikogo np. że zagotujesz wodę bo wierzysz, że ona będzie wrzeć temperaturze 100st, a jak sobie ją wypijesz to nie oznajmiasz, że mocno wierzysz w to, że będziesz musiał oddać mocz, a kiedy to uczynisz powstrzymasz się przed wiarą w następstwo dnia i nocy na Ziemi ,i pewnie w intencji wzejścia Słońca aby następnego dnia było widno ,nie klepiesz modlitw. I nikt zdrowy na umyśle tak nie powie.

W nauce teorie są weryfikowalne przez to, że są interpersonalne tzn, ich prawdziwość nie zależy od subiektywnych przekonań mówiącego. Każdy kto ma dostateczną wiedzę może takiej weryfikacji dokonać. Dlatego dzisiaj nikt - Poza kompletnymi religijnymi ciemniakami nie wierzy biblijną kosmologię i inne treści tam zawarte, o jakiej wspominasz.

A co do autorytetów naukowych to trzymają się one dobrze: teoria ewolucji, ogólna teoria względności, mechanika kwantowa ,dzięki temu ,że wytrzymują krytyczną weryfikację wniosków z nich wypływających i nie ma to nic wspólnego z wiarą w ich twórców

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 16 Sty 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2009r. 19:21  
Cytuj
//nie na temat !
x.

Nie sprzedawaj duszy diabłu - Bóg da Ci za nią więcej! Mała Fatima Rzeszowszczyzny. https://nowiny24.pl/mazury-mala-fatima-rzeszowszczyzny-cuda-dokonuja-sie-tu-do-dzis/ar/5827669
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 16 Sty 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2009r. 19:23  
Cytuj
//nie na temat !
x.

Nie sprzedawaj duszy diabłu - Bóg da Ci za nią więcej! Mała Fatima Rzeszowszczyzny. https://nowiny24.pl/mazury-mala-fatima-rzeszowszczyzny-cuda-dokonuja-sie-tu-do-dzis/ar/5827669
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 11 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2009r. 08:43  
Cytuj
/-/

Temat ten jak widzisz dotyczy skorumpowanego Warchola oraz budowy kosciola w lasku !

//moderowano
nie zaniżaj poziomu
x.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 16 Sty 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2009r. 08:49  
Cytuj
//nie zanizaj poziomu
x.

Nie sprzedawaj duszy diabłu - Bóg da Ci za nią więcej! Mała Fatima Rzeszowszczyzny. https://nowiny24.pl/mazury-mala-fatima-rzeszowszczyzny-cuda-dokonuja-sie-tu-do-dzis/ar/5827669
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 16 Sty 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2009r. 08:52  
Cytuj
//nie na temat !
x.

Nie sprzedawaj duszy diabłu - Bóg da Ci za nią więcej! Mała Fatima Rzeszowszczyzny. https://nowiny24.pl/mazury-mala-fatima-rzeszowszczyzny-cuda-dokonuja-sie-tu-do-dzis/ar/5827669
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2009r. 12:52  
Cytuj
Czy nie uważacie,że jest coś nie tak w naukach naszego kościoła?Jezus pielgrzymujący na Ziemi nie pławił się w bogactwach doczesnych czego niestety nie można powiedzieć o naszych pasterzach (czyt.księżach).Pan Jezus pił z drewnianego naczynia,księża ze złotego lub pozłacanego,mieszkał bardzo skromnie czego nie można powiedzieć o naszych kościołach bazylikach itp.jak księża nazywają Domach Naszego Boga.Nasza wiara jak większość innych uczy nas skromności szacunku do innego człowieka oraz stworzeń oczywiście oprócz Islamu mam na myśli Allacha w imię,którego działają zamachowcy.U nas w kościołach jest widać bogactwo i przepych a uczy się nas skromności.Msza Święta to czytanie ok.50 wycinków Pisma Świętego rocznie a kazanie oczywiście polityka a nie tłumaczenie tego co zostało przeczytane.Pismo Święte w oryginale napisane było językiem Hebrajskim i było tłumaczone na różne języki.Jak wszyscy wiemy nie ma tłumaczenia dosłownego więc musiały być dodane słowa aby zdanie miało sens.W średniowieczu jak kościół potrzebował pieniędzy ogłaszano koniec Świata i żeby przebłagać Boga ludzie znosili do kościoła różne cenne rzeczy tak mnie i wielu innych uczono na lekcjach historii w szkole podstawowej więc może to być propaganda PRL-u ale zabijanie w imię Boga pogan(wyprawy krzyżowe,które popierał Watykan)coś chyba nie tak???Przykro mi to pisać ponieważ też jestem wierzący i wydaje mi się że ta nasza Wiara idzie w złym kierunku niestety.Ksiądz to tylko człowiek ale powinien bardziej niż kto inny panować nad sobą i swoim postępowaniem.Można by przytaczać wiele przykładów nadużywania Wiary niestety jest to temat bardzo duży i każdy ma swoją racje.Temat czy ma na Młodyniu powstać kościół powinien być rozstrzygnięty przez referendum na tym osiedlu.W Polsce jest wiele wyznań ale tylko jedna jest honorowana i to jest bardzo złe,że ta jedna miesza się w sprawy polityczne naszego państwa zamiast nieść pomoc duchową jego obywatelom

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2009r. 23:19  
Cytuj
CYTAT


Bokser, Ty na pewno boksujesz w wadze super ciężkiej w kategorii ciężko myślących... itd, itepe

Wbrew moim wcześniejszym obietnicom jesteś kajko potencjalnym kolesiem, którego chętnie wyprostuję zanim sam zauważysz swoje katastrofalne skrzywienie.

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2009r. 12:28  
Cytuj
Zazwyczaj nie zabieram głosu na forach internetowych bo uważam że można tam znaleźć tylko chłam i gnój I niewiele więcej jest tutaj. Znalazłem wypowiedzi ludzi którzy pozują na bardzo mądrych i oczytanych. Niech tak o sobie myślą dalej. Nie mogą ze swoimi przemyśleniami wyjść dalej więc sidzą zamknięci w czterech ścianach forum i tylko ci co czytają te bluzgi pochylą nad nimi głowę z politowaniem. Według filozofii każdy człowiek to byt, szkoda że niektórzy to tylko odbyt...

Tak się składa że księdza Warchoła znam osobiście. Dusza człowiek, trochę nerwowy, ale jak się ma tyle rzeczy na głowie a nie ma kto pomóc to nawet się nie dziwię. Zastanawia mnie tylko gdzie są teraz ci wzyscy ludzie którym pomógł? Ci, którzy dostali od niego paczki na każde święta, byli na poczęstunkach organizowanych na dzień chorego, wigilię i mnóstwo innych? To się ludziom należy, a teraz co? Ciężko stanąć w jego obronie. A przecież wielu jest ludzi z innych parafii, którzy przyjeżdżają w niedziele specjalnie na jego msze. Wiem, bo widzę tych ludzi w kościele. Są zachwyceni mottem (starannie dobranym)i grą organistki. To wszystko jest dla ludzi aby ich zachęcić, nigdy zniechęcić.

A jeżeli ktoś wysuwa jakieś zarzuty, to proszę je udowodnić lub przyznać się do oszczerstwa, które jest karalne.
Ale tak jak ktoś już wcześniej tu powiedział wszyscy odpowiemy za nasze czyny, jednak nie tutaj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd: Wyspa z duszą.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2009r. 12:50  
Cytuj
W pelni sie zgadzam z przedmowca.
CYTAT
Zazwyczaj nie zabieram głosu na forach internetowych bo uważam że można tam znaleźć tylko chłam i gnój I niewiele więcej jest tutaj. Znalazłem wypowiedzi ludzi którzy pozują na bardzo mądrych i oczytanych. Niech tak o sobie myślą dalej. Nie mogą ze swoimi przemyśleniami wyjść dalej więc sidzą zamknięci w czterech ścianach forum i tylko ci co czytają te bluzgi pochylą nad nimi głowę z politowaniem. Według filozofii każdy człowiek to byt, szkoda że niektórzy to tylko odbyt...
A jeżeli ktoś wysuwa jakieś zarzuty, to proszę je udowodnić lub przyznać się do oszczerstwa, które jest karalne.
Ale tak jak ktoś już wcześniej tu powiedział wszyscy odpowiemy za nasze czyny, jednak nie tutaj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 289
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2009r. 12:51  
Cytuj
barry - czlowieku wez sie otrzasnij co ma piernik do wiatraka to ze ten ksiadz komus pomogl to dobrze popieram ze trzeba pomagac, natomiast mnie uczono za mlodu ze jak cos nie jest moje to raczki precz i wychodzi tutaj akcja popierajaca bezprawie jakiego dopuscil sie kosciol (takze ksiezulek Warchol) chlopie wez poczytaj bo moze nie czytales 10 przykazan bozych pkt 7 NIE KRADNIJ i odnies sie do niego lub moze podyskutuj z Warcholem o tym przykazaniu bo moze z powodu podeszlego wieku sie zapomnial chlopina "biedny" jest mlotek takze wez sie w garsc i idz przyciac trawke lub zywoplocik i przemysl dosadnie to co napisalem pozdro 600

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »