NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Złodzieje VIVO, Złodzieje VIVO
Posty: 228
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2016r. 23:53  
Cytuj
Chciałam was wszystkich przetrzeć przed złodziejami którzy grasują po sklepach w galerii i kradną co popadnie. Sprzedawcy bądźcie czujni.A złodzieje pamiętajcie wszystko jest do czasu większość sklepów posiada monitoring wcześniej czy później wpadniecie jak śliwka w kompot.A wtedy nie będzie zlituj !!!!Osobie która dziś w jednym ze sklepów ukradła kilka akcesoriów dla niemowląt,chciałam tylko powiedzieć ze monitoring widzi i wiemy już jak wyglądasz jeżeli masz trochę wstydu nie wchodź więcej do naszego sklepu.Miejmy nadzieje ze policja cie znajdzie bo sprawa została zgłoszona !!!!!
A sprzedawców prosimy o info w sąsiednich sklepach jeżeli złapiecie WREDNEGO ZŁODZIEJA przyjdźcie i dajcie cynk kto to taki i jak wygląda.
Wspólnie wyeliminujemy WREDNY NARÓD KTÓRY NASZYM KOSZTEM I NASZYCH RODZIN BO MY MUSIMY PÓŹNIEJ ZA TO PŁACIĆ NABIJA SOBIE W TAKI PERFIDNY SPOSÓB KIESZEŃ!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2016r. 23:53  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 740
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Paź 2016r. 00:01  
Cytuj
Witam
W wypadku złodziejstwa jestem za Kodeksem Hammurabiego.... W przypadku recydywy obcinać ręce.... Tutaj tłumaczenie, więzienie czy resocjalizacja nic nie pomoże !!! Amen

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 26 Lut 2015r.
Skąd: Okolica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2016r. 10:41  
Cytuj
Sklep dla niemowląt? Czyżby to ten niedaleko Pepco? ;)

Jeśli tak, to ja się wcale nie dziwię, że do kradzieży doszło, skoro pani ekspedientka jest bardziej zajęta rozmawianiem przez telefon niż obserwowaniem co się na sklepie dzieje ;)
Trzeba prosić o uwagę, a i tak usłyszy się jak rzuca do telefonu poirytowane "zaraz zadzwonię" ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 12 Lis 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Paź 2016r. 10:45  
Cytuj
Na wiejskiej kradną miliony, a ty się takimi pierdolami przejmujesz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 8 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Paź 2016r. 10:52  
Cytuj
Lalka czy to oznacza, że w takim przypadku jest zezwolenie na kradzież? pomyśl, jestem za obcinaniem rąk za takie coś, kiedyś taki bydlak przyszedł i okradł mi dom, został złapany , był wyrok i co? i gówno , bo bydlak nie miał nic na siebie i nie ma mu co zabrać powiedział komornik który oczywiście ode mnie za niby działania kasę wziął, tak że jakby mu łapę obcięli to miałbym chociaż taką satysfakcję, a dla innych ostrzeżenie jak się do nich ta menda zbliżyła żeby go od razu w ryj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 130
Dołączył: 24 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 15 Paź 2016r. 11:01  
Cytuj
Alcia - Słoneczko. Żyjemy na dzikim Wschodzie w kraju powszechnej szczęśliwości. A wiec Policjant, polityk, ku*wa i złodziej na jednym jadą wozie. Zupełnie nie rozumiem Twojego ostrzeżenia. Złodzieje i bandziory, pękają ze śmiechu jak czytają twój wywód o monitoringu. Chcesz walczyć ze zjawiskiem złodziejstwa z góry jesteś skazana na przegraną. Ponieważ złodzieje, oszuści, kombinatorzy maja dobre wzorce w rządzie (Dobry przykład idzie z góry – wiemy o tym od zawsze). Dlatego złodzieje i oszuści ... są skuteczni i to bardzo!

CYTAT („delta”)
W wypadku złodziejstwa jestem za Kodeksem Hammurabiego.... W przypadku recydywy obcinać ręce.... Tutaj tłumaczenie, więzienie czy resocjalizacja nic nie pomoże !!! Amen. Pozdrawiam


Skutecznie stosują go pospolici przestępcy, poszerzając o takie urozmaicenia jak wiercenie dziur w kolanku, przypalone żelazkiem czy lokówką w d*pie. Jesteśmy społeczeństwem tolerancyjnym, cóż ale najwyraźniej tego nie zauważasz.

CYTAT („rok1973”)
Lalka czy to oznacza, że w takim przypadku jest zezwolenie na kradzież? pomyśl, jestem za obcinaniem rąk za takie coś, kiedyś taki bydlak przyszedł i okradł mi dom, został złapany , był wyrok i co? i gówno , bo bydlak nie miał nic na siebie i nie ma mu co zabrać powiedział komornik który oczywiście ode mnie za niby działania kasę wziął, tak że jakby mu łapę obcięli to miałbym chociaż taką satysfakcję, a dla innych ostrzeżenie jak się do nich ta menda zbliżyła żeby go od razu w ryj.


Co za świętoszek? Myślałby kto! Jakby poszukać, to pewnie i u ciebie by coś znalazł. Zazwyczaj każdy ma coś na sumieniu i jest czymś skalany...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 8 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Paź 2016r. 13:16  
Cytuj
czyli rozumie że jesteś takim samym złodziejem ja ten ze sklepu lub u mnie w domu, a może tym samym? nie po to ktoś pracuje na to żeby utrzymać rodzinę żeby takie bydlaki bezkarnie to kradły, twoje insynuacje są żenujące, nie znasz mnie, a piszesz że być może coś ukradłem, jak widać jesteś zwykłym ścierwem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Paź 2016r. 14:57  
Cytuj
CYTAT
Sklep dla niemowląt? Czyżby to ten niedaleko Pepco? ;)

Jeśli tak, to ja się wcale nie dziwię, że do kradzieży doszło, skoro pani ekspedientka jest bardziej zajęta rozmawianiem przez telefon niż obserwowaniem co się na sklepie dzieje ;)
Trzeba prosić o uwagę, a i tak usłyszy się jak rzuca do telefonu poirytowane "zaraz zadzwonię" ;)


Aaaaa, no to spoko. Jak ekspedientka nie patrzy to można kraść i nie jest to dziwne. Mam nadzieję, że cały swój dobytek masz na oku, bo jak tylko odwrócisz wzrok to zachęcony przez ciebie złodziej podzieli sie twoim majątkiem. Pozdrawiam ;-)

Reiker.eu twoje ostatnie zdanie to przyznanie się do winy. Nie napisałeś tylko co ukradłeś smiech2

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 26 Lut 2015r.
Skąd: Okolica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2016r. 16:10  
Cytuj
Andrzejku.
Jak pracowałam to pilnowałam całego sklepu, a nie siedziałam z nosem w telefonie, bądź z telefonem przy uchu. Czułam się odpowiedzialna za towar i robiłam wszystko, co w mojej mocy, aby do kradzieży nie doszło.

To oczywiście nie jest przyzwolenie na kradzież, i nic tej kradzieży nie uzasadnia, ale mogłoby do niej nie dojść, gdyby sprzedawca bardziej przykładał się do swoich obowiązków.

(żeby była jasność: mam na myśli tę konkretnie sytuację, którą widziałam, to jawne lekceważenie obowiązków)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Paź 2016r. 16:28  
Cytuj
Lalka_M super, bardzo sie cieszę. Brawo TY. Pilnuj swojego majątku i nie spuszczaj go z oka. Pamiętaj, że jak Ci coś zginie to ktoś inny powie że nie przykładałaś sie odpowiednio do swoich obowiązków.

Nie wiesz co robiła sprzedawczyni. Może pisała raport do szefa? Nie oceniasz zbyt pochopnie?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 9 Kwie 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2016r. 16:36  
Cytuj
mamo kup mi! jeśli o ten sklep chodzi potwierdzam!

mnie również tam Pani zlała całkowicie.
postałam chwilkę przed nią gdy rozmawiała przez telefon (z rozmowy wynikało, że to prywatna rozmowa) a jak po chwili rozłączyła się i zapytałam co doradza jako prezent dla kilkumiesięcznej dziewczynki powiedziała, że ona to nie wie.

nie dziwie się, że nie zauważyła kradzieży skoro nie zauważyła mnie i męża stojącego przed nią dłuższą chwilę. ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2016r. 19:44  
Cytuj
CYTAT (Lalka_M)
Jeśli tak, to ja się wcale nie dziwię, że do kradzieży doszło, skoro pani ekspedientka jest bardziej zajęta rozmawianiem przez telefon niż obserwowaniem co się na sklepie dzieje ;)


Andrzejek i rok1973, przeczytajcie powyższe jeszcze raz i powiedzcie, gdzie tu widzicie przyzwolenie na kradzieżzapytanie

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 130
Dołączył: 24 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 15 Paź 2016r. 20:47  
Cytuj
CYTAT („rok1973”)
czyli rozumie że jesteś takim samym złodziejem ja ten ze sklepu lub u mnie w domu, a może tym samym? nie po to ktoś pracuje na to żeby utrzymać rodzinę żeby takie bydlaki bezkarnie to kradły, twoje insynuacje są żenujące, nie znasz mnie, a piszesz że być może coś ukradłem, jak widać jesteś zwykłym ścierwem.


Twój problem jest taki, że ty nic nie rozumiesz, tylko nazywasz kogoś, kogo nie znasz złodziejem i tytułujesz ścierwem. Nigdzie nie napisałem, że coś ukradłeś, tylko że każdy ma coś na sumieniu i jest czymś skalany, a resztę dośpiewałeś sobie sam. Jak widać miałem rację. Rozczaruje Ciebie tak, jak śmieszny Andrzejek mnie. Niestety nie jestem złodziejem, nie popieram POpaprańców, PiS-u, Nowoczesnej i KOD-u. Co do okradanych ludzi, to w większości przypadków które Ja znam, głupota ludzka była winna. Niestety, taka jest prawda. Wracając do tematu, czepiliście się tej handlarki w galerii VIVO z powodu chamstwa i olewania klientów. Ja się jej nie dziwię nieobytych, prostych, nierzadko chamskich klientów, niestety nie brakuje. Najpierw spójrzcie na siebie, a później czepiajcie się innych.

CYTAT („truskawka1”)
Andrzejek i rok1973, przeczytajcie powyższe jeszcze raz i powiedzcie, gdzie tu widzicie przyzwolenie na kradzieżzapytanie

Aż strach pomyśleć, wyobraźnia tych mistrzów wywołuje przerażenie.good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »