NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Serwis ANDcomputers. ,
Posty: 3
Dołączył: 29 Maja 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2016r. 16:36  
Cytuj
Zamierzam kupić komputer, i kolega polecił mi ten serwis. Znajduje się dokładnie pod adresem- Generała Leopolda Okulickiego 80.

Czy ktoś z was, kupował coś tam, lub naprawiał sprzęt? Chodzi mi o ogólną opinię. Jaka obsługa, czy dobrze doradzają, jaki czas wykonywania usług, jakie ceny itp.

Lubię być ostrożny, więc prosiłbym osoby, które już korzystały z ich usług, o opinię. PS: Średnio znam się na komputerach, więc jestem otwarty na propozycje sprzedawcy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2016r. 16:36  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 294
Dołączył: 12 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Sie 2016r. 17:49  
Cytuj
Osobiście nie polecam kupowania komputerów w tego typu "serwisach".

Części nierzadko używane lub naprawiane, wciskają stare zalegające na magazynie części itd.

Nie mówię, że w tym serwisie akurat tak jest. Piszę ogólnie jak to wygląda w takich sklepach.


Napisz maila do ludzi z www.esc.pl
Bardzo profesjonalni i rzetelni ludzie. Wystarczy, że napiszesz kwote i przeznaczenie komputera i na następny dzień masz świetnie przedstawioną propozycje. Składanie komputera w cenie kupna. Przysyłają nawet wszystkie pudełka z nowych części. Nierzadko starają się dobierać elementy tak aby była jakaś zniżka. W moim przypadku akurat skończył im się zamawiane przezemnie pamięci RAM i wysłałi mi model lepsze/droższe w tej samej cenie.

Nie pracuje i nie znam nikogo z tego sklepu i nie jest to w żadnym wypadku lokowanie serwisu.

W tym roku wymieniałem stary komputer na sprzęt High-endowy i jestem mega zadowolony z obsługi sklepu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Sie 2016r. 19:14  
Cytuj
przedmówca ma racje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 16 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2016r. 19:48  
Cytuj
Ja zawsze kupuje na x-kom.pl u mają dobre ceny I mogą doradzić w wyborze sprzętu. Jak coś kupuje, to wiem co chce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Sie 2016r. 19:57  
Cytuj
AND serwis ma na piętrze, a na dole sklep, gdzie można nabyć nowy sprzęt. Kiedyś to był jedyny sklep z prawdziwego zdarzenia w stw, gdzie można było złożyć sobie zestaw. Teraz króluje internet. Polecam tak jak ta paskuda powyżej esc.pl, kupiłem tam już kilka zestawów i wszystko ok, ceny niskie, za darmo Ci złożą, przetestują, zrobią upgrade BIOS jeśli konieczny. Ostatnio niestety zalało ich jak pół Gdańska, trzeba było czekać na kompa tydzień dłużej, ale już się pozbierali. Napisz co Ci trzeba do nich to wyślą przykładowy zestaw, a jak złożysz sobie sam, to możesz najpierw poprosić o sprawdzenie kompatybilności etc. Przychodzi złożony wraz ze wszystkimi pudłami. Pozdr.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2016r. 21:00  
Cytuj
CYTAT
Zamierzam kupić komputer, i kolega polecił mi ten serwis. Znajduje się dokładnie pod adresem- Generała Leopolda Okulickiego 80.

Czy ktoś z was, kupował coś tam, lub naprawiał sprzęt? Chodzi mi o ogólną opinię. Jaka obsługa, czy dobrze doradzają, jaki czas wykonywania usług, jakie ceny itp.

Lubię być ostrożny, więc prosiłbym osoby, które już korzystały z ich usług, o opinię. PS: Średnio znam się na komputerach, więc jestem otwarty na propozycje sprzedawcy.


Jeśli się uprzesz kupować na miejscu (wiem, że niektórzy tak wolą i tyle, szanuje to i nie oceniam) to AND można polecić, chyba najstarszy sklep w STW, ceny czasami mają dobre, neta nie przebiją, ale mają czasami jakieś promocje umiech Serwis ok, coś tam kiedyś ktoś z rodziny robił, jakieś naprawy itp., standard.

Na bank taniej wyjdzie na necie, ale to już twoja wola co dla ciebie ważniejsze.

Obsługa w AND przyjazna, asy nie są, ale klientowi doradzą. Lepiej jednak wiedz co chcesz, bo jak każdy sklep, będą próbować sprzedać ci coś lepszego nawet jak tego nie potrzebujesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 20 Sty 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2016r. 22:37  
Cytuj
Odnośnie serwisu wypowiadał się nie będę, ale jeśli chodzi o sklep to absolutnie polecam. Zostawiłem już tam z 7000zł, a dla prywatnej osoby to, jakby nie patrzeć, spora kwota. Oczywiście można znaleźć sklepy (choćby internetowe), w których wyjdzie taniej, ale akurat takie mamy czasy. Póki co jednak, sprzedawcy tam (a zwłaszcza ten w okularach, taki nerdzik) wychodzą z założenia, że lepiej doradzić dobrze albo wcale. Zadowolony klient zawsze wraca, żeby zostawić więcej pieniędzy, a wciśnięcie gówna z magazynu, byle zeszło, to krótkotrwały zysk.

Jeśli szukasz sklepu na miejscu, nie w internecie, zdecydowanie polecam AND. W zasadzie jedyną alternatywą jest Komputronik, a z tym sklepem akurat mam sporo niemiłych wspomnień.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 5 Sty 2009r.
Skąd: Aluminiowy Padół
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2016r. 09:12  
Cytuj
Polecam AND Computers. Tylko tam robię zakupy "na wczoraj" prywatnie i na firmę, zarówno za kilka złotych i za kilka tysięcy, jeszcze się nie zawiodłem, odkąd sklep istnieje. Co do serwisu, to dodam tyle, że przeważnie zanosiłem im taką padlinę,że chyba tylko producent sprzętu podołałby problemowi, jednak nawet grosza nie zawołali diagnozę i poświęcony czas.

Zakupy on-line - polecam x-com.pl, odbiór osobisty najbliżej Rzeszów.

pukając się w czoło, pokazujesz najsłabiej funkcjonujący element Twojego organizmu!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 7 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2016r. 20:23  
Cytuj
Dwa razy stacje brałam, kilka razy byłam w serwisie - ogólnie jestem zadowolona.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Sie 2016r. 21:22  
Cytuj
Ja też składałem tam swoje dwa PC i nigdy nie narzekałem . Co do samego serwisu to się nie wypowiem bo nie korzystałem .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 28 Paź 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2016r. 00:37  
Cytuj
Nie wiem jak to się tyczy cen w AND ale tam w mojej opinii pracują(pracowali) tam ludzie którzy znają się na swojej pracy. Siedzę w branży IT od 14 lat i czasami będąc w rodzinnej STW jak czegoś potrzebuję to tam zachodzę. W innych sklepach albo wciskają bajki, albo jeśli potrzebowałem czegoś konkretnego to sprzedawcy się wykładali, albo ściemniali. Np. w ADAX czy jakimś innym takim próbowali mi wmówić, że ram do laptopa muszą sprowadzić od jego producenta laptopa (LENOVO) .. a chciałem jedynie kupić pamięci kingstona które mieli a były sprawdzone w tabeli kompatybilności. więc..

Ktoś napisał, że wciskają części naprwiane/te które nie schodzą. To tak nie działa. Jedynie na co należy zwrócić uwagę przy kupowaniu "składaka" to zasilacz. 500W producenta KRZAK to nie 500W renomowanego producenta. Tabele renomowanych producentów można znaleźć na elektrodzie.

Kosmitier:
Jeśli ktoś zrobił CIę tak w jajo - to polecam to zgłosić. Żaden szanujący się sklep nie sprzeda jako nowego - naprawionego zasilacza, czy hm.. monitora...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »