NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Wymuszenie na google, wymuszenie na google
Posty: 14
Dołączył: 26 Paź 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2016r. 12:12  
Cytuj
W dniu wczorajszym otrzymałem ciekawy telefon. Pani za opłatą zaproponowała mi usunięcie negatywnego komentarza dotyczącego mojej firmy. Nigdy nie sprawdzam takich bzdet jak komentarze -tym razem sprawdziłem. Bezsensowny i nie umotywowany komentarz napisał niejaki Jaroslaw Gugala „przewodnik google”. Nigdy nie umieszczałem danych mojej firmy w google, adres podany w google jest niepawdziwy. Z racji fałszywego adresu i specyfiki firmy Gugała nigdy tam nie był, ale firmę oceniał. Gość nie grzeszy inteligencją – niemal wsystkie komentarze bez uzasadnienia, chyba zbiera „ punkty google”. Witrynę na google mam gdzieś, ale nie pozwolę na szantażowanie negatywami Gugały. Co radzicie – prokuratura?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2016r. 12:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Paź 2016r. 14:48  
Cytuj
Jarosław Gugała to dziennikarz Polsatusmiech2. Jak uważasz, że opinia jest krzywdząca to idź do prokuratury.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 26 Paź 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2016r. 16:32  
Cytuj
Nie jednemu psu na imię burek.
Ten "Gugała" to jakiś chłopek- roztropek ze stalówki - zbiera "punkty google" , robi fotki na ulicy i przydziela punkty komu i czemu się da. Ocenił nawet urząd pocztowy , i jakie "trafne" uzasadnienie opinii.:
https://www.googl(...)00943370
Kasa za usunięcie opinii "przewodnika Gugały" . Co wy na to?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Paź 2016r. 16:56  
Cytuj
To raczej Radosław.

Co do kasowania opinii za kasę to jakaś porażka.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Paź 2016r. 17:09  
Cytuj
CYTAT

Kasa za usunięcie opinii "przewodnika Gugały" . Co wy na to?


Jak udowodnisz,że taka sytuacja miała miejsce ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2016r. 18:43  
Cytuj
Przy opinii masz taki znaczek flagi, klikasz w niego i wysyłasz zgłoszenie naruszenia zasad do Googla.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 26 Paź 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2016r. 20:10  
Cytuj
Jak udowodnisz,że taka sytuacja miała miejsce ?
Było tak:
Dzwoni kobieta , mówi :coś tam...coś tam, myślę, no tak, kolejna propozycja kredytu. Nie kobieta informuje, ze na google wpłynęła negatywna opinia dotycząca mojej firmy i czy jestem zainteresowany usunięciem tej, negatywnej opinii. Mówię babie, że nie śledzę opinii, nie wpływam na opinie i nie jestem zainteresowany ich usuwaniem jeśli są wiarygodne. Sprawdzam - jest opinia "przewodnika Gugały", bez uzasadnienia. niezgodna z regulaminem . Dzwonię do baby (to nagrałem w telefonie) , a baba bez ogródek : żeby usunąć opinię Gugały to muszę zapłacić. Ciśnienie mi wzrosło, jakiś szantaż, ale nie poddawaj się, nigdy żadnego haraczu, to wbrew moim zasadom. Fajna historia?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1997
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2016r. 20:22  
Cytuj
Nie słyszałem o takich praktykach ze strony Google. Czy baba się przedstawiła? Skontaktuj się z Google w tej sprawie. Jeśli zaprzeczą, że złożyli ci taką ofertę, idź do prokuratury, ponieważ to próba oszustwa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 130
Dołączył: 24 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 26 Paź 2016r. 20:39  
Cytuj
A ja tak z innej beczki zapytam, bo mnie coś zainteresowało. O jakiej firmie ta nieuprzejma i niepochlebna opinia, została uwieczniona.:cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Paź 2016r. 21:05  
Cytuj
CYTAT
Jak udowodnisz,że taka sytuacja miała miejsce ?
Było tak:
Dzwonię do baby (to nagrałem w telefonie) , a baba bez ogródek : żeby usunąć opinię Gugały to muszę zapłacić. Ciśnienie mi wzrosło, jakiś szantaż, ale nie poddawaj się, nigdy żadnego haraczu, to wbrew moim zasadom. Fajna historia?


Wystarczy sprawdzić czy jest to zgodne z ich regulaminem - o ile jakiś regulamin jest. Jeżeli propozycja nie jest zgodna z regulaminem to masz już podstawy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 26 Paź 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2016r. 21:11  
Cytuj
Opinia "przewodnika" Gugały dotyczy działalności, która nigdy nie istniała pod adresem z google, ale koleś jakoś dał radę dotrzeć . Jest podobnie umotywowana jak opinia o Urzędzie Pocztowym (czytaj wyżej) - czyli wcale. Chodzi mi o sam fakt szantażu - nie będę sr.ł na twoją wycieraczkę jeśli mi zapłacisz. Jak przedsiębiorca ma się bronić przed tego typu oszustwami?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 130
Dołączył: 24 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 26 Paź 2016r. 21:50  
Cytuj
CYTAT („ryszard.I”)
Jak przedsiębiorca ma się bronić przed tego typu oszustwami?
Podaj nazwę firmy najpierw, i napisz czym się zajmowano w twojej firmie, a nie Gugałą mydlisz nam oczy. Jak, jesteś wporzo gość (przedsiębiorca) to prawda cię obroni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 26 Paź 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2016r. 10:16  
Cytuj
Loguję się z pracy, czy z telefonu, dla zainteresowanych nie jestem anonimowy. Nikt nie jest. Chodzi o fakt działalności osobnika „Radosław Gugała” , który wypisuje brednie w internecie, wystawia opinie, bzdurne opinie. W jaki sposób pomocna jest opinia „OK” , albo „spacja” - np. ocena Urzędu Pocztowego. W dążeniu do uzyskaniu punktów, czy koleś naraża się na kłopot. Jeszcze lepsze jest wpisanie moich nieprawdziwych danych, później komentowanie tego . Mogę przykładowo uznać, że takie działanie spowodowało utratę zysków. Co wtedy? Na końcu usunięcie opinii za pieniądze - stalking jak nic.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Paź 2016r. 10:45  
Cytuj
CYTAT
CYTAT („ryszard.I”)
Jak przedsiębiorca ma się bronić przed tego typu oszustwami?
Podaj nazwę firmy najpierw, i napisz czym się zajmowano w twojej firmie, a nie Gugałą mydlisz nam oczy. Jak, jesteś wporzo gość (przedsiębiorca) to prawda cię obroni.

Ty chory jestes czy sie nacpales? Moze ty napisz jak sie nazywasz, gdzie mieszkasz, do jakiej szkoly chodza twoje dzieci i gdzie pracuje twoja zona a nie "mydlisz nam oczy" swoimi postami. Jakie znaczenie mialyby tu miec informacje odnosnie jego firmy? Czlowiek opisuje tutaj chora sytuacje gdzie bez wzgledu czy opinia jest prawdziwa czy zmyslona glownie rozchodzi sie o proponowanie manipulacji nad opiniami za oplata- ja bym odbieral to jako lekki szantazyk- zaplac to posprzatamy, jak nie to gnoj w necie zostanie.
Zrob jak pisali-zglos sprawe do google a jak nie bedzie odpowiedniej reakcji to prokuratura. Nie ma sie co pierdolic, o swoj interes trzeba dbac- tym bardziej ze zyjemy w czasach gdzie byle dziad moze "anonimowo" napluc na na ciebie w internecie uwazajac ze nie poniesie za to konsekwencji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 26 Paź 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2016r. 11:13  
Cytuj
Reiker.eu nie rozumie o co biega.
Więc ty podaj swoje dane osobowe.
A teraz wyobraź sobie: jesteś szanowaną osobą. Pewnego razu otrzymujesz telefon: na pana temat ukazała się negatywna opinia. Jeśli pan zapłaci opinia zniknie.
Fajne?
Mnie wkurza również fakt, żę jakiś głu..k komentuje coś czego nie ma !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 130
Dołączył: 24 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Paź 2016r. 16:52  
Cytuj
CYTAT („jaciek”)
Jakie znaczenie mialyby tu miec informacje odnosnie jego firmy?


Interesuje mnie nazwa firmy i czym się zajmują? Czy to coś złego? Jestem ciekawy opinii o pracodawcy i jego firmie.

CYTAT („ryszard.I”)
Reiker.eu nie rozumie o co biega.


Piszesz o wymuszeniu, więc podaj nazwę swojej firmy, której to wymuszenie dotyczy. Co tu właściwie jest do rozumienia?

CYTAT („ryszard.I”)
Mnie wkurza również fakt, żę jakiś głu..k komentuje coś czego nie ma!


Chciałbym, jak najprędzej poznawać treść komentarza pana Radosława Gugały. Jeżeli to nie problem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 26 Paź 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2016r. 17:51  
Cytuj
Interesuje mnie nazwa firmy i czym się zajmują?
Jak się przedstawisz na forum, to i ja podam dane firmy.

Piszesz o wymuszeniu, więc podaj nazwę swojej firmy, której to wymuszenie dotyczy. Co tu właściwie jest do rozumienia?

Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem - przeczytaj co napisałem. Co ma do tego nazwa firmy do propozycji usunięcia komentarza za pieniądze. To potencjalny problem wszystkich przedsiębiorców.

Chciałbym, jak najprędzej poznawać treść komentarza pana Radosława Gugały. Jeżeli to nie problem.

Zapytaj Gugały. Komentarz jest prosty i prymitywny, podobny do tych które wystawia, czyli: OK, Polecam, NIC (chyba tam spacje postawił), NIE polecam . Nie jest obraźliwy, ale JEST, mimo że dane firmy (adres) na googe, które (on? wprowdził ?) są nieprawdziwe. Gość wystawia komentarze niezgodne z regulaminem i bez uzasadnienia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 130
Dołączył: 24 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Paź 2016r. 21:35  
Cytuj
CYTAT („ryszard.I”)
Jak się przedstawisz na forum, to i ja podam dane firmy.


Rusz wyobraźnią i domyślną wyszukiwarkę, jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, możesz skontaktować się ze mną przez PWu, na konkurencyjnym portau.

CYTAT („ryszard.I”)
Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem - przeczytaj co napisałem. Co ma do tego nazwa firmy do propozycji usunięcia komentarza za pieniądze. To potencjalny problem wszystkich przedsiębiorców.


Jak narazie, to Ty masz problem, nie ja. Przeczytaj jeszcze raz bez emocji i udziel mi stosownych informacji. Albo zacznę Cię traktować jak kogoś niespełna rozumu, niedouczonego i nie potrafiącego czytać ze zrozumieniem w dodatku przedsiębiorcę.

CYTAT („ryszard.I”)
Zapytaj Gugały. Komentarz jest prosty i prymitywny, podobny do tych które wystawia, czyli: OK, Polecam, NIC (chyba tam spacje postawił), NIE polecam . Nie jest obraźliwy, ale JEST, mimo że dane firmy (adres) na googe, które (on? wprowdził ?) są nieprawdziwe. Gość wystawia komentarze niezgodne z regulaminem i bez uzasadnienia.


Solennie zapewniam, że zapytam. Bo mam juz dość czytania twojego bełkotu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 28 Paź 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2016r. 00:20  
Cytuj
Telefon do google nic nie da.

Ktoś chce wyciągnąć kasę za usunięcie komentarza który sam dodał. Marny interes, ale prawnie też będzie ciężko coś wywalczyć (to jeszcze zależy od treści komentarza).

Żadna zewnętrzna firma nie jest w stanie wpłynąć na treści zamieszczone przez osoby trzecie na google.

Może poproś o pro formę na której będą dane tej firmy i zadzwoń z tą samą propozycją umiech.

Chamsto chamstewm!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 26 Paź 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2016r. 11:04  
Cytuj
IT_ceo - nie zamierzam nigdzie dzwonić, bo nie chodzi o opinię- jest bzdurna, jak inne Gugały.
Jeśli sytuacja z szantażem będzie się powtarzać zgłoszę to do odpowiednich instytucji. I przy okazji spotkam się ze specjalistą od wybitnych opinii.
Wszyscy już wiedzą o co chodzi, temat uważam za zamknięty.
Pozdrawiam

PS
Głupek + komputer to jak dziecko i zapałki - można się mocno sparzyć panie "Reiker.eu" .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 130
Dołączył: 24 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Paź 2016r. 15:41  
Cytuj
CYTAT („ryszard.I”)
Głupek + komputer to jak dziecko i zapałki - można się mocno sparzyć panie "Reiker.eu" .

Panie Ryszardzie.I, z całym szacunkiem ale wierutne bzdury waść prawisz i jak zwykle coś bulgoczesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 26 Paź 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2016r. 17:29  
Cytuj
Osiągnąłem to co zamierzałem - czyli odezwałeś się kolego. Ta idiotyczna fotka przypisana do loginu i od razu było wiadomo . Jesteś prosty i niedojrzały emocjonalnie. W dodatku zamiast się kształcić, zajmujesz się pierdołami. Więc: wyłącz komputer, słuchaj mamusi, weź się za książki. Bo przewodnik z ciebie marny, nie masz talentu. A jeśli już coś piszesz, to sprawdź przynajmniej czy przedmiot zainteresowania w ogóle istnieje. I przeczytaj poprzedni post -!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 130
Dołączył: 24 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Paź 2016r. 20:34  
Cytuj
CYTAT („ryszard.I”)
Osiągnąłem to co zamierzałem - czyli odezwałeś się kolego.


No Ryszardzie.I, nie zawiodłeś mnie. Ciskasz sie jak gówno w betoniarce, było to do przewidzenia, dyskusja z tobą z góry nie ma sensu, bo ty .acan jesteś nie przedsiębiorca. Ta idiotyczna fotka przypisana do mojego loginu to avatar, i nie musi się nikomu podobać. Spełniaj dalej swoją misję i bądź spokojny o moje wykształcenie, talent.

CYTAT („ryszard.I”)
I przeczytaj poprzedni post -!


Napisałem przecież wyraźnie, że, i tu ci zacytuję;

CYTAT („Reiker.eu”)
Mam już dość czytania twojego bełkotu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 26 Paź 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2016r. 20:59  
Cytuj
Jest gorzej nisz myślałem. Tylko psychiatra może ci pomóc.. Bez odbioru.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 130
Dołączył: 24 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Paź 2016r. 21:34  
Cytuj
CYTAT („ryszard.I”)
Jest gorzej nisz myślałem. Tylko psychiatra może ci pomóc.. Bez odbioru.


Jeśli coś jest dla Ciebie problemem, to dlatego, że TY potrzebujesz psychiatry/psychologa, to chyba logiczne nie uważasz. Jak długo jeszcze będziesz się miotał i napinał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »