NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Męskie dżinsy z lycrą gdzie kupię? ,
Posty: 475
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2016r. 09:55  
Cytuj
Gdzie w Stalowej można kupić męskie rozciągliwe dżinsy z lycrą, stretchem, czy jak to się zwie :-) ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2016r. 09:55  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 22 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2016r. 12:37  
Cytuj
House w vivo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2016r. 13:52  
Cytuj
CYTAT
Gdzie w Stalowej można kupić męskie rozciągliwe dżinsy z lycrą, stretchem, czy jak to się zwie :-) ?


Za city parkiem , a nawet za kładką stoi Pan Piotrek i sprzedaje jeansy męskie. Kupuje tam spodnie dla męża. Duży wybór - ceny też fajne i nie ma problemu z wymianą (zawsze biorę na oko) Polecam ;)PS ma też podobno gdzieś budkę z jeansami koło wiaduktu ale nie mam pojęcia gdzie.

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 21 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2016r. 14:14  
Cytuj
W VIVO w sklepie C&A po 9 dyszek.
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 27 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2016r. 14:39  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Gdzie w Stalowej można kupić męskie rozciągliwe dżinsy z lycrą, stretchem, czy jak to się zwie :-) ?


Za city parkiem , a nawet za kładką stoi Pan Piotrek i sprzedaje jeansy męskie. Kupuje tam spodnie dla męża. Duży wybór - ceny też fajne i nie ma problemu z wymianą (zawsze biorę na oko) Polecam ;)PS ma też podobno gdzieś budkę z jeansami koło wiaduktu ale nie mam pojęcia gdzie.



Równiez polecam. Bardzo fajne spodnie.
A budke mają od strony torów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2016r. 15:49  
Cytuj
A tak szczerze (pytam z czystej ciekawosci) ile wytrzymuja takie jeansy noł-nejmy od pana piotrka, i ile kosztuja? Albo moze z innej strony- jak bardzo sa tanie ze oplaca sie je kupowac?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2016r. 17:46  
Cytuj
Męskie - z lycrą nie wiem coś to nie idzie w parze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 1 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2016r. 18:04  
Cytuj
Ja kupiłem takie Wranglery ale to było w Kielcach, w Stalowej już chyba nie ma Wranglera ale nie jestem pewny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2016r. 18:17  
Cytuj
W 21wieku kiedy istnieja chociazby takie sklepy jak np zalando gdzie np teraz na wyprzedazach kolekcji takie levisy czy diesle ktore bardzo ciezko zajechac mozna juz kupic nawet za 150zeta co jest kasa smieszna za dobrej jakosci spodnie (pomijam konkretna marke). Dodatkowo co chwile dorzucaja kilkudniowe promocje -20% -30% to juz kasa wogole wychodzi smieszna biorac po uwage ze w sklepach stacjonarnych ceny takich spodni zaczynaja sie od 350zl wzwyz- i gdzie tu jest sens kupowac jakies nołnejmy od pana tadka ktore pizdna w kroku za pol roku i sa zapewne kroju i materialu ktorego nie powstydzilyby sie lata 80 i 90te. To juz nie chodzi o firme/metke/znaczek ale o jakosc materialu, jego wytrzymalosc na zniszczenie, pranie, wszlekie odbarwienia itp
Ale tak to jest- panie pewnie nosza najnowsze modele z zary i innych berszek a mezom rzucaja na pozarcie spodeń z hali targowej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »